زندگی ام با مشاوره دگرگون شد، چرا؟

مشاوره به من کمک کرد تا در روابط اجتماعی خود موفق شوم و روابط خود را با دوستان بهبود دهم، رابطه خود را با نامزدم بهتر کردم و از اضطراب و افسردگی رها شوم.

مشاوره یک امر بسیار مهم است و می تواند تمام ابعاد زندگی شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. مشاور خوب می تواند زندگی شما را در ابعاد فردی، اجتماعی و شغلی بهبود داده و از سویی در درمان اختلالات افسردگی، اضطراب، وسواس، بی خوابی به شما کمک می کند.

مرکز مشاوره ستاره ایرانیان با داشتن مشاورین متخصص در زمینه های خانواده درمانی، مشاوره ازدواج، شغلی و تحصیلی، خانوادگی، جنسی، افسردگی، اضطراب، تربیت کودک زندگی شما را متحول کند.

ازدواج

در جلسه مشاوره ازدواج و خانواده چه رخ می دهد؟

در این جلسه فضای بی طرفی ایجاد می شود تا زوجین دغدغه ها و مشکلات خود در محیطی امن بیان کرده و از بروز توفان در رابطه جلوگیری می کند.

در این جلسات موارد زیر آموزش داده می شود:

 • روابط میان زوجین
 • ارتباط کلامی آن ها
 • درک مشترک
 • شناخت و روش ارتباط با خانواده ها

از سوی دیگر مشکلات زیر برطرف می شود:

 1. فقدان صمیمیت
 2. خشم، جر و بحث
 3. فحاشی، تحقیر، تهدید و سرزنش
 4. احساسات ابراز نشده
 5. احساس محرومیت
 6. الگوهای اختلاف حل نشده و تکراری
 7. نیازهای ابراز نشده
 8. باورهای متفاوت به زندگی مشترک
 9. احساس بی عدالتی و نابرابری
 10. فقدان وقت (فاصیه گرفتن)
 11. عدم تفاهم
 12. انتظارات برآورده نشده
 13. احساس شنیده نشدن
 14. حس گناه
 15. برداشت های منفی درباره ی همسر
 16. احساس بیهودگی
 17. احساس آزردگی
 18. ناامیدی و افسردگی
 19. منفی نگری
 20. سرخوردگی و دلزدگی
 21. جنسی

 

مراقب هیولاهای رابطه باشید:

 • قربانی بودن
 • تناقض خودبه خودی (دوست داشتن زوری و به اجبار )
 • ذهن خوانی
 • سرزنش کردن و برچسب زدن
 • زمان های تنش (این زمان ها برای رفتار متقابل خوب است)

 

مرکز مشاوره ستاره ایرانیان با پشتوانه علمی بالا و با استفاده از پروتکل های درمانی در این راه، مفاهیم جدیدی از آرامش و لذت را برای شما فراهم می کند.

مشاوره تحصیلی و شغلی

مشاوره تحصیلی و شغلی نگرانی های شما در مورد آینده را پایان می دهد.

 • چه رشته و شغلی مناسب من است؟
 • تا کی صحیح و خطا پیش می روید؟
 • بعد از چند سال فارغ از رشته تحصیلی خود در یک شغل غیر مرتبط فعالیت می کنید؟

پیش از صرف هزینه، وقت و آینده خود کافی است با مشاوره تحصیلی خوب و مشاوره شغلی حرفه ای مرکز مشاروه ستاره ایرانیان صحبت کرده و در مسیری شگفت انگیز قدم بردارید.

مشاوره تحصیلی

اهداف خود را تنظیم کنید.

زمان دقیق برای هر یک از اهداف خود را تنظیم کنید. برای مثال، تصمیم بگیرید که در پایان یک ماه (کوتاه مدت) یا در پایان یک سال(بلند مدت)، چه چیزی می خواهید  یا بعد از ۲ سال در محل تحصیلتان، به چه چیزی می خواهید برسید.

برنامه ریزی نکنید. اول برنامه ریزی کردن را یاد بگیرید

دوره ها را به صورت موازی مطالعه کنید. بعضی از افراد از مطالعه تک تک استفاده می کنند. به عنوان مثال، یک هفته برای یک درس مانند زیست شناسی. این روش مطالعه باعث خستگی ذهنی و کاهش یادگیری افراد می شود.

بهترین دوره مطالعه موازی است. در این روش، حداقل سه الی پنج درس مختلف در طول روز باید با توجه به زمان مورد نیاز برای مطالعه بر اساس برنامه روزانه مورد مطالعه قرار گیرد.  به این ترتیب می توانید از خستگی ذهنی جلوگیری کنید.

مهم نیست که چگونه دوره تحصیلات متنوع افزایش می یابد، به همان اندازه خستگی ذهنی از بین خواهد رفت. دوره ها را با توجه به اهمیت هر یک از درس ها مطالعه کنید و در عین حال بین دوره ها هم تناسب برقرار کنید.

مهم است که اتصالات برنامه درسی روزانه، هفتگی و ماهانه در درس های مختلف را در نظر بگیرید.

این به این معنی است که تنوع در انتخاب دوره نیز مهم است. از سوی دیگر، درس هایی که از اهمیت بالاتری برخوردار هستند باید زمان بیشتری را به آنها داد، و زمان کوتاه تر باید به درس های کم اهمیت تر اختصاص یابد. از سوی دیگر، مطالعه هر درس نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

بهتر است در مطالعه فاصله بین دروس، مانند ریاضی و فیزیک در نظر گرفته شود. همیشه وقت استراحت خود را در برنامه درسی روزانه خود در نظر بگیرید.همیشه برنامه های روزانه و هفتگی برای استراحت و حتی تفریح ​​و ورزش را در نظر بگیرید.در برنامه مطالعه روزانه، پس از هر مطالعه یک و نیم ساعته، پانزده دقیقه استراحت سبب بازسازی توان می شود و زمان مطالعه افزایش می یابد، زمان استراحت نیز پنج تا ده دقیقه افزایش می یابد.

 

در برنامه هفتگی، شما همچنین می توانیدهشت تا ده ساعت را صرف استراحت کنید.توجه داشته باشید که اگر شما کل زمان خود را به یک مطالعه اختصاص دهید، کارایی مطالعات در طول زمان کاهش می یابد.آرامش و ورزش با توجه به برنامه ریزی منظم علاوه بر بالا بردن روحیه و  تمرکز، عملکرد مغز را تقویت می کند.

اهداف شما واضح می شوند

هنگامی که تصمیم می گیرید که یک برنامه تحصیلی برای خودتان داشته باشید و با برنامه مطالعه کنید، درک خوبی از اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود خواهید داشت و می توانید آنها را طبقه بندی کنید.

مقابله با افسردگی، اضطراب و بی خوابی بدون عوارض

گاهی شنیده ای که مصرف داروهای روانپزشکی عوارض دارد و دوست دارید با روش های بدون عوارض و جدیدتر خود را درمان کنید. مرکز مشاوره ستاره ایرانیان با دانش روز دنیا، این امکان را فراهم می کند و به درمان اختلالات زی می پردازد:

 • درمان قطعی بی خوابی
 • درمان اضطراب
 • درمان افسردگی
 • درمان وسواس فکری
 • درمان مشکل توجه
 • بهبود تمرکز و افزایش یادگیری

درمان قطعی بی خوابی بدون عوارض

مشاوره تلفنی و حضوری

مشاوره به عنوان یک راهکار مهم برای کاهش دغدغه ها و مشکلات افراد شناخته می شود. مشاوره می‌تواند سبب کاهش بسیاری از مشکلات آنها در زمینه های گوناگون زندگی شود. در گذشته استفاده از مشاوره چندان رایج نبود و افراد ترجیح می دادند تا خود به درمان و برطرف نمودن مشکلات خود از طریق مشاوره و مشورت گرفتن از افراد با تجربه اقدام کنند. امروزه با گسترش اطلاعات و دانش افراد در رابطه با دانش مشاوره استفاده از مشاوره روز به روز در حال افزایش است.

ما با برترین خدمات روانشناسی به صورت مشاوره حضوری و یا مشاوره تلفنی 02122354282 و 02122247100 در کنار شما هستیم.

درباره‌ی زهرا علیون

همچنین ببینید

چرا زنان در ایران به حقوق و دستمزد کم قانع می شوند؟

مشاهدات نشان می دهد که بخش خصوصی تمایل بیشتری برای استخدام زنان دارد و تعداد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *