برای مراسم خواستگاری چی بپوشم؟

یکی از اصلی ترین موضوعات و مسائلی که ذهن دختران و خانواده آنهارا در شب خواستگاری درگیر میکند این است که در این شب بهتر است چه چیزی بپوشیم؟ و از چه سبک لباسهایی استفاده کنیم؟ به راستی لباس مناسب برای شب خواستگاری چه نوعی است و چگونه میتوان آنرا انتخاب کرد؟ در این مقاله به بررسی لباسهای مختلف و زیبا برای شب خواستگاری میپردازیم تا بتوانید با دید بازتری خرید کنید.

ابتدا باید به این نکته توجه کنید که میخواهید از لباس پوشیده استفاده کنید یا خیر؟

در واقع جواب این سوال به میزان شناخت شما از خانواده خواستگار و فرهنگ خانوادگی شما بستگی دارد. توصیه میشود اگر شناخت کاملی از خانواده خواستگار خود ندارید از لباسهای پوشیده استفاده کنید تا در دیدار اول رسمی و شیک بنظر برسید. در این مقاله به بررسی چند مدل لباس خواستگاری پوشیده و باز پرداختیم تا بتوانید متناسب با نیاز خود لباس مورد علاقه خود را خریداری کنید.

مدل های مختلف لباس برای مراسم خواستگاری:

لباس خواستگاری

کت شلوار ست با نیم تنه و یا یک تاپ پوشیده یکی از آیتم های ترند و پرطرفدار برای مراسم خواستگاری است. این را هر دو دسته میتوانند استفاده کنند. به جز سفید هم میتوانید از رنگ های مختلف این ست استفاده کنید. در صورت نیاز میتوانید از کت های بلند تر استفاده کنید تا هنگام خم شدن معذب نشوید. با این ست میتوانید از انواع اکسسوری های مختلف استفاده کنید.

در نیمه شب بخوانید:هدیه های خاص برای همسر یا پارتنرتان

لباس خواستگاری

لباس بالا هم انتخاب خوبی است. البته شما میتوانید از بلوز توری بلند تری استفاده کنید. به دلیل گشاد بودن شلوار احساس بدی نخواهید داشت بنابراین میتوانید به راحتی این لباس را بپوشید و علاوه بر راحتی آن زیبایی خود را حفظ کنید. همچنین میتوانید به جای بلوز توری از یک شومیز ساده سفید استفاده کنید. و در انتها با یک جفت صندل شیک و ست لباسهایتان استایل خود را تکمیل کنید.

پیراهن مردانه ساده به همراه شلوار دمپا گشاد کرم رنگ و یک‌جفت صندل پاشنه بلند هم استایلی اسپرت ، پرطرفدار و شیک است. در صورت نیاز میتوانید دکمه های بالایی را باز نگه دارید و اگر دوست ندارید آنها را ببندید. این استایل را میتوانید با شال همرنگ شلوار خود بپوشید.

استایل مراسم خواستگاری

از دیگر لباس های خواستگاری میتوانید استایل بالا را داشته باشید. در این استایل میتوانید یک مانتو و یا کت با آستین های توری و کرم رنگ بپوشید. برای شال و شلوار هم میتوانید از رنگ سفید استفاده کنید و در نهایت کفش ها و یا صندل های خود را با رنگ کت خود ست کنید.

لباس خواستگاری

به استایل های بالا به خوبی دقت کنید. استایل بالا میتواند یک سرهمی ساده و یا یک بلوز و شلوار یک رنگ و شیک باشد. شما میتوانید در صورت انتخاب رنگ سفید از یک شال رنگ کرم استفاده کنید و صندل های خود را با آن ست کنید. اگر نمیخواهید شال بپوشید میتوانید از صندل های رنگ مشکی هم کمک بگیرید.

لباس خواستگاری

لباس بالا هم انتخاب خوبی برای خواستگاری است. به خصوص اگر در مراحل نهایی و انتخاب روز عقد و عروسی قرار دارید. میتوانید به سادگی لباس بالا را انتخاب کرده و بپوشید. استفاده از سرهمی های رنگ روشن در مراسن خواستگاری بسیار پرطرفدار است. در این لباس کفش ها و یا صندل های شما مشخص نخواهند شد و ما به شما توصیه میکنیم از صندل ها و یا کفش های پاشنه بلند استفاده کنید تا شلوار شما زیباتر بنظر برسد.

همانطور که گفتیم استفاده از سرهمی در مراسم خواستگاری بسیار پرطرفدار است. اگر با شلوار و یا سرهمی احساس راحتی نمیکنید میتوانید از طرح بالا بر روی سرهمی خود استفاده کنید به این صورت که یک پارچه همرنگ آن و یا یک تور ساده را به جلو و عقب لباس خود اضافه کنید و استایل شیک خود را تکمیل کنید. اگر میخواهید با حجاب باشید میتوانید روسری و یا شال خود را مانند بالا ببندید و با یک جفت صندل شیک استایل خود را تکمیل کنید.

پیراهن های دخترانه و سفید و بلند هم از جمله آیتم های پرطرفدار در مراسم خواستگاری است. میتوانید از پیراهن های استین دار و بلند تر از بالا هم استفادع کنید. نکته ایی که باید به آن توجه کنید این است که از انتخاب پیراهن های خیلی تور دار و یا پیراهن هایی که مانند لباس عروس هستند خودداری کنید. به جای آن سعی کنید پیراهن های چین دار و دخترانه انتخاب کنید. و در نهایت با یک جقت کفش شیک استایل خود را تکمیل کنید. دقت کنید که میتوانید این مدل پیراهن را در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار پیدا کنید. انتخاب طرح و رنگ آن به خود شما بستگی دارد.

لباس خواستگاری

یک مدل سرهمی شیک برای خواستگاری

در نیمه شب بخوانید:۱۰ موضوع مهم که قبل از ازدواج حتما باید درباره آن صحبت شود

تاپ و شلوار بگی شیک برای خواستگاری

سرهمی آستین دار برای خواستگاری

لباس مناسب مراسم خواستگاری

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

ایده های ست کردن با شلوار جین بگی زنانه

یکی از ترند های معروف و پرطرفدار امسال برای شلوار ، شلوار جین بگی است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *