خصوصیات خاص متولدین فروردین

متولد چه ماهی هستید؟ سوالی که بعضا از شما پرسیده می‌شود و در نهایت به شنیدن برخی از خصوصیات اخلاقیتان ختم می‌شود.

اما آیا واقعا این خصوصیات درست است و با اخلاق و شخصیت شما همخوانی دارد؟

معمولا افراد هر ماه خصوصیات اخلاقی مشترکی دارند!

این جمله سبب می‌شود تا افراد خودشان را با این طرز تفکر سرگرم کنند که احتمالا فلان خصوصیت اخلاقی مختص آن‌ها است یا خیر، اما در کل شاید این حرف‌ها و شنیده‌ها جدی باشد و یا صرفا جنبه طنز و سرگرمی داشته باشد.

وب سایت نیمه شب این مطلب را بر پایه سرگرمی گذاشته و قصد دارد تا درباره خصوصیات خاص متولدین فروردین اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهد، پس با ما همراه باشید.خصوصیات خاص متولدین فروردین

در نیمه شب بخوانیم:طالع بینی ازدواج با حروف ابجد | طالع بینی ازدواج با حروف ابجد چگونه است؟

مشخصات کلی متـولدین فـروردین بدین گونه اسـت:

فـروردین یعنی نوزاد طبیعت
نماد فـروردین ماه: بره
عنصر وجود فـروردین : آتش
شعار فـروردین ماهی : من هستم
سنگ خوش یمن فـروردینی : الماس
سیاره فـروردین ماه : مریخ
فلز وجود فـروردین ماه : آهن
شخصیت فـروردین ماه : کاردینال
رنگ محبوب فـروردین : قرمز

خصوصیات خاص متولدین  فروردین چگونه است؟

پر انرژی، اهل کشمکش و ستیز، سالم و پرقدرت، خودخواه، گاهی یاغی، بی ریا، گاهی خشک و یک دنده، مخالف دوز و کلک، در باطن ضعیف تر از ظاهر اسـت ، مددکار، پرجنب و جوش، فعال، عجول، رک و بی پروا، زود عکس العمل نشان می دهد، لایق و کاردان، عاشق قدرت، بی صبر و طاقت، قادر اسـت مدتها تنها باشد، اهل امر و نهی، طراح، اهل هیجان، حادثه جو، پرتوقع، ریاسـت ماب، با اعتماد بـه نفس، متـولد فـروردین سازنده، بـه گذشته فکر نمیکند، جوانتر از سنش، شایسته، ماجراجو، روشنفکر، دقیق، اشتباه خود را نمی پذیرد، با مدیریت عالی، متنفر از مداخله دیگران، فعال و جنجالی، با شهامت، با مطالعه، هوشیار و زرنگ، صاحب عقیده، مبتکر، مقتدر، اهل بخشش، اهل تنوع، با حس مسئولیت، گاهی غیر واقعی و غیر منطقی، هوشمند.

شما هنگامی که خورشید در اولین خانه منطقه البروج قرار می گیرد متولد شده و امواج پر قدرت خورشید و همچنین سیاره فرمانروای خود «مارس»را جذب کرده اید. این علامت که فرمانده منطقه البروج است، سر و مغز یعنی هوش، ذهن قوی و تعقل را نشان میدهد. برجستگی ویژه شما عزم راسخ است.

شخصیت پر تکاپوی شما همراه با قابلیتهای ما فوق عادی فکری، شما را مستعد رهبری در رشته های‌‌ مختلف، از کسب و کار گرفته تا حرفه های‌‌ هنری، نموده است.

خصوصیات خاص زن متولد فروردین : پر انرژی و مقتدر

او بیش از هر زن دیگری در دنیا میتواند بدون مرد زندگی کند. دارای قابلیتهای زیادی اسـت بطوریکه تقریبا از عهده انجام هر کاری از فروشندگی تا نخست وزیری بر می آید. خوش بین اسـت و خواهان داشتن کاری در خارج از منزل می باشد. عصبانیت هایش ظاهری و مهربانیش عمیق و واقعی میباشد.

متـولدین زن این ماه عموماً افرادی خوشرو، خوش زبان، تندخو، اما مهربان، با قدی متوسط می‎باشند. اینان کمی حسود و دوستدار جشن و سرور هستند. اغلب در ابتدای زندگی با مشکلاتی مواجه خواهند بود، اما بـه ترتیب موقعیت و عزت نصیبشان می‎شود.

اینان نزد پدر و مادر عزیز هستند. خود نیز صاحب فرزندان زیادی می‎شوند. اغلب اینان دارای همسری با کمال و صاحب قدرت می‎شوند .

متـولدین زن این ماه اغلب در خانه داری و همسرداری مسلط هستند. از نامحرم دوری می‎کنند و طالب رضایت شوهر هستند. اینان اغلب شاکر و خوش قلب هستند. اما برای کسب آرامش و آسایش بیشتر، باید از کفران نعمت پرهیز کنند. این افراد طبعی گرم و خشک دارند و عموماً در زندگی با سه خطر مواجه می‎شوند. هرگاه از این سه خطر بگذرند، عمر طبیعی خواهند داشت. اینان باید صادق و راسـتگو باشند، زیرا دروغ بـه آنان صدمه می‎زند. این زنان اغلب طالب لباس های‌ روشن و سنگ عقیق هستند .

خصوصیات خاص مرد فروردین از لحاظ اخلاقی

رک و راسـت، عاشق پیشه، حسود، پرتوقع و ریاسـت طلب، هرگز بـه گذشته فکر نمی‌کند، رفتار و قیافه اش جوانتر از سنش بـه نظر می‌رسد، از زن خجول، ملالت آور و منفی باف بیزار اسـت. متـولدین این ماه افرادی خوش طبع و خوشرو و بلند قد و خوش اقبال می‎باشند. اینان اغلب در سینه، صورت یا بازونشانی دارند که برایشان نیک اسـت. متـولدین این ماه افرادی با ذوق و سلیقه بوده و عموماً رفتار مسالمت آمیز دارند.خصوصیات خاص متولدین فروردین

خصوصیات خاص متولدین فروردین از لحاظ  زناشویی 

در زندگي زنا شوئي پايبند اصولي است كه اگر ناديده گرفته بشوند، مانند خوره جانش را مي خورد، او گاهي به راستي ميل ندارد زنش را دائما در حال آرايش كردن، رنگ كردن مو ببيند. او را هرگز به حريم اتاقي كه مخصوص آرايش و نظافت است راه ندهيد.

اگر شوهر يك زني متولد فروردين ماه بود، بايد جدا مواظب باشد كارهايي از قبيل گذاشتن پاها به روي ميز و جويدن آدامس به هنگام تماشاي تلويزيون، و ساير حركات جلف وسبك انجام ندهد.

او را به جزئيات زندگي كاملا خصوصي خود مثل دعواي با مادرتان، يا گذاشتن پماد به روي زخم روي كمرتان و از قبيل مسائل شخصي آشنا نكنيد. وقتي او منزل مي آيد، دلش مي خواهد زنش را شاد و خندان با بوي عطري كه دوست دارد، ببيند. مبادا جمله و كلمه اي دل آزار حواله او بدهيد. زيرا برايش ديوانه كننده خواهد بود .

اگر متوجه بشود كه اين ميل و خواسته اش هيچ احساسي را در همسرش برنمي انگيزد، در چنين مواردي ابتدا سخت دل شكسته ميشود، بعد دستخوش عصبانيت مي گردد و آن وقت به جستجوي زن ديگري مي پردازد كه همانند خودش در نشان دادن احساساتش صادق باشد. از نظر او اين كار به هيچ وجه خيانت محسوب نمي شود.

او خود را گناهكار نمي داند، از نظر او زن بي احساس اوست كه خيانت كرده است، او خيال مي كرد كه زنش موجودي است دوست داشتني و گرم و صميمي در حالي كه اكنون مي بيند تمام افكارش پوچ و بيهوده از آب در آمده است. او بطور طبيعي قادر به تحمل زن شلخته، بي احساس، كم هوش، بد لباس و نامرتب نيست و در مقابل اين ناملايمات شديدا از خود عكس العمل نشان مي دهد .

در مقابل اگر زن يك چنين مردي به خواسته اش توجه كند، مي تواند مطمئن باشد كه او با بزرگواري تمام زن های‌ ديگر را در دنيا ناديده مي گيرد . قلب متولد فروردين ماه فقط يك اتاق براي يك زن دارد « مگر اينكه والدينش هر دو متولد ماه جوزا «خرداد» باشند.» او خيلي قبل از آنكه به همسرش خيانت كند، از او فاصله مي گيرد و از وي دلسرد مي گردد و قبل از اتفاق اين واقعه به شكلهاي مختلف به مبارزه براي نجات عشق خود مي پردازد. متولد برج حمل از زن خجول، ملالت آور، و منفي باف متنفر است.

زنش بايد او را متقاعد بكند كه از همه بهتر و برتر است و اگر توانست اين فكر را در او به وجود بياورد، مي تواند به وفاداري اش ايمان پيدا كند، اين كاري است كه آزمايشش براي هر زني كه شوهرش متولد فروردين است ، بسيار جالب و دل انگيز خواهد بود.خصوصیات خاص متولدین فروردین

ادامه خصوصیات خاص متولدین فروردین

او در عين حال كه ايده آل است، به حقايق نيز توجه شديد دارد، از اقرار به اشتباه شديدا متنفر است و يا اينكه هرگز نمي تواند ببيند كه عشقش رو به خاموشي مي رود ولي از آنجائي كه در تصميم های‌ خود خيلي پابرجاست، براي همسرش اين امكان وجود ندارد كه بتواند آب رفته رابه جوي برگرداند.

اگر قبلا كمتر به خواسته های‌ او توجه شده است، برگرداندن او از نيمه راه فرار از منزل محتاج كوشش فراوان است و زن بايد در اين حالت به اين نكته توجه كند كه شوهر متولد فروردين از پنجه افكندن لذت فراوان مي برد، او تشنه رقابت، كشمكش و نبرد است، اين بار زن بايد از تمام امكانات و ريزه كاري های‌ زنانه خود استفاده كند تا از نبرد پيروز و موفق از آب در آيد .

در يك چنين كشاكشي اسلحه اي كه اصلا نمي تواند موثر واقع شود، سعي در جلب او از راه سكس است، اما همين آدمي كه درمقابل اسلحه سكس مطلقا از خود مصونيت و قدرت نشان مي دهد، واجد من الوجوه نبايد از تحريك حس حسادتش استفاده بشود. يك كلمه و يا حتي يك نگاه گرم شما به مرد ديگري مي تواند او را هميشه از شما سرد كند« ولو اينكه جسمش به علل مختلف در خانه باقي بماند» او مي خواهد كه در هر مورد جلوتر و برتر از ديگران باشد و اين حالت شامل حال قلب شما نيز مي گردد. متولد برج فروردين داراي حس مالكيت و حسادت فوق العاده شديدي است.

در اين مورد فقط متولدين ماه اسد « مرداد » عکس العمل شديدتري از خود نشان مي دهند و شايد به همين دليل هم باشد كه  تا از كسي صد درصد اطمينان نداشته باشد، عاشقش نخواهد شد.

زن يك مرد متولد فروردين بايد به اين حقيقت گردن بگذارد كه گرم گرفتن شوهرش با زنان ديگر مجاز و بدون تزوير و ريا است و او اين كار را حق مسلم خود ميداند در حالي كه زنش رابه شدت ازآن منع مي كند.

اگر اين شخص متولد ده روز اول فروردين باشد، زنش رابه يك پا سنگ مي بندد و متوقع است كه او بايد بدون اعتراض همان‌جا بماند و اين زن اگرمي خواهد كه شوهرش واقعا ازآن او باشد و هرگز به وي خيانت نكند و لحظه اي از فكر او غافل نباشد، نه تنها نبايد حتي يك انگشتش را از دايره اي كه به اطرافش كشيده شده است، بيرون بگذارد بلكه حتي بايد مواظب حركات چشم هايش نيز باشد كه مبادا به روي يك مرد نگاه يا خنده معصومانه كند.

خصوصیات یک فروردینی چگونه است؟

این افراد طالع و بخت خوبی دارند، بـه شرط آن که همت خود را بـه مار گیرند اینان عموماً افرادی مهربان و بخشنده بوده و اگر چیزی را از دست بدهند، باز بـه دست می‎آورند. گاه گرفتار بیماری می‎شوند که بیشتر از ناحیه پهلو و کمر می‎باشد. این افراد بـهتر اسـت از نزدیک شدن بـه آب رونده و تند، پرهیز کنند. از لحاظ شغلی، صنعت کشاورزی و خرید و فروش برایشان سودبخش وسازگار اسـت.

خصوصیات خاص متولدین فروردین از نظر روانشناسی رنگ

خصوصیات خاص متولدین فروردین از لحاظ رنگ، رنگ قرمز اسـت. رنگ قرمز باعث شده تا متـولدین فـروردین بیشتر خشمگین شوند، ولی بـه محض آن که آتش خشم آن‌ها خاموش شود، بـه سرعت تبدیل بـه آدم‌هایی شاد و بانشاط می شوند. متـولدین فـروردین افرادی بلند پرواز، مصمم و با اراده هستند و از توجه بیش از حد بـه احساسات خوششان نمی آید.

هیچکس نمیتواند مانند متولیدن فـروردین قاطع و خشن باشد، ولی از طرفی، کمتر کسی معصومیت و عاطفه آنها را دارد. آنها هرگز تحمل شکست را ندارند و درباره‌ی نتیجه‌ی نهایی هر چیزی، از عشق گرفته تا مسابقه فوتبال، بسیار خوش بین هستند. آنها از رقابت خوششان می آید و خیلی ماهرانه با افکار و نظرات خود، دیگران رابـه مبارزه می‌طلبند. مخالفت دیگران، موانع و مشکلات برای انها سرگرم کننده و نشا‌ط آور اسـت و ازآن لذت می برند و هیچ گاه منتظر موفقیت نمی‌شینند، بلکه با شتاب بـه سوی آن می‌دوند و بـهمین دلیل کمتر بـه دیگران وابسته اند.

در نیمه شب بخوانیم:انتخاب اسم با حروف ابجد | انتخاب اسم فرزند بر اساس حروف ابجد اسم پدر و مادر

پیوند زناشویی فـروردین با سایر ماه ها

فـروردین با فـروردین: ( خوب ) سازگاری مثبت واقع بینی و آگاهی بـه صفات مثبت یکدیگر

فـروردین با اردیبـهشت: (متوسط) خودپسندی و میل بـه حاکمیت از ویژگی های مشترکشان می باشد

فـروردین با خرداد: (بد ) پر جنب و جوش بی قرار تنوع طلب و سرکش

فـروردین با تیر: ( متوسط ) برون گرا ایده آلیست امکان مشکل وجود دارد

فـروردین با مرداد: (خوب ) پیوند موفقی خواهد بود چون هماهنگی وجود دارد

فـروردین با شهریور: ( بد ) یکی پاک سرشت و انسان دوست دیگری جسور و جاه طلب

فـروردین با مهر: ( بسیار خوب ) افرادی منصف و معتقد بـه تساوی حقوق زن و مرد

فـروردین با آبان: ( بد ) آزادیخواه سلطه گر خواهان تنهایی و درون گرا

فـروردین با آذر: ( عالی ) کم ترین اختلاف و هیاهو از مشخصات بارزشان اسـت

فـروردین با دی: (بد ) تفاهم چندانی با هم ندارند مرموز و محافظه کار می باشند

فـروردین با بـهمن: ( بد ) سلطه گر آرمان گرا موقعیت درک یکدیگر را ندارند

فـروردین با اسفند: ( متوسط ) با مشکل مواجه اسـت ممکن اسـت پیوند خوبی باشد

خصوصیات خاص متولدین فروردین از لحاظ رازهای رفتاری

در کارهای خصوصی متولدين فروردين ماه دخالت نکنيد، متولدين فروردين ماه به دنبال ارضاي خواسته‌ها و توقعات خود هستند و در اين زمينه، بسيار خودمحور و خودبين به شمار مي‌آيند.

هرگز نگذاريد متولدين فروردين ماه به راحتي دل شما رابه دست آورند وگرنه به همان آساني نيز شما را از دست خواهند داد و تا ابد فراموش‌تان ميکنند.

انها به سمت افرادي جذب ميشوند که شخصيتي مستقل و آزاده از خود بروز دهند و هر روز براي انها به منزله آغازي جديد است، پس خودتان را آماده مواجهه با هر واکنش غيرمنتظره از سوي انها کنيد.

در مقابل آنها، سربلند و مغرور ظاهر شويد و هميشه انها را تحسين کنيد و به وجودشان افتخار نماييد.

هرگز مزاحم آنها نشويد و در کارهاي خصوصيشان دخالت نکنيد و انها را مورد انتقاد قرار ندهيد ؛ دوستانشان را بپذيريد و از انها خرده نگيريد.

هرگز از متولد فروردین ماه پول قرض نگيريد و اگر به درخواست‌های‌ آنها، پاسخ منفي دهيد، بايد منتظر مشاهده واکنش‌هايي بسيار تند و غيرمنطقي از سوي انها باشيد

حرف آخر اگر روزی بـه شخصی برخورد کردید که با قیافه‌ای بسیار دوستانه، ولی محکم و مطمئن و لبخندی سریع دستش را بطرف شما آورد و دست شما را محکم فشرد. بخصوص اگر در مصاحبت او مشاهده فرمودید که ایشان با خوش قلبی و معصومیت تمام، اصلا توجهی بـه گفته شما ندارد و فقط فکر و نظریه خودش برایش مطرح اسـت. انگار که از قبل برای هرچه می‌خواهد بگوید طرح و برنامه ریزی کرده و نتیجه کاملا برایش روشن و غیرقابل تغییر اسـت. اطمینان داشته باشید که یک متـولد فـروردین شما را” انتخاب “کرده اسـت.

منبع سایت:کافه تمشک،باشگاه خبرنگاران جوان و تالاب

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

چرا زنان در ایران به حقوق و دستمزد کم قانع می شوند؟

مشاهدات نشان می دهد که بخش خصوصی تمایل بیشتری برای استخدام زنان دارد و تعداد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *