با کدام بازی‌های گوشی موبایل پول در بیاوریم؟

آیا واقعا می‌توانید از بازی‌های گوشی موبایل پول درآورید؟ برنامه‌های بازی زیادی وجود دارند، که با انجام آن بر روی گوشی موبایل پول واقعی به شما می‌پردازند. برخی از این بازی‌ها به شما پول واقعی پرداخت می‌کنند. اما تعدادی هستند، که کلاهبرداری می‌کنند. متأسفانه کلاهبرداری‌های زیادی در بازار بازی‌ وجود دارد.

یکی از نشانه‌های کلاهبرداری شامل بازی‌هایی است، که باید قبل از شرکت در بازی پولی را بابت آن پرداخت کنید. در بهترین حالت این بازی‌ها قمار هستند. احتمال از دست دادن پول شما بیشتر از کسب درآمد با این بازی‌ها است. در بدترین حالت این بازی‌ها پول شما را می‌‌گیرند، و کسب جوایز یا نقد کردن آنها را غیرممکن می‌کنند.
آن‌ها می‌توانند، از روش‌های مختلفی استفاده کنند، برخی از بازی‌ها سعی می‌کنند، اطلاعات شما را بدزدند. در مورد برنامه‌هایی که روی تلفن خود نصب می کنید، بسیار مراقب باشید و بهترین شیوه های امنیتی را دنبال کنید. قبل از نصب آن بررسی‌های مربوط به برنامه‌ها را انجام دهید، و به آن‌ها بیش از حد لازم اجازه دسترسی به گوشی موبایلتان را ندهید.

با کدام بازی‌های گوشی موبایل پول در بیاوریم؟

ما دو عامل اصلی را هنگام طراحی این لیست در نظر گرفتیم اول اینکه چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟ و دوم آیا استفاده از این بازی‌ها سرگرم کننده است؟

هدف این مقاله فهرست کردن بازی‌هایی است، که می‌توانید از آنها برای کسب درآمد اضافی استفاده کنید. بازی‌هایی که به شما جایزه می دهند، نیز باید سرگرم کننده باشند.  وگرنه ارزش آن را ندارد که بخاطر پاداشی چند دلاری بازی را که از آن لذت نمی‌برید، انجام دهید.

عوامل دیگری مانند: نظرات و تجربه کاربران و همچنین میزان آسانی استفاده از برنامه نیز در این مورد نقش دارند. هیچ‌کس نمی‌خواهد از یک برنامه خراب یا قدیمی برای کسب پاداش و جایزه استفاده کند. در حالی که کلاهبرداری‌های زیادی وجود دارد، اما استفاده از برنامه‌های موجود در این لیست کاملاً مور اعتماد است، و راه خوبی برای کسب درآمد اضافی از طریق بازی است.

بازی درآمدزا

در نیمه شب بخوانید:پر‌دانلودترین بازی‌های خارجی ۲۰۲۲

Swagbucks

اگر می‌خواهید در ساعت ۲ الی ۴ دلار درآمد کسب کنید این بازی را انتخاب کنید. بازی هم برای آیفون هم آندروید قابل نصب است و هیچ هزینه ای بابت آن پرداخت نخواهید کرد. یکی از شناخته‌شده‌ترین برنامه‌های بازی است که پول واقعی به کاربرانش پرداخت می‌کند. ثبت نام در این سرویس آسان است. می‌توانید هم از تلفن هم کامپیوتر یا لب تاپ خود برای بازی کردن استفاده کنید.

این بازی طیف گسترده ای از راه‌ها را برای کسب امتیاز پاداش ارائه می‌دهد که Swagbucks نامیده می شود. می‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید، در اینترنت جستجو کنید، ویدیوها را تماشا کنید، برای پیشنهادهایی مانند: آزمایش‌های رایگان محصولات مختلف ثبت‌نام کنید، یا از پورتال خرید وب‌سایت برای کسب پاداش هنگام خرید آنلاین استفاده کنید.

شما می‌توانید این بازی‌ها پولی را به صورت رایگان بازی کنید، اما چیزی به دست نخواهید آورد.برای دریافت جوایز نقدی باید هزینه ورودی پرداخت کنید. اگر در مسابقات برنده شوید، می توانید سود کنید، اما اگر بازی را ببازید، مانند هر قمار دیگری پول خود را از دست خواهید داد. البته باید برای کسب پاداش شرایط خاصی مثل رسیدن به یک سطح حداقل را رعایت کنید. این بازی در برخی از هزینه های ورودی به شما تخفیف می دهد. به عنوان مثال به ازای هر دلاری که برای ورودی‌ها خرج می‌کنید، چهار دلار دریافت کنید. در نهایت می‌توانید، با دانلود و اجرای این بازی در گوشی خود کسب درآمد کنید.

بازی درآمدزا

در نیمه شب بخوانید:معرفی بهترین ربات های بازی تلگرام دو نفره و تک نفره

MyPoints

این بازی به ازای انجام فعالیت‌هایی مانند: نظرسنجی، تماشای ویدیو و انجام بازی‌ها به شما پاداش می‌دهد. تمرکز بیشتر بر کسب درآمد هنگام خرید است و به شما 40 درصد امتیاز در فروشگاه یا وب‌سایت یک خرده‌فروش شریک پاداش می‌دهد. این سایت همچنین کوپن‌هایی ارائه می‌دهد که می‌توانید از آنها برای صرفه جویی بیشتر در هنگام خرید استفاده کنید.

می‌توانید نظرسنجی‌های MyPoints را پر کنید یا به سؤالات نظرسنجی در سایت پاسخ دهید. این اقدامات به شما کمک می کند تا بدون خرج کردن پول خود، برخی از امتیازات را به دست آورید.می‌توانید MyPoint‌های خود را برای پولی که به حساب PayPal خود ارسال می‌کنید، نقد کنید یا آن‌ها را برای کارت‌های هدیه خرده‌فروشی مختلف بازخرید کنید. همچنین می‌توانید امتیازات خود را به مایل‌های United MileagePlus تبدیل کنید، و به شما امکان می‌دهد مقداری پول پس انداز کنید.

بازی درآمدزا

Mistplay

این بازی فقط مخصوص اندروید است، که برای انجام بازی‌های مختلف روی گوشی خود پول واقعی به شما پرداخت می کند. وقتی Mistplay را دانلود و باز می‌کنید، با لیستی از بازی‌های مختلف که برای بازی در دسترس هستند مواجه می‌شوید. می‌توانید هر یک از بازی‌های فهرست‌شده را انتخاب کنید، آن‌ها را دانلود کنید و شروع به بازی کنید تا جوایزی کسب کنید.
دارای سه ارز مختلف پاداش است که می‌توانید بدست آورید مانند: GXP، PXP، و Units.PXP هر زمان که بازی را از طریق Mistplay انجام دهید، PXP کسب می کنید. داشتن سطوح PXP بالاتر، نرخ GXP را نیز افزایش می دهد. امتیازتان به بازی‌های خاصی که از طریق برنامه انجام می‌دهید بستگی دارد. هرچه GXP بیشتری در یک بازی داشته باشید، واحدهای بیشتری از اجرای آن بازی به دست خواهید آورد.

واحدها ارزی هستند، که می‌توانید برای پاداش‌هایی مانند: کارت‌های هدیه بازخرید کنید. تعداد واحدهایی که می توانید کسب کنید از بازی به بازی دیگر و میزان GXP که می توانید در یک بازی داشته باشید متفاوت است. بازی‌هایی از سطح‌های مختلف داخل برنامه وجود دارد‌. بنابراین اگرچه تخصص در یک بازی می‌تواند، راه خوبی برای ساخت GXP باشد، اما می‌توانید از طریق بازی‌های مختلف دیگر داخل برنامه درآمد بیشتری کسب کنید.

به طور کلی، شما 3 تا 5 دلار در ساعت به دست خواهید آورد، و زمانی که حدود 5 دلار واحد به دست آوردید، می توانید از جوایز خود استفاده کنید. در برخی مواقع، می‌توانید برای رقابت در مسابقات پول خود را افزایش دهید.

در نیمه شب بخوانید:معرفی بهترین بازی‌ های مسابقه‌ ای و ریسینگ

Publishers Clearing House

این بازی را می‌توانید در گوشی‌های اندروید و آیفون نصب کنید هزینه حضور در بازی رایگان است. Publishers Clearing House مانند شرکتی است، که خدماتی را برای خانه‌های مردم ارائه می‌کند. این بازی یک اپلیکیشن مخصوص موبایل است که داخل وب سایت آن می‌توانید بازی کنید.

یکی از مواردی که این پلتفرم را از سایر بازی‌ها و سایت های موجود متمایز می‌کند، این است که تضمینی برای دریافت پاداش در آن وجود ندارد. مثلا نمیتوانید مطمن باشید در ازای یک ساعت بازی ۳ دلار به دست خواهید آورد. در عوض انجام بازی‌های آنلاین باعث می‌شود که هدیه و جوایز نقدی دریافت کنید. این هدایا شامل: نقاشی‌های چند میلیون دلاری و بازی‌هایی به ارزش صدها یا هزاران دلار است.

این بازی بیشتر به شانس شما بستگی دارد. بنابراین امکان برنده نشدن در آن بسیار زیاد است، ولی اگر برنده بشوید، می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد.

Long Game

یکی دیگر از برنامه های منحصربفرد است، که به شما برای انجام بازی‌ پاداش می‌دهد. پایه برنامه بازی طولانی یک حساب چک و پس انداز است. این حساب‌ها درست مانند حساب‌های چک و پس‌انداز در سایر بانک‌ها کار می‌کنند. حساب جاری هیچ بهره ای پرداخت نمی‌کند.

وقتی به حساب پس انداز خود پول واریز می کنید، سکه به دست خواهید آورد. همچنین می‌توانید ثبت‌نام کنید تا خریدهای کارت نقدی را به دلار بعدی تبدیل کنید، و مازاد آن را به‌طور خودکار به پس‌انداز واریز کنید. این به شما امکان می دهد، هر بار که یک کارت نقدی خریداری می کنید، سکه کسب کنید.

می‌توانید، برای ورود به قرعه‌کشی یا بازی‌های مختلف در برنامه سکه‌ها را بازخرید کنید. اگر در بازی خوب عمل کنید، می توانید برنده جوایز نقدی شوید. برخی از بازی‌ها صدها یا هزاران دلار جوایز نقدی ارائه می‌کنند، در قرعه‌کشی‌های گذشته تا 1 میلیون دلار جوایز اهدا کرده‌اند.

اگر برنده شوید، لانگ گیم پول را مستقیماً به حساب شما واریز می کند.

در نیمه شب بخوانید:معرفی بهترین بازی های آنلاین گروهی

Givling

این بازی آندرویدی به افرادی که بدهی دانشجویی دارند، کمک می‌کند وام‌های خود را پرداخت کنند. دو راه برای کسب درآمد از طریق Givling وجود دارد. اولین مورد شما می‌توانید، تا دو بار در روز بازی کنید. هر بار که بازی می‌کنید، به یک تیم سه نفره ملحق می‌شوید، و تا زمانی که دور را به پایان می‌رسانید، باید سؤالات زیادی را از دست بدهید. به هر سوالی که به درستی پاسخ دهید، امتیاز کسب می کنید. اگر تیم شما در پایان یک دوره مسابقه بالاترین امتیاز را کسب کند، پاداش نقدی را تقسیم خواهید کرد.
راه دوم کسب درآمد، انجام بازی های روزانه است که امتیازاتی را به دست می‌آورید. Givling برای افرادی که بدهی وام دانشجویی دارند، یک صف تامین مالی جمعی راه اندازی کرده است. وقتی بازی‌های Givlings را انجام می‌دهید، تبلیغاتی را مشاهده خواهید کرد. این شرکت بخشی از درآمد حاصل از این تبلیغات را می‌گیرد، و از آن برای پرداخت بخش زیادی از بدهی‌های دانشجویان استفاده می‌کند. همچنین می‌توانید پیشنهادات حامیان مالی را برای کسب امتیاز دریافت کنید.

وقتی که امتیاز کسب می‌کنید، با بالارفتن آن می‌توانید تا 50000 دلار از بدهی دانشجویی خود را بر اساس تعداد امتیازهایی که دارید پرداخت کنید. این شرکت تاکنون تقریباً 7 میلیون دلار از بدهی وام مردم را پرداخت کرده است.
این یک بازی سرگرم کننده است. برای تبدیل شدن به برنده بعدی این بازی را دانلود کنید.

در نیمه شب بخوانید:معرفی بازی های قدیمی و خاطره انگیز کامپیوتر برای موبایل

کلام آخر

واقعیت این است که اکثر برنامه‌هایی که برای انجام بازی‌ به شما پول می‌دهند، مبالغ بسیار کمی می‌پردازند. اگر هدف اصلی شما کسب درآمد است، احتمالاً این بازی‌ها ارزش تلاش را ندارند. ساعت‌‌ها بیشتر کار کردن در شغل معمولی‌تان یا کار کردن در یک کار فرعی احتمالاً سود بیشتری نسبت به انجام این بازی‌ها دارد. با این حال اگر به دنبال راهی برای سرگرمی و کسب مقداری پول نقد هستید، این برنامه‌ها می‌توانند راهی عالی برای انجام این کار باشند.

 

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

تله آبگیر کمپرسور

کمپرسورهای هوا از جمله تجهیزات بسیار کاربردی هستند که امروزه می‌توان از آن‌ها استفاده‌های صنعتی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *