چند ترفند که مردان را شیفته خود کنید!

پایبند و شیفته کردن مرد برای خانم‌ها، چه در یک رابطه عاشقانه و چه در زندگی متاهلی از اهمیت زیادی برخودار است. خانم‌ها نسبت به آقایان پیچیدگی و رمز و رازهای بیشتری دارند و پیش‌بینی کردن آنها کار ساده‌ای نیست. اما تحقیقات نشان داده که با پیاده کردن یک سری از ترفندهای مشترک، می‌توان مردان را به خود وابسته کرد. پس اگر دوست دارید که هر چه زودتر قلب عشق زندگی خود را تسخیر کرده و او را شیفته خود کنید، با ما همراه شوید تا ۱۱ راهکار موثر را یاد بگیرید.

ترفندهای شیفته کردن مرد

با چه ترفندهایی مردان را شیفته خود کنیم؟

درست مثل روز اول جذاب باشید

قرار عاشقانه و دیدار اول با مرد زندگیتان را یادتان است؟ همه ما خانم‌ها سعی می‌کنیم که در اولین قرار با مرد زندگیمان به بهترین شکل ظاهر شویم. خب یکی از موثرترین راه‌های شیفته کردن مرد، این است که بعد از گذشت سالیان سال هم به خاطر احساس راحتی با مرد یا نشستن غبار زمان بر روی زندگی، خود را رها نکرده و به خودتان رسیدگی کنید. لباس خوب بپوشید، عطر مورد علاقه‌تان را بزنید، به باشگاه بروید، ورزش کنید، رژیم غذایی خوبی داشته باشید و به طور کلی در کنار گیر و دارهای زندگی، بر روی زیبایی و رسیدگی به خود هم تمرکز داشته باشید. زن‌های آراسته و مرتب همیشه برای مردها جذابیت دارند.

برای شیفته کردن مرد تکیه گاه خوبی باشید

اکثر ما با شنیدن “تکیه گاه” یاد مردها میوفتیم و تصور می‌کنیم که مردها آفریده شدند تا تکیه گاه باشند! خب این درست است که مردها در برخی جنبه‌ها قدرتمندترند و سرپرستی خانواده را برعهده دارند، اما این به آن معنا نیست که شما در روزهای سخت و پستی و بلندی‌های زندگی پشت مرد زندگیتان را خالی کنید. بلکه باید با حرف‌ها یا رفتارهایتان به او ثابت کنید که حتی اگر روزی یک هزار تومانی هم داخل جیبش نبود یا از کار بیکار شد، باز هم کنارش هستید و درست مثل یک تکیه گاه، کمک می‌کنید تا از شرایط نابسامان گذر کند.

برای شیفته کردن مرد بلند پرواز باشید

بلند پرواز و مستقل بودن

بله، درست شنیدید. مردان عاشق زنان بلند پرواز هستند و اینکه بخواهید با مردی باشید که به طور کامل شما را حمایت کرده یا مشکلاتتان را حل کند، پس باید بیخیال وابسته کردن مرد به خودتان بشوید. همه ما می‌دانیم که زندگی بدون هدف و بدون تلاش کسل کننده است، پس برای جذب مردان به خود، باید هدف‌دار باشید و برای رسیدن به آرزوها و خواسته‌هایتان بجنگید. اینگونه به او ثابت خواهید کرد که در عین مستقل و خودکفا بودن، می‌تواند در کنارتان یک زندگی جذاب و آینده‌دار داشته باشد.

بیشتر بخوانید: ویژگی‌های رابطه سمی و راه خلاصی از آن

در شرایط بد، خانومانه صحبت و رفتار کنید

ممکن است که همه ما در زمان عصبانیت آن حرف‌هایی که نباید را بزنیم یا رفتاری را انجام دهیم که همیشه از آن فراری بوده‌ایم. اما برای شیفته کردن مرد باید در هنگام دعوا، عصبانیت و ناراحتی روی تک تک کلمات و دیالوگ‌های خود کنترل کامل داشته باشید و حواستان باشد که لطافت زنانه خود را با به کار بردن الفاظ مردانه و ناشایست کمرنگ نکنید. چرا که مردان شیفته زنانی که در هنگام عصبانیت مردانه صحبت می‌کنند یا کنترلی روی رفتار خود ندارند نمی‌شوند.

چگونه برای همسرمان جذاب باشیم؟ اصول جذابیت برای همسر

همیشه لبخند بر لب داشته باشید

عبوس و اخمو بودن یک زن، مردان را از او فراری خواهد داد. داشتن یک لبخند ملیح بر لب، ساده‌ترین ترفندی است که می‌توانید از آن برای شیفته کردن مرد کمک بگیرید. همچنین سعی کنید که خنده‌های بلند، آزادانه و از ته دل خود را برای محیط بهتری خرج کنید و در جمع، به داشتن یک لبخند موقرانه بر گوشه لب اکتفا کنید.

برای شیفته کردن مرد ارتباط چشمی را فراموش نکنید

برای شیفته کردن مرد ارتباط چشمی را فراموش نکنید

چشم‌ها گیراترین عضو صورت هستند و احساسات را به خوبی منتقل می‌کنند. شاید به همین دلیل است که وقتی کسی می‌خواهد متوجه راست یا دروغ بودن حرفتان شود، می‌گوید که به چشم‌هایم نگاه کن! تماس چشمی و ارتباط عاطفی با هم در ارتباط نزدیکی هستند و در نتیجه می‌توان برای برقراری یک رابطه عاشقانه عمیق و شیفته کردن مرد به خود، از ارتباط چشمی کمک گرفت.

موفقیت در رابطه عاشقانه | ۱٠ راز داشتن یک رابطه عاشقانه موفق

با شناخت ویژگی‌هایش او را به خود جذب کنید

همه مردان به یک شکل وابسته نمی‌شوند و این یک امر کاملا طبیعی است. پس این خود شما هستید که علاوه بر راهکارهای ذکر شده، باید متناسب با شناختی که از مرد زندگیتان دارید، او را وابسته خود کنید.

تظاهر بیش از حد نکنید

ایده‌آل رفتار کردن خوب است و این که بتوان در مقابل مرد زندگی بهترین رفتار را از خود نشان داد عالی است. اما نمایشی رفتار کردن و تظاهر بیش از حد، هر زنی را خسته و هر مردی را دلزده خواهد کرد. پس سعی کنید که در رفتار با مردها، خصوصیات خوب خود را به بهترین شکل اما خیلی عادی نشان دهید.

برای شیفته کردن مرد ضعیف و شکننده نباشید

ضعیف و شکننده نباشید

مردان عاشق این هستند که در شرایط مختلف، حمایتگری و قدرت خود را به رخ خانم‌ها بکشند. اما این به آن معنا نیست که شما برای دیدن این خصوصیات از سوی مردتان، طوری رفتار کنید که ضعیف به نظر برسید، مدام گریه کنید یا سر هر مشکلی زود کم بیاورید و کنار بکشید. چرا که ممکن است که در ابتدای رابطه این کارها جوابگو باشد، اما بعد از گذشت مدت کمی حس ترحم مرد وارد میدان شده و عشق و علاقه به تدریج از زندگی بیرون خواهد رفت. پس همیشه مثل یک خانم جسور و ایده‌آل رفتار کنید.

بهترین سیاست‌های زنانه برای جذب مردان، همسر و پارتنر

بگذارید برای بدست آوردنتان تلاش کند

همه ما به خوبی می‌دانیم که هر چیزی که سخت بدست بیاید، ارزشمندتر خواهد بود. پس در ابتدای آشنایی با مرد، صفر تا صد خود را برای او رو نکنید و اجازه دهید که او برای آشنایی با خلق و خو و خصوصیات شما تلاش و کنجکاوی کند. این قانون برای بانوان متاهل هم صدق می‌کند. پس اگر متاهل هستید و مدتی از ازدواجتان می‌گذرد، کمی از او دور شوید تا او به شما نزدیک شده و صمیمیت روزهای اول به زندگیتان باز گردد. البته این توصیه‌ها به این معنا نیست که آنقدر سرد یا مغرورانه رفتار کنید که رابطه‌تان دچار مشکل شود. حواستان باشد که افراط و تفریط در این مورد هم جوابگو نخواهد بود.

اصول اخلاقیتان را زیر پا نگذارید

اصول اخلاقی هر فرد جزو مهمترین داشته‌های او هستند. پس نه تنها برای شیفته کردن مرد، بلکه نباید در هیچ شرایط دیگری آنها را زیر پا بگذارید. یک زن زمانی برای مردان جذابیت دارد که عاشق خودش و اصول اخلاقی‌اش باشد و طوری رفتار کند که دیگران او را همانگونه که هست ببینند و دوست داشته باشند. پس اگر تصور می‌کنید که با زیر پا گذاشتن اصول اخلاقی خود و تن دادن به کارهایی مثل رابطه جنسی می‌توانید مرد را شیفته خود کنید سخت در اشتباهید. چون در این صورت دیدگاه مرد نسبت به شما خراب شده و اگر خدایی نکرده زمانی این رابطه به جدایی بی‌انجامد، شما می‌مانید و وجدانی که بر روی خودش پا گذاشته!

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

7 تمرین برای تقویت فن بیان در خانه

تمرین برای تقویت فن بیان در خانه: راه‌هایی برای بهبود مهارت‌های ارتباطی شما، اگر به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *