جدیدترین مدل های استند گل و گلدان

امسال یکی از پرطرفدارترین آیتم ها برای طراحی داخلی خانه ها گل های طبیعی هستند. گل های طبیعی علاوه بر زیبایی تاثیرات روحی و جسمی فراوانی را به خانه ها میاورند. اما مهم ترین قسمت برای خرید گل طبیعی خرید گلدان آن است. انتخاب گلدان شیک و مناسب ممکن است در ابتدا سخت بنظر برسد. اما باید بگوییم که یکی از ساده ترین کارهای ممکن است. در این مقاله به معرفی جدیدترین استند های گل و گلدان میپردازیم.

قبل از خرید استند گل و گلدان باید به چندین نکته مهم توجه کنید:

ابتدا رنگ مکانی که میخواهید گل را در آنجا قرار دهید در نظر بگیرید.

سپس سعی کنید گلدانی با رنگ متضاد و یا همسان با آن محیط انتخاب کنید.

دقت کنید سایز استند گل و گلدان شما حتما باید متناسب با گیاه شما باشد گلدان های خیلی کوچک و خیلی بزرگ باعث خراب شدن گیاه شما میشود.

دقت کنید زیر گلدان سوراخ داشته باشد تا آب اضافی از خاک خارج شود.

سعی کنید گلدان های سفالی بخرید و از خرید گلدان های پلاستیکی خودداری کنید.

انواع مدل استند گل و گلدان

ترند پرطرفدار امسال استند ها و گلدان های پایه دار هستند. به خصوص در رنگ های مسی و طلایی ، اگر فضای کافی برای نگه داشتن گلدان های پایه دار را دارید حتما یک عدد از آنها خریداری کنید.

در نیمه شب بخوانید:معرفی بهترین گیاهان برای نگهداری داخل آپارتمان

گلدان های پایه دار:

استند گل و گلدان

همانطور که گفته شد گلدان های پایه دار ترند معروف امسال هستند و در بیشتر عکس های مربوط به طراحی دکوراسیون یافت میشوند. این گلدان های زیبا دارای مدل ها و رنگ های مختلفی هستند که در این مقاله چندین مدل آنرا مشاهده میکنید. هنگام خرید این نوع گلدان حتما توجه کنید که گلدان روی پایه زیر گلدانی داشته باشد تا آب خارج شده از خاک را در خود نگه دارد.

استند گل

استند گلدان پایه دار در رنگ های مختلف

اگر میز بلندی هم دارید میتوانید یک گلدان همرنگ آنرا خریداری کنید و روی آن بگذارید اینگونه گلدان شما شبیه گلدان پایه دار میشود.

استند گلدان های چندتایی

اگر از آن دسته افرادی هستید که عاشق گیاهان هستند و گل های زیادی دارید این مدل مناسب شماست. در این مدل چندین پایه وجود دارد که شما میتوانید گل های خود را روی آنها قرار دهید.

استند گلدان

هنگام قرار دادن گلدان ها بر روی استند چندتایی سعی کنید از گلدان های یک شکل و یک اندازه با گل های متفاوت استفاده کنید. یکدستی بین گلدان ها باعث زیبایی و نظم خاصی در استند شما میشود.

استند گلدان

البته میتوانید از گلدان های یک شکل و یک اندازه با رنگ های متفاوت هم استفاده کنید.

استند گلدان

دقت داشته باشید که در مدل های مختلف استند گلدان دست شما باز است. در برخی مدل ها قرار دادن گلدان های دارای سایز و شکل و رنگ متفاوت باعث زیباتر شدن استند میشود. و در برخی دیگر بهتر است گلدان ها حتما یک رنگ و یک اندازه باشد این انتخاب به شکل و رنگ استند شما بستگی دارد.

در نیمه شب بخوانید:نگهداری گل آپارتمانی | طرز آبیاری گیاهان آپارتمانی

استند گل رومیزی:

معمولا گل های روی میز در آب قرار میگیرند. این گل هارا میتوانید در گلدان های مختلفی قرار دهید. اما یکی از زیباترین گلدان های ممکن گلدان زیر است.

استند گل

در سالهای اخیر این مدل گلدان برای میز کار،  میز ناهار خوری و داخل دستشویی مورد استفاده قرار میگیرد. همانطور که مشاهده میکنید این مدل استند در عین سادگی زیباست و برای فضاهای کوچک هم بسیار مناسب است.

استند گل مناسب میز ناهارخوری

گلدان های سنتی

اگر خانه شما فضای سنتی و کلاسیکی دارد میتوانید از گلدان های سنتی هم استفاده کنید.

گلدان

با دقت به تصویر نگاه کنید گلدان بزرگی را مشاهده میکنید که به خوبی با دکوراسیون خانه همخوانی دارد. شما هم سعی کنید متناسب با کاغذ دیواری ، تتبلو ها و یا رنگ مبل ها شکل و مدل گلدان خود را انتخاب کنید.

گلدان های ساده و قدیمی هنوز هم مورد استفاده قرار میگیرند و اتفاقا یکی از ترند های پرطرفدارند. فقط باید توجه کنید که با فضای شما همخوانی داشته باشد. برای مثل اگر خانه با ظاهری مدرن دارید استفاده از این گلدان انتخاب مناسبی نیست.

گلدان بزرگ برای فضاهای بزرگ:

استند گل

این مدل استند گل برای تراس های بزرگ و یا خانه های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد. مزیت این مدل گلدان بزرگی آن است به حدی که میتوانید چندین مدل گل را در آن بکارید. این گلدان هارا میتوانید بدون پایه هم خریداری کنید تا جای کمتری را اشغال کند. اما اگر میخواهید از گلدان ها و استند های گل جدید استفاده کنید حتما پایه دار آنرا خریداری کنید.

استند گل

یکی از ترند های معروف امسال گلدان های حاوی گیاه سانسوریا هستند. این گیاه امسال طرفداران بسیاری داشت اگر به دنبال خرید گلدان برای گیاه سانسوریا خود هستید حتما گلدان بالا را در نظر بگیرید. این استند گل و گلدان با پایه های چوبی و همخوانی خوبی که با محیط دارد باعث افزودن زیبایی به گیاه سانسوریا شده است.

گلدان کاکتوس

گلدان کاکتوس

کاکتوس یکی از پرطرفدار ترین گیاهان برای نگه داری در اپارتمان است. برای گیاهان کوچک کاکتوس هم میتوانید از استند های گلدان کوچک با طرحای مختلف استفاده کنید.

استند گلدان شیک و زیبا برای کاکتوس

در انتها هم چندین مدل گلدان را برای ایده گرفتن مشاهده میکنیم.

گلدان شیک برای انواع گل

استند گل

استند گل با طرح سنگ مرمر

استند گل سانسوریا

استند شیک برای داخل دستشویی

استند گلدان

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

ایده دکوراسیون فرانسوی

ایده‌های خلاقانه برای سبک دکوراسیون فرانسوی در خانه

دکوراسیون فرانسوی یکی از سبک‌های دکور مطرح اروپایی است که از شاخصه‌های لوکس و اشرافی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *