خاص ترین گیفت های عروسی و یادبود 1400

به تازه عروس ها یک هدیه عروسی بدهید که بتوانند با هم لذت ببرند و برای همیشه به خاطر بسپارند. این موقعیت مناسبی برای جشن گرفتن زندگی ، عشق و خوشبختی است ، بنابراین یک هدیه عروسی طراحی کنید.

درب سفارشی

یک درب سفارشی ، راهی عالی برای جشن گرفتن یک نام خانوادگی تازه است. این گزینه با یک فونت مدرن و انتخاب دو اندازه مختلف برای تناسب کامل ، سفارشی می شود. پالت رنگ طبیعی همچنین به این معنی است که شما با هیچ رنگ بیرونی که این زن و شوهر در خارج دارند رقابت نخواهید کرد.

عروسی

این زوجین بسیاری از اولین های خود را با هم بعد از عروسی جشن می گیرند ، از جمله اولین تعطیلات خود را به عنوان یک زن و شوهر. برای بزرگداشت آن لحظه ، یک زیور آلات جدید همراه با نام زوجین و سال ازدواج آنها به آنها هدیه دهید!

تور ماه عسل

این سرویس مسافرتی به شما امکان می دهد مبلغی را که می خواهید در اختیار شما قرار دهد انتخاب کنید و سپس زن و شوهر می توانند انتخاب کنند که چه چیزی را دوست دارند با هم تجربه کنند. این زوج می توانند هدیه خود را هنگام استفاده از ماه عسل بازپرداخت کنند یا می توانند تجربه خود را برای یک سفر آینده ذخیره کنند.

عشق آنها در ستاره ها نوشته شده است. پس چرا آن را با یک نقشه آسمانی سفارشی جشن نمی گیریم! این چاپ گرافیکی ، یک عکس فوری شخصی از آسمان شب در روز عروسی آنها دارد (یا تاریخ دیگری مانند اولین قرار یا نامزدی آنها را انتخاب کنید). این هدیه ، هدیه ای است که آنها برای همیشه ارزش آن را حفظ خواهند کرد.

عروسی لیوان های نوشیدنی فانتزی

لیوان های شیشه ای رنگی ، بدون شک همه کاره ، شیک و غیرقابل انکار هستند. این لیوان ها در ماشین ظرفشویی ، قابل استفاده در مایکروویو ، مناسب انواع نوشیدنی ها (و تنقلات) هستند. بعلاوه ، رنگهای خاکی کاملاً رواج دارد. بهتر از این ،این شیشه ها برای حفظ زیبایی مورد استفاده قرار میگیرند.

درب گنبد شیشه ای

واقعیت جالب: این وسیله ی بسیار معروف ، محبوب ترین هدیه در دو ایالت مختلف است. اما زوجین در همه جا از طراحی چند منظوره آن استفاده خوبی خواهند کرد. در حالی که جایگاه چوب طبیعی ، انواع کالاهای پخته شده را در خود جای داده است ، کیک های کوچک در زیر گنبد شیشه ای ظریف به خوبی دیده میشوند. در واقع ، این هدیه تبدیل به یک عنصر اصلی جشن تولد خواهد شد.

عروسی
مختصات سفارشی

به احتمال زیاد ، مکان عروسی این زوج ، جایگاه ویژه ای در قلب آنها دارد. این هدیه عروسی معنی دار ، مختصات را به یک اثر هنری مدرن تبدیل می کند. همچنین می توانید به جای آن زادگاه یا مکانی را که ملاقات کرده اند انتخاب کنید. مهم نیست که چه چیزی ؛ این ایده شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد!

هدیه عروسی خوب چیست؟
به عادت ها و علایق این زوج فکر کنید. اگر آنها عاشق قهوه صبح شنبه خود باشند ، ممکن است برای درست کردن قهوه مورد علاقه خود برای داشتن یک فرنچ پرس قدردان شما باشند. هرچه انتخاب می کنید ، مطمئن شوید که هدیه شما قابل تعویض است و شامل یک رسید هدیه است. مهمترین چیز ، این است که شما از بودجه شخصی خود آگاه باشید و بیش تر از توان خود هزینه نکنید. اگر بودجه شما اجازه خرید چیز گران قیمت را نمی دهد ، یک چیز خلاقانه یا دست ساز را انتخاب کنید.

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

خرید صنایع دستی اصفهان

کاربرد صنایع‌دستی در چیدمان دکوراسیون خانه

چیدمان یا دکوراسیون خانه‌ها، روح حاکم بر محیط را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. رنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *