ترندهای دکوراسیون داخلی تابستان 1400

داغ ترین و پرطرفدارترین ترند طراحی داخلی تابستان 1400کدام ها هستند؟ اگر قصد دارید در تعطیلات تابستانی خانه خود را بازسازی کنید این مقاله برای شماست! همه گیری ویروس کرونا تأثیر زیادی در طراحی داخلی داشت. در نتیجه، ترند طراحی داخلی تابستان 1400پیوندی دوباره بین نوع بشر و طبیعت است. ارتباطی که در سبک ها، رنگ ها، بافت ها و الگوها نمایان می شود.

سبک NAVY

رنگ های دریایی و تصاویر دریایی و همچنین الگوهای راه راه، یک سبک طراحی داخلی همیشه ترند است. مخصوصاً برای خانه های ساحلی و ویلاها، ترکیب رنگ سفید و آبی (تقریبا) اجباری است! آیا در ساحل خانه ای دارید؟ پس چرا به زیبایی بی حد و حصر اقیانوس احترام نمی گذارید و از رنگ آن در طراحی خود استفاده نمی کنید؟

به دلایل زیادی، سبک طراحی داخلی ساحلی یک زیبایی شناسی بی انتها است. سفید و آبی یک ترکیب رنگی کلاسیک است. علاوه بر این، هر دو رنگ از آرامش و سکوت سرچشمه می گیرد. دقیقاً همان چیزی که در تابستان به دنبال آن هستیم. راه راه نیز الگوی درجه یک است و معمولاً در طراحی خانه های ساحلی استفاده می شود. با وجود اینکه ترند طراحی داخلی تابستان 1400 است، اما یک خانه یا پاسیو با نقوش دریایی همیشه شیک و درجه یک خواهد بود.

ترند طراحی داخلی تابستان

طراحی داخلی تمام سفید

اتاق های کاملاً سفید با حال و هوای تابستان بسیار مطابقت دارد. رنگ های سفید نور را تسخیر کرده و اتاق را سبک و روشن می کند. یک اتاق کاملاً سفید می تواند مینیمال یا دارای رنگ و بوی مدیترانه ای باشد. البته به سلیقه شخصی بستگی دارد. با این حال، نکات و ترفندهای زیادی برای ساختن یک فضای داخلی کاملاً سفید وجود دارد.

بیشتر بخوانید: چگونه منزلمان را مانند یک طراح دکوراسیون طراحی کنیم؟

طراحی رنگارنگ

روشی کارآمد برای شادابی فضای داخلی شما. افزودن انبوهی از رنگ ها به پروژه طراحی داخلی، آن را برجسته تر می کند. شما می توانید از بین مبلمان رنگی مانند یک صندلی راحتی یا یک سری کوسن های رنگارنگ یکی را انتخاب کنید. همچنین می توانید از کاغذ دیواری با رنگ ها و طرح های شاداب استفاده کنید.

ترند طراحی داخلی تابستان

بوهو شیک

اگر یک فضای داخلی شاداب می خواهید، Boho Chic ترند طراحی داخلی تابستان 1400شماست. در این طراحی داخلی، گیاهان واجب هستند. علاوه بر این، الگوهای رنگارنگ و مبلمان منتخب از الزامات داخلی بوهو شیك است. اگر می خواهید اتاق را لوکس کنید، جزئیات طلایی اضافه کنید. سبک این طراحی داخلی برای خانه ای در حومه شهر مناسب است.

بیشتر بخوانید: با چه تغییراتی دکوراسیونی شاد و تابستانی داشته باشیم؟

مواد طبیعی و رنگ های خنثی

ارتباط بین بشر و طبیعت، به عنوان یک ترند طراحی داخلی تابستان 1400، در رنگ های خنثی و مواد طبیعی ظاهر می شود. اگر در حال ساخت یک پروژه طراحی داخلی هستید، باید ترند مواد طبیعی را دنبال کنید. چرا؟ چون علاوه بر لوکس بودن (به چوب چشم پرنده یا سنگ تراورتن فکر کنید)، نسبت به بقیه پایدارتر هم هستند. تبدیل طراحی داخلی به یک تجارت دوستدار محیط زیست در دست ماست. نه تنها فقط در این تابستان بلکه در آینده.

ترند طراحی داخلی تابستان

زندگی در فضای باز

زندگی در فضای باز ترند دیگر طراحی داخلی تابستان 1400 است. خواندن، شام خوردن یا صرفاً در طبیعت بودن و وقت گذراندن. تازه سازی پاسیوی خود برای جبران تمام آفتابی که به دلیل ویروس کرونا از دست داده ایم، اجباری است.

بیشتر بخوانید: ایده های نوبرای طراحی دکوراسیون منزل

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

ایده دکوراسیون فرانسوی

ایده‌های خلاقانه برای سبک دکوراسیون فرانسوی در خانه

دکوراسیون فرانسوی یکی از سبک‌های دکور مطرح اروپایی است که از شاخصه‌های لوکس و اشرافی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *