طالع بینی ازدواج با حروف ابجد | طالع بینی ازدواج با حروف ابجد چگونه است؟

از قدیم الایام انسان‌ها به روش‌های مختلفی سعی داشتند که از آینده با خبر شوند. برای انجام این پیشگویی هم روش‌های مختلفی را پیش گرفته‌اند. استفاده از ستاره‌ها‚ آتش و بسیاری موارد دیگر از روش‌هایی هستند که برای مطلع شدن از اتفاقات آینده مورد استفاده قرار گرفته است. یکی از اتفاقات بسیار مهم در زندگی هر کسی بدون شک ازدواج است. می‌توان گفت که مهم‌ترین تصمیمی است که هر کسی در زندگی خود می‌گیرد. بسیاری از افراد هم دوست دارند که برای آگاه شدن از نتیجه ازدواج با شخص خاصی از طالع بینی استفاده کنند. یکی از روش‌هایی که برای این منظور مورد استفاده قرار می‌گیرد حروف ابجد است. در این مقاله از وب سایت نیمه شب به معرفی طالع بینی ازدواج با حروف ابجد می‌پردازیم.

طالع بینی ازدواج با حروف ابجد

ممکن است پس از علاقمند شدن به کسی یا آمدن خواستگار افراد بخواهد از آینده ازدواج خود با شخص خاصی آگاه شوند. طالع بینی ازدواج با حروف ابجد روش ساده‌ای است که شما می‌توانید تنها با دانستن اسم طرف مقابل و مادر او انجام دهید. این طالع بینی از روش‌های رایجی است که انجام می‌شود. اما باید به یاد داشته باشید که این کار تنها یک پیشگویی برای جفت بودن ستاره‌ها است. شما هرگز نباید به نتیجه این فال بسنده کنید و از آن به عنوان یک نتیجه قطعی یاد کنید. این طالع بینی‌ها از نظر علمی اثبات نشده‌اند. پس نتیجه این فال نباید تاثیری در نظر شما در رابطه را فرد خاصی داشته باشد و جای تحقیق‚ فکر کردن‚ مطالعه و علاقه را برای شما بگیرد. شما می‌توانید به این روش فقط به عنوان یک سرگرمی نگاه کنید. در ادامه این مقاله درباره فال حروف ابجد بیشتر بحث خواهیم کرد.

طالع بینی ازدواج با حروف ابجد
طالع بینی ازدواج با حروف ابجد

همانطور که گفته شد فال حروف ابجد از روش‌های رایج است که پیش از ازدواج انجام می‌گیرد. حروف ابجد در واقع یک روش مرتب سازی حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی می‌باشد که به روش خاصی می‌تواند درباره ازدواج پیشگویی‌هایی انجام دهد که در ادامه آن را بررسی می‌کنیم.

محاسبه حروف ابجد ازدواج چگونه است؟

شما خودتان هم می‌توانید فال حروف ابجد را انجام دهید و نتایج آن را به دست آورید. اما همانطور که گفته شد باید برای این کار نام شخص مقابل و نام مادر او را بدانید. یعنی برای انجام این فال باید نام دختر و نام مادر دختر و همچنین نام پسر و نام مادر پسر را بدانید. برای انجام این فال در ابتدا باید این چهار نام را توسط حروف ابجد به عدد تبدیل کنید. این کار را بر اساس لیست زیر انجام دهید.

الف:1          ک:20            ر:200

ب:2            ل:30            ش:300

ج:3            م:40            ت:400

د:4            ن:50            ث:500

ه:5            س:60            خ:600

و:6            ع:70            ذ:700

ز:7            ف:80            ض:800

ح:8           ص:90            ظ:900

ط:9           ق:100            غ:1000

ی:10

یعنی شما باید حروف هر اسم را جدا کنید و هر حرف را به عدد معادل آن تبدیل کنید. به عنوان مثال نام محمد به شکل زیر به عدد تبدیل می‌شود.

محمد :[(م = 40) + (ح = 8) + (م = 40) + (د = 4)] = 92

همین کار را برای هر چهار اسم انجام دهید. با این کار مثلا نام فاطمه معادل عدد ۱۳۵ و نام زهرا هم معادل عدد ۳۱۳ خواهد بود. بعد از محاسبه هر چهار اسم‚ شما چهار عدد به دست آورده‌اید که حال باید این چهار عدد را با یکدیگر جمع کنید.

طالع بینی ازدواج با حروف ابجد
طالع بینی ازدواج با حروف ابجد

بعد از انجام این مراحل عدد حاصل شده را به ۵ تقسیم کنید. با انجام این کار عدد باقیمانده حاصل این تقسیم عددی بین ۰ تا ۵ خواهد بود. حال نتیجه طالع بینی ازدواج با حروف ابجد بر اساس همین عدد باقیمانده مشخص خواهد شد.

باقیمانده ۱ یا ۳ یا ۵

در صورتی که باقیمانده تقسیم عدد مجموع بر ۵ یکی از اعداد ۱ یا ۳ یا ۵ باشد ستاره این دو نفر با بکدیگر جفت است. بر اساس فال حروف ابجد این دو نفر به هم می‌رسند.

باقیمانده ۲ یا ۴

در صورتی که عدد باقیمانده عددی بین ۲ و یا ۴ باشد بر اساس فابل حروف ابجد به احتمال زیاد این دو نفر به هم نخواهند رسید. حتی اگر این دو نفر با یکدیگر ازدواج کنند به احتمال خیلی زیاد از هم جدا خواهند شد.

باقیمانده صفر

باقیمانده صفر به این معنی است که این دو نفر هرگر به هم نخواهند رسید.

سخن آخر

به یاد داشته باشید که بسنده کردن به نتایج فال حروف ابجد و یا هر فل دیگر برای انجام اقدامات مهم و تصمیمات حیاتی اصلا کار عقلانی نیست. هرگز نتیجه این فال‌ها نمی‌تواند به درستی نشان دهنده مسیر درست برای شما باشد. پس نگاه شما به این فال‌ها باید صرفا به عنوان سرگرمی باشد. پس برای انجام اقدامات مهم در زندگی فکر کنید‚ مطالعه کنید و مسیری را انتخاب کنید که تناسب بیشتری با شما و اهداف شما دارد. مخصوصا اگر برای تصمیم مهمی مانند ازدواج در حال فکر کردن هستید هرگز به نتایج این فال‌ها توجه نکنید. در مقاله ای به ۱۰ موضوع مهمی که باید پیش از ازدواج درباره آن صحبت شود پرداختیم که مطالعه آن شما را راهنمایی خواهد کرد.

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

شخصیت رمزآلود مردان بتا که باید بدانید!

شخصیت هر فرد او را از دیگران متمایز می‌کند و به همین خاطر، تیپ‌های شخصیتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *