سایت های کاریابی ایران | معرفی بهترین سایت های کاریابی ایران

همانطور که می‌دانید متاسفانه اوضاع اشتغال در کشور ما تعریفی ندارد. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال روش‌هایی برای پیدا کردن شغل هستند. نبود درآمد و شغل برای همه ما بسیار آزار دهنده است. در حال حاضر بسیاری از جوانان با وجود داشتن تخصص در زمینه خاصی قادر به پیدا کردن شغل مورد نظر خود نیستند. خوشبختانه ایجاد وب سایت‌های کاریابی در این شرایط توانسته برای بسیاری از افراد جویای کار مفید باشد. این وب سایت‌ها نه تنها برای افراد جویای کار بلکه برای افرادی که به دنبال نیرو هستند نیز بسیار کاربرد داشته‌اند. در این مقاله از وب سایت نیمه شب به معرفی بهترین سایت های کاریابی ایران می‌پردازیم.

بهترین سایت های کاریابی ایران

حتما به خاطر دارید که روشی که قبلا برای جذب نیرو وجود داشت استفاده از نیازمندی روزنامه بود. اما در حال حاضر وب سایت‌های کاریابی توانسته جایگاه نیازمندی روزنامه را بگیرد. علاوه بر این استفاده از وب سایت‌های کاریابی مزایایی نسبت به روش قدیمی آن دارد. به عنوان مثال سرعت دسترسی به آگهی در وب سایت‌ها به مراتب بیشتر است.

سایت های کاریابی ایران
معرفی سایت های کاریابی ایران

شما می‌توانید کار مناسب با اهداف، علاقه و تخصص خود را به راحتی و با سرعت زیاد در سایت های کاریابی بیابید. همچنین شما به آگهی‌های بیشتری دسترسی خواهید داشت و در بین آن‌ها می‌توانید مناسب‌ترین مورد با توجه به تخصص خود را انتخاب نمایید. مزیت دیگر استفاده از وب سایت‌های کاریابی مربوط به کارفرمایان است. استفاده از وب سایت برای یافتن نیروهای مناسب کار برای آن‌ها هم سرعت کار را افزایش می‌دهد. با این کار کارفرمایان هم با سرعت بیشتری آگهی را درج می‌کنند و هم در مدت زمان کوتاه‌تری به نیروهای مورد نظر دسترسی پیدا می‌کنند. پس برای هر دو طرف در هزینه و زمان به طرز قابل توجهی صرفه جویی می‌شود.

البته باید بدانید که یکی دیگر از ویژگی‌های سایت‌های استخدامی این است که شما حتی می‌توانید شغل‌هایی را بیابید که به تخصص خاصی نیاز ندارند. یا این که اگر به تخصص نیاز داشته باشند در برخی موارد خود کارفرمایان اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی برای کار آموزی می‌کنند.  اگر شما هم به دنبال یک شغل مناسب برای خود هستید در ادامه به معرفی چند مورد از بهترین وب سایت های کاریابی ایران می‌پردازیم.

وب سایت ای استخدام

شاید بتوان از وب سایت ای استخدام به عنوان مشهورترین وب سایت کاریابی ایرانی یاد کرد. این سایت پوشش گسترده‌ای در سراسر کشور دارد که باعث شده که بانک‌ها و ادارات دولتی هم برای جذب نیرو در آن آگهی‌ها و فراخوان‌های خود را ثبت کنند. همچنین وب سایت آی استخدام امکان دسترسی به انواع نمونه سوالات استخدامی در دوره های گذشته را نیز برای کاربارن خود فراهم کرده است. باید بدانید که تمامی آگهی‌های موجود در روزنامه‌ها و دیگر سایت‌ها در وب سایت ای استخدام وجود دارد. تمامی‌آگهی‌ها در این وب سایت بر اساس استان و رشته تفکیک شده تا دسترسی به آن توسط کاربران ساده شود.

وب سایت کاریابی ای استخدام از سال ۱۳۹۱ شروع به فعالیت کرد و در حال حاضر بهترین سایت کاریابی ایران است. این سایت در ابتدا عملکردی مشابه آگهی‌های سنتی در روزنامه‌ها را داشت. اما با مرور زمان به سبکی جدید برای درج آگهی‌های استخدامی دست پیدا کرد.

سایت های کاریابی ایرانی
سایت های کاریابی ایرانی

وب سایت ایران استخدام

یکی دیگر وب سایت‌های مشهور در زمینه کاریابی در ایران وب سایت ایران استخدام است. این سایت در سال ۱۳۹۱ و به صورت مستقل و بدون وابستگی به هیچ نهاد و ارگان دولتی آغاز به فعالیت کرد. مدیران این وب سایت در تلاشند که از این طریق همه افراد را از آگهی‌های موجود آگاه کنند. البته باید بدانید که این وب سایت صرفا به انتشار آگهی‌های استخدامی می‌پردازد. پس بهتر است که شما نسبت به اعتبار و صحت آگهی‌ها هوشیار باشید و تحقیقات لازم را انجام دهید.

وب سایت جابینجا

از دیگر وب سایت های نام آشنا از وب سایت های استخدامی و کاریابی در ایران می‌توان به وب سایت جابینجا اشاره کرد. این وب سایت به معرفی معتبرترین شرکت‌هایی که به دنبال جذب نیرو هستند می‌پردازد. همچنین وب سایت جابینجا به صورت آنلان امکان تهیه رزومه را نیز در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

این سایت امکانات منحصربفردی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد و به همین دلیل به عنوان یکی از وب سایت‌های پرطرفدار و محبوب در بین وب سایت های کاریابی ایران شناخته می‌شود. وب سایت جابینجا برای کافرما و کارجو دو بخش مجزا قرار داده که برای هر یک امکانات خاصی را ارائه دهد. کارفرما پس از ثبت نام امکاناتی مانند ارسال آگهی استخدام به ایمیل کارجو‚ درج آگهی استخدام‚ بررسی آگهی‌ها‚ دسترسی به رزومه‌های دریافت شده‚ خرید اعتبار برای ثبت آگهی‌‚ امکان تماس با مشاوران تلفنی و … را در اختیار خواهد داشت. کارجویان نیز به امکاناتی مانند جستجو بین آگهی‌ها‚ ایجاد و ارسال رزومه‚ آشنایی با بهترین شرکت‌ها‚ فعالسازی بخش اطلاع رسانی مشاغل دسترسی خواهند داشت.

جابینجا هم یکی دیگر از بهترین سایت های کاریابی در ایران است که فعایت های خود را از سال 1395 آغاز کرده است. باید بدانید که یکی از مزایای این وب سایت این است که اولین آگهی درج شده توسط شما در این سایت رایگان خواهد بود.

بهترین سایت های استخدامی ایران
بهترین سایت های استخدامی ایران

وب سایت حامی کار

شاید بتوان گفت که وب سایت حامی کار قدیمی‌ترین سایتی است که در زمینه کاریابی در ایران فعالیت می‌کند. موسسه مشاوره شغلی و کاریابی حامی کار توانسته  توسط یک روش جدید بستری را فراهم کند که در آن کارفرمایان بتوانند به استخدام نیروی انسانی مناسب مورد نیاز خود پرداخته و همچنین کارجویان نیز به مشاغل مناسب خود دسترسی پیدا کنند. باید بدانید که این وب سایت در سال ۱۳۸۴ آغاز به فعالیت کرده و با مجوز رسمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه اندازی شده است. همچنین وب سایت حامی کار امکان استخدام نیروی کار خارجی در ایران را نیز در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

شخصیت رمزآلود مردان بتا که باید بدانید!

شخصیت هر فرد او را از دیگران متمایز می‌کند و به همین خاطر، تیپ‌های شخصیتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *