چگونه از وسایل معمولی خانگی دکوراسیون کریسمس بسازیم؟

آیا وسایلی را در منزل بدون استفاده رها کردید که دوست داشته باشید در طول سال از آن ها مجدد استفاده کنید؟ برنامه ریزی برای کریسمس برای برخی افراد واقعاً مشکل بزرگی است. برخی افراد عاشق جشن گرفتن تعطیلات کریمس هستند و سعی می کنند منزل خود را به نحو احسنت با آیتم های مخصوص کریسمس تزیین کنند. این وسایل می تواند آدم برفی بابانوئل، گوزن شمالی و غیره باشد. تعداد بی شماری آیتم های کریسمسی برای دکوراسیون کریسمس داخل خانه وجود دارد. در این مقاله قصد معرفی روشی برای استفاده از بطری های ساده شیشه ای ( نمونه آن در تصویر مشاهده می شود ) در دکوراسیون کریسمس که در تمام منازل یافت می شود را داریم. اگر شیشه یا بطری های شیشه ای در خانه دارید، می توانید از آنها برای ساختن دکوراسیون کریسمس خود استفاده کنید. شیشه یک ماده عالی و سازگار با محیط زیست است که برای سال ها ماندگاری دارد. در صورتی که شکسته شود  هم می توانید از تکه های شیشه برای وسایل دیگر هم استفاده کنید!

دکوراسیون کریسمس

در نیمه شب بخوانید: آموزش تزئین درخت کریسمس

در تصویر شیشه های دهانه بازی را مشاهده می کنید که معمولا از ان در آشپزخانه استفاده می کنیم. امسال می توانید با کمی تغییر از این شیشه ها در دکوراسیون کریسمس خود  استفاده کنید به جای این که آن ها را در آشپزخانه یا انباری قرار دهید.

دکوراسیون کریسمس

 

برای پر کردن این شیشه ها ابتدا از برف مصنوعی یا هر نوع پودر کریستالی سفید رنگ می توانید استفاده کنید. استفاده از برف مصنوعی جلوه خاصی به این دست سازه می دهد.

دکوراسیون کریسمس

از آیتم های کریسمسی دیگر نیز برای دکوراسیون کریسمس همانند تصویر می توانید استفاده کنید.

دکوراسیون کریسمس

مراحل فقط شامل قرار دادن این وسایل تزیینی در یک ظرف شیشه ای یا گلدان شیشه ای است. یک تکه چوب کوچک یا جعبه جواهرات مقوایی را زیر وسایل سنگین قرار دهید تا به ته گلدان/کوزه و زیر برف نیفتند.

 

دکوراسیون کریسمس

دکوراسیون کریسمسشما از هر وسیله با هر تنوعی می توانید در ساخت این دکوراسیون های کریسمسی استفاده کنید.

در پایان شما مجبور نیستید برای دکوراسیون کریسمس پول خرج کنید زیرا می توانید مقدار زیادی از این وسایل را در خانه با وسایلی که از قبل دارید درست کنید. ساختن این وسایل می تواند به شما کمک کند زمان بیشتری را با خانواده خود بگذرانید و برخی از این تزیینات را نیز با هم بسازید. همچنین شما با این کار کمک به حفظ محیط زیست نیز کرده اید زیرا وسایل دور ریختنی یا وسایلی که مدت هاست بلا استفاده هستند به کار برده می شوند. موارد معرفی شده در این مقاله را می توانید امتحان کنید یا از آن ها به عنوان ایده برای پروژه های دیگر استفاده کنید.

FavoriteLoadingپسندیدم

درباره‌ی مهسا رسولی

همچنین ببینید

تصاویری جالب از قبل و بعد طراحی دکوراسیون خانه

طراحی دکوراسیون یکی از بخش های جذاب است. که افراد بسیاری به آن جذب میشوند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *