صرافی خارج از کشور | معرفی بهترین صرافی های خارج از کشور

پیدا کردن یک صرافی برای انجام معامله‌ها یا انتقال پول از ایران به خارج از کشور یک دغدغه مهم برای بسیاری از افراد است. همانطور که می‌دانید پس از تحریم ایران‚ امکان انجام معامله‌های بین المللی از طریق بانک‌ها از بین رفت. پس از این اتفاق یک راه ایمن برای انجام این دسته از معامله‌ها و انتقال پول از ایران به خارج از کشور از طریق صرافی‌ها است. در این مقاله از وب سایت نیمه شب به معرفی چند مورد از بهترین صرافی خارج از کشور برای ایرانیان می‌پردازیم.

معرفی بهترین صرافی های خارج از کشور

می‌دانیم که برای تبدیل واحدهای پولی مختلف به یکدیگر باید از طریق صرافی این کار را انجام دهیم. در یکی از مقالات قبلی از وب سایت نیمه شب با واحد پول کشورهای مختلف آشنا شدیم. در این مقاله به معرفی چند مورد از بهترین صرافی ها در خارج از کشور برای ایرانیان می‌پردازیم.

صرافی خارج از کشور

بیشتر بخوانید: قیمت لحظه ای طلا، سکه و ارز

انتقال پول از ایران به خارج از کشور از طریق صرافی

برای انتقال پول از ایران به خارج از کشور در واقع صراف‌ها در دیگر کشورها دارای حساب‌های معتبر و کد سوئیفت هستند. برای انتقال ارز نیز‚ افراد مبلغ مورد نظر خود را به صراف می‌دهند و سپس صراف از حساب خود در کشور خارجی به حساب گیرنده مورد نظر منتقل می‌کند.

در صورتی که بخواهید از حساب دیگری ارز دریافت کنید نیز باید اطلاعات حساب صراف را به فرستنده بدهید تا ارز را انتقال دهد. بعد از این که ارز انتقال پیدا کرد شما رسید را دریافت کردید باید آن را به صراف بدهید تا او مبلغ را به حساب شما در یکی از بانک‌های ایران واریز کند. در واقع صرافی متعلق به کسی است که حساب معتبری در دیگر کشورها دارد. این حساب می‌تواند مال خود فرد و یا کسی از نزدیکانش باشد.

صرافی برلیان لندن

یکی از بهترین صرافی ها برای ایرانیان صرافی برلیان لندن است که در کشور انگلستان واقع شده است. این صرافی خارج از کشور به انجام كليه امور ارزی‚  انتقال پول به سراسر دنیا‚ ‎امور مسافرتي و ويزا (تهيه بليط هواپيما قطار اتوبوس به كليه كشورها – وقت سفارت تركيه و كشورهاي اروپايي)‚ خرید و فروش ارز در ایران‚ خرید و فروش ارز دیجیتال و … می‌پردازد.

برای ارتباط با صرافی برلیان لندن و برای مشاوره و دریافت اطلاعات می‌توانید از طریق شماره تماس 447491147838+ و یا 07491147838 تماس بگیرید. صفحه اینستاگرام این صرافی نیز در آدرس brilliantlondon_exchange@ و کانال تلگرامی آن نیز در آدرس t.me/Brilliantlondonexchange می‌باشد که برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.

صرافی اوکی منچستر

صرافی اوکی منچستر یکی دیگر از بهترین صرافی‌ها واقع در منچستر انگلیس است که برای ایرانی‌ها می‌تواند یک انتخاب ایمن باشد. این صرافی حواله یک ساعته پوند از انگلیس به ایران وبلعکس را با بهترین نرخ حتی در روزهای تعطیل انجام می‌دهد. شما می‌توانید برای انجام امور ارزی خود به صرافی اوکی منچستر اعتماد کنید. برای دریافت اطلاعات و مشاوره می‌توانید از طریق شماره تماس 447999992099+ و یا 07999992099 با صرافی اوکی منچستر ارتباط برقرار کنید.

صرافی اوکی لندن همچنین پیج اینستاگرام به آدرس sarafiok و وب سایت sarafiok.com نیز می‌تواند شما را برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این صرافی کمک کند.

آدرس دفتر صرافی اوکی منچستر واقع در منچستر:

58 schuster road

,manchester

,england

,M14 5PE

united kingdom

صرافی جوان لندن

یکی دیگر از بهترین صرافی‌های واقع در کشور انگلستان صرافی جوان لندن است. این صرافی یک انتخاب بسیار مناسب برای ایرانیان برای انجام امور ارزی می‌باشد. صرافی جوان ارائه دهنده خدمات پوند، حواله پوند، خرید و فروش پوند‚ ارسال حواله جات ارزی به سراسر دنیا و همچنین انتقال پوند به انگلستان می‌باشد. پس اگر قصد خرید و یا فروش پوند را دارید صرافی جوان لندن یک انتخاب بسیار مناسب برای شما خواهد بود. این صرافی آخرين و بهترين قيمت خريد و فروش پوند در انگلستان را ارائه می‌دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با صرافی جوان لندن می‌توانید به وب سایت javanexchange.com و یا پیج اینستاگرام به آدرس sarafi.javan و یا کانال تلگرامی telegram.me/sarafijavan مراجعه نمایید. برای دریافت مشاوره نیز می‌توانید با شماره 447577175916+ و یا 07577175916 تماس بگیرید.

آدرس دفتر صرافی جوان لندن واقع در لندن:

ballards lane

finchley,

london,

united kingdom141

N3 1LJ

صرافی خارج از کشور
صرافی خارج از کشور

صرافی کیان پی

یکی دیگر از بهترین صرافی های خارج از کشور می‌توان به صرافی کیان پی اشاره کرد. این صرافی خارج از کشور نیز در شهر لندن کشور انگلستان واقع شده است. صرافی کیان پی به انجام خدمات ترانسفر پوند، دلار، یورو و دیگر ارزها به سراسر جهان بدون محدودیت‚ با امنیت و سرعت بالا‚ با بهترین نرخ ارز و از طریق مجاری قانونی و ایمن می‌پردازد. تمام فعالیت‌های صرافی کیان زیر نظر اتحادیه‌ی اروپا و سازمان رفتار مالی انگلستان FCA انجام می‌شود. این صرافی با فراهم کردن شیوه‌های امن و آسان انتقال پول و انجام تراکنش‌ها با بالاترین سرعت در حال خدمت رسانی به مشتریان خود است.

برای ارتباط با صرافی کیان پی و جهت مشاوره و دریافت اطلاعات می‌توانید از طریق شماره تماس 447375242039+ و یا 0447944888007 تماس بگیرید. صفحه اینستاگرام صرافی کیان پی در آدرس kiyan.exchange و همچنین وب سایت آن نیز در آدرس kiyanexchange.com می‌باشد که برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. همچنین برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر نیز می‌توانید با شماره 44794888007+ در واتس اپ در ارتباط باشید.

آدرس دفتر صرافی کیان پی در لندن:

42 Rosmont Ave,

North Finchley

, N120BX,

London,

UK

صرافی مسعود لندن

صرافی مسعود لندن یکی از صرافی‌های قابل اعتماد و از بهترین صرافی های خارج از کشور است. این صرافی خارج از کشور نیز در شهر لندن قرار دارد و به انجام خدماتی مانند خرید و فروش پوند به صورت نقدی و آنلاین‚ خرید و فروش دلار آمریکا‚ خرید و فروش دلار کانادا و خرید و فروش یورو می‌پردازد.

برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید با شماره‌های 447506060688+ و یا 0442086170505 تماس بگیرید. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با صرافی مسعود لندن می‌توانید به وب سایت این صرافی به آدرس masoudexchange.com و یا آدرس پیج اینستاگرامی آن در آدرس sarafimasoud مراجعه کنید. همچنین کانال تلگرامی این صرافی نیز در آدرس t.me/Sarafimasoud می‌تواند شما را راهنمایی بکند.

آدرس دفتر صرافی مسعود لندن واقع در شهر لندن:

kilborn high road

,london,

united kingdom Nw6

217 7LG

صرافی کوینکس از بهترین صرافی خارج از کشور

از بهترین صرافی های خارج از کشور می‌توان به صرافی کوینکس اشاره کرد. این صرافی از معدود صرافی‌های خارجی در دنیاست که با ایرانی‌ها مشکلی ندارد. به همین دلیل انتخاب خوبی برای ایرانیان خواهد بود. شما می‌توانید بدون استفاده از VPN در این صرافی ثبت نام کرده و از خدمات آن استفاده کنید. این صرافی از ۱۳ زبان زنده دنیا پشتیبانی می‌کند که زبان فارسی نیز یکی از آن‌ها است. وب سایت این صرافی در آدرس Coinex.com قرار دارد که رابط کاربری ساده‌ای برای کاربران ایرانی دارد. این صرافی در دسامبر سال 2017 در کشور هنگ کنگ افتتاح شد یکی از زیرمجموعه‌های شرکت ViaBTC می‌باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با صرافی کوینکس می‌توانید به کانال تلگرامی آن به آدرس t.me/CoinExOfficialENG و همچنین وب سایت آن به آدرس Coinex.com مراجعه کنید.

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

هزینه تحصیل در کانادا

هزینه تحصیل در کانادا در سال 2022 چقدر است؟

کانادا یکی از کشورهای پیشرفته و توسعه یافته است که توانسته بستر مناسبی را برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *