خصوصیات خاص متولدین فروردین

متولد چه ماهی هستید؟ سوالی که بعضا از شما پرسیده می‌شود و در نهایت به شنیدن برخی از خصوصیات اخلاقیتان ختم می‌شود.

اما آیا واقعا این خصوصیات درست است و با اخلاق و شخصیت شما همخوانی دارد؟

معمولا افراد هر ماه خصوصیات اخلاقی مشترکی دارند!

این جمله سبب می‌شود تا افراد خودشان را با این طرز تفکر سرگرم کنند که احتمالا فلان خصوصیت اخلاقی مختص آن‌ها است یا خیر، اما در کل شاید این حرف‌ها و شنیده‌ها جدی باشد و یا صرفا جنبه طنز و سرگرمی داشته باشد.

وب سایت نیمه شب این مطلب را بر پایه سرگرمی گذاشته و قصد دارد تا درباره خصوصیات خاص متولدین فروردین اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهد، پس با ما همراه باشید.خصوصیات خاص متولدین فروردین

در نیمه شب بخوانیم:طالع بینی ازدواج با حروف ابجد | طالع بینی ازدواج با حروف ابجد چگونه است؟

مشخصات کلی متـولدین فـروردین بدین گونه اسـت:

فـروردین یعنی نوزاد طبیعت
نماد فـروردین ماه: بره
عنصر وجود فـروردین : آتش
شعار فـروردین ماهی : من هستم
سنگ خوش یمن فـروردینی : الماس
سیاره فـروردین ماه : مریخ
فلز وجود فـروردین ماه : آهن
شخصیت فـروردین ماه : کاردینال
رنگ محبوب فـروردین : قرمز

خصوصیات خاص متولدین  فروردین چگونه است؟

پر انرژی، اهل کشمکش و ستیز، سالم و پرقدرت، خودخواه، گاهی یاغی، بی ریا، گاهی خشک و یک دنده، مخالف دوز و کلک، در باطن ضعیف تر از ظاهر اسـت ، مددکار، پرجنب و جوش، فعال، عجول، رک و بی پروا، زود عکس العمل نشان می دهد، لایق و کاردان، عاشق قدرت، بی صبر و طاقت، قادر اسـت مدتها تنها باشد، اهل امر و نهی، طراح، اهل هیجان، حادثه جو، پرتوقع، ریاسـت ماب، با اعتماد بـه نفس، متـولد فـروردین سازنده، بـه گذشته فکر نمیکند، جوانتر از سنش، شایسته، ماجراجو، روشنفکر، دقیق، اشتباه خود را نمی پذیرد، با مدیریت عالی، متنفر از مداخله دیگران، فعال و جنجالی، با شهامت، با مطالعه، هوشیار و زرنگ، صاحب عقیده، مبتکر، مقتدر، اهل بخشش، اهل تنوع، با حس مسئولیت، گاهی غیر واقعی و غیر منطقی، هوشمند.

شما هنگامی که خورشید در اولین خانه منطقه البروج قرار می گیرد متولد شده و امواج پر قدرت خورشید و همچنین سیاره فرمانروای خود «مارس»را جذب کرده اید. این علامت که فرمانده منطقه البروج است، سر و مغز یعنی هوش، ذهن قوی و تعقل را نشان میدهد. برجستگی ویژه شما عزم راسخ است.

شخصیت پر تکاپوی شما همراه با قابلیتهای ما فوق عادی فکری، شما را مستعد رهبری در رشته های‌‌ مختلف، از کسب و کار گرفته تا حرفه های‌‌ هنری، نموده است.

خصوصیات خاص زن متولد فروردین : پر انرژی و مقتدر

او بیش از هر زن دیگری در دنیا میتواند بدون مرد زندگی کند. دارای قابلیتهای زیادی اسـت بطوریکه تقریبا از عهده انجام هر کاری از فروشندگی تا نخست وزیری بر می آید. خوش بین اسـت و خواهان داشتن کاری در خارج از منزل می باشد. عصبانیت هایش ظاهری و مهربانیش عمیق و واقعی میباشد.

متـولدین زن این ماه عموماً افرادی خوشرو، خوش زبان، تندخو، اما مهربان، با قدی متوسط می‎باشند. اینان کمی حسود و دوستدار جشن و سرور هستند. اغلب در ابتدای زندگی با مشکلاتی مواجه خواهند بود، اما بـه ترتیب موقعیت و عزت نصیبشان می‎شود.

اینان نزد پدر و مادر عزیز هستند. خود نیز صاحب فرزندان زیادی می‎شوند. اغلب اینان دارای همسری با کمال و صاحب قدرت می‎شوند .

متـولدین زن این ماه اغلب در خانه داری و همسرداری مسلط هستند. از نامحرم دوری می‎کنند و طالب رضایت شوهر هستند. اینان اغلب شاکر و خوش قلب هستند. اما برای کسب آرامش و آسایش بیشتر، باید از کفران نعمت پرهیز کنند. این افراد طبعی گرم و خشک دارند و عموماً در زندگی با سه خطر مواجه می‎شوند. هرگاه از این سه خطر بگذرند، عمر طبیعی خواهند داشت. اینان باید صادق و راسـتگو باشند، زیرا دروغ بـه آنان صدمه می‎زند. این زنان اغلب طالب لباس های‌ روشن و سنگ عقیق هستند .

خصوصیات خاص مرد فروردین از لحاظ اخلاقی

رک و راسـت، عاشق پیشه، حسود، پرتوقع و ریاسـت طلب، هرگز بـه گذشته فکر نمی‌کند، رفتار و قیافه اش جوانتر از سنش بـه نظر می‌رسد، از زن خجول، ملالت آور و منفی باف بیزار اسـت. متـولدین این ماه افرادی خوش طبع و خوشرو و بلند قد و خوش اقبال می‎باشند. اینان اغلب در سینه، صورت یا بازونشانی دارند که برایشان نیک اسـت. متـولدین این ماه افرادی با ذوق و سلیقه بوده و عموماً رفتار مسالمت آمیز دارند.خصوصیات خاص متولدین فروردین

خصوصیات خاص متولدین فروردین از لحاظ  زناشویی 

در زندگی زنا شوئی پایبند اصولی است که اگر نادیده گرفته بشوند، مانند خوره جانش را می خورد، او گاهی به راستی میل ندارد زنش را دائما در حال آرایش کردن، رنگ کردن مو ببیند. او را هرگز به حریم اتاقی که مخصوص آرایش و نظافت است راه ندهید.

اگر شوهر یک زنی متولد فروردین ماه بود، باید جدا مواظب باشد کارهایی از قبیل گذاشتن پاها به روی میز و جویدن آدامس به هنگام تماشای تلویزیون، و سایر حرکات جلف وسبک انجام ندهد.

او را به جزئیات زندگی کاملا خصوصی خود مثل دعوای با مادرتان، یا گذاشتن پماد به روی زخم روی کمرتان و از قبیل مسائل شخصی آشنا نکنید. وقتی او منزل می آید، دلش می خواهد زنش را شاد و خندان با بوی عطری که دوست دارد، ببیند. مبادا جمله و کلمه ای دل آزار حواله او بدهید. زیرا برایش دیوانه کننده خواهد بود .

اگر متوجه بشود که این میل و خواسته اش هیچ احساسی را در همسرش برنمی انگیزد، در چنین مواردی ابتدا سخت دل شکسته میشود، بعد دستخوش عصبانیت می گردد و آن وقت به جستجوی زن دیگری می پردازد که همانند خودش در نشان دادن احساساتش صادق باشد. از نظر او این کار به هیچ وجه خیانت محسوب نمی شود.

او خود را گناهکار نمی داند، از نظر او زن بی احساس اوست که خیانت کرده است، او خیال می کرد که زنش موجودی است دوست داشتنی و گرم و صمیمی در حالی که اکنون می بیند تمام افکارش پوچ و بیهوده از آب در آمده است. او بطور طبیعی قادر به تحمل زن شلخته، بی احساس، کم هوش، بد لباس و نامرتب نیست و در مقابل این ناملایمات شدیدا از خود عکس العمل نشان می دهد .

در مقابل اگر زن یک چنین مردی به خواسته اش توجه کند، می تواند مطمئن باشد که او با بزرگواری تمام زن های‌ دیگر را در دنیا نادیده می گیرد . قلب متولد فروردین ماه فقط یک اتاق برای یک زن دارد « مگر اینکه والدینش هر دو متولد ماه جوزا «خرداد» باشند.» او خیلی قبل از آنکه به همسرش خیانت کند، از او فاصله می گیرد و از وی دلسرد می گردد و قبل از اتفاق این واقعه به شکلهای مختلف به مبارزه برای نجات عشق خود می پردازد. متولد برج حمل از زن خجول، ملالت آور، و منفی باف متنفر است.

زنش باید او را متقاعد بکند که از همه بهتر و برتر است و اگر توانست این فکر را در او به وجود بیاورد، می تواند به وفاداری اش ایمان پیدا کند، این کاری است که آزمایشش برای هر زنی که شوهرش متولد فروردین است ، بسیار جالب و دل انگیز خواهد بود.خصوصیات خاص متولدین فروردین

ادامه خصوصیات خاص متولدین فروردین

او در عین حال که ایده آل است، به حقایق نیز توجه شدید دارد، از اقرار به اشتباه شدیدا متنفر است و یا اینکه هرگز نمی تواند ببیند که عشقش رو به خاموشی می رود ولی از آنجائی که در تصمیم های‌ خود خیلی پابرجاست، برای همسرش این امکان وجود ندارد که بتواند آب رفته رابه جوی برگرداند.

اگر قبلا کمتر به خواسته های‌ او توجه شده است، برگرداندن او از نیمه راه فرار از منزل محتاج کوشش فراوان است و زن باید در این حالت به این نکته توجه کند که شوهر متولد فروردین از پنجه افکندن لذت فراوان می برد، او تشنه رقابت، کشمکش و نبرد است، این بار زن باید از تمام امکانات و ریزه کاری های‌ زنانه خود استفاده کند تا از نبرد پیروز و موفق از آب در آید .

در یک چنین کشاکشی اسلحه ای که اصلا نمی تواند موثر واقع شود، سعی در جلب او از راه سکس است، اما همین آدمی که درمقابل اسلحه سکس مطلقا از خود مصونیت و قدرت نشان می دهد، واجد من الوجوه نباید از تحریک حس حسادتش استفاده بشود. یک کلمه و یا حتی یک نگاه گرم شما به مرد دیگری می تواند او را همیشه از شما سرد کند« ولو اینکه جسمش به علل مختلف در خانه باقی بماند» او می خواهد که در هر مورد جلوتر و برتر از دیگران باشد و این حالت شامل حال قلب شما نیز می گردد. متولد برج فروردین دارای حس مالکیت و حسادت فوق العاده شدیدی است.

در این مورد فقط متولدین ماه اسد « مرداد » عکس العمل شدیدتری از خود نشان می دهند و شاید به همین دلیل هم باشد که  تا از کسی صد درصد اطمینان نداشته باشد، عاشقش نخواهد شد.

زن یک مرد متولد فروردین باید به این حقیقت گردن بگذارد که گرم گرفتن شوهرش با زنان دیگر مجاز و بدون تزویر و ریا است و او این کار را حق مسلم خود میداند در حالی که زنش رابه شدت ازآن منع می کند.

اگر این شخص متولد ده روز اول فروردین باشد، زنش رابه یک پا سنگ می بندد و متوقع است که او باید بدون اعتراض همان‌جا بماند و این زن اگرمی خواهد که شوهرش واقعا ازآن او باشد و هرگز به وی خیانت نکند و لحظه ای از فکر او غافل نباشد، نه تنها نباید حتی یک انگشتش را از دایره ای که به اطرافش کشیده شده است، بیرون بگذارد بلکه حتی باید مواظب حرکات چشم هایش نیز باشد که مبادا به روی یک مرد نگاه یا خنده معصومانه کند.

خصوصیات یک فروردینی چگونه است؟

این افراد طالع و بخت خوبی دارند، بـه شرط آن که همت خود را بـه مار گیرند اینان عموماً افرادی مهربان و بخشنده بوده و اگر چیزی را از دست بدهند، باز بـه دست می‎آورند. گاه گرفتار بیماری می‎شوند که بیشتر از ناحیه پهلو و کمر می‎باشد. این افراد بـهتر اسـت از نزدیک شدن بـه آب رونده و تند، پرهیز کنند. از لحاظ شغلی، صنعت کشاورزی و خرید و فروش برایشان سودبخش وسازگار اسـت.

خصوصیات خاص متولدین فروردین از نظر روانشناسی رنگ

خصوصیات خاص متولدین فروردین از لحاظ رنگ، رنگ قرمز اسـت. رنگ قرمز باعث شده تا متـولدین فـروردین بیشتر خشمگین شوند، ولی بـه محض آن که آتش خشم آن‌ها خاموش شود، بـه سرعت تبدیل بـه آدم‌هایی شاد و بانشاط می شوند. متـولدین فـروردین افرادی بلند پرواز، مصمم و با اراده هستند و از توجه بیش از حد بـه احساسات خوششان نمی آید.

هیچکس نمیتواند مانند متولیدن فـروردین قاطع و خشن باشد، ولی از طرفی، کمتر کسی معصومیت و عاطفه آنها را دارد. آنها هرگز تحمل شکست را ندارند و درباره‌ی نتیجه‌ی نهایی هر چیزی، از عشق گرفته تا مسابقه فوتبال، بسیار خوش بین هستند. آنها از رقابت خوششان می آید و خیلی ماهرانه با افکار و نظرات خود، دیگران رابـه مبارزه می‌طلبند. مخالفت دیگران، موانع و مشکلات برای انها سرگرم کننده و نشا‌ط آور اسـت و ازآن لذت می برند و هیچ گاه منتظر موفقیت نمی‌شینند، بلکه با شتاب بـه سوی آن می‌دوند و بـهمین دلیل کمتر بـه دیگران وابسته اند.

در نیمه شب بخوانیم:انتخاب اسم با حروف ابجد | انتخاب اسم فرزند بر اساس حروف ابجد اسم پدر و مادر

پیوند زناشویی فـروردین با سایر ماه ها

فـروردین با فـروردین: ( خوب ) سازگاری مثبت واقع بینی و آگاهی بـه صفات مثبت یکدیگر

فـروردین با اردیبـهشت: (متوسط) خودپسندی و میل بـه حاکمیت از ویژگی های مشترکشان می باشد

فـروردین با خرداد: (بد ) پر جنب و جوش بی قرار تنوع طلب و سرکش

فـروردین با تیر: ( متوسط ) برون گرا ایده آلیست امکان مشکل وجود دارد

فـروردین با مرداد: (خوب ) پیوند موفقی خواهد بود چون هماهنگی وجود دارد

فـروردین با شهریور: ( بد ) یکی پاک سرشت و انسان دوست دیگری جسور و جاه طلب

فـروردین با مهر: ( بسیار خوب ) افرادی منصف و معتقد بـه تساوی حقوق زن و مرد

فـروردین با آبان: ( بد ) آزادیخواه سلطه گر خواهان تنهایی و درون گرا

فـروردین با آذر: ( عالی ) کم ترین اختلاف و هیاهو از مشخصات بارزشان اسـت

فـروردین با دی: (بد ) تفاهم چندانی با هم ندارند مرموز و محافظه کار می باشند

فـروردین با بـهمن: ( بد ) سلطه گر آرمان گرا موقعیت درک یکدیگر را ندارند

فـروردین با اسفند: ( متوسط ) با مشکل مواجه اسـت ممکن اسـت پیوند خوبی باشد

خصوصیات خاص متولدین فروردین از لحاظ رازهای رفتاری

در کارهای خصوصی متولدین فروردین ماه دخالت نکنید، متولدین فروردین ماه به دنبال ارضای خواسته‌ها و توقعات خود هستند و در این زمینه، بسیار خودمحور و خودبین به شمار می‌آیند.

هرگز نگذارید متولدین فروردین ماه به راحتی دل شما رابه دست آورند وگرنه به همان آسانی نیز شما را از دست خواهند داد و تا ابد فراموش‌تان میکنند.

انها به سمت افرادی جذب میشوند که شخصیتی مستقل و آزاده از خود بروز دهند و هر روز برای انها به منزله آغازی جدید است، پس خودتان را آماده مواجهه با هر واکنش غیرمنتظره از سوی انها کنید.

در مقابل آنها، سربلند و مغرور ظاهر شوید و همیشه انها را تحسین کنید و به وجودشان افتخار نمایید.

هرگز مزاحم آنها نشوید و در کارهای خصوصیشان دخالت نکنید و انها را مورد انتقاد قرار ندهید ؛ دوستانشان را بپذیرید و از انها خرده نگیرید.

هرگز از متولد فروردین ماه پول قرض نگیرید و اگر به درخواست‌های‌ آنها، پاسخ منفی دهید، باید منتظر مشاهده واکنش‌هایی بسیار تند و غیرمنطقی از سوی انها باشید

حرف آخر اگر روزی بـه شخصی برخورد کردید که با قیافه‌ای بسیار دوستانه، ولی محکم و مطمئن و لبخندی سریع دستش را بطرف شما آورد و دست شما را محکم فشرد. بخصوص اگر در مصاحبت او مشاهده فرمودید که ایشان با خوش قلبی و معصومیت تمام، اصلا توجهی بـه گفته شما ندارد و فقط فکر و نظریه خودش برایش مطرح اسـت. انگار که از قبل برای هرچه می‌خواهد بگوید طرح و برنامه ریزی کرده و نتیجه کاملا برایش روشن و غیرقابل تغییر اسـت. اطمینان داشته باشید که یک متـولد فـروردین شما را” انتخاب “کرده اسـت.

منبع سایت:کافه تمشک،باشگاه خبرنگاران جوان و تالاب

FavoriteLoadingپسندیدم

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

زیباترین اسامی مخصوص تخلص

زیباترین اسامی مخصوص تخلص

تخلص، لقبی است که شعرا برای خود بر می گزینند و بیشتر از نام خود، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *