10 راز عجیب هتل ها که مردم درباره آن نمی دانند

در مورد راز های عجیب هتل ها چه می دانید؟ صنعت هتل پر از رازهای کوچک و بزرگ است. آنها ممکن است اسکلت های واقعی در کمد های خود نگه ندارند، اما این دلیل نمی شود که رازهای دیگری نداشته باشند! ما درمورد تمیز کردن لحافها و روکش های تخت صحبت می کنیم، و این فقط نوک کوه یخ است!

البته همه ی این رازها هم منفی نیستند. کارمند سابق هتل جانسا ریچارد، چندتا از این رازها را برملا کرد. با این حال جانسا توضیح داد که این تجربه شخصی کار او فقط  در یک هتل است و ما نباید ان را به همه هتل ها تعمیم دهیم. (اگرچه اکثر آنها مطمئناً اسراری برای خود دارند که هیچ کس نباید از آنها اطلاع داشته باشد).

بیایید چندتا از این راز هارا از زبان جانسا بخوانیم:

1- ما از نظر قانونی مجاز نیستیم شماره اتاق شما را با صدای بلند بگوییم؛ به همین دلیل است که معمولاً آن را روی پاکت می نویسیم، آن را به شما منتقل می کنیم و به شما می گوییم “این شماره اتاق شماست”.

راز های عجیب هتل

2- اگر مهمان خوبی در هتل باشید و ما شمارا دوست داشته باشیم، می توانیم بدون هزینه اضافی به شما در صورت وجود اتاق بهتر بدهیم. هتل های مختلف در مورد ارتقا اتاق میهمانان خود سیاست های متفاوتی دارند. هتلی که در آن کار می کردم چندان اهمیتی به این موضوع نمی داد، تا زمانی که در دسترس ما بود. من چند مهمان داشتم که درخواست ارتقا رایگان می کردند؛ اگر خوب بودند من این کار را برای آنها انجام می دادم، اگر هم خوب نبودند دروغ می گفتم که هیچ سوئیتی در دسترس نداریم.

3- اگر اقامت شما با صبحانه است اما قبل از شروع صبحانه قصد ترک هتل را دارید، همیشه می توانید از کارکنان بخواهید که برایتان پک صبحانه آماده کنند تا با خود ببرید.

راز های عجیب هتل

4- یکی راز هتل ها این است که بیشتر آنها لحاف و روتختی خود را بعد از رفتن مهمانان نمی شویند. آنها ممکن است هر سال یکباراین کار را بکنند که بسیار ناخوشایند است. بنابراین اولین کاری که باید هنگام ورود به اتاق خود انجام دهید این است که لحاف را بردارید!

5- تقریباً هر اتاق استانداردی که رزرو می کنید با یک بطری آب و چند لیوان  ارائه می شود. من توصیه نمی کنم از آن لیوان ها بنوشید زیرا بیشتر اوقات لیوان ها  تا وقتی که تمیز به نظر برسند شسته یا تعویض نمی شوند.

راز های عجیب هتل

6- ما همیشه رزرو مستقیم از طریق هتل را به شما توصیه می کنیم. اگر از طریق شخص ثالث رزرو کنید، اتاق و نوع اتاق شما تضمین نخواهد شد.

7- هرگز پابرهنه روی فرشها راه نروید. آنها به طور باور نکردنی ای کثیف هستند. بین ورود میهمانان فرشها را جارو برقی می کشند اما بندرت تمیز و شسته می شوند.

راز های عجیب هتل

 

8- اتفاقات زیادی در هتل ها رخ می دهد. مثلا ما یکبار اعضای یک شرکت اسکورت اتاقی را به عنوان مهمان داشتیم اما بعد از آنکه آمدند مجبور شدیم با پلیس تماس بگیریم و اوضاع وحشتناک شد.

 

9- بعضی از هتل ها از سیاست 100٪ تضمین رضایت برخوردار هستند. به این معنی که اگر حتی یک چیز کوچک را که از آن راضی نیستید پیدا کنید و به مدیر معرفی کنید، ممکن است بتوانند کل اقامت شما را جبران کنند.

راز عجیب هتل

10- آنها رول های دستمال توالت را بین میهمانان تغییر نمی دهند. اگر دستمالی روی رول باقی مانده باشد، آن را عوض نمی کنند و انتهای آن را تا می کنند تا زیبا به نظر برسد.

همچنین بخوانید: متفاوت ترین و خاص ترین هتل های جهان

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

بهترین اپلیکیشن رزرو هتل در ایران و خارج کشور

رزرو هتل، سوئیت، ویلا یا هر مکان اقامتی دیگر، یکی از مهمترین اقداماتی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *