صدف بیوتی برنده ی بهترین بیوتی اینفلوئنسر سال در فستیوال کن 2021

صدف بیوتی میکاپ آرتیست ایرانی مقیم آمریکا است. صدف بیوتی یکی از شناخته شده ترین بیوتی بلاگرهای ایرانی می باشد که بسیاری از افراد ایرانی با نام و حرفه او آشنایی لازم را دارند.

صدف بیوتی برنده ی بهترین بیوتی اینفلوئنسر سال در فستیوال کن ۲۰۲۱ شد. هر ساله یک مراسم به نام WIBA در طول فستیوال فیلم کن برگزار میشود که در آن به بهترین بلاگر ها و اینفلوئنسر های سال جایزه داده می شود، در مراسم امسال صدف مسائلی (صدف بیوتی) برنده جایزه بهترین بیوتی اینفلوئنسر سال شد.

صدف سال گذشته با برند های معتبری از جمله برند میکاپ لیدی گاگا و هالزی همکاری داشت

اینستاگرام صدف بیوتی یکی از مهمترین عواملی بود که موجب شد شهرت او بیشتر شود و بسیاری از مردم با زندگی صدف بیوتی آشنا شوند. درآمد صدف بیوتی از اینستاگرام او شروع شد و روز به روز هم در حال بیشتر شدن است. sadaf beauty کار خود را در ابتدا با آموزش میکاپ در خانه شروع کرد و بعد از آن زمانی که زندگی خصوصی خود را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت بسیاری از افراد او را دنبال کردند.

ماجرا از چه قرار است؟

همه ساله مراسمی تحت عنوان «ویبا /WIBA» در طی برگزاری فستیوال کن برگزار می‌شود، این مراسم به فستیوال کن مربوط نیست. مراسم «ویبا /WIBA» از سال ۲۰۱۹ شروع به کار کرده که بلاگر‌های بالای صد هزار فالوئر می‌توانند در سایت این کمپانی ثبت نام و هزینه را پرداخت کرده و در ایونت مذکور شرکت و تندیس را به عنوان یادگاری دریافت کنند.

مهدی رستم پور درباره‌ی ادعای صدف بیوتی در استوری اینستاگرام خود نوشت: جشنواره کن رویداد سینماییه. مطلقا ارتباطی به دورهمی شاخ‌های مجازی نداره همونطور مه گواهینامه نوبل آزمندیان ربطی به آکادمی نوبل نداره. یا تندیس شوالیه فتح الله زاده که ارتباطی به نشان شوالیه ادب و هنر فرانسه نداشت.

این مراسم، دعوتی نیست. بلکه ثبت نامیه. در مرحله اول تعداد فالوئرت رو می‌نویسیبعدش زمینه فعالیت رو انتخاب می‌کنی و مرحله آخر ۵۰ یورو می‌پردازی برای تایید ثبت نام. عطش دیده شدن، خودنمایی روی صحنه، نمایش لباس و عکس گرفتن، خصلت یکسان شاخ‌های مجازیه ایرادی نداره، اما اسمش WIBA نه کن.

هم چنین نوشین زرگری، روزنامه نگار در این باره در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «ویبا اوارد» را در گوگل سرچ کنید تا اگر شک و شبهه‌ای هم مانده برطرف شود، تا دروغ دونگ هر مشاطه‌گری را باور نکنید تا سال بعد با یک مجسمه حلبی عکس نگیرد و بگوید اینجانب «اسکار بردم» و در گلدن گلوب پیشنهاداتی به بنده داده شد.

صدف بیوتی برنده ی بهترین بیوتی اینفلوئنسر سال در فستیوال کن 2021

بیوگرافی صدف بیوتی

صدف بیوتی که نام اصلی او صدف مسائلی می باشد و متولد سال 1368 است. او دوران کارشناسی خود را در رشته شیمی دانشگاه آزاد اسلامی ایران گذرانده است. از آنجایی که او جایگاه بسیار مهم در حوزه آرایشی و استفاده کردن از لوازم بهداشتی دارد به عنوان دومین اینفلوئنسر برتر دنیا شناخته می شود.

صدف بیوتی یکی از موفق ترین و بهترین بیوتی بلاگرهای ایرانی می باشد که در سال های اخیر شهرت بسیاری به دست آورده و به این دلیلی که زندگی شخصی خود را برای افراد ایرانی بیان می کند در بین ایرانی ها بسیار محبوب است.

همسر او یکی از بهترین همراهانش در سفرهای کاری او می باشد که در اصل تمامی کسانی که صدف بیوتی را می شناسند همسر او را هم می شناسند.

 از آنجایی که بیان صدف بیوتی در آموزش دادن میکاپ بسیار ساده و روان بود بسیاری از افراد به او علاقمند شدند و او را دنبال کردند و به جرات می توان گفت که کمتر کسی وجود دارد که به او علاقه نداشته باشد.

صدف مسائلی که بیش تر با اسم کاربری اش Sadaf beauty شناخته میشود اول کار خود را با اموزش میک آپ آغاز کرد.

نمی توان گفت:قبل از وی چنین اموزش هایی وجود نداشت، ولی احتمالا مهم ترین عامل موفقیت صدف بیتوتی، بیان واضح و ساده وی بود. صدف بیوتی علاوه‌براین سعی میکند ویدئوهایی با کیفیت از اموزش جدید ترین محصولات آرایشی و روش آرایش عرضه کند، با سهیم کردن هواداران ( یا به قول خود« بچه بیوتی ها») در زندگی خصوصیش و رابطه دوستانه ای که با آن ها دارد زنان و مردان زیادی را به صفحه خود جلب نموده است .

صدف بیوتی که این روزها ساکن سن فرانسیسکو آمریکاست، در اینستاگرام و یوتوب فعالیت دارد و چند سال است که بهمراه خانواده خود در ایالات امریکا زندگی می کند و چندی پیش هم ازدواج کرده است . وی از بچگی علاقه زیادی به آرایشگری داشته و معتقد بوده که یا باید ارایشگر شود و یا جراح پلاستیک!

همسر صدف بیوتی در بسیاری از ویدئوهای اموزشی وی حضور دارد و بعضا هر دوی آن ها به امتحان کردن ماسک های گوناگون پوستی می پردازند.

صدف بیوتی در اردیبهشت ماه 1394 صفحه اینستاگرام خودرا ساخت و در مرداد ماه ماه 95 آغاز به تولید محتوا برای این پیج نمود.

چرا صدف بیوتی محبوب است؟

«صدف مسائلی» علاوه بر این که تلاش می‌کند ویدئو‌هایی با کیفیت از آموزش تازه‌ترین محصولات آرایشی و شیوه آرایش ارائه دهد، با سهیم کردن هواداران در زندگی خصوصیش و ارتباط صمیمانه‌ای که با آن‌ها دارد زنان و مردان زیادی را به صفحه خود جلب کرده است.

همکاری با برند‌های خارجی

صدف بیوتی که در ایران جایگاه مهمی در حوزه آرایشی دارد، در سال‌های گذشته توانسته به واسطه انتشار ویدئو‌های آموزشی در آرایش، ماسک صورت و لوازم آرایش جایگاه ویژه‌ای در دنیا نیز برای خود دست و پاکند.

او با برند‌های آرایشی لیدی گاگا و هالزی نیز همکاری داشته است. صدف بیوتی در سال ۲۰۱۹، از سوی مجله مشهور forbes به عنوان دومین اینفلوئنسر برتر جهان در حوزه زیبایی و لوازم آرایشی شناخته شد. مجله مشهور و محبوب vogue نیز صدف بیوتی را در رتبه اول ۱۰ بیوتی بلاگر برتر جهان قرار داده است.

صدف بیوتی و همسرش در پست های در اینستاگرام تصمیم گرفتند بصورت یک مسابقه به پرسش های کاربران جواب دهد. دراین مسابقه سؤال را می خواندند و خود و همسرش به سوال ها جواب میدادند و پاسخ های خود را باهم مقایسه می کردند.

صدف بیوتی برنده ی بهترین بیوتی اینفلوئنسر سال در فستیوال کن 2021

بررسی عوامل موفقیت صدف بیوتی به عنوان یک اینفلوئنسر  

متفاوت عمل کردن نسبت به سایر اینفلوئنسر ها |بررسی عوامل موفقیت صدف بیوتی به عنوان یک اینفلوئنسر

اگر شما هم جزء دنبال کنندگان  این اینفلوئنسر باشید حتماً متوجه این موضوع شدید  که صدف بیوتی با یک المان متمایز کننده شروع به فعالیت کرد به طوری که در ابتدا کاربران خودش را تشویق به استفاده

از لوازم آرایشی مرغوب کرد و به تخریب لوازم آرایشی نامرغوب پرداخت و تاکیدش روی این بود که از لوازم آرایشی فیک به خاطر قیمت پایین آن ها استفاده نکنید و همین امر باعث شد تا کاربران این اینفلوئنسر اعتماد خوبی نسبت به آن پیدا کنند .
صدف بیوتی از همون اول  فعالیت خودش رو اینطور شروع کرد که کیفیت محصولی که می خواد تبلیغ بکنه مهمه نه پولی که در قبال آن تبلیغ دریافت می کند و همین اهمیت دادن و مهم بودن کاربران برای او باعث ایجاد اطمینان دنبال کنندگان این بلاگر شد.
و اگر تبلیغات او را دیده باشید می‌بینیم که در اول تبلیغ  حتماً به این موضوع تاکید می‌کند که از این محصول مدتی که استفاده کرده و تارضایت مورد نظر ش رو به دست نیورده  حاضر به تبلیغ آن نشده این امر خودش باعث افزایش  فالوور اینستاگرام می شود.

 

بیشتر بخوانید : جشنواره فیلم کن با حضور بازیگران فیلم «قهرمان» اصغر فرهادی

 

همین روش این اطمینان رو به دنبال کننده میدهد که  اگر ازمحصولی که صدف تبلیغ کرده خریداری بکنم حتما نتیجه خوبی از آن می گیرند پس اگر شما هم به دنبال اینفلوئنسر شدن هستید این نکته رو در نظر بگیرید که هیچ وقت هیچ چیز جای  صداقت رو نمی گیره و روراست بودن با کاربران  میتونه به موفقیت شما بسیار کمک می‌کنند همیشه نیاز نیست برای موفق بودن به دنبال ترفندهای خاصی باشیم ، روراستی و صداقت ی چیز دیگس.

 داشتن یک کاراکتر منحصر به فرد 

حتماً شما هم دیدین که صدف بیوتی در اول همه ویدئو هاش با حالت شاد و پر انرژی سلام میکنه و میگه بچه ها من اومدم با یک ویدئوی دیگه همین جمله باعث شناخته شدن این اینفلوئنسر شده و غیر ممکن است این جمله رو بشنوین و یاد صدف بیوتی نیوفتید .

دیدیم که اینفلوئنسر شدن  به همین راحتی ها نیست و داشتن یک استراتژی قبل از وارد شدن به این حوزه می تواند بسیار کمک کننده باشد اگر شما هم به دنبال افزایش فالوور برای شروع یک فعالیت اینستاگرامی هستید سعی کنید استراتژی خود را قبل از شروع مشخص کنید.

برقراری یک ارتباط صمیمانه با دنبال کنندگان |بررسی عوامل موفقیت صدف بیوتی به عنوان یک اینفلوئنسر

ارتباط صمیمانه و خودمان های که زنان حتی با کاربران خودش داره به موفقیت او در این حوزه بسیار کمک کرد چه بارها دیدیم که در بین ویدئوهای این اتفاقات ناگهانی افتاده ولی از اشتراک گذاری آنها با کاربرانش اجتناب نکرده
همچنین اگه دقت کرده باشین میگه صدف‌بیوتی از کتابی صحبت نمیکنه همین خودمانی و صمیمی من رفتار کردند باعث میشه که کاربران این فلز توسط خودشون نمیدونن و به حرف ها و تبلیغاتی که انجام می‌دهد اعتماد کنند.

پس می تونیم نتیجه بگیریم که اگه از خلاقیت استفاده کنیم و سعی کنیم برای اینفلوئنسر موفقی شدن خیلی هوشمندانه با روند تحول اینستاگرام بدون لطمه به کیفیت محتوا پیش بریم قطعا به نتیجه میرسیم شاید این روند نیاز به گذر زمان داره اما غیر ممکن نیست.

FavoriteLoadingپسندیدم

درباره‌ی فرناز باقری

فرناز باقری هستم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مدیریت از دانشگاه بوعلی سینا ، معلم هستم و به دلیل کار در محیط مدرسه، همواره در حال خواندن و یادگیری مطالب جدید هستم، و در تلاشم تا آموخته هایم را در زمینه های مختلف در وب سایت نیمه شب بنویسم، امیدوارم مطالبی که می نویسم مورد پسند شما واقع شود.

همچنین ببینید

حلقه گل برای تزیین مو

ایده های جدید مدل حلقه سر عروس با گل طبیعی

به تازگی عروس های کمتری از تاج های مصنوعی و بزرگ استفاده میکنند. و بیشتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.