آموزش مرحله به مرحله لیفت ابرو در خانه

لیفت ابرو یکی از کارهایی است که باعث میشود چهره شما بازتر و زیباتر بنظر برسد. با این روش ابروهای خود را مدت طولانی تری زیبا میکنید. اگر ابروهای زیادی دارید این روش برای شما مناسب است زیرا باعث میشود ابروهای شما همیشه مرتب و زیبا بنظر برسد. در این مقاله با انواع روش های لیفت ابرو در خانه آشنا میشوید.

لیفت ابرو در خانه

در واقع برای لیفت ابرو در خانه سه روش وجود دارد که شما میتوانید با توجه به ترجیحات شخصی و میزان ماندگاری روش ها به انتخاب آنها بپردازید.

لیفت ابرو با پک های موجود

روش اول خریداری پک های لیف ابرو در خانه است. این پک ها را میتوانید در مغازه های لوازم آرایشی و یا در فروشگاه های آنلاین خریداری کنید. در این پک ها تعدادی وسیله وجود دارد و در بسته آن یک راهنمای مرحله به مرحله وجود دارد که میتوانید برای لیفت ابروهای خود از آن استفاده کنید. در واقع هیچ راهنمایی کلی برای این پک ها وجود ندارد زیرا از مواد مختلفی تشکیل شده اند. هنگام خرید این بسته ها حتما از اصل بودن آن مطمئن شوید و سپس به خرید آن بپردازید زیرا استفاده از لوازم فیک ممکن است موجب ریختن ابروهای شما بشوند و یا اثر بخشی لازم را نداشته باشند.

در نیمه شب بخوانید:روش های تقویت ابرو

لیفت ابرو با صابون ابرو

لیفت ابرو در خانه

روش دوم استفاده از صابون ابرو است. در زیر راهنمای مرحله به مرحله لیفت ابرو در خانه با صابون ابرو را مشاهده میکنید. یکی از بدی های این صابون ابرو این است که با شستن ابرو ها از بین میرود و در واقع این لیفت ماندگاری بالایی ندارد و با شستن صورت از بین میرود.

مرحله اول:

ابتدا صورت خود را به خوبی بشویید تا هیچ چربی و کثیفی بین ابروهای شما نباشد. سپس ابروها و صورت خود را با یک حوله تمیز خشک کنید تا مرطوب نباشد.

مرحله دوم:

از صابون ابرو و یک برس مخصوص ابرو که شکلی شبیه براش ریمل دارد استفاده کنید. مقداری آب یا میست را روی برس خود بریزید و دقت کنید که بهتر است هیچ گاه صابون ابروی خود را مرطوب و خیس نکنید. و حتما برس ابروی خود را خیس کنید.

مرحله سوم:

برس مرطوب را به آرامی بر روی صابون بکشید تا مقدار کمی از آن روی برس قرار بگیرد مرطوب بودن بیش از حد برس باعث میشود که صابون به خوبی روی آن قرار نگیرد پس بهتر است برس خود را مقدار کمی مرطوب کنید. و سپس آنرا بر روی صابون بکشید.

مرحله چهارم:

در این مرحله از لیفت ابرو در خانه برس را به ارامی بین ابروهای خود بکشید و سعی کنید به نوعی ابروهای خود را روبه بالا قرار دهید. اینکار را چندین بار انجام دهید تا ابروهای شما به خوبی رو به بالا قرار بگیرد و ظاهر شما را زیباتر کند.

در نیمه شب بخوانید:صابون ابرو چیست؟ و چه تفاوتی با ژل ابرو دارد؟

لیفت ابرو با وازلین:

لیفت ابرو در خانه با وازلین

یکی دیگر از روش های پرکاربرد و ساده استفاده از وازلین است. در واقع این روش برای زمان هایی که وقت آنرا ندارید که به بیرون بروید و پک یا صابون ابرو خریداری کنید مناسب است.

روش اول:

ابتدا مقدار کمی از وازلین را با انگشت اشاره خود بردارید. سپس آنرا بین دو انگشت خود مالش دهید تا کمی چربی بین دو انگشت شما قرار گیرد.

روش دوم:

وازلین را به آرامی به ابروهای خود بزنید و آنرا مالش دهید. اینکار را حدود چند دقیقه انجام دهید تا وازلین به خوبی به همه جای ابرو شما زده شود. اینکار نیاز به وقت بیشتری دارد زیرا لازم است آنرا به خوبی بر روی ابروهای خود ماساژ دهید.

روش سوم: 

در انتها با استفاده از برس ابروی خود وازلین و موهای ابروی خود را به بالا شانه بزنید و از ابرو های لسفت شده خود لذت ببرید.

لیفت ابرو با ژل ابرو در خانه

ژل ابرو یکی از محصولات پرکابرد برای لیفت ابرو در خانه است. البته توجه کنید که بیشتر میکاپ ارتیست های معروف استفاده از صابون ابرو را به جای ژل ابرو ترجیح میدهند. انتخاب بین این دو روش به خود شما بستگی دارد. اما لازم است بدانید که این روش سرعت بیشتری دارد.

فقط سعی کنید از مارک های قابل اعتماد استفاده کنید تا آسیبی به ابروهای خود نزنید.

در این روش هم مقداری از ژل را روی ابروهای خود بزنید و به ارامی رو به بالا برس بزنید. این کار را چندین بار انجام دهید تا ابروهای شما در جاس خود فیکس بشوند.

حرف آخر

توجه کنید که در انتهای همه روش های بالا میتوانید ابروهای خود را با مداد ابرو و یا سایه پر کنید. اما بهتر است ابتدا ابروهای شما لیفت بشود و سپس و در مرحله آخر به رفع عیوب آن بپردازید.

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

درشت کردن چشم با آرایش

11 ترفند درشت کردن چشم با آرایش

چشم های بزرگ در نوع خود زیبا هستند و یک موهبت الهی محسوب می شوند. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *