معرفی محبوب ترین فیلم های جنگی سال 2021

در زندگی واقعی، جنگ ممکن است خیلی خوب نباشد اما در فیلم ها یک اثر هنری است : تعلیق، تکامل شخصیت و جلوه های بصری. بریم سراغ معرفی چند فیلم جنگی 2021 .

1. موریتانی (19 فوریه)

براساس داستان واقعی محمدو اولد صلاحی، موریتانیایی که تقریباً 15 سال بدون هیچگونه اتهامی در زندان گوانتانامو بازداشت شد. این درام حقوقی دارای داستانی مهم برای روایت است. نامزد دو گلدن گلوب (و برنده یك جایزه برای جودی فاستر)، شاید بهترین فیلم جنگی سال تاكنون باشد.

فیلم جنگی 2021

2. گیلاس (26 فوریه)

خیلی دور از یک فیلم کامل است، اما اقتباس برادران روسو از رمان نیکو واکر در مورد یک کهنه سرباز جنگ که یک سارق بانک شده است، جنبه متفاوتی از تام هالند را به ما نشان داد و نشان از برخی چیزهای هیجان انگیز در آینده دارد.

3. پیک (19 مارس)

این فیلم یکی از آن فیلم هایی است که قطعا ارزش تماشا کردن را دارد. این فیلم بر اساس داستان واقعی تلاش سیا برای پایان دادن به بحران موشکی کوبا و تاجر انگلیسی است که اطلاعات را ارائه داده است.

4. تام کلنسی بدون پشیمانی (30 آوریل)

در حالی که اقتباس تام کلنسی کارگردان استفانو سولیما ( سیکاریو 2 ) زیاد ما را به خود جذب نکرد، اما اکنون یک فیلم اکشن سرگرم کننده ساخته است. به علاوه ی Michael B. Jordan . چه چیز دیگری می توانید بخواهید؟!

فیلم جنگی 2021

5. جنگ فردا (2 جولای)

کریس پرات هدایت این فیلم جنگی آینده نگرانه را بر عهده دارد که در آن مردی به نبردی که هنوز برگزار نشده است دعوت می شود.

فیلم جنگی 2021

6. Dune (22 اکتبر)

در حالی که برخی Dune را علمی تخیلی Dune را برچسب گذاری می کنند، رمان فرانك هربرت از این تقسیم بندی سرپیچی می كند. تلفیق ژانرهایی متفاوت از فانتزی و فیلم های ترسناک. درگیری اصلی آن اما نظام ستیزانه است، شورشی است که بین جمعیت بومی و قدرت های اشغالگر آن به راه افتاده است. نمی توانیم منتظر بمانیم تا دنیس ویلنوو کارگردان این نبرد را زنده کند.

7. Top Gun: Maverick (19 نوامبر)

در این فیلم جنگی بیش از 30 سال از Top Gun اصلی می گذرد(1986). اکنون، برای خلبان پیر (با بازی تام کروز بدون سن) احتمالاً یک ماموریت دیگر باقی مانده است. کروز در واقع خلبان یک جت در این فیلم است. این همه آن چیزی است که شما باید بدانید تا شروع به دیدن این فیلم کنید.

فیلم جنگی 2021

8. مرد پادشاه (22 دسامبر)

کارگردان Kingsman Matthew Vaughn با قسمت سوم این مجموعه برمی گرددشما داستان را می دانید. سازمان بین المللی شیطانی که سعی دارد جهان را از طریق جنگ نابود کند. یک جناح جاسوسی بسیار جنجال برانگیز!

فیلم جنگی 2021

امیدواریم از دیدن این چند فیلم جنگی لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: رمان جنگ و صلح اثر تالستوی

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

10 فیلم برتر کره ای عاشقانه 2021 و2022

کره‌ جنوبی از آن کشورهای رو به توسعه است که تواسته در دهه‌های اخیر، صنعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *