نتیجه دادگاه جانی دپ و امبر هرد

امروزه در فضای مجازی دادگاه جانی دپ و امبر هرد تبدیل به یک موضوع وایرل شده است که اکثریت شما منتظر رای این دادگاه هستید. جانی دپ بازیگر مشهور هالیوود و ستاره کالکشن فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب به دلیل لکه دار کردن اعتبار و شهرت او با منتشر کردن یک مقاله توسط همسر سابقش امبر هرد، درخواست غرامت 50 میلیون دلاری کرد. این دادگاه از طریق شبکه‌های اصلی کشور آمریکا، برنامه‌های مختلف و سایت‌های مختلف به صورت جلسه به جلسه و به صورت آنلاین کامل پوشش داده شد. جانی دپ و امبر هرد هر دو شهادت دادن و شاهدین این دو نیز شهادت خود را دادن که قرار بر این بود نتیجه این دادگاه توسط 7 نفر از هیئت‌منصفه اعلام شود. اگر شما هم جزو افرادی هستید که منتظر نتیجه این دادگاه جنجالی هستید، در ادامه با ما همراه باشید چرا که می‌خواهیم نتیجه آن را برای شما بیان کنیم.

نتیجه دادگاه جانی دپ

ازدواج جانی دپ و امبر هرد

جانی دپ و امبر هرد در سال 2013 رابطه عاشقانه‌ای را با یکدیگر شروع کردند که در سال 2015 با یکدیگر ازدواج کردند. به گفته دپ در شهادت این رابطه از همان ابتدا فراز و نشیب‌های زیادی داشته است و امبر هرد از همان اول با او بد رفتاری میکرده و حتی وی را کتک می‌زده.

خلاصه ای از 22 جلسه دادگاه

در این قسمت می‌خواهیم خلاصه 22 جلسه دادگاه را برای شما شرح دهیم. در این 22 جلسه دادگاه، برخی از شاهدین جانی دپ به دادگاه آمده و بیان کردند که در این مدت هیچ جراحتی روی صورت امبر هرد یا حتی خشونتی از سمت جانی دپ مشاهده نکرده اند. در جلساتی دیگر چند عکس از جانی دپ پخش شد که حتی در ماه عسل وی صورتش کبود است که گویی همسر سابقش امبر هرد او را زده است. برخی شاهدین امبر هرد آمده و گفتند که جانی دپ مواد مخدر و قرص‌های مختلف مصرف می‌کرده. شهادت امبر هرد که با واکنش‌های زیادی همراه بود وی ادعا کرد که جانی دپ به او تجاوز کرده و وی را کتک میزده تا حدی که وی یک بینی شکسته، لبی خونی و صورتی کبود داشته است. هرد مدارکی به دادگاه ارائه کرد که از نظر اکثریت مردم و وکلای دپ در این مدارک و خصوصا عکس‌هایی که ارائه شد، اثری از بینی شکسته و یا حتی کبودی ای وجود نداشت. هنگامی که وکیل جانی دپ کامیلا وسکز عکس‌هایی بعد از زمانی که امبر هرد ادعا کرده بود جانی دپ بینی وی را شکسته است به هرد نشان داد و از او پرسید که چرا در این عکس‌های بینی شکسته نداری هرد جواب داد من در این عکس‌ها آرایش دارم.

رای دادگاه چی شد؟

 

امبر هرد

حال به بخش مهم این مقاله می‌رسیم رای این مقاله در 12 خرداد ماه به صورت زنده پخش شد که در این دادگاه جانی دپ حضور نداشت و دلیل آن حضور وی در انگلستان بود که به صورت زنده دادگاه را تماشا می‌کرد اما امبر هرد حضور پیدا کرد و بسیاری از افراد می‌گفتند که لباس وی مانند دادگاه قبلی بود ! ( در دادگاه بعدی هرد به دلیل خشونت خانگی توسط جانی دپ از وی شکایت کرد و دادگاه را برنده شد) این دادگاه توسط 7 نفر از هیئت منصفه به نفع جانی دپ اعلام شد و جانی دپ دادگاه را با 15 میلیون غرامت برنده شد.

بیشتر بخوانید : دادگاه جنجالی جانی دپ و امبر هرد

FavoriteLoadingپسندیدم

درباره‌ی زهرا معزی

همچنین ببینید

عروسی بریتنی اسپیرز

عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری و حواشی آن

بریتنی اسپیرز خواننده محبوب آمریکایی است که از گذشته تا به حال بسیار معروف و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.