زیباترین سواحل بوشهر

شهر زیبای بوشهر از جمله شهرهای ساحلی خلیج فارس است. این شهر دارای اقامتگاه های بوم گردی، سواحل زیبا، نخلستان ها، بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری متعددی است. بوشهر یک شهر ساحلی است و طبیعی است که یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری سواحل بوشهر باشد.

ساحل ریشهر

ساحل ریشهر یک مکان بسیار مناسب برای لذت بردن از منظره دریا است. موقعیت قرارگیری این ساحل به گونه ای است که از دریا بالاتر بوده و با پایین آمدن از پله های این پارک ساحلی، می توانید به ساحل ماسه ای آن بروید و پا در آب دریا بگذارید. همچنین امکانات شنا و آب تنی نیز در این ساحل مهیا شده است. این ساحل بوشهر (ریشهر) حدود ۸ کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد.

ساحل بنود

بنود یکی از روستاها و سواحل بوشهر ر در جنوب شرقی آن است که دلیل شهرت آن به‌علت برخورداری از ساحل صخره‌ای و فاصله کم آن با دریا برمی‌گردد. یکی از دلایل علاقه گردشگران به این ساحل بکر و زیبا را می‌توان غارهایی دانست که دهانه‌ای رو به دریا و ساحل دارند.ساحل بن.د لوکیشن‌های اصلی فیلم محمد رسول الله(ص) نیز بوده است. می توانید در این ساحل بکر و زیبا زیر نور ماه کمپ بزنید و آتش روشن کنید و شب را همان جا سپری کنید. صبح با صدای دلنواز موج ها بیدار شوید و جزر و مد دریا را تماشا کنید.

پارک ساحلی شغاب

پارک ساحلی شغاب یکی از زیباترین سواحل بوشهر است

بسیاری از گردشگرانی که به بوشهر سفر کرده اند، پیشنهاد می کنند برای یک بار هم که شده در تور بوشهر سری به ساحل شغاب بزنند. امکانات فلوق العاده، طراحی پارک ساحلی جذاب و شرایط خوب برای شنا و آب تنی در دریا می تواند انگیزه شما را برای سر زدن به یکی از بهترین سواحل بوشهر یعنی ساحل شغاب بیشتر کند.

زیباترین سواحل بوشهر

بوستان صدف بوشهر

پارک ساحلی نزدیک به بوستان مرجان، بوستان صدف بوشهر است. این بوستان نیز در کنار جاده ساحلی و در غرب بوشهر واقع شده و امکانات رفاهی و تفریحی زیادی را در دل خود جای داده است. آلاچیق، سرویس بهداشتی و امکانات دیگر احتمالا می تواند به شما برای خلق یک روز جذاب در سفر به بوشهر کمک کند. دسترسی به بوستان صدف هم از طریق جاده ساحلی و هم از طریق بوستان مرجان امکان پذیر است. حتی می توانید از بوستان مرجان دوچرخه کرایه کنید و به پارک ساحلی صدف بیاید.

زیباترین سواحل بوشهر- صدف

FavoriteLoadingپسندیدم

درباره‌ی عاطفه عرفان

همچنین ببینید

راهنمای کامل سفر به کاپادوکیه

کاپادوکیه در فهرست تایمز «25 عجایب جدید جهان» رتبه پنجم را کسب کرد و از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *