تعبیر خواب گربه

در مقالات پیشین از وبسایت نیمه شب به تعبیر خواب مار پرداخته شد و حال امروز همراه شما هستیم با تعبیر خواب گربه که به طور جامع به تعبیر آن خواهیم پرداخت و همچنین جهت تعبیر سایر خواب ها می توانید به مقالات تعبیر خواب مراجعه فرمایید.

کلیات

در مورد گربه از قدیم تاکنون همیشه این موضوع وجود داشت که عده ای آن را شوم می دانستند ولی برخی دیگر آن را نشانی از خوش بختی و اقبال می دانند. هر دو تعبیر از گربه کاملا درست است. اما موضوع زمانی تغییر می کند که به جزئیات خواب خود توجه کنید چرا که تعبیر خواب حیوان مورد نظر هم می تواند نشان از اقبال باشد هم می تواند به شما آسیب بزند و شوم باشد که در ادامه مطلب، به بیان جزئیات تعبیر این خواب پرداخته ایم که با هم به مرور آن می پردازیم.

تعبیر خواب گربه

تعبیر خواب انواع گربه

تعبیر خواب گربه سیاه

از آن جا که از قدیم گربه سیاه نشان از سحر و جادو بوده و این باور در بین عام جا افتاده است که گربه سیاه شوم است. اما دیدن این گربه در خواب می تواند کمک خوبی در زندگی شما باشد. گربه سیاه در خواب به معنی ترس و واهمه از پیروی کردن در مقابل باور های خودتان است. نشان می دهد که شما نمی توانید در تصمیم گیری استقلال داشته باشید و متکی به دیگران هستید. این می تواند به شما کمک کند تا برای مشکل عدم توانایی در مقابله با باور های خود چاره ای پیدا کنید.

گربه طوسی

دیدن این گربه در خواب تفسیر خوبی دارد. در تعبیر خواب گربه کوچک خاکستری آمده است که اگر شما در خواب این گربه را ببینید یعنی در آینده ای نزدیک شما به کمک دوستان خود به موفقیت هایی خواهید رسید. همچنین تفسیر کلی خواب گربه طوسی به معنی به ثمر آمدن زحمات شما است. اگر این گربه را در خواب دیدید بدانید که در مسیر درستی از موفقیت قدم گذاشته اید.

تعبیر خواب گربه سفید

گربه سفید ماهیت راز آلود دارد. شما به سختی می توانید متوجه شوید که دیدن این گربه در خوبتان چه معنی داشته است چرا که در تعابیر آمده است این گربه خبر از آینده دارد. او می خواهد هشداری به شما بدهد که در آینده اتفاقاتی پیش روی شماست که باید برای مواجه شدن با آن خود را آمده کنید. پس می توان گفت دیدن این گربه در خواب کمک بزرگی در زندگی شما است. برای بهتر درک کردن این گونه خواب ها بهتر است مدتی را به رشد و پرورش ذهن خود بگذرانید و بکوشید درک بهتری از محیط داشته باشید.

گربه سیاه و سفید

گفته می شود گربه در خواب بیشتر به معنی زن است. زنی که از شما دزدی می کند یا زنی که با شما به خوبی و دلسوزانه زندگی می کند چرا که خصوصیات گربه بیشتر به زنان شبیه است. گفته می شود گربه سیاه و سفید در رویا می تواند نشان از زنی باشد که خبری برای شما دارد یا می خواهد کاری در زندگی شما انجام دهد و به طور کلی به شما کمک کند. اما شما هستید که باید تصمیم بگیرید که به او اعتماد کنید یا نکنید.

گربه سفید قهوه ای

رنگ سفید در گربه اشاره می کند به زنی که زیبا است و رنگ قهوه ای هم به خبری مهم و خوب اشاره می کند.

تعبیر خواب گربه زرد

این خواب خواب، نشان دهنده مردی با شخصیت زشت که باعث ایجاد مشکل و آشوب و دو به هم زنی است، می باشد و ممکن است به شخصیت شما آسیب  وارد کند.

اگر در خواب مشاهده کردید که گربه زرد رنگی بچه به دنیا آورده است، احتمالا روابط شما با اعضای خانواده و نزدیکانتان پر از کینه و نفرت خواهد شد که منجر به قهر و نزاع بین شما می شود.

اگر در خواب دیدید، بر روی گربه زردی آب می پاشید، نشان دهنده دوستان و افراد سود جو و حسودی است که در اطراف شما هستند و به موفقیت شما حسادت می کنند.

تعبیر خواب گربه قهوه ای

این خواب به خبری مهم و خوب اشاره دارد. و اینکه ممکن است این خبر خوب توسط زنی زیبا به شما برسد.

تعبیر خواب گربه
سایر تعابیر خواب گربه

تعبیر خواب چنگ خوردن از گربه، مانع است

تعبیر خواب گربه سیاه، بدبختی است

تعبیر خواب نوازش کردن گربه، ناسپاسی است

تعبیر خواب میو میو کردن گربه، یک دعوای طولانی است

تعبیر خواب پوست گربه، پیدا کردن یک شیء گم شده است

تعبیر دیدن گربه، دوست نا اهل است

تعبیر خواب گربه وحشی، دوست خطرناک است

تعبیر خواب زدن یک گربه، خیانت است

تعبیر خواب گربه حامله، ازدیاد دوستان به ظاهر دوست و در باطن دشمن است.

تعبیر خواب گربه در حال مرگ، پایان ناخوشی ها است.

تعبیر خواب گربه مرده، رد شدن یک خطر و جان سالم به در بردن است.

 تعبیر خواب گربه خوابیده یا گربه در حال خر پف نشان دهنده آن است که شما در دوران بسیار مثبت و سازنده ای از زندگی خود به سر می برید و در این مرحله از زندگی احساس آرامش و خوشحالی را تجربه می کنید.

تعبیر خواب بازی کردن با گربه ها، نشانه آن است که شما باید کمی خود را رها کنید، به مسافرت بروید یا به یادگیری چیز جدیدی بپردازید تا کمی طعم و مزه به زندگی خود وارد کنید. بطور کلی، این خواب نشانه ای مثبت است اما در عین حال از چیزی خبر می دهد که برای رسیدن به آن لازم است که کار و تلاش بیشتری داشته باشید.

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب انواع مار

تعبیر خواب دیدن گروهی از گربه ها، نشان آن است که شما تمرکز خود را از دست داده اید و احساس می کنید که در زندگی غرق شده اید. اکنون زمان آن رسیده است که کمی سرعت و شتاب خود را کاهش دهید و خودتان را بیشتر سر و سامان دهید تا احساس گم شدن و غرق شدن درونی تان را متوقف کنید.

گاز گرفتن گربه در خواب، مخصوصا اینکه در خواب ببینید گربه‌‌ای که قصد نوازشش را داشته‌اید شما را گاز می‌گیرد هشداری است مبنی بر این که باید مراقب اطرافیانی که می‌توانند آدم‌های دروغگو و فضولی از آب در بیایند باشید.

 خواب دعوای گربه‌ها، نشانه‌ی آن است که ممکن است خیلی زود قربانی سرقت خانه بشوید یا کسی ممکن است به ملک و قلمرو شما تعرض کند که ممکن است به از دست رفتن دارایی‌های ارزشمند‌تان بشود.

گربه با موهای کثیف سیخ شده، تعبیر آن هشداری درباره‌ی دریافت خبرهای ناخوشایند است. این خبر ناخوشایند می‌تواندشنید بیماری یکی از دوستان نزدیک یا اعضای خانواده باشد.

تعبیر خواب گربه

کشتن گربه‌ها، در خواب به نظر می‌رسد نشان دهنده‌ی افزایش جسارت شما در اقداماتی باشد که در مرز غیراخلاقی یا غیر قانونی بودن قرار دارند. ممکن است دیگران از شما بخواهند در رفتارتان تغییراتی بدهید. صحنه‌ی مشاهده‌ی گربه‌های مرده نشان می‌دهد دوستان و خانواده‌تان ممکن است در کارهای‌تان دخالت بکنند چون آن‌ها خود واقعی شما را می‌شناسند و می دانند که هرگز نفس شما در چنین رفتار یا اعمال وحشتناکی خودش را درگیر نخواهد کرد. احتمال بیشتری وجود دارد که تاثیر دوستان ناباب و فشار آن‌ها باعث شده باشد به این طریق عمل کنید.

کتک زدن گربه، این خواب می تواند نشانه‌ی جنبه‌ای از شخصیت‌تان باشد که رها شده و رک و راست است. بزرگترهای خانواده ممکن است از این رک بودن شما آزرده خاطر شوند و آن را گستاخی به حساب بیاورند. سوء برداشت و اختلاف نسل می‌تواند اساسا شما را به مشکل دچار کند. کمی درک بین شما و طرف مقابل‌تان برای اجتناب از درگیری‌های احتمالی در آیند می‌تواند کمک کننده باشد. غرور شما نیز می‌تواند در این زمینه نقش داشته باشد، اما چیزهای بسیار بدتری از آسیب دیدن شخصیت و نفس آدم‌ها در جهان وجود دارد.

خواب گربه‌هایی که دمشان را بالا گرفته‌اند، نشانه‌ی اعتماد به نفس است . در نتیجه اگر خواب گربه‌ای را در چنین حالتی دیدید، این خواب به اعتماد به نفس درست و حس استقلال شما اشاره دارد. ممکن است درباره‌ی وضعیت کنونی‌تان در محل کار یا زندگی شخصی احساس اطمینان و امنیت اشته باشید. یا اینکه گربه می‌تواند نماد شخصی زیرک یا مرموز در حلقه‌ی اجتماعی اطراف‌تان باشد. این احتمال وجود دارد که این فرد احساسات یا خشم شما را برانگیزاند و موجب آزارتان شود.

آسیب زدن به یک گربه، نشانه‌ی بدی است. این خواب یعنی یا رفتار بد و ناخوشایندی از خود بروز خواهید داد یا نمی‌توانید در مواجهه با مشکلات و مسائل جدی که به اقدام سریع و تصمیم‌ گیری‌های محکم احتیاج دارند خوب عمل کنید.

 غذا دادن به یک گربه، یعنی برای مواجهه با خشم و خیانت از سوی آدم‌هایی که برای‌تان عزیز هستند و بسیار به آن‌ها اعتماد دارید آماده می‌شوید.

گربه‌ی خیس، نماد آن است که قرار است لحظه‌ای را تجربه کنید که خشم خود را نسبت به کسی که ظاهرا شما را نا امید کرده است ابراز خواهید کرد. این شخص یا نتوانسته‌ است دستورات و سفارشات شما را انجام دهد یا فراموش کرده‌ است کاری را که خیلی مهم بوده برای‌تان انجام بدهد.

گربه خوابیده نشانه‌ی آرامش است. این خواب یعنی قرار است دوره‌ای از آرامش را در زندگی‌تان تجربه کنید که باعث خواهد شد دیگر نگران چیزهایی که باید مراقبت کنید نباشید و قادر خواهید بود زمان بیشتری را صرف مواظبت از خودتان بکنید.

خواب خوردن گربه، مخصوصا اگر از خوردن آن لذت ببرید نشانه‌ آن است که دوباره قرار است با چیزی که در گذشته گم کرده‌اید یا جا گذاشته‌اید برخورد داشته باشید یا قرار است چیزی را که در مقطعی از زندگی‌تان بدون اجازه از شما گرفته شده است باز پس بگیرید.

جان دادن گربه، در تعبیر این خواب به نظر می رسد شما از اقدامات و اعمال گذشته خودتان بسیار پشیمان هستید. شما اکنون از احساس خجالت و شرم زدگی رنج می برید. اگر رازی داشته اید که فاش شده است، بهتر است برای مدتی از چشم ها دور باشید تا هم خودتان آرام بگیرید و هم مردم دست از غیبت بردارن

تعبیر بچه گربه، بسیار روشن است. این خواب نشان دهنده احساس نیاز شما به تزکیه نفس و استقلال فردی است. بچه گربه در خواب نماد پاکی و بی گناهی است.

نجات گربه، اگر گربه ای در خطر بود و قصد نجات او را داشتید نشان دهنده آن است که باید احساس قدرت و کنترل خود را مجدد به دست آورید.

رویای حیوانات

سوالات متداول

دیدن گربه دو سر در رویا چه تعبیری می تواند داشته باشد؟

دیدن این چنین خواب ها تلنگری به زندگی شما خواهد بود. گربه دوسر به شما می گوید که در زندگی دچار عدم توانایی در تصمیم گیری هستید. شما باید برای زندگی خود تصمیم بگیرد اما این کار بدون کمک گرفتن از دیگران برای شما امکان پذیر نیست.

آیا دیدن گربه سخنگو در خواب تعبیری دارد؟

این موضوع که در رویا شما گربه سخن بگوید بسیار می تواند نکته مثبتی باشد چرا که نشان می دهد شما به درک خوبی از مسائل در زندگی رسیده اید. و می توانید چالش ها و درگیری های زندگیتان را به خوبی حل کنید و از آن ها سربلند بیرون بیایید.

تعبیر خواب دیدن گربه زیبا در خانه شما چیست؟

تعبیر این خواب قرار گرفتن یک زن زیبا در مسیذ زندگی شماست

تعبیر خواب گربه چاق چیست؟

گربه چاق، نماد دزدی قوی است که بسیار می دزدد.

تعبیر خواب اینکه گربه از شما چیزی بدزدد و فرار کند چیست؟

تعبیر این خواب این است که زنی از شما دزدید می کند یا به شما آسیب مالی می زند

تعبیر غذا دادن به گربه در خواب چیست؟

تعبیر این خواب این است که مال و ثروت خود را برای زنی ریا کار خرج می کنید و بعدا از این کار پشیمان می شوید

تعبیر خواب دنبال کردن گربه چیست؟

زنی در مسیر زندگی تان قرار می گیرد که شما را سرگشته و پریشان می کند

اگر گربه در خواب موش بگیرد تعبیر این خواب چیست؟

تعبیر این خواب خوش خدمتی کردن زنی است که واقعا با شما صادق نیست

تعبیر حواب گربه در بغل داشتن چیست؟

تعبیر این خواب این است که زنی شما را گول می زند

تعبیر دیدن گرفتن گربه ای بر دوش چیست؟

زنی حیله گر است که کاملا بر شما مسلط است

تعبیر خواب آمدن گربه به منزل شما چیست؟

این خواب به شما می گئید که دزد به منزلتان می آید

تاویل رویاها

تعبیر خواب کشتن گربه و کندن پوست ان چیست؟

تعبیر این خواب این است که مالی حرام وارد زندگی شما می شود

تعبیر خواب گربه را از خود راندن و گربه را نتوانید برایند چیست؟

شما دچار بدبختی و گرفتاری می شوید

تعبیر خواب راندن گربه چیست؟

یعنی که شما بر مشکلات غلبه می کنید و مال و ثروت و قدرت بدست می آورید

تعبیر خواب دیدن گربه لاغر چیست؟

یکی از عزیزانتان در خطر مرگ است

تعبیر خواب دیدن گربه کثیف چیست؟

خبرهای بدی به شما می رسد

تعبیر خواب چنگ زدن گربه چیست؟

دشمن مال و ثروت شما را از دستتان خارج می کند

تعبیر خواب بغل کردن گربه توسط دختر چیست؟

تعبیر این خواب خیانت از طرف یک دوست است

تعبیر خواب دیدن پوست گربه چیست؟

چیزی را که قبلا گم کرده بودید را پیدا می کنید

تعبیر خواب کتک زدن گربه چیست؟

به شما خیانت خواهد شد

بیشتر بخوانید: هزینه نگهداری سگ و گربه در خانه چقدر است؟ لیست کامل هزینه ها

سخن پایانی

به طور کلی انسانها در طول زندگی خود خواب های متعددی می بینند که بسیاری از آنها نتیجه افکار و اتفاقات و فعالیت های روزانه بوده و تعبیری ندارند، از این رو تنها خواب هایی که رویای صادقانه می باشند، نیاز به تفسیر و تاویل پیدا می کنند و دیگر خواب ها نیاز به تعبیر و یا جای نگرانی ندارند.

در این مطلب با تعبیر خواب گربه آشنا شدید که امیدواریم این مطلب مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرد و بتوانید با توجه به آن، خوابی را که دیده اید به راحتی تفسیر نمایید.

درباره‌ی فرناز باقری

فرناز باقری هستم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مدیریت از دانشگاه بوعلی سینا ، معلم هستم و به دلیل کار در محیط مدرسه، همواره در حال خواندن و یادگیری مطالب جدید هستم، و در تلاشم تا آموخته هایم را در زمینه های مختلف در وب سایت نیمه شب بنویسم، امیدوارم مطالبی که می نویسم مورد پسند شما واقع شود.

همچنین ببینید

تعبیر خواب طلا چیست؟

تعبیر خواب طلا چیست؟

بسیاری از افراد هستند که در خواب و رویاهای خود طلا می بینند و ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *