ساخت سایت فروشگاهی رایگان در ایران

امروزه با امدن کرونا و بسته شدن فروشگاه ها مردم علاقه بیشتری به خرید اینترنتی پیدا کرده اند. خیلی از ما کسب و کار های کوچک و بزرگی داریم که به دنبال سایتی برای فروش محصولات خود هستیم. هدف های بزرگ داریم اما اهل ریسک نیستیم. در ابتدا دوست داریم یکبار سایتی به سبک خودمان ببینیم و در حالی که حس رضایت داشتیم پولی بابت ساخت سایت فروشگاهی خود پرداخت کنیم.

من امروز قصد دارم چند سایت به شما معرفی کنم تا در کار خودتان پیشرفت کنید . این ها سایت هایی هستند که طراحی و ساخت سایت های فروشگاهی رایگان برای مدت محدود را انجام میدهند. بعد از مدتی شما می توانید با پرداخت مبلغی برای همیشه سایت خود را داشته باشید.

بیشتر بدانید: چطور فروشگاه انلاین بسازیم؟

 

سایت ساخت سایت فروشگاهی در ایران

 

سایت های طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی

1.سایت سازیتو

یکی از بهترین و پر طرفدار ترین سایت ها سازیتو است. این سایت به شما هر امکاناتی که علاقه مند باشید در سایتتان وجود داشته باشد را فراهم می کند. شما به مدت 14 روز ازمایشی، امکان استفاده ی رایگان از سایت خود را دارید. شما امکان فروش محصول فیزیکی، هر گونه فایل و خدمات خود را در سایت فروشگاهی خود دارید.

سایت های ساخته شده در سازیتو برای موتورهای جست وجو بهینه شده است.

 

2. فروشگاه ساز سی فایو

یکی از محبوب ترین سایت های طراحی و ساخت سایت فروشگاهی سی فایو است. سایت های پگاه، ایران خودرو و صنایع شیر ایران توسط سی فایو ساخته شده اند. این سایت از سرور های قدرتمندی سرعت بالا سایت های فروشگاهی طراحی شده شما در نظر گرفته است. این سایت بهصورت بین المللی با بسیاری از کشور ها کار می کند.

 

3.فروشگاه ساز وبزی

شعار اصلی هر سایت فروشگاه ساز، بدون دانش فنی فروشگاه شخصی بساز، است. این سایت ساخت سایت های فروشگاهی را برای شما راحت می کند. هر امکاناتی که شما در تصور خود می خواهید برای سایت شما طراحی می کند. تنها کافیست اسم سایت خود و هدف ساخت سایت فروشگاهی شخصی برای کسب و کارتان را داشته باشید.

 

4. فروشگاه ساز پرتال

این سایت برای 7 روز به صورت ازمایشی برای شما سایت فروشگاهی شخصی ارائه میدهد. با تکنولوژی ابری این سایت سرعت و امنیت سایت شما فراهم می شود. باساخت سایت فروشگاهی در این سایت امکان فروش محصول فیزیکی، مجازی و خدمات فراهم شده است. کاربری که وارد سایت می شود امکان فیلتر بر حسب ویژگی خاص، دسته بندی و جست و جو را دارد.

 

5. ساخت سایت فروشگاهی همبازار

بدون پرداخت سودی از فروش شما برایتان سایت فروشگاهی می سازد. پشتیبانی و اموزش رایگان برای استفاده از سایتتان ر فراهم می کند. گزارشات اماری روزانه در سایتتان قابل مشاهده خواهد بود. شما با پیشرفت کسب و کارتان می توانید امکانات بیشتری را به سایت فروشگاهی خود اضافه کنید. سایت بهینه برای موتور های جست و جو و حالت مرتبط و خاص برای موبایل را طراحی می کند.

تبلیغات اختصاصی در صورت فعال بودن سایت فروشگاهی شما در سایت همبازی انجام می شود.

 

6. پرستاشاپ

ساخت سایت فروشگاهی به صورت متن باز برای شما انجام می شود. سایت با فروشگاه چند زبانه و پشتیبانی با انواع واحد های پولی مورد نظر شما با پرستاشاپ امکان پذیر است. پنل مدیریتی قدرتمند که هر فرد غیر متخصص به راحتی می تواند از ان استفاده کند. سیستم انبار داری، حسابداری و پشتیبانی برای سایت فروشگاهی شما فراهم امده است.

 

بیشتر بدانید: معرفی بهترین سایت های فروشگاهی دنیا

درباره‌ی زهرا علیون

همچنین ببینید

بهترین پاوربانک های موجود در ایران مناسب سفر

تمام شدن باتری می تواند مشکل بزرگی باشد، به خصوص زمانی که ممکن است به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *