جدیدترین و ترندترین مدل های لباس مجلسی با حجاب

این روزها بیشتر مراسم ها مختلط برگزار میشوند و افراد کمتری مراسم خود را به صورت جداگانه برگزار میکنند. هنگام برگزاری مراسم به صورت مختلط بیشتر خانم ها به فکر خرید مدل لباس مجلسی محجبه و پوشیده هستند تا احساس راحتی بیشتری داشته باشند. در این مقاله به بررسی لباسهای با حجابی که میتوانید در مجالس عروسی و تولد و… بپوشید میپردازیم.

در هنگام انتخاب لباس مجلسی با حجاب بهتر است قبل از هر چیزی و در ابتدا تیپ مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

در واقع شما دو انتخاب دارید:

میتوانید پیراهن شب آستین دار دارای مدل های مختلف بپوشید.

و یا میتوانید با استایل متفاوت و اسپرت در مجلس مورد نظر خود ظاهر شوید.

امروز ما به بررسی هردو استایل پرداختیم.

انواع مدل لباس مجلسی محجبه

 پیراهن آستین دار

اگر میخواهید پیراهن آستین بلند بپوشید این قسمت مخصوص شماست. معمولا پیراهن بلند مناسب مراسم عروسی است. اگر از افراد نزدیک عردس یا داماد هستید این بهترین انتخاب ممکن برای شماست. البته هیچ معیاری وجود ندارد که تعیین کند شما چه چیزی بپوشید.

لباس با حجاب

یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای شما لباس مجلسی بلند و ساده با یک طرح زیباست. در این طرح ها بهتر است بیشتر از لباسهای دارای رنگ های نود و کمرنگ استفاده کنید. انتخاب مدل یقه هم به خود شما بستگی دارد اگر با لباسهای یقه باز راحتید از آنها استفاده کنید.

در نیمه شب بخوانید:جدیدترین مدل لباس مجلسی زنانه

مدل لباس مجلسی محجبه

این پیراهن هم مانند بالایی ساده و زیلاست و یک طرح ساده روی آستین های خود دارد و یقه آن پوشیده تر است و برای افرادی که میخواهند لباس مجلسی محجبه بپوشند خیلی مناسب است.

مدل لباس مجلسی محجبه

پیراهن ها در رنگ های متفاوتی ارائه میشوند. برای این مدل پیراهن بهتر است از پارچه پولکی یا از پارچه هایی دارای جنس براق استفاده کنید. برای انتخاب پارچه های براق از رنگ های جدید و زیبا استفاده کنید. برای مثال سبز رنگ زیرا براقی پارچه سبز رنگ باعث میشود رنگ خاصی برای لباس خود داشته باشید. همچنین انتخاب رنگ یاسی هم برای پارچه های براق مناسب است. اگر میخواهید مدل لباس مجلسی شما خیلی محجبه باشد از پیراهن دارای یقه بسته و یا یقه اسکی استفاده کنید.

مدل لباس مجلسی محجبه

این مدل لباس مجلسی پوشیده هم برای مجالس رسمی بهترین انتخاب ممکن است. و در عین سادگی بسیار راحت و زیباست.

این مدل لباس مجلسی محجبه هم زیبا دارای یقه معمولی با طراحی زیبا است.

دقت کنید که برای مجالس غیر رسمی هم میتوانید از پیراهن های گل گلی و بلند و دارای طراحی های جدید و خاص استفاده کنید. دقت کنید که این نوع پیراهن بهتر است خیلی بلند نباشد و تا مچ پای شما را بگیرد میتوانید با استفاده از جوراب بلند شیشه ایی و صندل آنرا پوشیده تر کنید.

استایل های اسپرت با مدل لباس مجلسی محجبه:

سرهمی شیک و زیبا

اگر قد کوتاهی دارید پوشیدن سرهمی یک دست قد شما را بلندتر نشان میدهد. و اگر قد بلندی دارید بهتر است از انتخاب لباسهای یک دست پرهیز کنید. زیرا یک دست بودن لباسهای شما باعث میشود قد شما بلند از حد معمول نشان داده شود.

مدل لباس مجلسی پوشیده

سرهمی ساده و یک دست انتخاب شیک و رسمی برای مجالس شماست. سعی کنید سرهمی هایی ره انتخاب کنید که شلوار گشاد و بلندی دارند تا با کفش پاشنه بلندی که میپوشید قد شما بلندتر شود. هنگام پوشیدن سرهمی های ساده به دلیل سادگی زیاد استفاده از اکسسوری های شیک و دارای طراحی های خاص ضروری است.

اگر دوست ندارید لباس شما خیلی ساده باشد از سرهمی های دارای آستین های توری استفاده کنید.

در نیمه شب بخوانید:جدیدترین مدل لباس مجلسی دخترانه

کت شلوار :

مدل لباس مجلسی پوشیده

پوشیدن کت و شلوار یک دست یکی از اصلی ترین آیتم ها برای مجالس محسوب میشود. که پوشیدن آنها حتی در خیابان ترند معروف و پرطرفدار امسال بود. اگر قصد پوشیدن مدل لباس مجلسی محجبه و پوشیده را دارید پوشیدن کت شلوار یکدست را فراموش نکنید. در عین راحتی ساده و شیک است و پوشیدن آن با کفش های پاشنه بلند هم زیباست. بهتر است با توجه به ترند امسال دکمه های کت خود را باز بگذارید و زیر آن یک بلوز ساده با رنگ انتخابی خودتان بپوشید تا استایل شما مطابق مد روز باشد.

بلوز شلوار مجلسی

یکی دیگر از انتخاب های خوب برای شما پوشیدن بلوز شلوار است. دقت کنید که بلوز شلوار شما بهتر است تضاد داشته باشند. برای مثال اگر بلوز ساده ایی نیمدشید باید شلوار مجلسی و دارای طراحی خاص بپوشید. و اگر شلوار ساده ایی میپوشید بهتر است بلوز شما دارای طراحی خاصی باشد. و یا بهتر است رنگ آنها در تضاد باشد.

لباس مجلسی با حجاب

این مدل لباس هم برای دختر های جوان انتخاب خوبی است.

 

 

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

مزایای استفاده از سوتین‌های ورزشی نسبت به سوتین‌های معمولی

آیا استفاده از سوتین ورزشی ضروری است؟

سوتین‌های ورزشی به طور خاص برای پوشیدن هنگام ورزش طراحی شده‌اند. تمرکز طراحی آنها بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *