بهترین و معروف ترین انیمه های ژاپنی

آیا تا اکنون انیمه ژاپنی تماشا کرده اید؟ اگر بله، به نظر شما جالب است؟ خوب، در واقع بیشتر انیمه های ژاپنی داستانهای خارق العاده ای دارند و معمولاً درباره قدرت ماوراء طبیعی هستند. بیشتر آنها واقعاً ارزش تماشا کردن دارند و می توانند شما را ساعت ها سرگرم کنند. اگر هم تا حالا انیمه نگاه نکرده اید، خود را از دیدن آن محروم نکنید و همین امروز شروع به دیدن کنید و محبوب ترین انیمه های ژاپنی را که در این مقاله ذکر شده است از دست ندهید.

1. Girlfriend, Girlfriend

“دوست دختر، دوست دختر” یک انیمه پرطرفدار در حال حاضر در ژاپن است. این یک مجموعه مانگایی کمدی رمانتیک است که شخصیت اصلی آن به نام نائیا موکای را دنبال می کند، که به تازگی با دوست دوران کودکی خود ساکی ساکی پس از سالها عشق بی نتیجه، وارد رابطه شده است. با این حال، ناگیسا میناس، همکلاسی اش نیز احساسات خود را به او اعتراف می کند و می خواهد نائویا دوست پسر او باشد. سرانجام، او پس از کمی تردید درخواست او را می پذیرد و تصمیم می گیرد که ساکی و نگیسا را ​​به عنوان دوست دختر همزمان داشته باشد. از آنجا که نائویا به دلیل مهاجرت والدینش به تنهایی زندگی می کند، ساکی و ناگیسا تصمیم می گیرند با او زندگی کنند. با این تصمیم، آنها با موانعی در حفظ رابطه مثلث عشقی خود روبرو می شوند.

انیمه ژاپنی

2. Tokyo Revengers

تاکمیچی هاناگاکی یک فریلنسر است که در اعماق بدبختی افتاده است. او متوجه می شود که تنها دوست دختر زندگی اش که هنگام مدرسه راهنمایی با او قرار می گذاشت، هیناتا تاچیبانا، توسط گروه وحشی توکیو مانجی کشته شده است. یک روز پس از شنیدن خبر مرگ هیناتا، تاکمیچی روی سکوی ایستگاه ایستاده و اجازه می دهد گروهی از مسافران او را روی ریل ها هل دهند. او چشم هایش را می بندد و انتظار مرگ را می کشد، اما وقتی دوباره آنها را باز می کند، 12 سال به عقب سفر کرده است.

اکنون که تاکمیچی به شادترین روزهای زندگی خود بازگشته است، تصمیم می گیرد با نجات عشقش انتقام خود را بگیرد و خود را به فردی تبدیل کند که از او اجتناب می کرد.

انیمه ژاپنی

همپنین بخوانید: انیمیشن لوکا 2021

3. To Your Eternity

“تا ابدیت” نیز یکی از محبوب ترین انیمه های ژاپن در حال حاضر است. این مجموعه درباره یک موجود جاودان اسرارآمیز است که به عنوان “Orb” شناخته می شود، که بدون احساسات و هویت به زمین فرستاده می شود. این موجود این قابلیت را دارد که شکل آنهایی را به خود بگیرد که تأثیری قوی بر او بگذارند.

وجود Orb به صورت یک کره سفید آغاز می شود، سپس به یک سنگ تبدیل می شود و سپس به شکل یک گرگ قطبی در حال مرگ در می آید. به عنوان گرگ، با پسری مو سفید روبرو می شود که او را با حیوان خانگی خود، جوآن اشتباه می گیرد. وقتی پسر بر اثر یک زخم بزرگ می میرد، گوی ظاهر او را به عنوان شکل پیش فرض به ارث می برد.

اکنون، Orb در سفری بی پایان در جستجوی تجربیات، مکانها و افراد جدید است. سفر Orb پس از به ارث بردن ظاهر پسر چگونه است؟ بیایید در “تا ابدیت” این موضوع را بفهمیم!

4. My Hero Academia (فصل 5)

“My Hero Academia” یکی دیگر از سری انیمه های محبوب در ژاپن است. داستان درباره پسر جوانی به نام ایزوکو میدوریا است. او در دنیایی متولد شد که تقریباً همه از قدرت خاصی به نام “تغییر ناگهانی” برخوردارند، اما او این هدیه منحصر به فرد را ندارد. با این حال، با کمک بت خود، بالاخره ایزوکو قدرت خود را پیدا می کند. او پس از پی بردن به توانایی پنهانش در مدرسه ای آموزش می بیند که دانش آموزان با استعدادهایشان به قهرمانانی واقعی تبدیل شده اند.

اگر تماشای 4 فصل “My Hero Academia” را به پایان رسانده اید، فصل 5 را در حال پخش دنبال کنید.

انیمه ژاپنی

5. The Detective Is Already Dead

این انیمه در مورد کیمیهیکو کیمیزوکا است که با موقعیت های دردسرساز متولد شده است. مثلا اینکه در تجارت مواد مخدر جهان وارد می شود و اغلب در صحنه های جنایت به حدی حضور دارد که گاهی اوقات مظنون شناخته می شود.

یک روز او ربوده می شود و مجبور می شود یک چمدان را به پرواز بین المللی برساند و در آنجا با سیستا آشنا می شود. زنی که خود را “کارآگاه افسانه ای” می داند. سپس، کیمیهیکو مجبور می شود که جانشین او باشد و به او کمک می کند هواپیما ربوده نشود.

پس از آن، کیمیهیکو و سیستا در حالی که با یک سازمان پنهان مبارزه می کنند، ماجراهای شگفت انگیز و جهانی را دنبال می کنند. اما با مرگ سیستا همه چیز به پایان می رسد. کیمهیکو سعی می کند به یک زندگی معمولی و خسته کننده به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی بازگردد، اما همه چیز هیچ وقت به این سادگی نیست.

اکنون، کیمیهیکو با دختری آشنا شده است که شباهت زیادی به رئیس سابق خود دارد.

هنوز داستان تمام نشده است…

انیمه ژاپنی

6. Life Lessons with Uramichi Oniisan

این انیمه در مورد اورامیچی اوموتا، یک ژیمناست حرفه ای 31 ساله است. او در تلویزیون به عنوان یک مربی تمرین شاد برای یک برنامه کودکانه ظاهر می شود، اما به نظر نمی رسد که گاهی اوقات اظهارات تند خود را برای خودش نگه دارد.

اگر به داستان “درسهای زندگی با اورامیچی اونییسان” علاقه دارید، باید همین حالا آن را بررسی کنید!

همچنین بخوانید: محبوب ترین فیلم های جنگی 2021

7. Dragon Quest: The Adventure of Dai

داستان با یک کودک به نام دای آغاز می شود که داستانی را که پدربزرگ خوانده اش، در مورد قهرمانی به نام ایوان که پادشاه دیو هادلار را شکست می دهد، به یاد می آورد. پس از شکست پادشاه دیو هادلار، همه هیولاها از اراده شیطانی او رهایی یافتند و صلح به مدت ده سال بر روی زمین حاکم شد. برخی از هیولاها و شیاطین به جزیره Dermline نقل مکان کردند تا در آرامش زندگی کنند. دای، قهرمان جوان سریال، یتیمی است که تنها انسان جزیره نیز هست. او که توسط براس و با بهترین دوستش، هیولای گوم پرورش یافته است، در آرزوی قهرمان شدن بزرگ می شود.

اکنون وقت آن است که ماجراجویی دای آغاز شود…

آیا دای می تواند قهرمان شود همانطور که در خواب دیده بود؟ برای دانستن پاسخ “Dragon Quest: The Adventure of Dai” را تماشا کنید!

انیمه ژاپنی

8. Dragon Ball

Dragon Ball در مورد سان گوکو، پسر جوانی که در جنگل زندگی می کند و هیچ دوستی ندارد، است. او تنها زندگی می کرد تا اینکه دختری با او برخورد می کند. او به دنبال مجموعه ای از توپ های اژدها است که جادویی هستند و می توانند آرزوی کسی را که هر هفت توپ را جمع آوری کند، برآورده کنند. دختر واقعاً می خواهد همه آنها را پیدا کند و یک دوست پسر خوب آرزو کند. اگرچه گوکو یک توپ اژدها دارد، اما حاضر نیست آن را به دختر بدهد.

تماشای این سریال برای کسانی که عاشق انیمه هستند ضروری است. توپ اژدها می تواند تمام انتظارات شما را از یک انیمه ژاپنی برآورده کند. شاید انیمیشن و هنر این انیمه در مقایسه با انیمه های مدرن بهتر نباشد، اما انیمیشن کلاسیک آن قابل توجه است.

انیمه ژاپنی

9. Naruto

ناروتو یکی از محبوب ترین انیمه های ژاپنی است. داستان درباره پسری به نام ناروتو و ماجراجویی های او است. سالها پیش، یکی از روستاهای کشورهای شینوبی مورد حمله روباه قدرتمندی به نام نه دم قرار گرفت. این هیولا باعث شد تا رهبر روستا جان خود را فدا کند و مجبور شود آن را در پسر تازه متولد شده خود که ناروتو بود مهر و موم کند. به همین دلیل، ناروتو مجبور بود با یک هیولا زنده در درون خود زندگی کند و باید برای یافتن جایگاه خود در آن زمان تلاش می کرد. در طول ماجراهای خود، او با دشمنان خطرناکی ملاقات کرد و… .

10. Crayon Shin-Chan

مداد رنگی شین چان یک انیمه خنده دار است که در آن یک پسر جوان و خلاق وجود دارد که نامش شین چان است. او با والدین عجیب و غریب خود، میسای و هیروشی و خواهر کوچکترش به نام پریما دونا زندگی می کند. او همچنین دوستان بی نظیری دارد. زندگی روزمره شین چان کوچک همیشه مملو از لحظات خنده دار و حتی تکان دهنده است که بیشتر آنها به خاطر رفتار نامناسب اوست. یکی از مهمترین لحظات در مداد رنگی شین چان، گوزن معروف شین چان است که یک مثال کامل از کمدی و یکی از موضوعات اصلی سریال است.

مداد رنگی شین چان یکی از محبوب ترین انیمه های ژاپن است که باید آن را تماشا کنید.

انیمه ژاپنی

دنیای انیمه ها بسیار وسیع است و احتمالا با دیدن یک یا چند انیمه از این لیست، شما نیز به یک طرفدار پر و پا قرص تبدیل خواهید شد.

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

بهترین فیلم تام هنکس

بهترین فیلم های تام هنکس در تاریخ هالیوود

هالیوود را می‌توان مهد سینمای جهان دانست. جایی که استعداد‌های ریز و درشتی  را در …

یک نظر

  1. ممنون از معرفی خوبتون♥️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *