معرفی بهترین اپلیکیشن رمز گذاری گوشی برای اندروید

برنامه های رمز گذاری گوشی اندروید می توانند یک نجات دهنده باشند، به ویژه هنگامی که مدتی وارد سیستم نشده اید. پسورد منیجر ها محبوبیت روزافزون پیدا می کنند. توانایی نگه داشتن همه رمزهای عبور خود در یک نقطه بسیار جذاب است. با تلفن همراه، می توانید برنامه ای برای رمز گذاری گوشی موبایل خود نصب کنید و امنیت گوشیتان را حفظ کنید.
همچنین می توانید برای تنظیم رمزهای عبور پیچیده تر و آسیب پذیرتر بدون نیاز به یادآوری همه آنها، از این موارد استفاده کنید. تعداد زیادی مدیر گذرواژه در رایانه شخصی، Mac و تلفن همراه وجود دارد.

بهترین برنامه های رمز گذاری گوشی برای Android

  • 1Password
  • aWallet
  • BitWarden
  • Dashlane
  • Enpass
  • Keepass2Android
  • Keeper
  • LastPass
  • Google Smart Lock
  • Bonus: OEM solutions like Samsung Pass

مدیریت رمز عبور

1password | سی روز رایگان

1Password یکی از رقابتی ترین برنامه ها برای مدیریت گذرواژه است. این برنامه دارای بسیاری از ویژگی های اساسی ، از جمله رمز گذاری گوشی (واضح است) ، ایجاد رمز عبور ، پشتیبانی از کراس پلت فرم با سیستم عامل های دیگر میباشد این برنامه همچنین با باز کردن رمز عبور و سایر ویژگی های سازمان و ایمنی همراه است. 1Password یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان برای راه اندازی و demo کردن ارائه می دهد. بعد از آن باید با یکی از برنامه های آنها مشترک شوید.

بیشتر بخوانید : بهترین اپلیکیشن های کتاب فارسی برای اندروید 

awallet password manager | رایگان و خرید درون برنامه ای

aWallet یکی از آن برنامه های رمز گذاری گوشی عبور است که مدت هاست وجود ندارد. در صورت نیاز به گذرواژه ها، اطلاعات بانکی، اطلاعات کارت اعتباری و داده های سفارشی ذخیره می شود. همچنین دارای جستجوی داخلی، نمادهای سفارشی و یک ویژگی قفل خودکار میباشد. حتی یک ژنراتور رمز عبور داخلی نیز وجود دارد بنابراین نیازی نیست که به آن فکر کنید ، اما این یک ویژگی برتر است. این  برنامه همه اصول را پوشش می دهد که شامل رمزگذاری AES و Blowfish است و به نظر می رسد همه کارها را به درستی انجام می دهد. می توانید برنامه را به صورت رایگان بارگیری کرده و هزینه نسخه حرفه ای را به عنوان یک خرید درون برنامه ای پرداخت کنید.

 

bitwarden | مدیریت گذرواژه کاملا رایگان

Bitwarden یک برنامه مدیریت گذرواژه جدیدتر و یک برنامه کاملاً خوب است. به نظر می رسد توسعه دهندگان تمام این موارد اپلیکیشن رمز گذاری گوشی را بسیار جدی می گیرند. این برنامه شامل رمزگذاری بیت AES-256 و PBKDF2-SHA-256 (فناوری ای که به جلوگیری از حملات نیروی بی رحم کمک می کند) است. این برنامه همچنین کاملا رایگان و کاملاً متن باز است و در صورت تمایل می توانید میزبان سرور رمز عبور خود باشید. حتی از API تکمیل خودکار Android پشتیبانی می کند. این احتمالاً بهترین برنامه قفل گذاری گوشی است که احتمالاً قبلاً هرگز نشنیده اید. می توانیم این حرف را بزنیم و متهم به حمایت مالی نشویم زیرا این برنامه رایگان است بنابراین هیچ کس پول دریافت نمی کند! این برنامه بهترین اپلیکیشن قفل گذاری گوشی رایگان است.

بیشتر بدانید : برنامه یاداور نوشیدن اب

dashlane | رایگان با شرایط خاص

Dashlane یک برنامه مدیریت گذرواژه نسبتاً محبوب است که از ویژگی ها ی آن: رمزگذاری خوب ، و یک مجموعه مناسب از ویژگی های رایگان است. نسخه رایگان شامل پر کردن خودکار ، هشدارهای امنیتی، ذخیره سازی حداکثر 50 گذرواژه و قابلیت استفاده در یک دستگاه واحد است.دو اشتراک مناسب وجود دارد: گزینه 4.99 دلار در ماه، ذخیره رمز عبور و همگام سازی دستگاه را به حالت نامحدود ارتقا می دهد در حالی که نظارت بر وب تاریک و VPN سراسری را اضافه می کند. و دیگری 9.99 دلار در هر ماه خدمات نظارت بر اعتبار، پشتیبانی از بازیابی هویت و 1 میلیون دلار بیمه سرقت هویت را اضافه می کند. با این حال، سرویس دهی به اکثر افراد با نسخه رایگان رمزعبور رایگان تا زمانی که آنها آن را روی رایانه خود و همچنین دستگاه همراه خود نخواهند، ارائه می شود.

 

enpass

Enpass یک مدیر رمز عبور نسبتاً قدرتمند است. نسخه های دسک تاپ نیز برای Mac ، PC و Linux در دسترس است. همچنین دارای هیچ هزینه اشتراکی نیست و این بسیار تاثیرگذار است. در کنار آن، برنامه می تواند اطلاعات شما را پشتیبان گیری و بازیابی کند، شامل رمزگذاری 256 بیتی AES، همگام سازی بین پلتفرم است و حتی می توانید از طریق مدیریت رمزهای عبور دیگر وارد کردن رمز را انجام دهید تا انتقال راحت تر شود. همچنین اگر از مرورگر استفاده می کنید می توانید گذرواژه های خود را به طور خودکار در Google Chrome پر کند. بارگیری و استفاده از این برنامه با پرداخت تنها 9.99 دلار رایگان است. همچنین می توانید با Google Play Pass از این برنامه به صورت رایگان استفاده کنید.

بیشتر بدانید : بهترین اپلیکیشن کتاب صوتی اندروید

Keepass2Android | برنامه مدیریت گذرواژه کاملا رایگان

Keepass2Android یکی از اساسی ترین اپلیکیشن رمز گذاری گوشی است. این اصول اولیه است و شما می توانید از گذرواژه ها و موارد دیگر پشتیبان تهیه کنید. با این حال، بسیاری از ویژگی های پیچیده بسیاری از رقبای خود را ندارد. ادعای اصلی این برنامه این است که کاملاً رایگان است و آن را معروف کرده. این کد بر اساس کد keepassdroid است (که یکی دیگر از اپلیکیشن قفل گذاری گوشی منبع آزاد رایگان و عالی است) و این دو با یکدیگر سازگار هستند. این یکی دیگر از مدیریت گذرواژ های رایگان عالی برای کسانی است که بودجه ندارند.

 

keeper | برنامه مدیریت گذرواژه ی رایگان به عنوان دمو 

Keeper یکی از قدیمی ترین برنامه های رمز گذاری گوشی در این لیست است. با این حال، به روزرسانی های مکرر آن به مرتبط بودن آن کمک می کند. و کلیه اصول اولیه را شامل می شود ، از جمله قابلیت های پر کردن خودکار بومی Android، یک مولد رمز عبور و یک درگاه برای مواردی مانند فایل ها، عکس ها و فیلم ها. نسخه دسک تاپ نیز بالاتر از حد متوسط ​​است. این برنامه یک مدیریت گذرواژه کامل با برخی از ویژگی های دقیق تر برای کاربران قدرت است. با این حال، این یکی از گران ترین برنامه های قفل گذاری گوشی در لیست است. اگر می خواهید آن را امتحان کنید، یک نسخه رایگان و همچنین نسخه آزمایشی نیز دارد.

بیشتر بخوانید : بهترین اپلیکیشن ها برای گوشی اندروید در سال 2021

last pass

last pass تقریباً به اندازه  برنامه های دیگر کاربردی و شامل موارد پر استفاده میباشد.از ویژگی های آن ، از جمله پر کردن خودکار گذرواژه ها در برنامه ها ، سایت ها و حتی فرم ها. همچنین پر زرق و برق بودن را میتوان نام برد و اینکه بسیاری از مردم این روزها زرق و برق را دوست دارند. همچنین به شما امکان می دهد عکس ها و یادداشت های صوتی را به صورت ایمن ذخیره کنید. چندین ویژگی منحصر به فرد یا غیرمعمول دیگر نیز وجود دارد مانند پشتیبانی از اسکنر اثر انگشت ، یک مولد رمز عبور، یک حسابرس رمز عبور که به شما اجازه می دهد رمز ورود شما ضعیف باشد و حتی امکان اعطای دسترسی اضطراری به یک دوست یا یکی از اعضای خانواده را میدهد تنها نکته منفی این است که نسخه رایگان شما را از سال 2021 به یک پلت فرم متصل می کند.

 

google Smart Lock

google Smart Lock به طرز حیرت انگیزی مدیریت گذرواژه خوبی است. بطور طبیعی در Android ، Google Chrome و سیستم عامل Chrome کار می کند. اساساً زمانی که شما وارد یک صفحه برای ورود رمز می شوید و Google از شما می پرسد که آیا می خواهید گذرواژه را به خاطر بسپارد. دفعه بعدی که آن برنامه یا آن سایت را باز می کنید ، Google جزئیات را برای شما کامل می دهد. این برنامه از نام های کاربری ، گذرواژه ها ، اطلاعات کارت اعتباری و موارد دیگر پشتیبانی می کند. همه اینها نیز کاملا رایگان است. برخی از مرورگرهای دیگر ، مانند Firefox ، دارای ویژگی های مشابه هستند ، اما Google Smart Lock تنها راه حلی است که در سیستم عامل Android به طور کلی کار می کند.

 

Bonus: OEM solutions like Samsung Pass

این خیلی معمول نیست ، اما بعضی از تلفن ها (عمدتا سامسونگ) از مدیران رمز عبور به عنوان بخشی از سیستم عامل استفاده می کنند. این مدیران گذرواژه معمولاً به یک حساب متصل می شوند ، بین دستگاه ها همگام سازی می شوند و با امنیت موجود دستگاه کار می کنند. به عنوان مثال ، با Samsung Pass ، می توانید به جای روش های معمول باز کردن قفل اثر انگشت یا PIN / اسکنر عنبیه در تلفن سامسونگ ، برنامه ها و وب سایت ها را به طور خودکار پر کنید. این یک راه حل خوب است اگر قصد داشته باشید مدتی با یک مارک تجاری کار کنید. در غیر این صورت ، ما یکی از راه حل های فوق را توصیه می کنیم.

مدیریت رمز عبور

 

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

بهترین اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا کدام است؟

برای خرید غذا نیازی نیست که در صف رستوران‌ها منتظر بمانید. چون با ظهور اینترنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *