سلبریتی های هالیوودی قد کوتاه+ قد و وزن آنها

در این مقاله از وبسایت نیمه شب، به معرفی سلبریتی های هالیوودی قد کوتاه+ قد و وزن آنها می پردازیم که بر خلاف قد کوتاهی که این سلبریتی ها دارند اعتماد به نفس بالایی را دارند بطوری که با همین اعتماد به نفس، همواره خوش درخشیده و در‌‌ صدر قرار گرفته اند. در ادامه مطلب با هالیوود و اسامی ستاره های کوتاه قد آن آشنا خواهیم شد.

سلبریتی های هالیوودی قد کوتاه+ قد و وزن آنها

معنای هالیوود چیست؟

هالیوود (به انگلیسی: Hollywood) ناحیه‌ ای در لس آنجلس، از ایالت کالیفرنیای آمریکا می‌ باشد که در شمال غربی مرکز شهر واقع شده‌ است. «هالیوود» به خاطر شهرت و هویت فرهنگی‌ اش به‌‌ عنوان مرکز تاریخی استودیو‌ های فیلم‌‌سازی شناخته شده‌است و مصداقی از «صنعت سینما و تلویزیون آمریکا» محسوب می‌‌شود.

از نظر ترکیب، هالیوود از دو واژه Holly به معنای مقدس و Holle و Hel به معنای الهه‌ی نورس و نیروی جادویی و wood به معنای چوب، درختستان و جنگل تشکیل شده است که روی هم به معنای چوب مقدس -که اشاره به عصای موسی دارد- خواهد بود.

 

سلبریتی های هالیوودی کوتاه قد

 

آنا کندریک 

قد:157                                  وزن: 47

کندریک نیز از دیگر خانم‌های بازیگر هالیوودی کوتاه قد است. طول قد این بازیگر ۳۴ ساله تنها ۱۵۷ سانتی متر است. کندریک در مصاحبه با مجله گلامور گفت: من هیچ نارضایتی نسبت به کوتاهی قدم ندارم. در حقیقت من به صورت کامل از تمامی ویژگی‌های ظاهری خود احساس رضایت دارم. البته هندریک در یک مصاحبه دیگر عنوان‌کرد، بزرگترین مشکل من با طول قدم زمانی است که می‌خواهم یک لباس جدید بپوشم زیرا به خاطر کوتاهی قد، طراح به ناچار باید لباسی مخصوص سایز من طراحی کند.

 

بیشتر بخوانید: قد و وزن بازیگران ترکیه ای

لیدی گاگا

قد: 155                                     وزن: 54

استفانی جوانا آنجلینا جرمانوتا با نام هنری لیدی گاگا شناخته می‌شود. این خواننده ۳۳ ساله که طول قدش برابر با ۱۵۵ سانتی متر است، یکی از معروف‌ترین ستاره‌های هالیوودی محسوب می‌شود. قد کوتاه هیچ‌گاه روی اعتماد به نفس لیدی گاگا تاثیر منفی نگذاشته و او در حال حاضر طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر جهان دارد و کنسرت‌های او با استقبال حداکثری روبرو می‌شود.

 

هایدن پانتیر

 

قد: 155                                    وزن: 50

یک بازیگر ، خواننده و مدل آمریکایی می باشد که در صنعت نیز توانست ایفای نقش نماید .با توجه به قد 1.55 متری او،دارای استعداد بسیار بزرگی نسبت به سایر افراد می باشد.

 

راشل بیلسون

 

قد: 157                                    وزن: 48
راشل بیلسون یکی دیگر از سلبریتی های مشهور با قدی کوتاه می باشد . این خانم بازیگر دارای سن 33 سال و قد 1.57 متری می باشد که توانست در طراحی و بازیگری نقش ایفا نماید.

سلبریتی های هالیوودی قد کوتاه+ قد و وزن آنها

 

آریانا گرانده 

قد: 157                                      وزن: 47

این خواننده پاپ در سنین بسیار پایین توانست به شهرت جهانی دست پیدا کند. طول قد این خواننده ۲۶ ساله تنها ۱۵۷ سانتی متر است. گرانده یکی از  جوان‌ترین و زیباترین خواننده‌‌های پاپ حال حاضر به شمار می‌رود و طرفداران زیادی در سرتاسر جهان دارد.

کوتاهی قد او هیچ‌گاه تاثیری منفی روی اجراهای او نگذاشته است و در تمامی کنسرت‌هایی که برگزار کرده با عملکردی خیره کننده، همه توجهات را به سمت خود جلب می‌کند.

سلما هایک 

قد: 157                                      وزن: 50

او بازیگر مکزیکی و یکی از ستاره‌های هالیوود است که برای رسیدن به موفقیت، مسیر سختی را پشت سر گذاشته ‌است. این بازیگر باتجربه ۵۳ ساله قدی برابر با ۱۵۷ سانتی متر است. او در مصاحبه‌ای عنوان کرد، در کشور  مکزیک، به طول قد اهمیت بسیار زیادی داده می‌شود و کوتاهی قد نوعی عیب و به شمار می‌رود. به همین دلیل بارها و بارها به خاطر کوتاهی قد اذیت شده‌ام. اما من هیچ‌گاه تحت تاثیر این صحبت‌ها قرار نگرفتم و با تلاش و کوشش و پشتکار توانستم به جایگاه خوبی در دنیای هالیوود برسم.

سلما هایک هیچگاه به خاطر کوتاهی قد دچار کاهش اعتماد به نفس نشده است. به عقیده او، قد انسان هیچ تاثیری در میزان موفقیت‌ها ندارد و این تلاش و انگیزه فرد است که مسیر و سرنوشت او را مشخص می‌کند.

ریزی ویتراسپون 

قد: 157                                      وزن: 49

بازیگران زن قد کوتاه مسیر بسیار دشواری برای مطرح کردن نام خود در عرصه جهانی دارند. ویتراسپون ۴۲ ساله طول قدش تنها ۱۵۷ سانتی متر است اما با وجود قد کوتاه یکی از سلبریتی‌های هالیوود محسوب می‌شود. ویتراسپون در مصاحبه‌ای عنوان کرد، هنگامی که برای نخستین بار به اینجا آمدم، همه می‌گفتند نه امکان نداره، قدت خیلی کوتاهه، تو به اندازه کافی باهوش نیستی. اما من یک دختر مغرور هستم و به هیچ یک از این صحبت‌های منفی توجه نکردم و همان‌طور که می‌بینید در حال حاضر شرایط خوبی دارم.

 

بیشتر بخوانید: از قد و وزن دوآ لیپا تا بیانسه

ناتالی پورتمن

قد: 160                                      وزن: 50

یکی از سلبریتی‌های هالیوودی معروف است که طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد. طول قد این بازیگر ۳۸ ساله ۱۶۰ سانتی متر است. یکی از پرطرفدارترین نقش‌های پورتمن، ایفای نقش ثور است. به عقیده پورتمن، کوتاهی قد وی یکی از مهم‌ترین عوامل برعهده گیری این شخصیت بوده ‌است. او در مصاحبه‌ای عنوان کرد، به این دلیل نقش ثور را بازی ‌کردم که دیگر شخصیت‌های فیلم زمان قرارگیری در کنار من بسیار بزرگ و غول پیکر به نظر می‌رسیدند. به همین دلیل در بسیاری از صحنه و برای اینکه بتوانم روبروی بازیگر مقابل قرار بگیرم، روی یک شی بلند می‌ایستادم.

 

تام کروز

قد: 170                                     وزن: 66

مجموعه فیلم‌های ماموریت غیر ممکن یکی از موفق ترین مجموعه‌های تولید شده در سینمای هالیوود است. اما کروز که همه او را با این مجموعه می‌شناسیم یکی از قد کوتاه ترین سلبریتی‌های هالیوود است. طول قد این بازیگر با تجربه ۵۷ ساله تنها ۱۷۰ سانتی متر است.

سلبریتی های هالیوودی قد کوتاه+ قد و وزن آنها

کوین هارت

قد: 162                                     وزن: 63

کوین هارت یکی از موفق‌ترین ستاره‌های هالیوودی در زمینه کمدی است و کوتاهی قد او تاثیر زیادی روی موفقیت او دارد. به عبارت دیگر کوین هارت با به کارگیری و استفاده صحیح از جثه کوچکش توانست شرایطی خنده‌دار و سرگرم کننده برای مخاطبان خود ایجاد کند.

کوین یکی از کوتاه‌ترین بازیگران مرد فعال در هالیوود است. او در تمامی مصاحبه‌هایش از اعتماد به نفس بالایش صحبت می‌کند و اینکه کوتاهی قد او، یکی از دلایل موفقیت وی در زمینه بازیگری است.

کوین هارت چندین پروژه سینمایی با دواین جانسون (راک) کار کرده است (مثل جومانجی و چند مجموعه دیگر) که به خاطر تفاوت قد زیاد با جانسون، توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرده است.

 

بیشتر بخوانید: قد و وزن بازیگران ایرانی

 

نیکول ریچی

 

قد: 155                                    وزن: 63

خانم بازیگر،یک طراح مد مشهور، نویسنده و یکی از مشهورترین سلبریتی های تلویزیون می باشد.نیکول ریچی 33 ساله است و تنها دارای قد 1.55متری می باشد و همچنین به عنوان مدل نیز فعالیت داشته است و برای مدل بودن اگر کوتاه قد هستید،بهانه ایی وجود ندارد ومی توانید در زمینه مد فعالیت داشته باشید.

 

بکی گی

 

قد: 150                                    وزن: 55
خانم ربکا ماری گومز که به اسم بکی گی معروف است که تنها 18 سال سن دارد و در زمینه خوانندگی فعالیت دارد .او به دلیل صدایش اینک یک خواننده بزرگ می باشد و تنها دارای قد 1.50 متری و وزن 55 کیلوگرمی می باشد.

 

اوا لانگوریا

 

قد: 155                                    وزن: 65
اوا لانگوریا یکی از بازیگران آمریکایی ، مدل و یک زن تاجر مکزیکی با قد 1.55 و وزن 65 کیلوگرم می باشد که قد کوتاه او باعث تضعیف روحیه او نشد و توانست رشد چشمگیری داشته باشد.

 

 

سخن پایانی

بسیاری از افراد تصور کنند که ستاره های هالیوود دارای اندام بسیار متناسبی بوده و اکثرا قد بلند هستند اما در حقیقت از این افراد در فیلمها و یا موزیک ویدئوها به گونه ای فیلم برداری می شود که شما متوجه قد کوتاه آنها نمی شوید.  در واقع قدهای بلند و ایده ال آنها، حاصل ترفندهای فیلم سازی و نوع پوشش فیلم برداری است که باعث شده این بازیگران قد بلندتر به نظر برسند.

درباره‌ی فرناز باقری

فرناز باقری هستم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مدیریت از دانشگاه بوعلی سینا ، معلم هستم و به دلیل کار در محیط مدرسه، همواره در حال خواندن و یادگیری مطالب جدید هستم، و در تلاشم تا آموخته هایم را در زمینه های مختلف در وب سایت نیمه شب بنویسم، امیدوارم مطالبی که می نویسم مورد پسند شما واقع شود.

همچنین ببینید

شرکت کنندگانAFI

شرکت کنندگان جشنواره فیلمAFI

آفی فست یک رویداد در سطح جهانی است که بهترین فیلم ها را از سراسر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *