بیوگرافی سحر قریشی + داستان ازدواج و اعتیادش

امروزه در فضای مجازی در بین پیج‌های اینستاگرام، سایت‌های خبری، هنگامی که صحبت از بازیگران و هنرپیشه‌های ایرانی به میان میاید، سحر قریشی همواره جزو کسانی بوده که همیشه حاشیه‌ها و توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. این بازیگر مشهور در ایران یکی از پر بحث‌ترین بازیگران ایرانی می‌باشد که دلیل آن جنجال‌هایی است که در چند دهه اخیر به وجود آمده. از نظر او درمورد حضور زنان در ورزشگاه‌های ایران گرفته تا رابطه و ازواجش با بازیگران و هنرمندان دیگر. حتی نظرات وی درمورد بازیگران مختلف نیست بسیار در فضای مجازی وایرال شده است. امروز ما در سایت نیمه شب می‌خواهیم درمورد بیوگرافی این بازیگر، ازدواج‌وی و جنجال‌هایش با خواننده معروف امیر تتلو و جریان اعتیاد او به مواد مخدر با شما صحبت کنیم پس اگر می‌خواهید درمورد این خانم بازیگر بیشتر اطلاعات داشته باشید، از صفحه خارج نشده و این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

سحر قریشی کیست ؟

سحر قریشی

سحر قریشی بازیگر و هنرپیشه ایرانی است که در 6 دی سال 1366 در شهر تهران متولد شد و 34 سال سن دارد. سحر قریشی حرفه بازیگری را با بازی در لج و لج بازی در سال 1388 آغاز کرده و با بازی در سریال دلنوازان به شهرت زیادی در میان مردم رسید. تحصیلا وی تا دبسرستان است و در سن بیست سالگی حرفه بازیگری را هنگامی که متاهل بود آغاز کرد. خانم بازیگر یک برادر به نام سپهر دارد که شغلش ژورنالیست است. به گفته خودش حرفه بازیگری‌اش از آنجایی شروع شد که همسر سابقش با معرفی وی در یک تست بازیگری حاضر شد و برای فیلم لج و لج بازی وی را قبول کردند. عکسی که مشاهده می‌کنید عکس این خانم بازیگر و برادرش سپر است.

زندگی شخصی سحر قریشی

سحر قریشی

اولین ازدواج وی در سال 1383 بود که در سن 17 سالگی اش با شخصی به نام مهران اخوان ذاکر اتفاق افتاد و با شروع سریال دلنوازان در سال 1388 پایان یافت. به گفته همسر سابق سحر قریشی  با شروع این سریال دلنوازان همسر سابقش مشهور شده بود و رفتارش تغییر کرد. آقای اخوان ذاکر در ادامه افزود که شش ماه از سحر قریشی خبری نداشته تا وقتی که از دادگاه حمایت خانواده از وی شکایت کرده و طلاق گرفتند. مهدی اخوان ذاکر در ادامه افزود : همسرم در مصاحبه‌هایش می‌گوید دیپلم دارد، به من بگویید او از کدام دبیرستان دیپلم گرفته است؟

ازدواج با امید علومی

سحر قریشی

سحر قریشی بار دیگر در سال 1395 در یک گفتگوی اینترنتی با رضا رشیدپور خبر محرم شدن خود با امید علومی را اعلام کرد و درمورد این رابطه عنوان کرد :

من به هر حال در شرایطی نیستم که بخواهم تنها زندگی کنم، البته من امید را از می‌شناختم ولی الان در مرحله نامزدی برای آشنایی با هم هستیم. آشنایی این دو از فیلم دریا کنار در سال 1393 شروع شد و امید علومی  علاوه بر خوانندگی و آهنگسازی، در کنار سحر قریشی بازیگری هم انجام داد.

این دو زوج چند ماه بعد دیگر با یکدیگر دیده نشده و سحر فریشی در یک گفتگو اعلام کرد مجرد بوده و رابطه قبلی خود را کاملا انکار کرد.

رابطه با مهدی طارمی

مهدی طارمی

ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی  در آبان ماه سال 1396 قوت گرفت اما بعد از مدتی با واکنش تند برادر سحر قریشی این خبر تکذیب شد. با این وجود از سحر قریشی و مهدی طارمی چند عکس لو رفته و آتلیه‌ای در فضای مجازی پخش شد که مشخص شد این دو با هم رابطه داشتند اما این رابطه به ازدواج  خطم نشد.

حاشیه‌های سحر قریشی درباره ورود زنان به ورزشگاه

ورزشگاه

حاشیه ورود زنان به ورزشگاه با واکنش‌های زیادی به همراه داشت. خانم بازیگر در آذر ماه سال 1396 در مصاحبه‌ای اعلام کرد که با وورد زنان به ورزشگاه آزادی مخالف بوده و خودش از اینکه با عده‌ای مرد در یک مکانی باشند منقلب می‌شود. اما این اتفاقات به همینجا خطم نشد، سحر قریشی برای تماشای بازی پرسپولیس و الهلال در ابوضبی برای تماشای این بازی به استادیوم بن زاید رفت و عکس‌هایی از او پخش شد که مورد انتقاد افراد زیادی در فضای مجازی قرار گرفت. جالب است بدانید که به این موضوع بازیگرانی همچون مهناز افشار واکنش نشان دادند.

توهین به پاکبان

پاکبان

در سال 1399 در 2 اردیبهشت ماه ویدئویی از سحر قریشی در فضای مجازی وایرال شد که در این ویدئو کنار رفتگری می‌رود و می‌گویید : لباسم را به او ست کرده ام. در ادامه پاکبان به وی وکنش نشان می‌دهد و می‌گوید برو خانم و سپس سحر قریشی خطاب به دوستانش می‌گوید همین مونده این به من بگه برو. این ویدئو سریع در فضای مجازی دست به دست شد و حتی مسئولین مختلف به آن واکنش نشان دادند.

 

یکی از این مسئولین، مجید فراهانی غضو شروای شهر تهران بود که در واکنش به این اتفاق عنوان کرد : درصورت عدم عذرخواهی رسمی، به عنوان نمایندهٔ مردم قدرشناس تهرانی پیگیر شکایت مدیریت حقوقی شهرداری تهران از خانم سحر قریشی خواهم بود. همچنین بازیگر سینما و تلوزیون سام درخشانی نیز با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش اینگونه نوشت  «داستان از اونجایی شروع می‌شه که آدمای هنربند که با زد و بنداشون بالا اومدن، توهم هنرمند بودن برشون می‌داره… نصف فحش‌هایی که جامعهٔ هنری می‌خوره از سر ندونم‌کاری امثال شماست.

 

سپس سحر قریشی برای واکنش به انتقاداتی که از این کار او شد در صفحه اینستاگرامش نوشت : با افتخار اعلام می‌کنم در خانواده‌ای به دنیا اومدم که از همین قشر بودیم و هیچ‌وقت گذشتهٔ خودمو فراموش نمی‌کنم.» او ادامه داد  : من چند وقتیه به کلمه «برو» حساس شدم! به همین سادگی، اونم بخاطر اینکه خیلی وقته دوستام و اطرافیانم دارن بهم توصیه می‌کنن که از ایران برو. وقتی اون پاکبان شریف هم به من گفت «برو»، انگار پیامی بود از طبیعت که اونم داشت بهم می‌گفت «برو». اون پاکبان عزیز اصلاً من رو نشناخت و قسم می‌خورم هرگز قصد اهانت به ایشون رو نداشتم و این اتفاقات چیزی جز یک سوءتفاهم کوچیک نیست. در آخر اینکه چه چیزی از این جالب‌تر که من هم یک روز لباس شریف پاکبانی رو به تن کنم و کنار این قشر با غیرت، یک حس هیجان انگیز رو تجربه کنم اتفاقاً پوشیدن لباس پاکبانی اسمش تنبیه یا حکم دادگاه نیست، به نظر من هم یه افتخار بزرگه، هم نماد نجابت و غیرته

ارتباط با امیر تتلو و اعتیاد سحر قریشی

امیر تتلو

قبل از تایید رابطه سحر قریشی و امیر تتلو، شایعه‌های ز یادی مبنی بر رابطه این دو منتشر شد که عده‌ای زیادی از مخاطبان این خبر‌ها را کذب می‌دانستند. با اینحال امیر تتلو بار ها نسبت به سحر قریشی ابراز علاقه کرده بود و گفته بود که از او خوشش میاید. در نهایت در سال 1400 شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان دهنده مهاجرت این بازیگر به ترکیه و ارتباط عاطفی او با امیر حسین مقصودلو معروف به امیر تتلو بود. پس از آن شایعه خواستگاری امیر تتلو در اردیبهشت ماه در اجرای کنسرت امیر تتلو قوت گرفت اما این اتفاق نیوفتاد و این دو قبل از اجرای این کنسراعلام کردند که با یکدیگر عقد کرده و زن و شوهر هستند.

 

این زوج تا کنون حواشی زیادی در کانال یوتوب خود داشتند و از طریق مطالبی که در یوتوب خود منتشر می‌کردند، بسیار در فضای مجازی وایرال شدند. خصوصا زمانی که امیر تتلو درمورد حجاب همسرش اظهار نظر کرد و گفت دوست دارند همسرش با حجاب باشد و حجاب خودش را رعایت کند. در چند ماه اخیر که گویی سحر قریشی برای تشکر از همکار جنس مخالف خود استوری ای در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که امیر تتلو چندان از این استوری خوشش نیامد ودر یوتوب خود واکنش نشان داد که همسر من می‌گوید قصد ندارد دیگر فیلم بازی کند و در فضای سینما باشد اما برعکس گفته‌های خود از همکار مردش تشکر می‌کند و سحر قر یشی در کانال یوتوب خود واکنش نشان داد و از همسرش عذرخواهی کرد. بعد از مدتی که گویی دعوایی بین این دو اتفاق افتاد امیر حسین مقصودلو چیز‌هایی در کانال یوتوب خود نوشت که مخاطبان را شوکه کرد.

 

امیر تتلو عنوان کرد که سحر قریشی مدام سراغ خوردن مشروبات می‌رود و به اصطلاح مست می‌کند یا دائما به استعمال دخانیات مانند سیگار مشغول است و هنگامی که کنار او سرفه می‌کند، اصلا از این موضوع خوشش نمیاید.موضوع دیگری که این خواننده مشهور درمورد آن گفت این بود که سحر قریشی مدتی به مواد مخدر کوکائین اعتیاد داشته که حتی امیر تتلو و دوستانش اقدام به بردن وی به کمپ ترک اعتیاد کردند تا بالاخره مواد مخدر را کنار بگذارد. کمی بعد سحر قریشی جواب امیر حسین مقصودلو را در کانال یوتوب خود داد و به طریقی حرف‌های وی را درمورد استعمال دخانیات و خوردن مشروبات الکلی تایید کرد و از او بابت این کارش معذرت خواهی کرده و به او ابراز علاقه کرد که عنوان کرد پای عشق و زندگی‌اش می‌ماند.

بیشتر بخوانید : بیوگرافی و عکس بازیگران می‌خواهم زنده بمانم 

FavoriteLoadingپسندیدم

درباره‌ی زهرا معزی

همچنین ببینید

جاستین بیبر

جاستین بیبر فلج شد و لغو تور جهانی عدالت او

جاستین بیبر یکی از خوانندگان معروف کانادایی است که آهنگ‌هایش نزد مردم بسیار محبوب می‌باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.