۳۰ ژست عکاسی پسرانه+ایده‌های جذاب

اگر به برنامه‌هایی مانند اینستاگرام نگاهی بیاندازیم، تنوع بالایی از عکس‌های پسرانه را خواهیم دید و این موضوع نشان می‌دهد که ژست عکاسی پسرانه اهمیت یافته است. اکنون آقایان هم برای عکاسی حرفه‌ای دنبال ژست‌های خاص، منحصربه فرد و جذاب هستند. برای ژست عکاسی مردانه، به ایده‌هایی نیاز است تا عکس‌های زیبا و شیکی داشته باشند. اگر برای اولین بار قصد عکاسی از مردان را دارید، ژست‌های مردانه که در ادامه آمده است، بسیار مفید خواهند بود. این ژست‌های کلاسیک و مد مردانه را ذخیره کنید تا زمان زیادی را در روز عکاسی تلف نکنید.

۱-هدشات کلاسیک

برای ژست عکاسی پسرانه هدشات‌ها بسیار محبوب هستند اگرچه این نوع عکاسی مردانه به مهارت‌ها و تجربه خاصی نیاز دارد. راز اصلی هدشات حالت چهره است. اگر مردی بداند چگونه احساسات خود را با چهره خود بیان کند، می‌توانید یک عکس زیبا بگیرید. مینیمالیسم و جلوه سیاه و سفید بر روی تصاویر باعث می‌شود که ویژگی‌های چهره حتی بیشتر نمایان شود.

۲-شات تمام صورت

مردان معمولاً بدون در نظر گرفتن ژست‌های مردانه‌ای که می‌گیرند، در مقابل دوربین احساس سفت شدن می‌کنند. اگر می‌خواهید به مدل خود احساس آرامش دهید، کافی است چندین عکس نزدیک با فکوس روی چشمان او بگیرید. همچنین می‌توانید از او بخواهید که احساسات مختلف از شادی تا عصبانیت را نشان دهد. از فرد بپرسید که چه حالتی در چهره به او احساس راحتی می‌دهد، تا بتوانید بفهمید چه حالتی برای شخصیت او و ژست عکاسی پسرانه مناسب است.

ژست عکاسی پسرانه

۳-عکس تمام صورت در یک زاویه

یکی دیگر از ژست‌های عکاسی پسرانه برای نشان دادن مزیت مدل شما، عکس تمام صورت در زاویه است. این ژست کمک خواهد کرد که مدل از نظر بصری نازک‌تر شود. برای گرفتن یک عکس خوب، از مدل خود بخواهید چانه را کمی به سمت جلو حرکت دهد تا گردن بلندتر شود و ظاهری زیبا به عکس بدهد.

ژست عکاسی پسرانه

۴-ژست‌های عکاسی پسرانه با عینک

وسایل اضافی همیشه ایده‌ی خوبی برای عکاسی مردانه است. برای مثال می‌توانید از عینک استفاده کنید. آنها به شما کمک می‌کنند تا داستان خاصی را به تصویر بیاورید و آن را گویاتر و جذاب‌تر می‌کند.

ژست عکاسی پسرانه

۵-دستان مرد

یکی دیگر از ژست‌های عکاسی پسرانه دست‌های آنها است. دست‌های مردانه نیز می‌توانند داستان را تعریف کنند، به خصوص زمانی که مدل خالکوبی، ساعت یا دکمه‌ی سر دست داشته باشد. سعی کنید رگ، جای زخم و سایر جزئیات را نشان دهید تا عکس صحبت کند و احساسات را برانگیزد.

ژست عکاسی پسرانه

۶-دست رو به دوربین

این ژست در بین دختران بسیار محبوب است اما می‌توانید آن را برای ژست‌های عکاسی پسرانه امتحان کنید. از مدل خود بخواهید نزدیک‌تر به دوربین بنشیند، نور را بگیرید و شما یک عکس می‌گیرید. بخشی از صورت را می‌توان پنهان کرد که به تصویر ظاهری مرموز می‌بخشد.

ژست عکاسی پسرانه

۷-بازوهای ضربدری و قفل شده

یکی از ساده‌ترین ژست‌های عکاسی پسرانه است. ژست با بازوهای ضربدری برای یک عکس تمام قد عالی است.

ژست عکاسی پسرانه

۸-خالکوبی

خالکوبی یکی دیگر از موارد ژست‌های عکاسی پسرانه است که می‌توانید با استفاده از حالت ایستاده‌ی مرد، بسته به ترجیحات و سطح رهایی مدلتان، از خالکوبی‌ها در قسمت‌های مختلف بدن عکس‌های نزدیک بگیرید، یا یک عکس تمام قد بگیرید.

ژست عکاسی پسرانه

۹-ژست عکاسی پسرانه با سیگار

لوازم جانبی می‌تواند به شما کمک کند عکس‌ها را متنوع کنید و ژست مرد را جذاب‌تر کنید. به عنوان مثال، از مدل خود بخواهید یک سیگار در دست بگیرد. این گزینه جالبی است حتی اگر مدل سیگار نکشد.

ژست عکاسی پسرانه

۱۰-استفاده از لباس برای ژست عکاسی پسرانه

انداختن یک ژاکت یا سایر لباس‌های بیرونی روی شانه، قلاب کردن انگشت در جیب و روی هم قراردادن پاها می‌تواند یک فریم فوق‌العاده به ارمغان بیاورد. باید به وضعیت بدن توجه ویژه‌ای شود. گرفتن چنین ژست مردانه، می‌تواند شخصیت مدل شما را نشان دهد.

ژست عکاسی پسرانه

در نیمه شب بخوانید:تاکسیدو چیست؟ | تاکسیدو چه تفاوتی با کت و شلوار دارد؟ + عکس

۱۱-شات‌های تمام قد

یکی از بهترین ژست‌های عکاسی پسرانه زمانی است که پاها به اندازه‌ی عرض شانه‌ها باز باشند. یک مرد می‌تواند به دوردست نگاه کند، مستقیماً به دوربین نگاه کند یا سر را کمی کج کند تا روی کفش‌هایش تمرکز کند. می‌توانید هر پس زمینه ای را انتخاب کنید که با موضوع عکس مطابقت دارد.

ژست عکاسی پسرانه

۱۲-حالت تکیه

مدل می‌تواند در حالت ایستاده به دیوار، میز یا هر چیز دیگری تکیه دهد. او می‌تواند با پشت، شانه یا آرنج خود دیوار را لمس کند. این ژست عکاسی پسرانه یکی از بهترین گزینه‌ها برای یک عکس تمام قد است. بررسی کنید که آیا حالت صورت مدل با زبان بدن مطابقت دارد یا خیر.

ژست عکاسی پسرانه

۱۳-حرکت به سمت دوربین

از مدل در حالی که با گام‌های بلند در جهت شما در حال راه رفتن است عکس بگیرید. این ژست عکاسی پسرانه زمانی عالی به نظر می‌رسد که یک مدل حالت خنثی و حالت صاف داشته باشد. برای طبیعی جلوه دادن دستانش در قاب، از او بخواهید چیزی را در دست بگیرد، مثلاً کتاب، ژاکت یا کیف.

ژست عکاسی پسرانه

۱۴-دست در جیب

اگر از مردی بخواهید که به طور کامل یا جزئی دستان خود را در جیب‌های جلویی قرار دهد، مطمئناً وضعیت طبیعی و آرامی برای ایجاد یک ژست عکاسی پسرانه خواهید داشت.

ژست عکاسی پسرانه

۱۵-ژست عکاسی پسرانه با پا

این ژست مردانه یک ژست برد-برد برای جلسه‌ی عکاسی است. اعتماد به نفس، شجاعت و مردانگی را نشان می‌دهد و باعث می‌شود مدل شما در قاب کاملاً خوش تیپ به نظر برسد. فقط مراقب لباس و لوازم جانبی باشید، زیرا تأثیر زیادی در نتیجه نهایی دارند.

ژست عکاسی پسرانه

۱۶-ژست با حالت دست و صورت

این ژست‌ عکاسی پسرانه بسیار جالب و حتی جذاب است. از مدل خود بخواهید صورت را با دست بپوشاند. می‌توانید از زوایای مختلف عکاسی کنید. این ژست کاملا احساسات را بیان می‌کند، فضایی خاص و ارتباط با مدل ایجاد می‌کند. لباس می‌تواند پیامی را که می خواهید ارسال کنید برجسته کند.

ژست عکاسی پسرانه

۱۷-نیم‌تنه‌ی برهنه‌

این زست عکاسی پسرانه یک نمونه‌ی خوب از ژست‌های مردانه برای نشان دادن بازوهای قوی، شانه‌ها و بدن ورزشی مدل شما است. عکس با نیم‌تنه‌ی برهنه بسیار جذاب به نظر می‌رسد. فقط سعی کنید مدل خود را در خلق و خوی مناسب قرار دهید تا در عکس‌ها خجالتی و بی اعتماد به نظر نرسد.

۱۸-یک پا بالا

حالت ایستاده‌ی مرد “یک پا بالا” به شما کمک می‌کند تا مدلی را که احساس آرامش می‌کند نشان دهید. اگر مردی ایستاده و نشسته باشد خوب کار خواهد کرد. از مدل خود بخواهید به دیوار یا هر سطح دیگری تکیه دهد. این ژست قطعاً ارزش امتحان کردن را دارد.

۱۹-دور شدن از دوربین

ژست عکاسی پسرانه در حال حرکت همیشه خلاقانه و جالب است. از مدل خود بخواهید از دوربین فاصله بگیرد و هر از چند گاهی به عقب برگردد. او را دنبال کنید و عکس بگیرید. اگر عکاسی در فضای باز در خیابان‌های باریک با معماری زیبا داشته باشید، چنین عکس‌هایی عالی هستند.

۲۰-در حرکت

اگر مدل شما یک ورزشکار است، اجازه دهید در حالی که شما در حال ثبت این لحظات هستید، ورزش مورد علاقه‌ی خود را انجام دهد. می‌توانید لوازم منطبق را به قاب اضافه کنید.

در نیمه شب بخوانید:عکس هایی از استایل ترانه علیدوستی در اکران فیلم اورکا در امریکا

۲۱-نشستن روی صندلی

این یک ژست عکاسی پسرانه کلاسیک است. مدل شما می‌تواند راحت روی صندلی بنشیند، در حالی که شما از زوایای مختلف از او عکاسی می کنید.

۲۲-نشستن روی زمین

این ژست عکاسی پسرانه برای یک جلسه عکاسی در فضای باز عالی است. این به شما کمک می‌کند هم یک مدل زیبا و هم زیبایی محیط اطراف را به تصویر بکشید.

۲۳-نشستن روی پله‌ها

اگر در فضای باز کار می‌کنید، این یکی از بهترین ژست‌ها برای مردان است. پس زمینه در اینجا نقش مهمی ایفا می‌کند و سبک عکس را تعیین می‌کند. بسته به محیط اطراف می‌توانید لباس‌های مختلفی را امتحان کنید.

۲۴-نشستن روی یک سطح بلند (رو به پهلو)

این ژست عکاسی پسرانه بسیار جالب است زیرا منظره و پس‌زمینه را هنگامی که مدل روی سطح بلند می‌نشیند نشان می‌دهد. معمولاً مردی به دوربین یا دوردست نگاه می‌کند. سعی کنید با زوایا بازی کنید تا صحنه‌ای جذاب داشته باشید.

۲۵-نشستن روی صندلی بلند

نشستن بر روی صندلی بلند ایده‌ی بسیار جسورانه‌ای است که همیشه برای ژست عکاسی پسرانه جواب می‌دهد. مدل شما که روی آن ژست می‌گیرد واقعاً مطمئن به نظر می‌رسد. علاوه بر این، این یک راه بصری عالی برای بلندتر نشان دادن مدل شما است.


۲۶-نشستن روی صندلی اداری

ژست عکاسی پسرانه نشسته همیشه محبوب است. صندلی ممکن است یک تکیه‌گاه خوب برای افزودن ظاهری زیبا به تصاویر شما باشد. از مدل خود بخواهید صندلی را بچرخاند، روی آن بنشیند و به پهلو نگاه کند.

۲۷-با تجهیزات ورزشی

تجهیزات ورزشی برای عکاسی پسرانه همیشه ایده‌ی خوبی است زیرا طیف ژست‌های مردانه را متنوع می‌کند. یکی را انتخاب کنید که بیشتر به مدل شما می‌آید. می‌تواند یک اسکیت، یک دوچرخه، اسکیت غلتکی و غیره باشد.

۲۸-با سازهای نوازنده

اگر مدل شما به موسیقی علاقه دارد، با ساز مورد علاقه‌ی او عکس‌های جالبی بگیرید. احساسات، به ویژه ظاهر، در این ژست عکاسی پسرانه چیزی است که واقعاً مهم است.

۲۹-سبک کانتری

با عکاسی به سبک روستایی خلاقیت و تند بودن را به عکس اضافه کنید. فراموش نکنید که مکان مناسبی را انتخاب کنید که فضای لازم را ایجاد کند.


۳۰-با ماشین

یکی دیگر از ژست عکاسی پسرانه‌ی جالب با ماشین مورد علاقه‌ی او مرتبط است. مدل شما می‌تواند در ماشین بنشیند یا نزدیک آن ژست بگیرید. از او رو به دوربین عکس بگیرید یا به دور نگاه کنید، به هر حال، تصویر عالی به نظر می‌رسد.

در نیمه شب بخوانید:عکس های ترانه علیدوستی روی فرش قرمز جشنواره فیلم کن 2022

ما مواردی را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند ژست عکاسی پسرانه زیبا را ببینید و آنها را جذاب‌تر کنید. این تنظیمات، عکس‌های شما را خاص می‌کند و حال و هوای خاص یک عکس را برجسته می‌کند و با افزودن کنتراست و رنگ‌های آبی، جلوه‌ای سینمایی ایجاد می‌کند.

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

تالار عروسی هتل استقلال تهران

امکانات عروسی رویایی در تالار لوکس هتل استقلال تهران چیست؟

هتل لوکس و مجلل استقلال در تهران، مکانی ایده‌آل برای برگزاری عروسی رویایی شما است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *