معرفی بهترین اپلیکیشن های طراحی دکوراسیون Ios و اندروید

در این مقاله از وبسایت نیمه شب به معرفی بهترین برنامه طراحی دکوراسیون داخلی منزل Ios و اندروید 2021 پرداخته شده است که طراحی داخلی و دکوراسیون در چند سال گذشته دستخوش تغییرات گسترده ای شده است. در گذشته دخالت افراد غیر حرفه ای در فرآیند طراحی داخلی بسیار راحت تر از امروزه بود اما امروزه به لطف فناوری، پیاده سازی بهترین طرح های دکوراسیون داخلی به سادگی چند کلیک است.
علاقه مندان به دکوراسیون داخلی می توانند با بارگیری جدیدترین برنامه های طراحی داخلی که بسیاری از آنها بدون هزینه یا دارای هزینه ای کم اند تغییرات چیدمان ساده ی منزل خود تا پروژه های بزرگتر آن را طراحی و مشاهده کنند. بنابرین در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید با معرفی بهترین اپلیکیشن های طراحی دکوراسیون داخلی Ios و اندروید که شما می توانید منزل خود را با ایده های شخصی دکور کنید.
معرفی بهترین اپلیکیشن های طراحی دکوراسیون Ios و اندروید

10 نوع از بهترین برنامه های طراحی دکوراسیون داخلی Ios و اندروید

1. Home Design 3D Gold (برنامه طراحی دکوراسیون داخلی منزل)

اگر در حال طراحی پروژه بزرگتری از جمله ساخت خانه هستید ، برنامه Home Design 3D Gold به شما انگیزه خواهد داد و در هر مرحله از راه به شما کمک خواهد نمود.
به کمک این برنامه نقشه ی طبقات خود را وارد کنید و با تغییر طرح ، ایجاد ورودی های جدید ، بالا بردن سقف یا حتی برداشتن کل دیوارها، به آزمون و خطا بپردازید.
هنگامی که چارچوب خانه رویایی جدید شما تنظیم شد ، می توانید مستقیماً در برنامه ، خانه خود را تزئین کنید.
همچنین می توانید پروژه خود را با همکارانی به اشتراک بگذارید که می توانند با تغییراتی مثبت در فضاهای موجود به شما کمک کنند.
موجود در: iOs
بها: 9.99 دلار

2. MagicPlan (برنامه اندازه گیری ابعاد منزل)

پیش از برنامه طراحی دکوراسیون داخلی ، بسیار مهم است که فضای منزل خود را اندازه گیری کنید تا همه وسایلی که می خرید یکپارچه با هم هماهنگ شود. با استفاده از برنامه MagicPlan، سختی کار اندازه گیری و ترسیم نقشه ها بدون زحمت انجام می شود. به وسیله ی این برنامه می توانید فاصله ها را در خانه خود از طریق یک عکس ساده محاسبه کنید و از خرید وسایلی که به سایز منزل شما نمی خورند جلوگیری نمایید.
به طور مثال می توانید دری را سفارش دهید که دقیقا اندازه ی چارچوب درب شماست و کاملا اندازه است و به راحتی در آن جا نصب می شود.
موجود در: iOs ، Android
بها : مجانی
بیشتر بخوانید : ترند های دکوراسیون تابستانی برای منزل

3. MagicPlan (برنامه اندازه گیری منزل)

یک برنامه دیگر برای اندازه گیری ابعاد منزل خود تا همه وسایلی که می خرید مناسب منزل شما باشد. با استفاده از برنامه MagicPlan ، سختی کار اندازه گیری و ترسیم نقشه ها بدون زحمت انجام می شود. به وسیله ی این برنامه می توانید فاصله ها را در خانه خود از طریق یک عکس ساده محاسبه کنید و از خرید وسایلی که به سایز منزل شما نمی خورند جلوگیری نمایید. به طور مثال مبل خود را در خانه قرار دهید تا فضای اشغال شده توسط آن را ببینید و در صورت تایید کردن اقدام به خرید مبل مورد علاقتان کنید.
موجود در: iOs ، Android
بها : مجانی

4. Hutch ( طراحی دکور منزل با وسایل خانه درون برنامه)

اگر در ایده پردازی برای نحوه قرارگیری وسایل روشنایی یا مبلمان در فضای منزل خود مشکل دارید، قطعاً از برنامه طراحی دکوراسیون داخلی Hutch استقبال خواهید کرد.
به کمک این برنامه می توانید به طور امتحانی در برنامه خرید کنید و عکس های خود را بارگذاری کنید تا نمای واقع بینانه ای از ظاهر اتاق خواب یا اتاق نشیمن خود داشته باشید. پس از اینکه کالای مناسب منزل خود را پیدا کردید ، می توانید آن را بطور واقعی خریداری کرده و تنها با چند کلیک درب منزل خود دریافت نمایید!
موجود در: Android
بها : مجانی
بیشتر بخوانید : ایده های جدید برای دکور پذیرایی

5. Adobe Color Capture (ایده پردازی از دکور ها برای منزل خود)

آیا تا به حال آرزو کرده اید که بتوانید فضای مکان مورد علاقه خود را بایگانی کرده و آن را با خود به خانه باز آورید؟ با استفاده از برنامه طراحی دکوراسیون داخلی Adobe Color Capture، می توانید این کار را انجام دهید. دفعه بعد که با طراحی خاصی که به شما انگیزه می دهد برخورد کردید، چند عکس بگیرید و آنها را در پروفایل خود بارگذاری کنید و به کمک آن، طراحی متناسب با منزل خود را شبیه سازی نمایید.
موجود در: iOs ، Android
بها : مجانی

6. roOomy (برنامه طراحی دکور منزل)

یکی دیگر از اپلیکیشن ها که در لیست معرفی بهترین برنامه های طراحی دکوراسیون داخلی منزل قرار گرفته است برنامه ی رومی است. برنامه roOomy که در iPhone و iPad موجود است، به شما کمک می کند تا قطعه ای را پیدا کنید که مناسب منزل شما است. با استفاده از فناوری AR آن ، می توانید بررسی کنید که یک اثر هنری یا صندلی در هر گوشه و کنار خانه شما چگونه به نظر می رسد. این برنامه حتی با تجار ارتباط برقرار می کند تا گزینه های خرید بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد.
موجود در: iOs
بها :مجانی
بیشتر بخوانید : محبوب ترین رنگ ها برای دیوار منزل (ترند 2021)
اپ طراحی دکوراسیون داخلی منزل

7. Havenly (برنامه طراحی دکوراسیون داخلی)

برنامه Havenly یک محیط مشارکتی را فراهم می کند که در آن می توانید ایده های مختلف را از متخصصان طراحی داخلی واقعی بگیرید. به کمک این برنامه می توانید طراح موردنظر خود را انتخاب کنید یا بین افراد طراح، یک رقابت را برپا کنید تا بهترین طرح نزدیک به سلیقه خود را انتخاب کنید. پس از مطابقت و تایید طرح مورد نظر خود، شما و طراح باید همکاری کنید و لیستی از محصولات پیشنهادی را دریافت کنید که به شما کمک می کند ایده های خود را به واقعیت تبدیل کنید.
موجود در: iOs
بها : مجانی

8. Pinterest (برنامه ایده پردازی)

Pinterest یک منبع الهام بخش برای طراحان داخلی حرفه ای و DIYers است. کاربران به کمک این برنامه می توانند با جستجوی هر سبکی که فکر می کنند مناسب است، صفحات تصویری انتخاب شده را مرور کرده و از پین ها برای ایجاد برنامه های چند بعدی پروژه خود استفاده کنند.
موجود در: iOS ، Android
بها : مجانی
بیشتر بخوانید : ایده های ارزان قیمت برای تغییر دکوراسیون

9. Pantone Connect (برنامه طراحی دکوراسیون داخلی)

دلیلی وجود دارد که استقبال از دنیای طراحی هر بار که Pantone رنگ سال خود را منتشر می کند ، برجسته تر می شود. این شرکت در دنیای طراحی داخلی یک رکن مهم است. این برنامه پالت های رنگی سفارشی ایجاد می کند که به کمک آن حدس و گمان در طراحی یک فضای هماهنگ حذف می شود و همه چیز اصولی انجام می شود.
موجود در: iOs ، Android
بها : مجانی
معرفی بهترین اپلیکیشن های طراحی دکوراسیون داخلی Ios و اندروید

10. Vivid Paint Colors

با استفاده از برنامه طراحی دکوراسیون داخلی Vivid Paint Colors، می توانید طیف وسیعی از رنگ ها و عکس های الهام بخش را مرور کنید تا رنگی که مناسب منزل شماست را انتخاب کنید. هنگامی که رنگ مورد علاقه خود را پیدا نمودید، می توانید وسیله مناسب منزل خود را مستقیماً در برنامه، برای تزئین و طراحی دکوراسیون داخلی خریداری نمایید.
موجود در: iOs ، Android
بها : مجانی
بیشتر بخوانید :ایده های نو برای طراحی دکوراسیون منزل

11. Photo Measures (برنامه اندازه گیری ابعاد منزل)

اندازه دقیق مورد نیاز خود را با برنامه Photo Measures پیدا کنید. این برنامه به شما امکان می دهد ابعاد دقیق اشیا یا فضاها را کشف و ذخیره کنید. شما حتی می توانید ابعاد خانه خود را مستقیماً با طراح داخلی یا پیمانکار خود به اشتراک بگذارید (البته اگر کسی را برای پروژه خود استخدام کرده باشید)
موجود در: iOs ، Android
بهار:
6.99 دلار برایiOs
4.99دلار برای Android
 سخن نهایی
در گذشته طراحی دکوراسیون داخلی بر پایه ی حدس و گمان و نقشه کشی های شخصی بوده اما امروزه این امر کاملا ، تخصصی گشته و به کمک اپلیکیشن های خاص صورت می پذیرد که هر اپلیکیشن دارای امکانات خاص بوده و باعث تمایز آن با سایر اپلیکیشن ها گشته است. برخی از تفاوت اپلیکیشن ها اختصصاصی بودن آنهاست که برخی مختص اندروید بوده و برخی ios و برخی مشترک. یکی دیگر از تفاوت های دیگر در بهای آنهاست که برخی رایگان بوده و برخی دارای هزینه.

درباره‌ی فرناز باقری

فرناز باقری هستم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مدیریت از دانشگاه بوعلی سینا ، معلم هستم و به دلیل کار در محیط مدرسه، همواره در حال خواندن و یادگیری مطالب جدید هستم، و در تلاشم تا آموخته هایم را در زمینه های مختلف در وب سایت نیمه شب بنویسم، امیدوارم مطالبی که می نویسم مورد پسند شما واقع شود.

همچنین ببینید

شمعدان مسی آلمیس

چیزهایی که باید درباره ظروف مسی بدانید!!!

فلز مس به عنوان یکی از اولین فلزات شناخته شده، از قدیم‌الایام مورد توجه بوده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *