ایده های ست کردن با شلوار جین بگی زنانه

یکی از ترند های معروف و پرطرفدار امسال برای شلوار ، شلوار جین بگی است. اگر قصد دارید شلوار جدیدی بخرید سعی کنید حتما شلوار جین بگی را انتخاب کنید. این مدل شلوار در انواع مختلف در بازار موجود است. این نوع شلوار را میتوانید در انواع زاپ دار ، کوتاه ، خیلی بلند ، اور سایز و در انواع رنگ ها بیابید. در این مقاله قصد داریم انواع تیپ با شلوار بگ زنانه را به شما معرفی کنیم.

پس اگر قصد دارید شلوار جین بگی خریداری کنید یا آنرا خریداری کرده اید اما نمیدانید چگونه ست کنید با ما همراه باشید.

شلوار جین بگی چیست؟

شلوار بگی که در انگلیسی هم baggy pants نامیده می‌شود، به شلوارهای سرتاسر گشاد و بلندی گفته می‌شود که گاهی ممکن است در قسمت کمر یا مچ پا، کش داشته باشند. این شلوار ها خیلی بلند و گشاد هستند و به دلیل بلندی بیش از حد ممکن است مورد پسند همگان نباشد اما این روزها مورد توجه جوانان قرار گرفته است.

انواع ست با شلوار بگی زنانه:

تیپ زمستانی و پاییزه با شلوار بگ زنانه

ست با شلوار بگی زنانه

یکی از زیباترین تیپ های ممکن که میتوانید با شلوار بگ زنانه داشته باشید استفاده از جین بگی آبی آسمانی با یک پالتو یا بارانی شیک بلند و نیم بوت است. زمانی که نیم بوت میپوشید میتوانید پایین شلوار بگی خود را کمی روبه بالا تا کنید تا نیم بوت های شما نمایان شوند. اگر قد کوتاهی دارید بهتر است بافت یا بلوزی که زیر بارانی یا پالتو خود میپوشید را به داخل جین بگی خود ببرید تا قد شما را بلندتر نشان دهد. در نهایت هم استایل خود را با یک کلاه ساده تکمیل کنید.

در نیمه شب بخوانید:ست های مختلف با شلوار مام استایل

ست با شلوار بگی زنانه

یکی دیگر از تیپ های شیک زمستانی که میتوانید با شلوار بگ داشته باشید با کاپشن های پافر کوتاه است. البته توجه کنید که شلوار جین موجود در عکس به اندازه کافی گشاد نیست اما خوب است بدانید این تیپ با شلوار جین های بگ گشادتر هم زیبا میشود. در اینجا هم در صورتی که نیم بوت پوشیدید حتما پایین شلوار خود را روبه بالا تا کنید تا نیم بوت های زیبای شما نمایان شوند.

شلوار جین بگی

یکی دیگر از تیپ های پرطرفدار و ترند با شلوار بگ زنانه استایلی است که در تصویر مشاهده میکنید. وست یا جلیقه های پفی کوتاه یکی از ترند های پرطرفدار امسال است. امروزه این وست های کوتاه و پفی را تقریبا در همه جا مشاهده میکنید. سعی کنید بلوز یا هودی ایی که زیر وست خود میپوشید متناسب با رنگ شلوار شما باشد و در انتها برای داشتن ظاهری اسپرت سعی کنید از کفش کتانی استفاده کنید.

ست با شلوار بگی زنانه

یکی دیگر از انواع تیپ ها با شلوار بگ هم ست کردن شلوار جین شما با شکت است. شکت ها یکی از موارد پرطرفدار در پاییز امسال بودند که اگر زیر آن هودی یا بافت گرم پوشیده شود برای زمستان هم قابل استفاده است. سعی کنید رنگ شلوار جین بگی خود را با شکت خود متناسب انتخاب کنید. همانطور که در تصویر میبیند اگر شکت شما دارای رنگ های تیره است از شلوار جین بگی با رنگ تیره استفاده کنید و اگر دارای تناژ آبی و یا رنگ های دیگر است از شلوار جین متناسب استفاده کنید.

ست با شلوار بگی زنانه

این مدل جین پرطرفدار قابلیت ست کردن با بارانی بلند و کرم رنگ را نیز دارد. اگر قصد دارید با شلوار جین بگی خود کتانی بپوشید و یک تیپ شیک با شلوار بگ داشته باشید ،حتما توجه کنید که جین شما تا روی لژ کتانی شما را بگیرد. به خصوص زمانی که قد کوتاهی دارید باعث میشود قد شما بلندتر نشان داده شود.

در نیمه شب بخوانید:شلوار واید لگ چیست؟ ایده‌های ست کردن استایل با شلوار واید لگ

ست با شلوار بگی زنانه

این شلوار را میتوانید با سویشرت و یا کت های چرمی ترند بپوشید.

کت های پاییزه کلاسیک یکی دیگر از تیپ های شیک و پرطرفدار است که میتوانید با شلوار جین بگ داشته باشید. به خصوص در سال ۱۴۰۱ که این کت ها به شدت ترند شده اند و به علت کوتاه بودن با شلوار جین بگی پوشیده میشوند. در زیر این کت هم میتوانید از انواع بلوز ها و یا ژاکت های گرم استفاده کنید. و در نهایت با یک جفت کنانی استایل خود را تکمیل کنید.

امسال در فصل پاییز مانتو های پاییزه در مدل های مختلف عرضه میشود. اما مدل بالا یکی از پرطرفدار ترین مدل هاست که با شلوار های جین بگی و یا واید بسیار زیبا میشود. در نهایت میتوانید با شال پاییزه استایل خود را تکمیل کنید.

انواع استایل تابستانه با شلوار جین بگی:

ست با شلوار بگی زنانه

یکی دیگر از انواع ست با شلوار بگی زنانه استفاده از تی شرت های اور سایز است. اگر میخواهید در مهمانی یا در دورهمی های دوستانه شلوار بگی بپوشید سعی کنید آنرا با یک تی شرت متناسب و اور سایز ست کنید. این یکی از اسپرت ترین راحت ترین و زیبا ترین استایل های شما میشود.

در روزهای گرم اگر قصد دارید شلوار جین بگی بپوشید حتما آنرا با مانتو کتی ست کنید. ترکیب مانتو کتی و شلوار جین بگ یکی از پرطرفدارترین استایل های تابستان امسال بود. دکمه های مانتو کتی خود را باز بگذارید و زیر آن یک تاپ و یا یک بلوز همسان بپوشید. میتوانید رنگ این بلوز را با کفش های خود ست کنید.

امسال کراپ تاپ ها به شدت پرطرفدار و ترند هستند. کراپ تاپ را میتوانید در زیر مانتو کتی و یا کت کلاسیک خود بپوشید و با شلوار جین بگی رنگ روشن و یک جفت کفش کتانی ست کنید.

در نیمه شب بخوانید:آموزش جدیدترین روش زخمی کردن شلوار جین زنانه و دخترانه

ست با شلوار بگی زنانه

شلوار جین بگی را میتوانید با پیراهن مردانه ساده هم بپوشید و یک استایل رسمی برای مجالس رسمی داشته باشید. این یک ست فوق العاده برای مجالس رسمی است.

مانتوی چین دار دخترانه یکی دیگر از مانتو های پرطرفدار است که امسال مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفت. شما میتوانید شال و کیف خود را با مانتوی خود ست کنید و با یک شلوار جین بگی شیک با رنگ روشن ست کنید.

در انتهای مقاله هم چندین ست پرطرفدار با شلوار بگی زنانه را مشاهده میکنید.

شلوار جین بگی اور سایز به خوبی با بارانی یا مانتو لی ست میشود.

ست با شلوار بگی زنانه

در صورت نیاز میتوانید این شلوار را کمی داخل نیم بوت خود کنید. و آنرا با پالتو پشمی و هودی بپوشید.

تیپ شیک با شلوار بگ زنانه

تیپ شیک پاییز با شلوار جین بگ

تیپ شیک با شلوار بگ کوتاه

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

کیسه شاباش عروس

ترندترین طرح های کیسه شاباش عروس

یکی از دغدغه های عروس و داماد جمع آوری شاباش است. معمولا شاباش توسط افراد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *