فال سلامتی

در قدیم پزشکان از طالع‌بینی و فال سلامتی به عنوان یک ابزار پزشکی برای کمک به تشخیص برخی بیماری‌ها استفاده می‌کردند. آنها معتقد بودند که نشانه‌های زودیاک روی قسمت‌های خاصی از بدن تأثیر می‌گذارند.

فال سلامتی روزانه

پزشکی از آن زمان به‌طور قابل توجهی پیشرفت کرده است. و دیگر برای تشخیص به نمودارهای ستاره‌ای متکی نیست. با این حال، ممکن است ماه تولدتان بر سلامت شما تأثیر بگذارد. در این مقاله فال روزانه درباره‌ی سلامتی هر ماه بیان شده است.

فال سلامتی

در نیمه شب بخوانید:چگونه با دریافت فالوور بگیر خودکار به پیشرفت در اینستاگرام میرسیم؟

فال سلامتی فروردین

با توجه به فال‌ و پیش‌بینی امروز باید روی سلامتی خود تمرکز کنید. به دلیل رژیم غذایی نامناسب و کم خوابی با مشکلات جزئی دست و پنجه نرم می‌کنید. الگوی خواب شما ممکن است امروز به دلیل سردردهای جزئی دچار اختلال شود.

باید به موقع غذا بخورید و از خوردن هر غذایی که باعث اسیدیته یا سردرد می‌شود، خودداری کنید. به خصوص باید از غذاهای چرب یا تند دوری کنید. یوگا یا هر نوع تمرین کششی را انجام دهید.

امروز خبرهای خوبی در مورد یکی از اعضای خانواده خود خواهید شنید. مجردها از نظر اجتماعی کناره گیری می کنند تا روی کارشان تمرکز کنند.

فال سلامتی

در نیمه شب بخوانید:خصوصیات خاص متولدین فروردین

فال سلامتی اردیبهشت

برج ثور عزیز امروز باید با مشکلات مربوط به کمر دست و پنجه نرم کنید. این اولین بار نیست که مجبور به مقابله با این موضوع می‌شوید، پس با پزشک مشورت کنید و تحت درمان قرار بگیرید.

در محل کار تحت فشار خواهید بود زیرا باید کارهای زیادی را انجام دهید. شما همزمان روی پروژه های مختلفی کار خواهید کرد. در یک گردهمایی اجتماعی یا رویدادی شرکت خواهید کرد که صحبت با آنها به نفع شما خواهد.

در فال سلامتی امروزتان دیده می‌شود که مشکلات معده‌ای خواهید داشت، اما زیاد در مورد آن استرس نداشته باشید، زیرا فقط سلامت شما را بدتر می کند.

روز کاری پرمشغله‌ای خواهید داشت. آرامش خودتان را خفظ کنید. مجردها باید در مورد زندگی دوستی خود محتاطانه رفتار کنند.

فال سلامتی

در نیمه شب بخوانید:خصوصیات خاص متولدین اردیبهشت

فال سلامتی خرداد

جوزای عزیز، امروز در سلامت کامل خواهید بود. برای پایبندی به برنامه تمرینی خود تلاش بیشتری بکنید.

در فال امروز باید در کنار شریک زندگی خود باشید زیرا او ممکن است دچار یک تحول عاطفی شود. بر روی آنچه از نظر احساسی شما را آزار می دهد تمرکز کنید.

در محل کار، خبرهای خوبی خواهید شنید. درباره زندگی شخصی خود با هیچکس حرف نزنید. امروز برای گذراندن ساعاتی با اعضای خانواده خود برنامه ریزی کنید.

مجردها آنقدر شلوغ خواهند بود که نمی‌توانند قرار بگذارند. مجردها از زمان تنهایی لذت خواهند برد.

فال سلامتی

در نیم شب بخوانید:انتخاب اسم با حروف ابجد | انتخاب اسم فرزند بر اساس حروف ابجد اسم پدر و مادر

فال سلامتی تیر

سلامتی شما روز به روز بهتر می شود. امروز یک رژیم سم زدایی خواهید داشت، و در طول روز فعال و پرانرژی خواهید بود. اما مطمئن شوید که بیش از حد خود را تحت فشار قرار ندهید. همچنین امروز از استرس ذهنی خود رها خواهید شد که به شما کمک می‌کند در آرامش کامل تصمیمات مهم‌ خود را بگیرد.

در محل کار برای به پایان رساندن کار خود عجله خواهید داشت. اما مطمئن شوید که کار خود را قبل از ارسال مجدداً بررسی کرده‌اید، زیرا ممکن است یک جزئیات مهم را از دست بدهید. در فال امروزتان همه چیز بر وفق مراد شما پیش نمی‌رود و حتی از حمایت افراد دیگر در محل کار نیز برخوردار نخواهید شد. سخت نگیرید چون فردا روز بهتری خواهد بود.

ممکن است فردی از خانواده شما نگران آینده شما باشد. سعی کنید با اوصحبت کنید و نگرانی و دلهره‌اش را برطرف کنید. از نظر اجتماعی، شما در مرکز توجه خواهید بود. و دوستانتان تلاش بیشتری برای ترتیب دادن ملاقات با شما انجام می‌دهند. مجردها پیشنهاد ازدواج خواهند داشت.

فال سلامتی

فال سلامتی روزانه مرداد

لئوی عزیز شما در سلامت کامل هستید و به همین دلیل انرژی زیادی خواهید داشت. در فال امروزتان ستارگان سلامتی پایداری را برای شما پیش بینی کرده‌اند. به غیر از برخی دردهای جزئی کمر روز بسیار خوبی خواهید داشت

در محل کار مشتریان شما ممکن است با ایده های شما موافق نباشند، شما باید آن‌ها را متقاعد کنید.

یکی از اعضای خانواده شما امروز نیاز به توجه دارد. شما در کنار آنها حضور خواهید داشت و مدتی را با آنها وقت خواهید گذراند تا احساس بهتری داشته باشند

ممکن است امروز در برخی سیاست‌های اداری گیر کرده باشید. سعی نکنید اعمال خود را توجیه کنید. مجردها ممکن است از دست یک دوست عصبانی شوند.

فال سلامتی

فال سلامتی شهریور

باکره عزیز، شما تمام روز را به دلیل برخی مسائل سلامتی آزاردهنده خسته خواهید شد. برای جلوگیری از بروز هر نوع مشکل معده باید تغذیه سالم را شروع کنید. زمان آن فرا رسیده است که در سبک زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید. باید ورزش را شروع کنید و روی رژیم غذایی سالم تمرکز کنید.

روز کاری خوبی خواهید داشت. رئیس‌تان شما را به خاطر سخت کوشی و وفاداری به شرکت تحسین خواهند کرد.شما همچنین به همکاران خود در کارشان کمک خواهید کرد.

پس از مدت‌ها زمان با کیفیتی را با اعضای خانواده سپری خواهید کرد. شما همچنین دلتنگ حضور کسی در خانواده خود خواهید شد. مجردها روی حرفه خود تمرکز خواهند کرد.

فال سلامتی

در نیمه شب بخوانید:آیا خرید درمانی در روابط زوج ها تاثیر دارد؟

مهر

مهر ماهی‌های عزیز امروز سلامتی شما بهتر از قبل خواهد بود، اما به دلیل عادت به پرخوری دچار ناراحتی معده خواهید شد. و به دلیل ضعف سلامتی خود در آخرین لحظه برنامه‌های خود را تغییر خواهید داد. امروز فقط می‌خواهید در خانه استراحت کنید.

روز پر کاری را خواهید داشت. امروز شریک زندگی شما برای حمایت عاطفی شما حاضر خواهد بود. او به شما کمک می‌کند تا با برخی از مشکلات خانوادگی خود مقابله کنید. باید مرزهای عاطفی را با اعضای خانواده خود تعیین کنید. آنها باید به وضوح بدانند که از شما باید چه انتظاراتی را داشته باشند. مجردها از طریق یک برنامه دوستیابی با شخصی آشنا می شوند.

آبان

عقرب عزیز در فال امروزتان ممکن است به دلیل زیاد نگاه کردن به صفحه گوشی یا لب‌تاب خود دچار سردرد شوید. امروز باید از چشمان خود مراقبت کنید.

عصر با تعدادی از دوستان قدیمی و عزیزتان اوقاتی با کیفیت سپری خواهید کرد. این به شما کمک می‌کند، تا آرامش داشته باشید و استرس را از بین ببرید. مجردها امروز روحیه خوبی برای معاشرت نخواهند داشت.

در زمینه کاری اگر به دنبال تغییر شغل یا به دنبال ارتقاء شغلی هستید، خبرهای خوبی دریافت خواهید کرد.

شما به یکی از اعضای خانواده خود در برخی از مدارک مبتنی بر امور مالی کمک خواهید کرد. امروز از شریک زندگی خود مراقبت خواهید کرد زیرا ممکن است امروز کمی احساس بیماری کند.

در نیمه شب بخوانید:اسامی دخترانه و پسرانه در کتاب حافظ

آذر

امروز انرژی و انگیزه برای شروع دوباره تمرینات را خواهید داشت، که به شما کمک می‌کند، سلامتی خود را بازگردانید. همچنین با برخی از متخصصان مشورت خواهید کرد تا مطمئن شوید که در مسیر درستی هستید. اگر دوست دارید میان‌وعده‌های نیمه شب بخورید، آن‌ها را با گزینه‌های سالم‌تری جایگزین کنید.

در محل کار، شما پر انرژی خواهید شد  و مسئولیت پروژه های خاصی را بر عهده می‌گیرید، این کار باعث می‌شود، جلوی رئیستان خوب به نظر برسید.

شریک زندگی شما امروز پرمشغله خواهد بود، که به شما این امکان را می‌دهد تا به زندگی اجتماعی خود بازگردید و اوقاتی آرام داشته باشید. مجردها قرار ملاقات خواهند داشت.

یکی از اعضای خانواده تان از دست شما ناراحت خواهد شد و همین امروز به شما اطلاع خواهد داد. شما باید به آنها فرصت دهید تا در مورد احساسات خود صحبت کنند.

دی

دی ماهی‌عزیز در فال امروزتان شما در سلامتی کامل هستید. شما در روال سلامتی خود بهبود خواهید یافت و همچنین سعی خواهید کرد الگوهای خواب خود را بهبود ببخشید.

در محل کارتان کمی آشفته خواهید شد، اما نگران نباشید زیرا فردا اوضاع بهتر خواهد شد.

یکی از اعضای خانواده خواهر یا برادر شما از چیزی ناراحت می‌شود. شما نمی‌توانید کمک زیادی به جز حمایت عاطفی خود انجام دهید.

برخی از مشکلات خود را با خانواده در میان خواهید گذاشت و آنها به شما کمک و راهنمایی لازم را می‌کنند. به آنها گوش دهید، زیرا توصیه‌های آنها به شما کمک می‌کند. مجردها از توجه خاصی برخوردار خواهند شد.

در نیمه شب بحوانید:۱۰۱ راهکار برای خواب راحت در ۵ دقیقه

بهمن

بهمن ماهی عزیز ممکن است کمی حساسیت در سلامتی خود احساس کنید. امروز باید استراحت کافی داشته باشید و به خود عشق بورزید. شما از سلامت خوبی برخوردارید، اما برخی دردها و دردهای جزئی در بدن شما را آزار می‌دهد. سعی کنید عضلات خود را تقویت کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

در محل کار، روز شما پر از سردرگمی و هرج و مرج خواهد بود. همکار و رئیستان از شما توقع کار بیش از حد خواهند کرد. فقط کارهایی را که از عهده آن بر می آیید را بپذیرید، و در صورت زیاده روی از نه گفتن به آن‌ها تردید نکنید.

شریک زندگی شما امروز دست از کار خواهد کشید تا یک شب ویژه برای هر دوی شما آماده کند. این به شما کمک می‌کند تا رابطه خود را تقویت کنید. شما باید احساسات خود را با شریک زندگی خود بیشتر بیان کنید. نمی توانید انتظار داشته باشید که او احساس شما را حدس بزند. مجردها با شخصی در برنامه دوستیابی ملاقات خواهند کرد.

اسفند

امروز برای بهبود عادات غذایی خود تلاش خواهید کرد و همچنین زمانی را به ورزش اختصاص خواهید داد. سلامت شما از نظر ضعف در عضلات شما نیاز به توجه و مراقبت دارد که با غذای سالم بهبود می‌یابد. همچنین امروز به خوابی باکیفیت نیاز دارید زیرا کم خوابی باعث سردرد شما می‌شود.

در محل کار  مشتریان شما به طور خاص از شما می‌خواهند، که روی پروژه آنها کار کنید. این به شما اعتماد به نفس زیادی می‌دهد و همه به شما نگاه می‌کنند.

امروز باید به شریک زندگی خود کمی فضا بدهید. و اجازه بدهید زمانی را با خودش خلوت کند. برخی از برنامه‌های خانوادگی خود را در آخرین لحظه به دلیل فشار کاری خود لغو خواهید کرد. مجردها به کسی که دوست دارند نزدیک می‌شوند.

 

در نیمه شب بخوانید:طالع بینی ازدواج با حروف ابجد | طالع بینی ازدواج با حروف ابجد چگونه است؟

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

ذهن پویا چیست؟ راه‌های رسیدن به آن

اکثر ما از قدرت ذهن بی‌خبر هستیم و کمتر برای پرورش آن وقت می‌گذاریم. ذهن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *