۲۰ ایده ی رمانتیک برای روز سالگرد ازدواج

آیا می دانید دو مهارت مهم که باعث ایجاد روایط پایدار می شوند، ارتباط و درک شریک زندگی شما است؟ اگر شخص خاصی را پیدا کرده اید، همیشه باید به او یادآوری کنید که چقدر برای شما اهمیت دارد. سالگردها نقاط عطف مهمی در روابط هستند، چه در اولین و چه در چهل و پنجمین سالگرد خود. گذراندن یک روز برای به یاد آوردن همه لحظات خوبی که باهم ساخته اید، راهی زیبا برای پرورش عشق است. در این مقاله می خواهیم 20 ایده سالگرد ازدواج را باهم بررسی کنیم.

1. در مکان هایی که باهم خاطره دارید، قدم بزنید

وقتی در یک رابطه عاشقانه هستید، همه چیز را با شریک خود به اشتراک می گذارید. این بدان معناست که شما روزهای زیادی را با هم می گذرانید، مکان های مورد علاقه خود را کشف می کنید و یک زندگی خوب با هم ایجاد می کنید. یکی از راه های شیرین برای جشن گرفتن سالگرد خود لذت بردن از تمام خاطراتی است که باهم ساخته اید.

مدتی وقت بگذارید تا نقشه ای ایجاد کنید که همه مکان های معنی دار و مهم روابط شما را نشان دهد. این می تواند به آسانی چاپ یک نقشه از Google و کشیدن قلب در هر مقصد باشد.

هنگامی که سالگرد شما فرا می رسد، شریک خود را با این نقشه غافلگیر کنید. می توانید کل روز را به بازدید از هر ایستگاه اختصاص دهید و قشنگ ترین لحظات خود را تجربه کنید. این کار می تواند شامل قدم زدن در پارکی باشد که اولین بار در آن قدم زدید، صرف ناهار در رستوران مورد علاقه خود یا بازدید مجدد از محل ازدواج.

2. یک هدیه با سرنخ دادن تدارک ببینید

اگر شما و شریک زندگیتان خانه ماندن را ترجیح می دهید، هیچ چیز شگفت انگیزتر از این ایده نیست. اگرچه این ایده سالگرد ازدواج به تفکر خلاق زیادی نیاز دارد، اما ارزش تلاش را دارد. هنگامی که شریک خود را بعد از این هدیه با لبخندی بزرگ می بینید، قلب شما از خوشحالی آب خواهد شد!

تنها چیزی که برای این ایده نیاز دارید استیکی نوت، یک بسته جوایز کوچک و یک جایزه بزرگتر است. سعی کنید لیستی از مکانهای مهم و همچنین برخی از فعالیتهایی که با هم در خانه انجام می دهید تهیه کنید. در مرحله بعد، می توانید سرنخ هایی را روی استیکی نوت های خود بنویسید و در آن محل جایزه ها را مخفی کنید.

ایده سالگرد ازدواج

3. یک غذای کامل بپزید

آیا شما دو نفر از تماشای مسابقات آشپزی با هم لذت می برید؟ آیا غذا بخش مهمی از رابطه شماست؟ اگر چنین است، تهیه یک غذای خانگی بهترین راه برای نشان دادن توجه شما به شریک زندگیتان و یک ایده عالی سالگرد ازدواج است.

اگر می خواهید او را لوس کنید، می توانید دست پخت خود را در پختن یک غذای جدید با نوشیدنی، پیش غذا و دسر به تنهایی امتحان کنید. اگر می خواهید با همسرتان کمی تفریح ​​کنید، می توانید آموزش آشپزی را انتخاب کنید. مواد لازم را خریداری کنید و تمام تلاش خود را کنید تا آن غذا را به صورت دو نفره بپزید.

اگر هیچ یک از شما در آشپزی مهارت ندارید، می توانید یک سرآشپز خصوصی را استخدام کنید تا یک غذای عاشقانه برای شما بپزد! مهم نیست که چه تصمیمی می گیرید، شریک زندگی شما مطمئناً از تلاش های شما قدردانی می کند.

4. همه جا آنها را با قلب غافلگیر کنید

می توانید با گذاشتن سورپرایزهایی به شکل قلب در سراسر خانه علاقه خود را نشان دهید. اولین چیزی که باید بعد از بیدار شدن ببیند یک کارت پستال قلبی شکل است.

یک ایده جالب دیگر این است که دسته ای از چیزهایی که راجع به او دوست دارید را روی استیکی نوت بنویسید. سپس می توانید این یادداشت ها را در قلب بزرگی روی دیوار قرار دهید.

همچنین می توانید آینه حمام را با قلب و پیامی که می گوید دوستت دارم تزئین کنید. حتی اگر او بعد از بیدار شدن حوصله نداشته باشد، مطمئناً با دیدن این تصویر با لبخند روز خود را شروع خواهد کرد.

وقتی همسرتان گرسنه می شود، می توانید او را با یک پیتزا به شکل قلب غافلگیر کنید. با این همه قلب، او احتمالاً هرگاه سورپرایز بعدی خود را ببیند، می خندد. اگرچه این ایده کمی احمقانه است، اما شریک زندگی شما را به وجد خواهد آورد.

5. اولین قرار خود را دوباره بسازید

وقتی خوشحالی زمان عین برق و باد می گذره! چه کسی می دانست که یک قرار می تواند لحظات بسیار زیباتر را رقم بزند؟

از آنجایی که همه سالگردها مربوط به جشن عشق شما هستند، می توانید با بازگشت به جایی که همه چیز در آن آغاز شده است، خاطرات آن روز را زنده کنید. خوب فکر کنید و سعی کنید تا آنجا که ممکن است جزئیات بیشتری در مورد اولین ملاقات خود به خاطر بیاورید. این شامل جایی است که بودید، چه کردید، چه خوردید، چه پوشیدید و چه گفتید. مهم نیست چند سال است که با هم هستید، این فعالیت دوباره به زندگی شما عشق خواهد داد.

6. زیر ستاره ها فیلم تماشا کنید

تاریخ فیلم ها عاشقانه است. تماشای ستارگان عاشقانه است. این دو را برای یک سالگرد رمانتیک کنار هم قرار دهید!

برای تماشای فیلم زیر ستاره ها، به پتو، تنقلات، نوشیدنی و دستگاه پخش کننده قابل حمل نیاز دارید. برای ساده نگه داشتن کارها، می توانید لپ تاپ خود را شارژ کرده و آن را بیرون بیاورید. اگر می خواهید فانتزی تر به نظر برسید، می توانید یک پروژکتور گوشی هوشمند بخرید که به شما اجازه می دهد فیلم ها را روی هر سطحی مانند دیوار پخش کنید.

7. رزرو یک شب در یک هتل عاشقانه

چیزی در مورد محیط های جدید وجود دارد که زندگی را هیجان انگیزتر می کند. اگر دنبال یک ایده سالگرد ازدواج عالی هستید، رزرو یک شب در هتلی عاشقانه را در نظر بگیرید.

به این فکر کنید که شریک زندگی شما بیشتر از چه چیزی لذت می برد و سعی کنید اقامتی مناسب با شخصیت او پیدا کنید. اگر او برونگرا و اهل رفت و آمد است، باید او را به یک شهر شلوغ ببرید. اگر به آرامش بیشتری نیاز دارد و درونگرا است، مکان آرام تر به شما این امکان را می دهد تا از حضور یکدیگر به آرامش برسید.

فراموش نکنید که به کارکنان ذکر کنید که سالگرد خود را جشن می گیرید. اگر خوش شانس باشید، آنها مقداری نوشیدنی رایگان یا سایر مزایای فانتزی به شما می دهند تا اقامت شما را به یادماندنی تر کند.

8. یک کتاب از خاطرات خود درست کنید

از آنجا که یک عکس هزار کلمه ارزش دارد، می توانید کل داستان عشق خود را در یک دفترچه یادداشت بیان کنید. این فعالیت روشی موثر برای یادآوری همه نکات مهم زندگی مشترک شما تا کنون و یک ایده سالگرد ازدواج عالی است.

به عنوان یک تیم، تمام عکس های گرفته شده را نگاه کرده و مهمترین هارا را انتخاب کنید. اگر دیجیتال هستند، آن هارا چاپ کنید. در مرحله بعد، یک دفترچه زیبا برای آن تهیه کنید.

وقتی در خانه هستید، می توانید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید عکس های خود را سازماندهی کنید. می توانید به ترتیب زمانی پیش بروید، موضوعات مختلف را تعیین کنید یا روش منحصر به فرد دیگری را بیابید که زیبایی روابط شما را نشان دهد.

یادداشت های قلبی، خاطرات خنده دار و آرزوهای آینده را فراموش نکنید. پس از اتمام کتاب، می توانید هر سالگرد آن را ورق بزنید تا ببینید چقدر از آن زمان رشد کرده اید.

9. رزرو روز آبگرم زوجین

زندگی پر از فراز و نشیب است. داشتن یک شریک حمایتی به این معنی است که می توانید اطمینان داشته باشید که همه چیز همیشه خوب خواهد بود. تا زمانی که او در کنار شما است، هیچ چیز نمی تواند شما را متوقف کند.

برای سالگرد خود، کمی وقت بگذارید تا آرام شده و دوباره شارژ شوید. اگر سخت کار می کنید، باید سخت هم استراحت کنید. به همین دلیل است که روزهای آبگرم زوجین بهترین روش برای درمان خود هستند.

چه این فقط یک ماساژ حرفه ای باشد یا یک پکیج کامل آبگرم، شریک زندگی شما قطعاً از این ایده قدردانی می کند.

10. آبگرم خود را در خانه ایجاد کنید

آبگرم برای همه مناسب نیست! شاید شما بودجه آن را ندارید یا از اینکه اجازه دهید یک غریبه به شما دست بزند ناراحت هستید. حتی اگر در مورد این ایده سالگرد ازدواج مطمئن نیستید، این بدان معنا نیست که نمی توانید یک روز پر آرامش را با هم داشته باشید.

ابتدا می توانید با هم حمام حبابی را در وان پر از نمک اپسوم آرامش بخش برای عضلات امتحان کنید. با روشن کردن شمع می توانید فضا را خاص تر کنید.

هنگامی که همسرتان ریلکس کرد، می توانید خود را خشک کرده و او را ماساژ دهید.

سایر درمان های آبگرم می تواند شامل صورت، پدیکور و اسکراب پوست باشد. از همسر خود بپرسید چه چیزی به او کمک می کند تا بهترین حالت را داشته باشد، سپس آن کار را انجام دهید.

همچنین بخوانید: هدیه های خاص برای همسر یا پارتنرتان

11. برای کمپینگ برنامه ریزی کنید

آیا شما دو نفر ماجراجو  هستید؟ اگر چنین است، یک سفر کمپینگ می تواند بهترین فرصت برای کشف طبیعت در طول روز و روشن کردن آتش در شب باشد.

برای تجربه یک کمپینگ استاندارد، باید کیسه خواب، چادر و سایر وسایلی را تهیه کنید که بتوانند اقامت شما را تا آنجا که ممکن است راحت کنند. همراه داشتن مواد لازم برای تهیه ماهی و برخی غذاهای لذیذ را فراموش نکنید.

12. یک کتاب عشق ایجاد کنید

اگر فردی خلاق هستید، باید مهارت های خود را با ایجاد یک کتاب عشق شخصی برای شریک خود به کار بگیرید. از آنجا که روش های مختلفی برای بیان احساسات شما وجود دارد، راه های پیش روی شما برای طراحی کتاب بی پایان است.

شما می توانید داستان نحوه عاشق شدن خود را نشان دهید، هر آنچه را که درباره شریک زندگی خود دوست دارید بنویسید و موارد دیگر. اگرحس می کنید به اندازه کافی برای این ایده هنرمند نیستید، می توانید وب سایت های مختلف را بررسی کنید که این روند را بسیار آسان تر می کند. با استفاده از این گزینه، می توانید به شریک زندگی خود یک کتاب عاشقانه با کیفیت بالا و جلد سخت با تصاویر زیبا و شگفت انگیز هدیه دهید .

او وقتی کتاب را ورق بزند، غرق احساسات خواهد شد. این یکی از متفکرانه ترین ایده های سالگرد ازدواج است که شریک زندگی شما در هر مرحله از رابطه به خاطر آن قدردانی می کند.

13. تظاهر کنید که غریبه هستید و دوباره عاشق شوید

هر کس تعریف متفاوتی از مرحله ماه عسل دارد. برخی تصور می کنند که این کار فقط چند ماه طول می کشد در حالی که برخی دیگر فکر می کنند که می تواند سالها طول بکشد. 

تکامل از مرحله ماه عسل در واقع چیز بدی نیست. و در این صورت در کنار هم احساس امنیت و راحتی می کنید. رشد به عنوان یک زن و شوهر مانند رشد یک شخص است.

با این حال، اگر دوست دارید احساسی که در روز های اول داشتید را به خاطر بیاورید، در سالگرد خود می توانید وانمود کنید که یکدیگر را نمی شناسید. شما دو نفر می توانید لباس بپوشید و جداگانه به یک مکان بروید.  می توانید طوری رفتار کنید که انگار در اولین قرار ملاقات هستید و در یک رستوران ملاقات می کنید. ممکن است در ابتدا عجیب به نظر برسد، اما از این که این تجربه برای هر دوی شما چقدر هیجان انگیز است شگفت زده خواهید شد.

14. پیک نیک پشت بام داشته باشید

هیچ چیز بهتر از غذای خوب همراه با منظره زیبا وجود ندارد. برای یک حرکت هیجان انگیز در پیک نیک، می توانید شریک زندگی خود را به پشت بام خانه یا ساختمان دیگری که در این نزدیکی است ببرید.

پیک نیک سالگرد شما باید برای شما و شریک زندگی تان سرگرم کننده باشد. اگر ایده آشپزی استرس زا به نظر می رسد، نترسید و از فروشگاه ساندویچ تهیه کنید یا غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید. تنها چیزی که اهمیت دارد این است که شما می توانید از زمان خود با هم در یک محیط منحصر به فرد لذت ببرید.

زمان بندی یکی دیگر از عوامل مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد. پیک نیک های روزانه به شما این امکان را می دهند که از محیط اطراف خود استفاده کنید، از آفتاب روی پوست خود لذت ببرید و احساس شادی کنید. همچنین پیک نیک های شبانه با نور ملایم ساختمان های مجاور می توانند عاشقانه تر باشند.

برای بهترین تجربه پیک نیک، شما همچنین باید پتو، خوراکی ها و نوشیدنی ها را بسته بندی کنید. اگر هوا تاریک شد شمع بگذارید و موسیقی خاصی را برای پخش در پس زمینه آماده کنید.

15. کاری ماجراجویانه انجام دهید

آیا شما و همسرتان تا به حال در مورد انجام کاری ماجراجویانه خیال پردازی کرده اید اما هنوز آن را انجام نداده اید؟ سالگرد شما فرصتی عالی برای امتحان کردن کاری جسورانه است!

این فعالیت می تواند شامل چتربازی، کلاس های غواصی، زیپ لاین، ثبت نام در کلاس های رقص یا حتی سوار شدن روی یک ترن هوایی باشد. هر آنچه که آدرنالین شما را تحریک کند تضمین می کند که یک زمان سرگرم کننده را سپری خواهید کرد.

آیا می دانستید که آدرنالین و عشق به شدت با هم ارتباط دارند؟ اگر می خواهید به رابطه خود چاشنی ببخشید، تجربه افزایش ناگهانی آدرنالین یک راه حل تضمینی و آسان است.

16. شعر بنویسید

هزاران سال است که شعر زبان عشق است. اگر شریک زندگی شما عاشق هنر است، این یک ایده سالگرد ازدواج فوق العاده است.

خبر خوب این است که هرکسی می تواند شعر بگوید. طبیعتا اشعار شما با کیفیت حافظ یا سعدی نیستند، اما شریک زندگیتان بدون توجه به آنچه که انجام می دهید قدردان تلاش شما خواهد بود. به یاد داشته باشید ، این نیت است که مهم است.

اگر در شروع کار با مشکل روبرو هستید، بنشینید و در مورد بهترین ویژگی های شریک زندگی خود به نوشتن بپردازید. این به این معناست که شما در مورد هر چیزی که در ذهن شما ظاهر می شود بدون وقفه و بدون فیلتر می نویسید. هنگامی که افکار خود را به پایان رساندید، می توانید کلمات خود را مرتب کنید و زیباترین عبارات را برای شعر خود انتخاب کنید.

اگر نوشتن شعر بسیار ترسناک است، می توانید از استادان دیگر کمک بگیرید. با شریک زندگی خود به پارک بروید و برای او اشعار عاشقانه بخوانید. یکی از کتاب های جذاب که می تواند هر دوی شما را تسخیر کند، 100 غزل عشق نوشته پابلو نرودا است.

ایده سالگرد ازدواج

17. یک قلعه پتو بسازید

اگر شما و همسرتان دوست دارید مثل بچه ها با هم بازی کنید، پس یک ایده سالگرد ازدواج زیبا می تواند ساختن یک دژ کامل باشد. نتیجه نهایی نه تنها یک انفجار است، بلکه فرایند ساخت یک راه عالی برای کار تیمی است.

هنگامی که قلعه شما به پایان رسید، می توانید روز را با بازی روی میز، تماشای فیلم، خوردن تنقلات و هر چیز دیگری که دو نفر دوست دارید بگذرانید. اگرچه ساده است، اما این یکی از بهترین راه ها برای لذت بردن از گذراندن اوقات با کیفیت در کنار شریک زندگی است.

18. چیزهای جدیدی یاد بگیرید

آیا می دانید زوج هایی که چیزهای جدید را امتحان می کنند شادتر هستند؟ وقتی با هم آزمایش می کنید و یاد می گیرید، در کنار هم رشد می کنید. مزیت دیگر این است که ممکن است سرگرمی جدیدی را پیدا کنید که هر دو می توانید در طول کل رابطه خود به عنوان یک زوج انجام دهید.

جهان مکان بزرگی است. به این معنی که چیزهای هیجان انگیز زیادی در انتظار شما هستند. می توانید در کلاس آشپزی شرکت کنید، سفالگری کنید، زبان جدیدی یاد بگیرید، به یک کشور خارجی سفر کنید یا حتی در پناهگاه حیوانات داوطلب شوید.

با وجود گزینه های بسیار زیاد، باید در مورد بزرگترین علاقه خود با شریک زندگیتان صحبت کنید. هنگامی که یک هدف مشترک پیدا کردید، روشهای مختلف را جستجو کنید تا بتوانید مهارت جدید را با هم یاد بگیرید. ممکن است در ابتدا ترسناک باشد، اما زوج هایی که با هم یاد می گیرند، با هم می مانند.

19. یک شب را در شهر با بهترین لباس های خود بگذرانید

از آنجایی که سالگردها فقط یک بار در سال اتفاق می افتند، باید از این فرصت برای انجام کارهای فانتزی استفاده کنید. بهترین لباس خود را بپوشید و بروید و کاری منحصر به فرد انجام دهید.

برخی از این فعالیت ها می تواند شامل رفتن به یک باشگاه، تماشای یک نمایش و یا رفتن به یک کنسرت باشد. در مورد برخی از بهترین جاذبه های منطقه خود تحقیق کنید و شریک زندگی خود را با یک شب مفرح سرگرم کنید.

20. به تعطیلات بروید

اگر مقداری پول برای پس انداز دارید، رزرو تعطیلات می تواند بزرگترین شانس شما باشد. یکی از هیجان انگیزترین روش های سفر، پوشیدن چشم بند و پرتاب کردن دارت بر روی نقشه است. هر کجا که دارت فرود بیاید، آنجاست که ماجراجویی بعدی در انتظار شماست. اگر از نظر مالی دچار مشکل هستید یا بودجه محدودی دارید، می توانید از نقشه ایالتی یا منطقه ای استفاده کنید.

با این 20 ایده سالگرد ازدواج عاشقانه، مطمئناً به همسرتان این حس را خواهید داد که خوش شانس ترین فرد جهان است. صرف نظر از بودجه یا شیوه زندگی شما، همیشه یک میلیون راه برای نشان دادن اهمیت شما به همسرتان وجود دارد.

به یاد داشته باشید، بهترین هدیه ای که می توانید بدهید عشق شماست. بقیه چیزها فقط یک پاداش خوشحال کننده است.

بیشتر بخوانید: موفقیت در رابطه عاشقانه 

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

عوارض استفاده از کاندوم که تا بحال به شما نگفته اند!

عوارض استفاده از کاندوم که تا بحال به شما نگفته اند!

دز مقالات پیشین از وبسایت نیمه شب، به معرفی فواید کاندوم پرداختیم و حال امروز …

3 نظر

  1. چقدر مفید بودند، من روش هدیه با سرنخ رو امتحان کردم، واقعا جواب داد و یه تجربه هیجان انگیز بود.
    ممنون از این مطلبتون?

  2. عالی بود ?
    زیر ستاره فیلم تماشا کردن قطعاا لذت بخش و روش خیلی خوبیه حتماا امتحاد میکنمم??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *