رفتار دختران سیگما که آنها را جذاب می کند

شما احتمالا در مورد تیپ های شخصیتی مانند زن آلفا می دانید، اما در مورد دختران سیگما آیا اطلاعاتی دارید؟

دختران سیگما خودکفا هستند و کار خودشان را انجام می دهند.

او مانند یک آلفای درونگرا است، حتی اگر برخی از دوستان نزدیک او برونگرا باشند. با وجود داشتن دوستان صمیمی، یک سیگما واقعی تنهاست.

برای اینکه بدانید دختران سیگما به زبان ساده کسیتند، این سوال را از خود بپرسید. آیا با کسی برخورد کرده اید که خودکفا باشد و به این موضوع اهمیتی ندهد که بقیه مردم چه کار می کنند؟ اگر بله، این احتمال وجود دارد که شما دختران سیگما را دیده اید.

شخصیت جالبیست درسته؟ در ادامه با نیمه شب همراه باشید تا در مورد دختران سیگما بیشتر بدانید.دختران سیگما

در نیمه شب بخوانیم:خصوصیات زنان با تیپ شخصیتی امگا

در میان تیپ های شخصیتی اجتماعی-جنسی، دختران سیگما کمترین توجه را به سلسله مراتب سلطه دارد. او برای خودش زندگی می کند در حالی که از نظر اجتماعی سازگار است.

دختران سیگما عمدتاً به دلیل استقلال، اعتماد به نفس و رمز و راز خود شناخته می شود. دختران سیگما با شرایط زندگی خود در ارتباط هستند. آنها به خواسته ها و فشارهای اجتماعی اهمیت نمی دهند.

این شخصیت کاملاً از آنچه که هستند راضی است. دختران سیگما از ریسک کردن نمی‌ترسند و صرفاً بر بهبود زندگی خود تمرکز می‌کند.

ویژگی دختران سیگما

او تمایل دارد گاهی اوقات یک زن آلفا باشد

هیچ کس نمی خواهد بهترین باشد، آنها می خواهند بهترین باشند و این در مورد این دختر که تلاش می کند آلفا باشد نیز صدق می کند.

هر آنچه او را از بودن باز می دارد، در واقع احساسات اوست. او زمانی که نیاز به پایان دادن به یک رابطه ناسالم دارد بیش از حد احساساتی است.

مشکل دیگر این است که وقتی چیزی او را آزار می دهد، ادامه کار برای او سخت است.
این دختران ممکن است در ابتدا سرد به نظر برسند، اما در واقع قلب بزرگ خود را پنهان می کنند.

مانند همه ما، آنها می ترسند آسیب ببینند، بنابراین مانند زنان قوی رفتار می کنند تا احساسات واقعی خود را پنهان کنند.

دختران سیگما گاهی برای قدرت و موقعیت اجتماعی تلاش می کنند. به عبارت دیگر، او گاهی اوقات آرزو می کند که ای کاش یک زن آلفا بود.

با این حال، بر خلاف یک زن آلفا، او کاملا احساساتی است. گاهی اوقات، او به احساساتش اجازه می دهد تا بهترین ها را از او بگیرند. برای او همچنین رها کردن چیزها و حرکت به سمت جلو از چیزهایی که او را آزار می دهد چالش برانگیز است.

اگرچه او از نظر بیرونی سخت به نظر می رسد، اما قلب بزرگی دارد. او کاملاً می ترسد که صدمه ببیند، بنابراین برای پنهان کردن درد خود ماسک یک بانوی قوی به چهره می زند.

با این اوصاف، وقتی او را بشناسید، به خودش اجازه می دهد آسیب پذیرتر شود. او خوش قلبی خودش را به شما نشان می دهد که در غیر این صورت به شدت از آنها محافظت می کند.

دختران سیگما دوستان و شرکای خوبی پیدا می کنند

ویژگی بارز دختران سیگما وفاداری شدید آنهاست. آنها فوق العاده قابل اعتماد هستند. وقتی یک زن سیگما به شما می گوید که در کنار شما خواهد بود، منظورش این است، شما می توانید روی آنها حساب کنید که همیشه پشت شما هستند.

مشاجره و ناامیدی هرگز برای شکستن پیوندی که دختران سیگما با عزیزانش به اشتراک می گذارد کافی نیست. او می داند که درگیری ها بخشی از هر رابطه است.دوستان دختران سیگما

علاوه بر این، دختران سیگما معمولاً ستون حمایتی در میان اعضای خانواده و دوستانش است. مردم به او اعتماد می کنند و در مواقع سخت به او روی می آورند. جای تعجب نیست که دختران سیگما دوستان و شرکای برجسته ای هستند.

یکی از بهترین ویژگی های زن سیگما این است که او یک دوست عالی است. او برای خوشحال کردن دوستانش دست به هر کاری می زند.

وقتی به بودن او در کنارشان نیاز دارند، او همه چیز را رها می کند تا در کنارشان باشد.

او یک دوست واقعی است و در مورد دوستان بیشتر به کیفیت اهمیت می دهد تا کمیت.

شما چنین زنی را در جمع افراد جعلی پیدا نخواهید کرد، زیرا او فقط دوستان واقعی را در زندگی خود می خواهد زیرا آماده است برای آنها نیز یک دوست واقعی باشد.

او فراموش نمی کند

او در گذشته صدمه دیده است و حاضر نیست آن را فراموش کند. تنها چیزی که او واقعاً می خواهد انتقام است، و آماده است تا هر زمانی که طول بکشد برای آن صبر کند.

این واقعیت که او به دنبال انتقام است به او احساس خوبی می دهد و وقتی بالاخره آن را به دست آورد، بهترین حس دنیا را دارد.

این نوع دختر وقتی طعم شیرین پیروزی را می‌بیند احساس می‌کند روی ابر است، بنابراین عدالت برای او مهم است و او نمی‌گذارد کسانی که به او آسیب رسانده‌اند بدون مجازات بمانند.

این دختران برای لحظه ای زندگی می کنند که انتقام خود را بگیرند.

دختران سیگما مرموز و جذاب هستند

یک زن سیگما معمایی و برجسته است. ممکن است مردم این ویژگی را فوق العاده جذاب یا بی‌ارزش بدانند. این هاله رازآلود می تواند به صورت سردی یا دوری او ظاهر شود.

با این حال، شما در نهایت متوجه می شوید که چنین نیست. زمان می برد تا او گارد خود را پایین بیاورد، که برای آن باید صبور باشید. به محض اینکه او به شما اجازه ورود داد، دنیایی از شکوه را کشف خواهید کرد.

در زیر این معما، او حس شوخ طبعی باورنکردنی دارد. او همچنین شوخ، بسیار همدل است و بیشتر مردم او را جذاب می دانند. شما نمی توانید با یک زن سیگما روبرو شوید که علاقه شما را برانگیزد.

حقیقت این است که خواندن آنها واقعا سخت است، بنابراین هرگز نمی توانید مطمئن باشید که آنها به چه چیزی فکر می کنند.

علاوه بر این، اگر آنها مانند یک درونگرا واقعی رفتار کنند، تشخیص آنها را برای شما غیرممکن می کند.

شاید شما عادت داشته باشید که افراد را به راحتی بخوانید، اما این شخص شما را غافلگیر می کند و کار را برای شما سخت می کند.

چیزی که در مورد سیگماها وجود دارد این است که آنها نه تنها برای به دست آوردن سخت بازی نمی کنند، بلکه واقعاً به سختی به دست می آیند.از ویژگی دختران سیگما مستقل بودن

 او مستقل است

این نوع دختر مستقل است. او با انجام کارها به تنهایی خوب است و به راحتی تحت تأثیر دیگران قرار نمی گیرد.

وقتی از افرادی که اطرافش هستند را دوست ندارد، تنها بودن را انتخاب می کند و احساس خوبی نسبت به آن دارد.

وقتی نمی تواند مرد مناسب را پیدا کند، تنها بودن برای او مشکلی نیست.

مردم عاشق کار با یک زن سیگما هستند. او مهمان نواز است و شور و شوق او مسری است. در عین حال، او هرگز خود را تسلیم نمی کند یا در هیچ موقعیتی ضعف نشان نمی دهد.

در نیمه شب بخوانیم:انرژی زنانه چیست و چه تاثیری دارد؟

در خانه و محل کار، یک زن سیگما به تنهایی به سمت آرزوهای خود کار می کند. او نمی خواهد یا نیازی ندارد که دیگران برای موفقیت او تلاش کنند.

او می تواند ترسناک باشد

وقتی این دختر را می بینید ممکن است از او ترسیده باشید.

بسیار شبیه یک آلفا، او چیزهای زیادی دارد، اما شما به زودی متوجه خواهید شد که او خوب است تا زمانی که سعی نکنید به او صدمه بزنید.تفاوت اصلی در نحوه برخورد با او و اهداف آنها است.

با این گفته، اگر به او آسیب برسانید، او به شما نشان خواهد داد که چقدر حق داشتید که از او ترسیدید. از طرف دیگر، اگر با او دوست شوید، او به شدت از شما محافظت می کند. او به دوستی شما وفادار و وقف خواهد ماند.

بنابراین، برخی از مردم زنان سیگما را تا حدودی دوست دارند، در حالی که برخی دیگر از آنها دور می شوند. تفاوت در نحوه برخورد و نیت است.

یک زن سیگما بی جهت قضاوت نمی کند

ممکن است با افرادی برخورد کرده باشید که حتی بدون اینکه آنها را در سطح شخصی بشناسند قضاوت می کنند. زن سیگما یکی از آنها نیست.

او عقاید بی‌پایه‌ای تشکیل نمی‌دهد، بسیار کمتر مردم را به خاطر اعمالشان بیهوده قضاوت می‌کند.

یافتن افرادی که بدون اینکه بدانند پشت درهای بسته چه اتفاقی افتاده است، نظرات خود را ارسال می کنند، معمول است. شما می توانید این را نه تنها در مورد شخصیت های مشهور، بلکه در مورد غریبه ها، همسایگان و حتی دوستان نزدیک مشاهده کنید.

دختران سیگما علاقه ای به صحبت در مورد افرادی که به سختی درباره آنها چیزی می دانند، ندارند.

زنان سیگما علاقه زیادی به درک افراد دارند. آنها مایلند قبل از ایجاد تأثیرات قابل توجه، رفتارهای خود را دست اول تجربه کنند. زنان سیگما بر اساس شنیده ها نظر نمی دهند.

این ویژگی او را به یک قاضی باورنکردنی در مورد شخصیت تبدیل می کند. این نیز یک ویژگی تحسین برانگیز است و بسیاری از مردم باید از او بیاموزند، به خصوص کسانی که زود قضاوت می کنند.

یک زن سیگما می تواند مرکز توجه باشد

اگرچه او از جلب توجه متنفر است، اما کانون توجه او را پیدا می کند. علیرغم اینکه معمولاً محتاط است، بدش نمی آید که در میان افرادی که دوست دارد در مرکز توجه باشد. اگر در جمعی باشد که با آن آشنا نیست، خودش را نگه می دارد.

وقتی او در اطراف افرادی است که به آنها علاقه دارد، به احتمال زیاد آنها نمی دانند که او چقدر می تواند ساکت شود. بنابراین، برای اینکه یک زن سیگما باز شود، باید شما را یک دوست عالی بداند.

زن سیگما رک است

یکی دیگر از ویژگی های تحسین برانگیز، تمایل زن سیگما به بیان هر چیز آزادانه است. منظور او هر چیزی است که می گوید همچنین، او اهمیتی نمی‌دهد که کلماتش را طوری بیان کند به طرف مقابل برنخورد، همیشه آن را همانطور که هست می‌گوید.

او ریسک و ماجراجویی را می پذیرد

دختران سیگما به عنوان کسی که به سرعت خود را با تغییرات وفق می دهند و با مشت ها می چرخند، ماجراجویی را در آغوش می گیرند.

او در مواقع لزوم ریسک می کند و می داند که برای دیدن پاداش های واقعاً قابل توجهی باید گاهی اوقات با دست و پا بیرون برود.

اگر این به معنای نقل مکان به یک شهر جدید یا فرصتی برای عشق است، او این کار را انجام خواهد داد.

او به دور از بی پروایی است، اما او شجاع است.

زن سیگما مجموعه ای مشخص از اهداف و اولویت ها دارد و به آنها پایبند است.

او خود را با نیازهای بیرونی وفق می دهد و به محض آمدن آنها تغییر می کند و در مواقعی که لازم بداند حرکت های بزرگی انجام می دهد.

شخصیت دختران سیگما

شما زن سیگما را نمی‌یابید که دوستان زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشته باشد یا آموزش‌های آرایش را پست کند، حتی اگر از رسانه‌های اجتماعی استفاده کند.

هر چیزی که با “اجتماعی” شروع شود برای او جالب نیست و این شامل رسانه های اجتماعی نیز می شود.

مانند یک زن امگا، شخصیت سیگما به سازگاری اهمیتی نمی دهد، اما هیچ کس آنها را به خاطر آن رد نمی کند.

بسیاری از افراد شخصیت سیگما را دوست دارند، اما تعداد مشابهی از افراد در واقع از آنها متنفرند.

مانند یک زن آلفا، یک زن سیگما اعتماد به نفس و عزت نفس سالمی دارد، اما تفاوت این است که رهبر بودن یکی از ویژگی های یک زن سیگما نیست.

این زنان به رهبر بودن اهمیت نمی دهند، اما پیرو هم نیستند.

چیزی که در مورد آنها وجود دارد این است که آنها در واقع هر کاری را که می خواهند انجام می دهند و در عین حال احترام دیگران را حفظ می کنند. او کسی نیست که شروع به دعوا می کند، اما مطمئناً از خود و کسانی که به آنها اهمیت می دهد دفاع خواهد کرد.

دختران سیگما شخصیتی قوی دارند، و این ممکن است او را سرد و بی‌تفاوت جلوه دهد، اما به نظر می‌رسد که اینطور است، زیرا سیگماها در واقع به کسانی که برایشان مهم هستند اهمیت می‌دهند.

شخصیت دختران سیگما در مقابل شخصیت دختران آلفا

شخصیت کلی

زنان سیگما بر روی اهداف خود متمرکز هستند و زندگی را مطابق شرایط خود می گذرانند. آنها خودکفا، با اعتماد به نفس و تعریف یک خانم رئیس هستند.

در دختران سیگما تفکر او را محدود نمی کند، بنابراین ذهن او باز است. او همچنین کوشا و قاطع است.

علاوه بر این، او باهوش است و سبک فکری منطقی دارد. او هیچ کاری انجام نمی دهد. او همچنین مرموز است، که همیشه باعث می شود مردم تمایل به دانستن بیشتر داشته باشند.

از طرف دیگر، زنان آلفا ماجراجو، قاطع، قوی هستند و به دنبال تجربیات تازه هستند.

آنها از این جهت شجاع هستند که از کشف فرصت های جدید نمی ترسند. همچنین، آنها اجازه نمی دهند هیچ چیز مانع از موفقیت آنها شود.

 زندگی اجتماعی

یک زن سیگما علیرغم طبیعت محجوب خود، در سازگاری با محیط های اجتماعی کاملاً خوب است. در واقع، او از آزادی و فضای خود قدردانی می کند. هنگامی که موقعیت آن را ایجاب می کند، او قدم می گذارد و با هر نوع آدمی ارتباط برقرار می کند.

یک زن سیگما در مقایسه با زن آلفا علاقه ای به بالا رفتن از نردبان اجتماعی ندارد. اصالت او مردم را جذب می کند.

علاوه بر این، یک زن سیگما به سرعت با توجه به خلق و خو و موقعیت خود سازگار می شود.

در برخی از روزها، او ترجیح می دهد تنها باشد، در حالی که در روزهای دیگر، با افرادی که به آنها علاقه مند است ارتباط برقرار می کند.

یک زن آلفا اغلب به عنوان یک پروانه اجتماعی یا زندگی مهمانی و با دلیل موجه توصیف می شود.

او دوست دارد در کنار مردم باشد، از جمله خانواده، دوستان، همسالان، و حتی ملاقات با غریبه ها در یک مهمانی. حضور در مجامع اجتماعی یکی از فعالیت های مورد علاقه اوست.

او با احاطه شدن توسط مردم رشد می کند. بیشتر افراد از موقعیت های اجتماعی احساس خستگی می کنند، اما یک زن آلفا از همین موقعیت انرژی می گیرد. او بسیار محبوب است و مورد علاقه همه است.

علاوه بر این، او به دلیل شخصیت اجتماعی خود یک رهبر اجتماعی عالی است. به عنوان مثال، یک زن آلفا اغلب نقش کاپیتان تیم، رئیس انجمن صنفی را ایفا می کند.

 سبک شخصی

یک زن سیگما طرفدار روند مد نیست. او طوری لباس می پوشد که به او احساس اعتماد به نفس و راحتی می دهد. یک زن سیگما به دلیل سبک منحصر به فرد خود متمایز است. او علاقه ای به پریدن از آخرین مدها ندارد تا دیگران را تحت تاثیر قرار دهد.

شما می توانید برای خرید مد پایدار روی یک زن سیگما حساب کنید که برای سال ها دوام خواهد آورد. او تمایل خاصی به مد روز ندارد.

یک زن سیگما مد را یک سرمایه گذاری می داند، بنابراین نمی خواهد کمدهای خود را اغلب عوض کند.

از سوی دیگر، یک زن آلفا تا مرز جنون به روز است. او حس مد شگفت انگیزی دارد و هر چیزی که در مد است را خریداری می کند. یک زن آلفا زمان قابل توجهی را صرف می کند تا اطمینان حاصل کند که بهترین ظاهر خود را دارد.

او معتقد است که شخصیت ها به طرز لباس پوشیدن افراد ارتباط تنگاتنگی دارند. به عبارت دیگر، او فکر می کند که شما می توانید از طریق نحوه لباس پوشیدن آنها چیزهای زیادی در مورد شخصیت افراد بگویید. به گفته او، مد به معنای گران بودن نیست.

در روابط

از نظر روابط غیر عاشقانه، یک زن سیگما روابط عمیق و معنادار را با افراد بسیار کمی ترجیح می دهد.

او به شدت به این حلقه کوچک وفادار است و همیشه پشت آنها خواهد بود. اگرچه او برای گرم کردن زمان می برد، اما مردم احساس می کنند ارزشش را دارد.

به نظر می رسد یک زن سیگما از مجرد بودن راضی است. او هرگز برای یافتن یک شریک عاشقانه تحت فشار نیست.

همچنین، او ترجیح می دهد قبل از اینکه خودش را متعهد کند، برای درک شریک بالقوه اش وقت بگذارد. این رفتار از تمایل او به وابستگی عاطفی ناشی می شود.

در عین حال، او از تعیین حد و مرز خودداری نمی کند. او فضای خود و دیگران را دوست دارد و به آن احترام می گذارد.

در همین حال، یک زن آلفا در بیشتر جنبه ها شریک زندگی مشابه خود را می خواهد. او کسی را می‌خواهد که به اندازه او با انگیزه باشد و به دنبال آرزوهایش باشد. بنابراین، آنها بیشتر جذب مردان آلفا می شوند.

 در مورد شغل

با توجه به استقلال و اعتماد به نفس او، زنان سیگما اغلب کارآفرین هستند. همانطور که قبلا ذکر شد، آنها از پیروی از قوانین بیزارند. بنابراین، تاجر بودن به او اجازه می دهد تا زندگی حرفه ای خود را تحت کنترل درآورد. او از گرفتن مسئولیت نمی ترسد.

قاطعیت او  رهبری موثر را برای او فراهم می کند. او همچنین صحبت می کند و می داند که چگونه توجه مردم را به خود جلب کند.

با این گفته، او اغلب تمایل بیشتری به کار مستقل روی پروژه ها دارد. این دلیلی است که او همچنین یک فریلنسر عالی می شود.

شخصیت های زن آلفا به طور باورنکردنی شغل محور هستند. آنها رقابتی، مسلط و کاملاً متمرکز بر بالا رفتن از نردبان حرفه ای هستند.

زنان آلفا تمایل دارند به عنوان رهبرانی قدرتمند در نظر گرفته شوند که پیوندهای پایداری با افراد در محل کار و خارج از آن ایجاد می کنند.

تعجب نخواهید کرد که زنان آلفا را به عنوان مدیر بیابید.

آنها به راحتی مسئولیت را بر عهده می گیرند و موفق هستند. تا حد زیادی قاطع هستند، اما گاهی خطوط تار می شوند و پرخاشگر می شوند.روابط دختران سیگما

در نیمه شب بخوانیم:رفتار دختر آلفا که هر مردی را جذب می کند

سازگاری بین دختران سیگما و مردان سیگما

برای زنان سیگما ممکن است یافتن یک شریک عاشقانه بدون تقصیر دشوار باشد. مردانی که احساس ناامنی دارند می توانند استقلال و اعتماد به نفس خود را ترسناک بدانند.

یک زن سیگما با شرایط خود زندگی می کند و این کار را بدون عذرخواهی انجام می دهد.

مردان سیگما را انتخاب کنید. آنها خودکفا هستند، قوانین خود را وضع می کنند و به زنان احترام می گذارند. یک مرد سیگما طرز فکر همتای زن خود را درک می کند زیرا مردان و زنان سیگما بسیار شبیه هم هستند. همچنین هرگز از ویژگی های شخصیتی او احساس خطر نمی کند.

تیپ شخصیتی سیگما به فضا و آزادی احترام می گذارد. اگر یکی از آنها آرزوی تنهایی خود را داشته باشد و بخواهد سفر کند، طرف دیگر قابل درک خواهد بود.

آنها با هم می توانند یک رابطه معنادار و سالم بر اساس اعتماد و احترام متقابل ایجاد کنند.

علاوه بر این، هر دو تیپ شخصیتی به شدت وفادار هستند. آنها از یکدیگر حمایت می کنند و به یکدیگر اعتماد دارند. بین آنها، جایی برای مالکیت یا حسادت ناسالم وجود ندارد. آنها در رابطه خود احساس امنیت کامل می کنند.

بنابراین، به بیان ساده، یک زن و مرد سیگما می توانند یک شراکت فوق العاده و پایدار ایجاد کنند!

تست شخصیت زن سیگما

تست خاصی وجود ندارد که بتوان تیپ شخصیتی آنها را مشخص کرد. به طور معمول، همه افراد از نوعی به نوع دیگر در نوسان هستند.

به عنوان مثال، گاهی اوقات ممکن است با یک شخصیت امگا طنین انداز شوید در حالی که در دیگران یک زن سیگما یا بتا.

با این گفته، شما ممکن است یک سبک کلی داشته باشید. اگر می خواهید یک نمای کلی از سلسله مراتب اجتماعی-جنسی داشته باشید، می توانید این مقاله را در مورد آلفا در مقابل بتا در مقابل گاما در مقابل امگا در مقابل دلتا بخوانید.

حرف اخر

تا به حال، شما باید یک ایده جامع در مورد این شخصیت مرموز و قدرتمند داشته باشید. همه چیزهای زیادی برای یادگیری از یک زن سیگما دارند. اگر فکر می کنید یک زن سیگما هستید، با آغوش باز از طرف خود استقبال کنید.

با وضع قوانین خود، رضایت واقعی پیدا می کنید. به خود اجازه دهید تا از پتانسیل فوق العاده ای که این شخصیت در خود دارد استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که قدرت شما مسری است و به زنان بیشتری اجازه می دهید خود را در آغوش بگیرند.

«اینجا برای زنان قوی است. ممکن است آنها را بشناسیم ممکن است ما آنها باشیم باشد که آنها را بزرگ کنیم.

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

موثر ترین روش های کاهش درد پریود

پریود یکی از مسائلی است که خانم ها از سن بلوغ تا اواخر دوران میان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *