ترندترین طرح های کیسه شاباش عروس

یکی از دغدغه های عروس و داماد جمع آوری شاباش است. معمولا شاباش توسط افراد درجه یک خانواده عروس و داماد جمع آوری میشوند و در آخر در اختیار عروس و داماد قرار میگیرد. یکی از راه هایی که میتوانید شاباش های خود را جمع آوری کنید خرید و یا دوخت کیسه های شاباش است. در این مقاله به طرح های مختلف کیسه شاباش عروس اشاره میکنیم.

هنگام خرید و دوخت کیسه شاباش عروس باید یه چندین نکته توجه کنید:

ابتدا انتخاب کنید که میخواهید شاباش ها توسط چه کسی جمع آوری شوند سپس میتوانید کیسه شاباش عروس را متناسب با لباس آن فرد طراحی و یا خریداری کنید.

دقت کنید که اندازه کیسه را خیلی بزرگ و یا خیلی کوچک انتخاب نکنید معمولا کیسه های متوسط کارآمد و بهتر هستند.

میتوانید کیسه هایی با طراحی کیف مانند انتخاب کنید تا هم به عنوان کیف و هم به عنوان کیسه شاباش عروس مورد استفاده قرار بگیرد.

معمولا کیسه های شاباش عروس با جنس ساتن طرفداران بیشتری دارد و ترند تر است.

در زیر به نکات و تصاویری برای خرید کیسه شاباش عروس اشاره میکنیم:

کیسه شاباش عروس

کیسه شاباش عروس بالا طرح ساتن است و با دیزاین توری و پاپیون شیکی که دارد مورد توجه افراد بسیاری قرار میگیرد. این کیسه علاوه بر زیبایی و تور شیکی که در بالای آن قرار دارد مناسب جمع آوری شاباش و کادو های عروس و داماد است. در انتها هم یک مروارید بر روی پاپیون آن قرار گرفته است که به زیبایی آن می افزاید.

کیسه شاباش عروس

اگر به بافتن و یا قلاب بافی علاقه دارید کیسه های بافتنی هم انتخاب خوبی است. در بالای کیسه از یک مدل تور زیبا استفاده کنید و با یک گل به زیبایی آن بی افزایید. مدل های مختلفی برای طرح بافتنی کیسه در اینترنت موجود است که میتوانید از آنها ایده بگیرید و کیسه شاباش عروس خود را ببافید.

در نیمه شب بخوانید:نکات مهم در انتخاب دسته گل عروس + ایده‌های جدید و خاص

کیسه شاباش

اگر بر روی لباس عروس شما طراحی و یا دیزاین خاصی قرار دارد میتوانید متناسب با آن کیسه شاباش خود را دیزاین کنید. برای مثال اگر مروارید و تور های خاصی بر روی لباس شما قرار دارد کیسه خود را نیز با استفاده از آنها دیزاین کنید تا با یکدیگر ست شود.

کیسه شاباش عروس

اگر هز جمله افرادی هستید که چیزهای ساده را دوست دارید و لباس عروستان هم ساده است مبتوانید از ساتن های ساده با طراحی های ساده استفاده کنید. دقت کنید که دیزاین و دوخت این مدل بسیار راحت و ساده است و اگر دوست دارید میتوانید آنرا بدوزید.

طرح بالا یکی دیگر از طراحی هایی است که ساده است و میتوانید از دیزاین ساده آن کمک بگیرید. در دو طرف آن دو بند قرار دهید تا با کشیدن آنها در آن بسته شود.

طراحی کیسه شاباش متناسب با لباس عروس

در نیمه شب بخوانید:خاص ترین گیفت های عروسی و یادبود 1400

اگر میخواهید کیسه شاباش خود را به دست ساقدوش و یا تفراد خاصی بدهید پیتوانید مانند بالا از دو رنگ استفاده کنید. برای دیواره بیرونی میتوانید از یک ساتن سفید ساده استفاده کنید و برای درب داخلی از ساتن رنگی متناسب با لباس ساقدوش و فرد استفاده کنید. در انتها هم از یک بند برای بستن درب و در دست گرفتن کیسه استفاده کنید.

کیسه شاباش عروس

برای طراحی کیسه شاباش میتوانید از دسته هایی با مهره های شیک و زیبا با رنگ سفید استفاده کنید تا به جذابیت آن اضافه کنید. همچنین میتوانید بر روی ساتن از انواع مختلف تور استفاده کنید. و بر روی تور ها هم از مهره های ریز استفاده کنید تا به زیبایی آن اضافه شود.

از یک گل بزرگ بر روی کیسه استفاده کنید تا جذابیت بیشتری پیدا کند.

کیسه های شبیه کیف را مبتوانید مانند بالا طراحی کنید و اگر از مدل دیزاین و یا پاپیون آن خوشتان نمی آید از طرح های دیگر بر روی آن استفاده کنید. این کیسه بسیار بزرگ و جا دار است و علاوه بر شاباش میتوانید هدیه های عروس و داماد را در آن قرار دهید.

کیسه شاباش عروس

کیسه شاباش شیک و ترند برای عروسی

در نیمه شب بخوانید:برای خرید لباس عروس باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

شاید استفاده از کیسه بالا برای عروسی منطقی نباشد اما مورد پسند عروس های اسپرت است و افراد زیادی آنرا دوست دارند. اگر از جمله افرادی هستید که استایل های اسپرت و دخترانه را می پسندید ممکن است کیف بالا مورد پسند شماهم قرار گیرد. پارچه شیک و اسپرت آن و طراحی بند های آن بسیار شیک و ترند است.

کیسه شیک ترند برای شاباش

از تور های گلدار هم میتوانید بر روی کیسه شیک خود استفاده کنید.

 

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

زیباترین و پرحاشیه ترین لباس سلبریتی‌ها در VMAs 2022

مراسم اهدای جوایز موزیک ویدیوی امتیوی MTV VMA ۲۰۲۲ که به آن به اختصار VAMs …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *