تعبیر خواب موش

اکثر افراد در خواب خود، حیواناتی را دیده اند که یکی از این حیوانات، موش است و ممکن است بعد از دیدن این خواب، فرد به دنبال تعبیر رویای خود یا به عبارتی تعبیر خواب موش باشد که امروز وبسایت نیمه شب، در این مقاله به گردآوری تعبیر جامع خواب موش پرداخته است که در ادامه مطلب می توانید به مرور آن بپردازید و همچنین اگر خواب شما دارای زوایای دیگری بوده است از بخش تعبیر خواب می توانید به مرور تعبیر سایر جنبه های خواب خود نیز بپردازید.

تعبیر خواب موش

کلیات

تعبیر خواب، زمانی معنا دارد که رویا را در نزدیکی سحر ببینید و موضوع خواب برگرفته از حوادث روز نباشد. تعبیر خواب موش هر آنچه که باشد، حال و برداشت شما نیز از آن هم تاثیر بسیاری بر معنای آن دارد. گاه خوابی معنای بدی دارد، اما شما هم در خواب و هم در بیداری احساس خوبی از دیدن آن خواب دارید، بنابراین علی رغم توضیحات زیر می‌توان گفت برداشت‌تان بسیار اهمیت دارد و با تفال زدن نیک می توانید خواب خود را به خیر تعبیر و تاویل نمایید.

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب سگ

تعبیر خواب موش

تعبیر خواب موش سیاه

دیدن موش سیاه در رویا اصلا خوب نیست و تماما نشانه مشکلات و اتفاقات بد است. می تواند از بیماری های جسمی و روحی یا مشکلات مالی و ضرر های بزرگ در کسب و کار باشد. اگر در صدد کشتن یا مقابله با موش سیاه بودید به معنی این است که شخصی می خواهد از شما دزدی کند. پس شما باید به اموال خود بیشتر توجه کنید و مراقب اطرافیانتان باشید.

تعبیر خواب موش سفید

موش سفید تعبیر های خوبی دارد. می تواند ازدواج موفق یا سلامتی جسمی و دوری از بیماری های روانی باشد. همان طور که از رنگ ها پیدا است تفاوت موش سفید و سیاه در خواب کاملا منطقی است. اما مهم است که این موش سفید چه عملی انجام می دهد. اگر شما در حال کمک به آن موش بودید به این معنی است که هم مسیر خوبی برای زندگی پیدا می کنید. اگر موش سفید سعی در آزار شما داشت بدانید زنی زیبا با فریبکاری می خواهد وارد زندگی شما شود.

تعبیر خواب موش خاکستری

موش خاکستری در خواب به معنی ترس است. اگر در زندگی ترسی دارید باید بر آن قلبه کنید در غیر این صورت آن ترس بر شما پیروز می شود. دیدن خواب موش خاکستری باید تلنگری برای مقابله با ترس باشد. اگر در این بین می کوشید که با این موش به مقابله بپردازید، باید بدانید که شما در راه جنگیدن با ترس خود هستید.

تعبیر خواب موش صورتی

اگر موش‌های خواب شما صورتی بودند، نشانه بسیار خوبی است. این رویا نمادی از یک ازدواج شاد یا رابطه ای است که در آینده انتظار شما را می‌کشد. وضعیت عشقی و عاشقی شما در آینده بسیار خوب خواهد بود، بنابراین نباید نگران باشید.

تعبیر خواب موش آبی

رسیدن به آرامش است و باید خِرد به خرج بدهید و چیزها را از زوایای دیگر نیز مد نظر داشته باشید.

تعبیر خواب موش قرمز

موش قرمز در خواب به معنای ازدواج است و همچنین هشدار برای فاصله از انسان های منفی در زندگی.

تعبیر خواب موش

سایر تعبیر خواب های موش

خوردن موش? بیان گر این است که چیزی به لحاظ روحی شما را آزار می دهد. ممکن است مسأله ای مربوط به خودتان، خانواده، همسر و یا فرزندتان باشد. در هر موردی که باشد بهتر است که رفع شود.

فرار نمودن از دست موش ? بخصوص وقتی ببینید که موش به دنبال شما گذاشته نشان دهنده این است که شما بیش از حد وابسته هستید و از خود هیچ استقلالی ندارید. این روند زندگی در آینده مشکلات زیادی برای شما ایجاد می کند.

دیدن موش در قفس ? بیان می کند که در آینده ای نزدیک بسیاری از مشکلات شما به دست خودتان حل و فصل می شود. نگران نباشید مشکلات گذرا هستند.

تعقیب شدن موش توسط گربه ? تعبیرش برمی گردد به اینکه شما نباید اجازه دهید دیگران و اطرافیان با دخالت های نا به جا زندگی شما را مختل کنند.

ترسیدن از موش ? بیان گر خجالت زدگی و شرمساری است. بهتر است از روی عصبانیت و قضاوت نادرست کاری نکنید که به ضرر شما تمام شود.

شنیدن صدای موش ? مخصوصا اینکه به دنبال صدای او هم بروید تعبیرش وقوع اتفاق ناگوار و یا دزدی می باشد.

موش های زیاد در خانه ? نشان دهنده این است که گروهی در صدد هستند تا برنامه های شما را خراب کنند. حتی الامکان کسی را در جریان امور مهم زندگی خود قرار ندهید.

خراب شدن وسایل توسط موش ? تعبیرش باز می گردد به ولخرجی بیش از حد شما! با این رویه به مشکل برمی خورید. بهتر است پس اندازی هم برای خود داشته باشید.

تله افتادن موش? بیان گر املاک و ثروت است. پس ممکن است طی روزهای آتی سندی یا قراردادی را امضا کنید!

موش خیلی کوچک ? تعبیر خاصی ندارد تنها ممکن است بیان گر دیدگاه شما نسبت به خودتان باشد. شاید خجالتی هستید!

تعبیر خواب موش مرده ? نشان می دهد که شما بسیار در مقابل مشکلات قوی هستید و کمتر پیش می آید که کسی و یا چیزی شمارا به هم بریزد. اگر اخیرا هم مشکلاتی داشته اید، نگران نباشید که به زودی تمام می شوند.

کشتن موش ? نشان دهنده پیروزی و غلبه بر دشمنان است.

فرار کردن موش? تعبیرش خیانت است. این خیانت می تواند از سمت یک دوست، یک آشنا، اقوام، خانواده و حتی شریک عاطفیتان باشد! به هرحال شخصی است که با او رابطه نسبتا عمیقی دارید.

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب انواع مار

تله موش خالی? بیان گر شایعات است. این شایعات به حوزه کاری شما مربوط است. شاید کسی در محیط کارتان پشت سر شما بدگویی می کند و یا ممکن است طی بحثی شما حرفی بزنید که دیگران بد برداشت کنند بنابرین لازم است که حرف های خود را واضح و بدون هیچ ابهامی بزنید تا برای کسی سوتفاهم ایجاد نشود!

سوراخ و لانه موش ? می تواند به معنای این باشد که شما رازی در سینه دارید، که نمی خواهید فاش شود و یا برای کسی بازگو کنید! اگر رازی ندارید می تواند اتفاقی باشد که برایتان پیش آمده یا پیش خواهد آمد.

تعبیر خواب موش

غذا خوردن موش? خوش شانسی و معجزه است. این خوش شانسی می تواند در هر زمینه ای که اکنون دغدغه فکر شماست اتفاق بیفتد.

تعبیر خواب خروج موش? بخصوص اینکه خودتان اجازه دهید که موش برود نشان دهنده رهایی از مشکلات مالی است.

غذا دادن به موش? تعبیرش غرور و تکبر است. در رفتار خود تجدید نظر کنید و با مردم با فروتنی برخورد کنید.

موش بسیار بزرگ? نشان از آن دارد که مشکلات سطحی و کوچک خود را پشت گوش میندازید. این مشکلات کم کم بزرگ تر می شوند. خوب است که مسائل را کمی جدی تر بگیرید!

حمله ور شدن موش? می‌تواند نشان دهنده مشکلی در ارتباط برقرار کردن با سایرین باشد و این که لازم است روی این جنبه از زندگی خود بیشتر کار کنید تا بتوانید زندگی آسان‌تری را سپری کنید.

راه رفتن موش در خانه ? نشانگر صلح و سازش در خانه و خانواده‌تان هستند.

تعقیب کردن موش توسط گربه? حاکی از آن است که شما باید مانع از آن شوید که دیگران در زندگی شخصی و خصوصی‌تان دخالت کنند.

احساس خوب نسبت به موش? نشان دهنده ایجاد تغییرات مثبت است.

خوردن غذای شما توسط موش? نشانه بسیار بدی است. در حقیقت، این خواب به وضعیت سلامتی شما مربوط می‌شود و باید هشداری برای شما باشد که بیشتر مراقب خود باشید

موش در رختخواب? دلیل که او با زنی قصد فساد کند.

خارج شدن موش از بدن? اگر از مهبل و مقعد و بینی باشد نشان دهنده آن است که فرد صاحب فرزندی دختر که بدکردار است می‌شود و اگر از دهان باشد نشان دهنده تولد فرزند پسر خواهد بود.

رفتن موش لابلای مو? افتادن در دام مشکلات است.

جویدن موش? بخصوص اگر لباس و وسایل شما باشد نشان دهنده بروز خرابکاری و مشکلات است.

دم موش? نشان دهنده توجه به اطراف و تشخیص عوامل خطر است.

تعبیر خواب بچه موش? به ضعف در شخصیت شما اشاره دارد.

 پریدن موش? در خواب به این معنا است که باید در مورد کاری که مشغول انجامش هستید، دقت بیشتری به خرج بدهید.

پنیر خوردن موش? به این معنا است که شخصی سعی دارد اعتماد به نفس شما را از بین ببرد. شاید همکار یا رئیس‌تان می‌خواهد شما را پایین بکشد، اتفاقی که به کاهشِ بهره‌وری شما در محل کار منجر خواهد شد.

فضله موش? تعبیر این است که تلاش‌های‌‌تان به نتایج مالی مثبت منجر خواهد شد.

موش حرف زننده? نشان دهنده این است که شما باید با مشکلات‌تان روبرو شوید تا بتوانید آن‌ها را حل کنید. اگر چنین خوابی دیدید سعی کنید به یاد بیاورید که موش به شما چه گفت زیرا می‌تواند پیام مهمی برای آینده‌ی شما باشد.

همستر

ادرار موش? نشان می‌دهد که اسیر یک سری افکار منفی  و ناخوشایند شده‌اید که باید به گونه‌ای از شرشان خلاص شوید.

حیوان خانگی موش? نشان می‌دهد که باید ترس‌ها و نگرانی‌های‌تان را کنترل کنید. شما قادر خواهید بود که احساسات و هراس‌های‌تان را کنترل کنید تا کارهای‌تان را به خوبی پیش ببرید.

گاز گرفتن موش? اگر موشی به شما حمله نمود و شما را گاز گرفت به این معناست که اجازه می‌دهید مسائل و مشکلات کوچک کم کم شما را از بین ببرند. اگر آسیب ناشی از موش در خواب دردناک بود به این معنا است که شما به لحاظ ذهنی از سوی این مشکلات آزار می‌بینید.

دیدن موش روی لباس? نشانه‌ی خوبی نیست و چنین خوابی به این معنا است که به زودی یک ماجرای رسوایی برای‌تان رخ خواهد داد. بسیار مهم است که با آدمهایی که نمی‌شناسید، ارتباطی برقرار نکنید.

دیدن موش توسط زن باردار?نشان آن است که صاحب دختری خواهد شد که بدکاره خواهد بود.

دیدن موش و عنکبوت? نشان دهنده ایجاد نا امنی است و باید پیش از امور، تعقل نمود.

تعبیر خواب موش کور? زنی است که بدی ها را نادیده می گیرد.

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب گربه

سخن پایانی

دیدن خواب موش تعابیر متفاوتی می تواند داشته باشد. این تعابیر همه به جزئیات خواب بستگی دارد. برای مثال، اندازه موش، رنگ موش و کاری که موش در خواب شما انجام می دهد بنابرین باید به نشانه ها در خواب، دقت کافی نمود تا به تعبیر حقیقی آن بتوان دست یافت.

درباره‌ی فرناز باقری

فرناز باقری هستم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مدیریت از دانشگاه بوعلی سینا ، معلم هستم و به دلیل کار در محیط مدرسه، همواره در حال خواندن و یادگیری مطالب جدید هستم، و در تلاشم تا آموخته هایم را در زمینه های مختلف در وب سایت نیمه شب بنویسم، امیدوارم مطالبی که می نویسم مورد پسند شما واقع شود.

همچنین ببینید

تعبیر خواب طلا چیست؟

تعبیر خواب طلا چیست؟

بسیاری از افراد هستند که در خواب و رویاهای خود طلا می بینند و ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *