بیوگرافی آناشید حسینی؛ بلاگر موفق مد و فشن

در این مقاله از وبسایت نیمه شب به دنبال استقبال بی نظیر از بیوگرافی شهرزاد کمال زاده و بیوگرافی لیلی بقایی راد بانوی موفق ایرانی در دنیای تکنولوژی ، حال امروز قصد آن داریم که به بیوگرافی آناشید حسینی و همسرش سابق وی بپردازیم. سیده آناشید حسینی ۴ بهمن ۱۳۷۰ در اهواز به دنیا آمد. او فارغ التحصیل کارشناسی رشته معماری و مدل است. براساس گزارش ها، آناشید حسینی سیده بوده و یکی از مدل‌های باحجاب کشور است که آبان سال ۱۳۹۶، بعد از ثبت برند خود به نام حجاب استایل آنا، وارد اینستاگرام شد. استقبال از نوع پوشش او باعث شد در مدت کوتاهی دنبال کنندگان صفحه اینستاگرامش به بیش از صد‌ها هزار نفر برسد.

“آناشید حسینی” قبل از ازدواج با فرزند سفیر دانمارک مدل اینستاگرام بوده و تصاویر مختلف حسینی در فضای مجازی گواهی بر این ادعا است. او قبل از آشنایی با امیرحسین مرادیان کار مدلینگ را تبدیل به مدل اسلامی می‌کند و طراح لباس‌هایی با برند حجاب استایل می‌شود. آناشید، مدل اینستاگرامی، مهر ماه سال ۹۹ از امیرحسین مرادیان جدا شد. او بیش از یک سال پیش از همسرش جدا شده بود.

مدتی قبل پویان مختاری عکسی از آناشید حسینی منتشر کرد که در ترکیه با هم دیگر در ارتباط بودند ولی آناشید حسینی هیچ عکس العملی در پیج خود نداشت است. در حال حاضر پویان مختاری به لندن مهاجرت کرده و با یک اینلوئنسر خارجی نامزد کرده است.

آناشید حسینی در صفحه ایسنتاگرامش به وضوح مطرح کرده کارش برای افرادی است که می‌خواهند چادر را کنار بگذارند و پوشش راحت تری داشته باشند. حسینی مدعی است که به عنوان مدل محجبه ادعا کرده بود، زیبایی ظاهری و شیک بودن و باحجاب بودن باهم تناقضی ندارند.

پیشنهاد ویژه : قد و وزن بازیگران ایرانی

او که به عنوان مهمان در یک برنامه تلویزیونی حضور داشت، توضیحاتی درباره شغلش داد و گفت که از بچگی علاقه خاصی به مد و طراحی لباس داشته و حتی برای عروسک هایش لباس دوخته است. همچنین، بعداز پایان تحصیلاتش به دنبال علایق کودکی خود رفته و طراحی لباس را آغاز کرده است.

حسینی ادعا کرده بود که از ابتدا قصدش تبلیغ نبوده و به هیچ وجه خودش را مبلغ حجاب نمی‌داند و فقط پوشش او به این شکل است و حتی شاید خودش هم خیلی نتواند، خیلی چیز‌ها را رعایت کند. همچنین، حسینی مدعی شده است که از هر ۵۰ پیامی که دارد، ۳۰ پیام از زنان و دخترانی است که می‌گویند ما با دیدن عکس‌های شما به حجاب علاقمند شدیم.

بیوگرافی سیده آناشید حسینی

سیده آناشید حسینی ۴ بهمن ۱۳۷۰ در اهواز به دنیا آمد. او فارغ التحصیل کارشناسی رشته معماری و مدل است. براساس گزارش ها، آناشید حسینی سیده بوده و یکی از مدل‌های باحجاب کشور است که آبان سال ۱۳۹۶، بعد از ثبت برند خود به نام حجاب استایل آنا، وارد اینستاگرام شد. استقبال از نوع پوشش او باعث شد در مدت کوتاهی دنبال کنندگان صفحه اینستاگرامش به بیش از صد‌ها هزار نفر برسد.

حسینی با توجه به فعالیتی که در طراحی لباس دارد، بیشتر لباس‌هایش را به عنوان مدل می‌پوشد و در صفحه اینستاگرام خود منتشر می‌کند. با این حال او گفته دوست ندارد او را مدل خطاب کنند. مرداد ماه سال ۹۷ بود که تصاویری در فضای مجازی دست به دست می‌شد.

آناشید حسینی در تابستان 1400 در پیج شخصی خود اعلام کرد که دوست دارد در حجاب خود نجدید نظر کند و مقداری از موهای خود را بیرون می گذارد. این کار آناشید نظر خیلی از مردم را به خود جلب کرده است.

جنجال عروسی و طلاق آناشید حسینی

این تصاویر مربوط به مجلس عروسی آناشید حسینی “مدل لباس‌های اسلامی” و امیرمحسن مرادیان “فرزند سفیر ایران در دانمارک” بود. اما مهر ماه سال جاری، امیرمحسن مرادیان با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر جدایی اش از آناشید حسینی را رسانه‌ای کرد. او علت طلاق را دخالت برخی افراد و نیش کنایه‌های آن‌ها معرفی کرده بود.

حسینی در گفتگو با رسانه‌ها گفته بود “پس از پایان دوره تحصیلم یک خلاء در خودم احساس کردم. شاید یک روزی معماری را ادامه دهم، اما به این خاطر که شاید بخواهم ارشد بخوانم یا شاخه تحصیلی ام رابه پژوهش هنر تغییر دهم. انتخاب طراحی لباس در ابتدا دغدغه ام بود و چون محجبه بودم همیشه دوست داشتم لباس‌های خوب و روی مد بپوشم، ولی لباس‌هایی که در بازار و مزون‌ها وجود می‌دیدم با معیار‌های من هم خوانی نداشت و نمی‌توانستم آن‌ها را برای خودم انتخاب کنم. ”

او افزود “دراین میان دو، سه خیاط شخصی داشتم که لباس‌ها و مانتو‌های روز مره ام راکه خودم طراحی می‌کردم آن‌ها می‌دوختند. به گزارش پارس ناز بعد‌ها به این رشته بیشتر علاقه‌مند شدم و کلاس خیاطی رفتم، سپس بطور آزاد در کلاس‌های طراحی شرکت کردم و به این فکر افتادم حتماً خیلی از خانم‌ها مانند من چنین دغدغه‌ای دارند و دوست دارند شیک پوش و به روز باشند در عین حال حجاب شان هم حفظ شود برای همین تصمیم گرفتم اینکار را انجام دهم. ”

آناشید حسینی در پاسخ به سوال آیا از برند ترکیه‌ای استفاده می‌کنید گفته بود “نه هیچ برند خاصی در کار نیست، این برند متعلق به من و کاملا شخصی است. اتفاقا من این برند را ثبت کردم. خیلی سعی کردم عنوان مدل را روی من نگذارند، اما گاهی در صفحات مختلف می‌بینم از عکس‌های من سوء استفاده می‌کنند و با عنوان مدل محجبه پر سرو صدای ایران ازآن نام می‌برند. این اتفاقات واقعا ناراحت کننده است، به خاطر پوششی که دارم این اسم کمی برایم سنگین و غیرقابل هضم است. ” اما در زمانی که آناشید حسینی همسر امیر حسین مرادیان بود در فضای مجازی لباس های او که از برند های معرف و گران قیمت بود بسیار هیاهو به پا کرد. مردم از او به عنوان دختر برند پوش یاد می کردند.

همچنین، او بیان کرده بود “چیزی که من را ناراحت می‌کند تفکر برخی افراد و اعمال عقیده شان است که به من می‌گویند تو مبلغ حجابی چرا مانتو قرمز می‌پوشی؟ قرمز جلب توجه می‌کند و یا چرا یک جا‌هایی مچ دستت مشخص شده. من بازهم تاکید می‌کنم اصلا خودم را مبلغ حجاب نمی‌دانم. من فقط کسی هستم که پوششم به این شکل است. امیدوارم روزی به این درجه برسم که بتوانم اسم خودم را مبلغ بگذارم یعنی این جسارت را داشته باشم، ولی در حال حاضر خودم را دراین حد نمی‌دانم و دلم می‌خواهد همه‌ی این را بدانند؛ که من فقط یک طراح لباس از نوع تازه کار هستم.

بیوگرافی آناشید حسینی و همسرش + عکس

بیوگرافی امیرمحسن مرادیان ، همسر آناشید حسینی

امیرمحسن مرادیان متولد سال 1366و به واسطه ازدواج سابقش با سیده آناشید حسینی طراح لباس در سال ۹۶ و به واسطه پدرش مرتضی مرادیان که از سیاستمداران ایرانی و سفیر سابق ایران در دانماک بود چهره معروف شده است. او دارای یک خواهر می باشد که ازدواج کرده و خواهر زاده دارد. ایشان لیسانس عمران سد و سازه از دانشگاه شهید بهشتی دارند و در حال تحصیل در رشته روانشناسی هستند. شغل ایشان تولید برخی از محصولات پزشکی و بهداشتی مصرفی است.

بعد از گذشت ۳ سال از زندگی مشترک این زوج در اواخر سال 99 خبر جدایی و طلاق آنها توسط محسن مرادیان در پیج اینستاگرام منتشر شده است که باعث شگفتی و تعجب کاربران و نگرانی طرفداران آنها شده است.

شغل امیر محسن مرادیان

از زندگینامه و شغل وی اطلاعی در دست نیست ، اما به زبان عربی تسلط کامل دارد و بیشتر پست های اینستاگرامش را عربی مینویسد.

نامزدی آناشید حسینی با پویان مختاری

در جدید ترین اخبار منتشر شده توسط خبرنگار سبک پاپاراتزی امین فردین خانم آناشید حسینی و پویان مختاری با یکدیگر نامزد شده اند. این خبر هنوز از طرف این دو نفر تایید یا تکذیب نشده است اما شواهد بسیاری برای تایید این رابطه وجود دارد.

 

نظر پویان مختاری: از قدیم عاشقش بودم

من این خانم را از خیلی قدیم تو اهواز می شناسم از اون زمان هم عاشقش شدم و چندین آهنگ برای او نیز خواندم ، تو اکثر آهنگام هم میگم (تیای کال) یعنی چشای سبز ایشان راهش و شرایطش طوری شد که رفت آن ور و من هیچ ارتباطی با ایشان نداشتم تا اینکه چند وقت پیش با او در فضای مجازی صحبت کردم و …

سخن پایانی

دنیای مدلینگ نیز مانند دنیای سلبریتی ها دارای حواشی بسیاری است که یکی از مدلینگ هایی که از این قاعده مستثنی نبود آناشید حسینی بود که در این مقاله به معرفی بیوگرافی ایشان و همسر اسبقشان پرداخته شد.

درباره‌ی فرناز باقری

فرناز باقری هستم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مدیریت از دانشگاه بوعلی سینا ، معلم هستم و به دلیل کار در محیط مدرسه، همواره در حال خواندن و یادگیری مطالب جدید هستم، و در تلاشم تا آموخته هایم را در زمینه های مختلف در وب سایت نیمه شب بنویسم، امیدوارم مطالبی که می نویسم مورد پسند شما واقع شود.

همچنین ببینید

متن پاییزی عاشقانه جدید با جملات دلبرانه و رمانتیک 1401

متن پاییزی عاشقانه جدید با جملات دلبرانه و رمانتیک 1401

با آمدن فصل پاییز، تبادل پیامهای عاشقانه پاییزی رونق می یابد و به همین جهت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *