مدرسه فوتبال تهران | بهترین مدرسه های فوتبال تهران

همانطور که می‌دانید فوتبال یکی از پرطرفدارترین ورزش‌های جهان است. این ورزش در همه اقشار جامعه در هر سن و سال و جایگاهی طرفداران بسیاری دارد و محبوبیت خود را همیشه حفظ کرده است. به همین دلیل بسیاری از افراد از سنین کم به این ورزش علاقمند می‌شوند و می‌خواهند که از همان سنین خود را برای فوتبالیست شدن آماده کنند. همچنین بسیاری از خانواده‌ها نیز با دیدن علاقه و استعداد کودکان خود به فوتبال کودکان خود را به سمت این ورزش سوق می‌دهند. در یکی از مقالات پیشین به موضوع قد و وزن ستاره‌های فوتبال ایران و جهان پرداختیم. در این مقاله از وب سایت نیمه شب نیز به معرفی مدرسه فوتبال تهران می‌پردازیم.

مدرسه فوتبال تهران

محبوبیت زیاد ورزش فوتبال باعث شده امکانات مربوط به این ورزش و آموزش آن در بسیاری از شهرها فراهم باشد. البته ثروت و شهرتی که بسیاری از بازیکنان موفق در جهان کسب کرده‌اند خود انگیزه‌ای است که بسیاری از افراد را به سمت این ورزش محبوب سوق می‌دهد. همینطور میزان جذابیت این ورزش آن را برای بسیاری از کودکان و نوجوانان از یک تفریح و سرگرمی عادی به یک بخش جدی در زندگی آن‌ها تبدیل کرده است. رویکرد این مدارس شناسایی هدفمند و کشف استعدادها در سنین کم برای شرکت در رده‌های بالاتر و تیم‌های باشگاهی است.

این مدارس بازیکنانی که معمولا در رده نوجوانان هستند را پرورش داده و آن‌ها را به تیم‌های مختلف لیگ معرفی می‌کنند. در ادامه این مقاله به معرفی چند مدرسه فوتبال در تهران می‌پردازیم که برای آموزش اصولی فوتبال به کودکان تاسیس شده‌اند.

مدرسه فوتبال تهران

آکادمی فوتبال پرسپولیس

یکی از بهترین مدارس فوتبال تهران آکادمی فوتبال پرسپولیس است که در زمان مدیریت محمد رویانیون در باشگاه پرسپولیس یعدی حدودا در سال ۱۳۹۳ تاسیس شد. این مدرسه فوتبال با هدف کشف استعدادهای فوتبالی در نسل جدید بنیان گذاری شد تا فوتبال آینده ایران و فوتبالیست‌های ایرانی بتوانند دوران درخشانی را داشته باشند. باید بدانید که این مدرسه فوتبال قصد دارد که حدود صد شعبه مدرسه فوتبال را در نقاط مختلف کشور بنیان گذاری کند که البته تا به حال تا حدودی به این هدف خود دست پیدا کرده است. این مدرسه فوتبال دارای امکاناتی مانند خوابگاه برای بازیکنان شهرستانی و زمین چمن، استخر، سالن بدن سازی و … است که با هدف آموزش هر چه بهتر در اختیار نسل آینده فوتبال کشور قرار می‌دهد.

در ابتدای فعالیت این مدرسه فوتبال حمید استیلی که مدیریت آن را به عهده داشت، توانست با همکاری دیگر مسئولان تیم زیر ۱۵ سال این مدرسه را به تورنومنتی در مالزی بفرستد. در جریان این مسابقات دو بازیکن از آکادمی فوتبال پرسپولیس به لیگ پرتغال پیوستند. باید بدانید که این آکادمی در ابتدای کار بسیاری از مربیان خود را جهت آموزش به برزیل فرستاد و باعث بهبود زیرساخت‌های خود شد، مدرسه فوتبال پرسپولیس در حال حاضر رده‌های سنی نونهالان‚ نوجوانان‚ جوانان و امید را تحت پوشش قرار می‌دهد.

راه های ارتباطی با مدرسه فوتبال پرسپولیس:

  • آدرس: تهران، خیابان شیخ بهایی شمالی، میدان پیروزان، کوچه پانزدهم، پلاک ۸
  • تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۶۰۹۳۹۶

مدرسه فوتبال کیا

مدرسه فوتبال کیا یکی دیگر از بهترین مدرسه های فوتبال تهران است. این مدرسه فوتبال در سال ۱۳۹۷ همکاری آکادمی Just Football سوئیس و با مدیریت مهدی مهدوی کیا آغاز به فعالیت کرد. باید بدانید که از ویژگی‌های مثبت این آکادمی فوتبال این است که فوتبال آموزان در آن همگی در یک مدرسه تحصیل می‌کنند و تمرینات فوتبال نیز بعد از ساعات اصلی درسی انجام می‌شود. دروس روانشناسی و زبان انگلیسی نیز در برنامه درسی آن‌ها وجود دارد. همچنین باید بدانید که این مدرسه فوتبال از همان ابتدای فعالیت خود توانسته است عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی بسیاری را در لیگ داخلی و همچنین تورنمنت‌های اروپایی کسب کند. مدرسه فوتبال کیا در حال حاضر رده های سنی کودکان در سنین 8 تا 15 سال از سطح مبتدی تا پیشرفته را تحت پوشش قرار می‌دهد.

مربیان این آکادمی تحت نظر مربیان آلمانی قرار دارند و برای آموزش نیز از سبک تیم هافنهایم آلمان پیروی می‌کنند و آموزش را بر اساس تاکتیک، تکنیک و هماهنگی ذهن و بدن انجام می‌دهند. آکادمی فوتبال کیا برای اطمینان از سطح بالای آموزش سعی دارد که آموزش را برای فوتبال آموزان از سطوح پایه آغاز کند. این مدرسه فوتبال با این هدف فعالیت خود را آغاز کرد که بتواند به کشف استعدادهای فوتبالی از سنین پایین بپردازد و آن‌ها را با فوتبال حرفه‌ای دنیا آشنا کند و آن‌ها را در این موقعیت قرار دهد. جالب است بدانید که این آکادمی فوتبال توسط مجله آلمانی freunde 11 ، به عنوان یکی از بهترین مدارس فوتبال تهران و ایران معرفی شده است.

راه های ارتباطی با مدرسه فوتبال کیا:

  • آدرس: تهران، تهران، محله اتوبان بعثت، بزرگراه بعثت بعد از 17 شهریور ورزشگاه مادران زمین چمن بزرگ
  • تلفن تماس: 02155046723

مدرسه فوتبال تهران

آکادمی فوتبال استقلال

از دیگر مدرسه فوتبال های خوب در تهران می‌توان به آکادمی فوتبال استقلال اشاره کرد. این مدرسه فوتبال وابسته به باشگاه استقلال است و در سال ۱۳۹۰ تاسیس شده است. در ابتدای کار این مدرسه فوتبال به مدت ۲ سال با برگزاری اردو و کلاس به بحث آموزش فوتبال می‌پرداخت. هدف این آکادمی فوتبال کشف استعدادهای فوتبالی و شکوفاسازی آن‌ها برای داشتن فوتبالی درخشان در نسل آینده و پرورش نیروی تازه‌ نفس و حرفه‌ای برای تیم بزرگسالان است.

آکادمی فوتبال استقلال برای پرورش استعدادها رده‌های سنی نونهالان‚ نوجوانان‚ جوانان و امید را تحت پوشش قرار می‌دهد. پذیرش فوتبال آموز در مدرسه فوتبال استقلال از سن 7 سال به بالا است و آموزش آن‌ها نیز زیر نظر علی شوری بازیکن سابق استقلال و دارای مدرک مربیگری از کنفدراسیون AFC صورت می‌گیرد.

راه های ارتباطی با آکادمی فوتبال استقلال:

  • آدرس: تهران، اسماعیل آباد، شهید منصور عمرانی، ورزشگاه امام رضا
  • تلفن تماس: 09122855687

مدرسه فوتبال نکونام

مدرسه فوتبال نکونام از دیگر مدارس فوتبال خوب در تهران است که با مدیریت جواد نکونام اداره می‌شود. این آکادمی فوتبال در سال ۱۳۹۴ توسط جواد نکونام تاسیس شد. هدف از بنیان گذاری این مدرس فوتبال نیز آموزش هر چه بهتر نسل جدید فوتبال کشور و شکوفایی استعداد فوتبالی آن‌ها است. آموزش به فوتبال آموزان در آکادمی فوتبال نکونام از سطح مقدماتی آغاز شده و تا سطح پیشرفته ادامه دارد که با روش‌های بروز و زیر نظر مربیان مجرب به صورت عملی و تئوری انجام می‌گیرد.

مربیان مدرسه فوتبال نکونام دارای مدرک رسمی از فدراسیون فوتبال هستند تا بتوانند سطح مناسبی برای آموزش به فوتبال آموزان داشته باشند. فوتبال آموزان در این مدرسه فوتبال پس از پایان دوره آموزشی، گواهینامه دریافت می‌کنند. بازیکنان حرفه‌ای‌تر و سطح بالاتر نیز از طرف این آکادمی به باشگاه‌های معتبر کشور معرفی خواهند شد تا در صورت صلاحدید باشگاه‌ها با آن‌ها قرارداد بسته شود. باید بدانید که فوتبال آموزان در مدرسه فوتبال نکونام تحت نظر پزشک قرار دارند و مرتبا توسط پزشکان متخصص ویزیت می‌شوند. به این دلیل که آن‌ها باید از نظر قد، وزن و تغذیه تحت مراقبت باشند.

راه های ارتباطی با مدرسه فوتبال نکونام:

  • آدرس: تهران، میدان پونک، بلوار میرزابابایی، بلوار عدل جنوبی، مجموعه ورزشی غروی
  • تلفن تماس: 02144435530

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

شخصیت رمزآلود مردان بتا که باید بدانید!

شخصیت هر فرد او را از دیگران متمایز می‌کند و به همین خاطر، تیپ‌های شخصیتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *