پرطرفدارترین و ترندترین رنگ‌ های دیوار در ۲۰۲۲

هر دسامبر ، متخصصان طراحی و علاقه مندان به دکور از پیش بینی رنگ هایی که در سال پیش رو برتری خواهند داشت ، هیجان زده می شوند. در حالی که برخی از رنگ ها ، مانند گلبهی و سفید ، در لیست 2020 قرار گرفته اند و به این زودی ها رنگ دیگری جای آنها را نمیگیرد ، تعداد زیادی رنگ دیوار دیگر نیز وجود دارد که انتظار می رود در سال 2021 مشاهده کنید.

در این مقاله به ترندترین رنگ های دیوار در سال ۲۰۲۱ اشاره میکنیم:

رنگ آبی برای آشپزخانه:

 

رنگ های دیوار ترند ۲۰۲۱

رنگ آبی پررنگ یا سرمه ایی و آبی های تیره همواره از رنگ های پرطرفدار برای استفاده در رنگ های دیوار اند. اما امسال و در سال ۲۰۲۱ رنگ آبی کم رنگ یا آبی آسمانی ترند شده به خصوص برای طراحی آشپزخانه استفاده میشود.

سال 2020  سال سختی برای همه مردم دنیا بود ، بنابراین طبیعی است که رنگ آبی یکی از رنگ های ترند و پرطرفدار در سال جدید باشد.  همچنین کارینا لامرنر ، خلاق در سبک Modsy ، می گوید: “با ادامه ی سال 2021 ، شاهد خواهیم بود که رنگ های آبی تیره تر بیشتر مورد استقبال قرار خواهند گرفت. همچنین شاهد خواهیم بود که رنگ آبی به عنوان” سایه ظریف “در فضاهای خنثی تر مورد استفاده قرار می گیرد ، و به این فضاها کمی روح می بخشد.

بیشتر بخوانید : ایده های ارزان برای دکور خانه

رنگ خاکی :

رنگ‌ های دیوار ترند ۲۰۲۱

رنگ خاکی یکی دیگر از رنگ های پرطرفدار در سال ۲۰۲۱ است. از این رنگ میتوان در همه ی فضاها استفاده کرد و درواقع یکی از بهترین رنگ ها برای دیوار است. این رنگ را میتوان با رنگ های زیادی از جمله قهوه ایی یا خاکستری ترکیب کرد و طراحی زییایی را به وجود اورد.

 

بیشتر بخوانید : چند دیزاین شیک برای دیوار پشت تلویزیون

معاون طراحی وستا میگوید: “در دهه گذشته ، رنگ های خاکستری و طوسی بر دنیای طراحی دکوراسیون داخلی حاکم شده اند ، اما اکنون تقاضا برای رنگ های گرمتر افزایش یافته است.” قهوه ای ملایم و رنگ های بژ یا همان خاکی رنگ برای رنگ دیوار و روکش مبلمان استفاده می شود تا درخششی ملایم و معمولی را به فضاها ببخشد.”

بیشتر بخوانید : ایده های نو ترند شده برای دکور منزل

 

رنگ بادمجانی :

این رنگ یکی از زیباترین رنگ ها برای دیوارهاست. استفاده از این رنگ و ترکیب آن با رنگ های دیگر باعث روح بخشیدن و زیبا شدن دیوار ها میشود. این رنگ را میتوانید در قسمت های کوچک دیوار استفاده کنید و در قسمت های دیگر از رنگ سفید یا خاکی استفاده کنید. همچنین اگر خانه بزرگی دارید میتوانید یکی از دیوار ها یا راهروهای داخل خانه را با استفاده از این رنگ نقاشی کنید.

ژان لیو، یک طراح داخلی توضیح میدهد:  اگر در سال 2021 به دنبال تجملات هستید پس سراغ رنگ های تیره تر بروید.

استفاده از این رنگها در دکوراسیون داخلی در واقع برای روح بخشیدن به فضا بوده و حال و هوای محیط را عوض میکند. همچنین این رنگ یک رنگ خنثی است که در اکثر فضاهای داخلی میتوان از آن استفاده کرد.

رنگ مشکی :

رنگ های دیوار

استفاده از رنگ مشکی در طراحی اتاق خواب ها ترند شده است. فراموش نکنید که در هنگام استفاده از این رنگ آنرا با رنگ های روشن دیگر ترکیب کنید. زیرا استفاده از رنگ مشکی به تنهایی باعث دلگیر شدن اتاق میشود. همچنین استفاده از این رنگ به تنهایی باعث کوچک نشان داده شدن اتاق و فضای شما میشود.

ترکیب رنگ سفید با مشکی یا رنگ های تیره تصویر و فضای زیبایی به اتاق خواب شما میبخشد. افراد زیادی از این رنگ خوششان نمی آید. خبر خوب برای این افراد این است که استفاده از رنگ زرد در فضای اتاق خواب نیز ترند است و طراحان مشهور دنیا از این رنگ در طراحی اتاق خواب ها استفاده میکنند. زیرا باعث پرنور شدن و زیبا شدن فضا میشود.

رنگ های دیوار

 ایزابل لاد طراح داخلی می گوید رنگ زرد از هر رنگ دیگری در سال 2021 پرطرفدارتر خواهد بود.

زرد قبلاً به دلیل سنتی بودن مورداستقبال قرار نمی گرفت.” “وقتی از مشتری های جدید می پرسم که دوست دارند من از استفاده از چه رنگ هایی اجتناب کنم ، تقریباً همگی می گویند زرد. اما این به دلیل عدم استفاده ی صحیح از آن در دکوراسیون خانه می باشد. استفاده از رنگ زرد در فضای مناسب مثل اتاق خواب باعث درخشش این رنگ میشود. “

همچنین در نیمه شب بخوانید: ترند دکوراسیون داخلی تابستان ۲۰۲۱

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

ایده دکوراسیون فرانسوی

ایده‌های خلاقانه برای سبک دکوراسیون فرانسوی در خانه

دکوراسیون فرانسوی یکی از سبک‌های دکور مطرح اروپایی است که از شاخصه‌های لوکس و اشرافی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *