بنر تبلیغاتی بالای مقاله

عکس های جالب از هنرمندان با لباس باربی و دیزنی

1. بل

لباس باربی

او می گوید: “من همیشه عاشق خیاطی بودم و در ابتدای قرنطینه یعنی یک و نیم سال پیش شروع به تولید لباس باربی و پرنسسی کردم و همان زمان اکانت تیک تاک خود را ساختم. من همیشه دیزنی را دوست داشتم، بنابراین این علاقه باعث شد که من تصمیمم را برای طراحی لباس بگیرم، و این یک پیشرفت برای من به نظر می رسید. من واقعاً از designerdaddy و دیگر سازندگان، و همچنین YouTube الهام گرفتم. راستش من فقط سعی می کنم آنچه را که دوست دارم ایجاد کنم و لبخند به لب دیگران بیاورم. امیدوارم این منطقی باشد. ”

همچنین بخوانید: آموزش برنامه تیک تاک 

2.  سیندرلا

3. باربی و سه تفنگدار

4. شاهزاده و گدا

لباس باربی

5. النا آوالور

ولنتاین مون با ساختن این لباس ها، به فیلم های مورد علاقه دوران کودکی خود ادای احترام می کند. او سعی نمی کند آنها را تک به تک کپی کند، بلکه سعی می کند چیزهای منحصر به فردی اضافه کند و آنها را به سبک خودش بسازد. اما این تنها نوع لباسی نیست که طراحی می کند. او به تازگی یک لباس مجلسی تهیه کرده است که شامل همه رنگ های رنگین کمان است. حتما به اینستاگرام و تیک تاک  او سر بزنید و آنها را بررسی کنید؛ قطعا عاشقشان خواهید شد.

6. پرنسس تیانا

لباس باربی

7. راپونزل

8. دفتر خاطرات شاهزاده خانم

لباس باربی

9. باربی و جادوی لباس پگاسوس

10. باربی و پرنسس رقصنده

لباس باربی
FavoriteLoadingپسندیدم
خرید تابلو برای پذیرایی

درباره‌ی مهدیس ملک زاده

مهدیس ملک زاده هستم، دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر، فعالیتم در زمینه تولید محتوا را به تازگی در تیم حرفه ای نیمه شب آغاز کرده ام و سعی می کنم به صورت مستمر اطلاعات و تجربیاتم را در این حرفه افزایش دهم.

همچنین ببینید

عکس برای استوری اربعین حسینی 1401

عکس برای استوری اربعین حسینی 1401

با نزدیک شدن اربعین، نه تنها حال و هوای دنیای واقعی تغییر می کند و …

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.