مدل های بوت ترند دخترانه ۲۰۲۱

یکی از اصلی ترین چیزهایی که در پاییز و زمستان به آن نیاز دارید استفاده از بوت و نیم بوت است. در این مقاله قصد داریم به مدل های بوت دخترانه ترند سال ۱۴۰۰ اشاره کنیم. قبل از هر چیزی نکات خرید بوت و پوتین زمستانی را بیان میکنیم تا آنرا به درستی انتخاب کنید و در انتخاب خود اشتباه نکنید.

بوت شما باید دارای نکات زیر باشد:

کفی آن دارای عایق باشد تا از ورود سرمای زمین به پا جلوگیری کند. برای این منظور میتوانید به انتخاب بوت هایی بپردازید که کف ضخیم چند لایه داشته باشد.
عایق درونی داشته باشد.
ضد آب باشد.
در برابر باد و سرما مقاوم باشد.
انعطاف داشته باشد.
تا روی قوزک پا یا بالاتر را بپوشاند.
تمیز کردن آن راحت باشد.
استحکام لازم را داشته باشد تا بتواند در هنگام سرخوردن، از قوزک پا محافظت کند.

همچنین توجه داشته باشید که بهتر است برای خرید انواع کفش بعدازظهر به مراکز خرید مراجعه کنید.

به قد و هیکل خود توجه کنید: انتخاب بوت های ساق بلند برای افراد کوتاه انتخاب خوبی نیست و در عوض بهترین انتخاب برای خانم های قد بلند است. هنگام خرید بوت خانم های قد بلند قدرت انتخاب بیشتری نسبت به خانم های قد کوتاه دارند. اگر پاهای نازک و لاغری دارید بوت های دخترانه ساق بلند انتخاب خوبی برای شماست.

در نیمه شب بخوانید:۱۰ ترند محبوب پاییز ۲۰۲۱

بوت های ترند دخترانه در سال ۱۴۰۰:

بوت تا زیر زانو:

بوت دخترانه

محبوب ترین مدلی که در سال ۱۴۰۰ میتوان یافت بوت ساق بلند تا زیر زانو است. بنظر می آید به تازگی بوت های ساق بلند دوباره روی بورس آمده اند. پیش بینی میشود امسال در مجلات و صفحات اجتماعی شاهد پوشیدن بوت های بلند و تا زیر زانو و یا حتی بلندتر باشیم. و بوت های کوتاه کمتر به چشم بخورند. همانطور که در عکس مشاهده میکنید بوت های تا زیر زانو را میتوانید با پالتو های کتی و کوتاه و شلوار اسکینی ست کنید.

بوت های بندی:

بوت دخترانه

کت پشمی چهار خانه ترند معروف امسال است. این کت برای خانم های اسپرت پوش بهترین انتخاب ممکن است. اگر قصد دارید این کت را بخرید بهتر است قبل از آن یک جفت بوت اسپرت بخرید تا با آن بپوشید. کت پشمی چهارخانه را با یک جفت بوت بندی دخترانه و اسپرت و یک شلوار مام استایل یا اسکینی ست کنید. این استایل قطعا بهترین انتخاب ممکن برای خانم های اسپرت پوش است. کفش ها و نیم بوت های دکتر مارتینز یکی از بهترین انتخاب ها برای این استایل های دخترانه است .

نیم بوت دخترانه پوست ماری:

نیم بوت دخترانه

از دیگر ترند های امسال میتوان به نیم بوت پوست ماری اشاره کرد. این بوت انتخاب خوبی برای استایل های کلاسیک است. ترکیب پالتو تدی یا پالتو های پشمی با این بوت استایل کلاسیک و شیکی به شما میدهد. بهتر است رنگ آنرا را متناسب با پالتوی خود انتخاب کنید.

نیم بوت با جنس جیر:

سعی کنید بوت هایی را انتخاب کنید که زیره ظریفی ندارند. ترند محبوب امسال بوت های دارای زیره های بزرگ است. نیم بوت دخترانه با جنس جیر و کفی بزرگ هم از دیگر ترند های معروف امسال است. سعی کنید هنگام خرید بوت با جنس جیر رنگ های نود و کم رنگ تر را انتخاب کنید.

بوت بلند چروک:

بوت های بلند و چروک در دو جنس چرم و جیر یافت میشوند. این بوت های دخترانه محبوب ترند سال ۲۰۲۱ هستند اما باید توجه داشته باشید این بوت ها با همه چیز ست نمیشوند و اگر از آن دسته افرادی هستید که لباسهای زیادی برای ست کردن با بوت های خود ندارید بهتر است از خرید این بوت ها خودداری کنید. همچنین این مدل بوت همه جا پوش نیست و فقط در مکان های خاص میتوان آنرا پوشید. اگر این مدل بوت را خریداری کردید بهتر است آنرا با شلوار جین اسکینی بپوشید.

بوت های طرحدار:

برخی افراد بوت های ساده را دوست ندارند و پوشیدن بوت های شلوغ و طرحدار را ترجیح میدهند. البته که پوشیدن این بوت ها پیشنهاد نمیشود ، زیرا ست کردن آنها دشوار است و پوشیدن بوت های ساده زیبایی بیشتری دارند. اما برخی از افراد طرفدار این مدل بوت هستند. اگر بوت های طرحدار خریداری کردید توصیه میشود آنرا با کیف خود ست کنید.

در انتها چند استایل محبوب با بوت های دخترانه را مشاهده میکنید:

بوت ترند

بوت بلند با کت شلوار ست

پافر با بوت اسپرت دخترانه

بوت دخترانه

کت چرمی ترند با بوت بلند زیر زانو

در نیمه شب بخوانید:ترند‌های آرایش چشم برای پاییز 2021