30 ژست عکاسی دخترانه در طبیعت

اکثر اوقات که به طبیعت میرویم دوست داریم عکس های خاص و زیبایی مانند عکس های موجود در صفحات اجتماعی بگیریم. اما نمیدانیم دقیقا با چه کادری و با چه ژستی اینکار را انجام دهیم. در این مقاله تیم عکاسان حرفه ایی نیمه شب به شما ۳۰ ژست عکاسی دخترانه در طبیعت را به همراه عکس و توضیحات اضافی ارائه میدهند.

اولین نکته ایی که باید قبل از دیدن تصاویر به آن توجه کنید هماهنگی لباس شما با طبیعت مورد نظر است. که میتوانید از عکس های زیر برای استایل خود ایده بگیرید. پس سعی کنید استایلی متناسب با طبیعت مورد نظر خود داشته باشید تا عکس های زیباتری تهیه کنید‌.

در زیر به بررسی ۳۰ ژست عکاسی دخترانه در طبیعت میپردازیم.

ژست عکاسی دخترانه در طبیعت

ژست بالا یکی از زیباترین و پرطرفدارترین ژست ها در فصل زیبای بهار است. اگر قصد دارید با شکوفه های بهاری عکس بگیرید از ژست زیبای بالا استفاده کنید. در این ژست کافی است در حالت ایستاده و کمی مایل به چپ یا راست قرار بگیرید. سمس صورت خود را به سمت شانه خود بچرخانید اگر باد می آید از باد برای زیباتر شدن موهای خود استفاده کنید لبخند بزنید و در بین شکوفه های زیبا عکس بگیرید.

ژست عکاسی دخترانه در طبیعت

اگر میخواهید عکس های شاد تهیه کنید میتوانید از ژست زیبای بالا استفاده کنید. کمی خم شوید دست خود را طوری نگه دارید که انگار جلوی دهان خود را گرفته اید و بخندید. در این عکس هم میتوانید از باد استفاده کنید و موهای خود را در جریان باد رها کنید. هر چه طبیعی تر بخندید عکس زیباتری خواهید داشت این عکس را میتوانید در کنار موج های خروشان دریا تهیه کنید.

ads[2]

ژست عکاسی دخترانه در طبیعت

اگر میخواهید ارتباط خود با طبیعت و خوشحالی خود را در یک عکس نمایش دهید میتوانید از ژست پرطرفدار بالا استفاده کنید. عکس بالا انتخاب مناسبی برای روزهای بارانی و یا جنگل های بکر و دست نخورده است. کمی قدم بزنید تا عکس شما طبیعی تر شود سر خود را بالا بگیرید لبخند بزنید و عکس بگیرید.

ژست در طبیعت

یکی از ژست های عکاسی دخترانه معروف در طبیعت ژست بالاست. به خصوص در فصل پاییز میتوانید به جنگل های بکر و پاییزی بروید و از یک تکه سنگ و یا چوب برای ژست خود کمک بگیرید. کافی است یکی از پاهای خود را بالا و کمی خم قرار دهید و دست خود را زیر چانه و یا یک طرف صورت خود قرار دهید و عکس بگیرید.

در نیمه شب بخوانید:30 ژست عکاسی دخترانه در موقعیت های مختلف برای اینستاگرام

ژست عکاسی دخترانه در طبیعت

اگر میخواهید ژست زیبای عکاسی دخترانه در طبیعت داشته باشید اما طبیعت زیبایی ندارید میتوانید از ایده بالا استفاده کنید. در این ایده به تنها چیزی که نیاز دارید یک درخت تنومند است. میتوانید از لباسهای تیره برای زیباتر شدن عکس خود استفاده کنید. بگذارید نور به صورت شما بتابد سپس دوربین خود را روی حال پرتره قرار دهید تا پشت شما مشخص نشود. کمی لبخند بزنید و عکس بگیرید.

ژست عکس

عکاسی با گندم های بلند هم یکی دیگر از ژست های عکاسی دخترانه در طبیعت است. در حال راه رفتن در گندم کمی به عقب برگردید دست خود را سمت دوربین قرار دهید و عکس بگیرید.

ژست عکاسی دخترانه در طبیعت

اگر میخواهید ژست عکاسی دخترانه و زیبایی کنار آبشار های زیبا و خروشان داشته باشید ژست بالا انتخاب خوبی است. کافی است بر روی یک سنگ بزرگ نشسته دست خود را پشت خود قرار دهید و یکی از پاها را بالای دیگری قرار دهید و عکس بگیرید.

در نیمه شب بخوانید:نکات عکاسی حرفه ای با گوشی موبایل

ژست عکاسی دخترانه در طبیعت

اگر در مزرعه ایی با شاخه هایی خیلی بلند قرار گرفتید حتما از ژست بالا استفاده کنید. یکی از دست های خود را به سمت بالا و دیگری را کمی خم کرده و در کنار دست دیگر خود قرار دهید و عکس بگیرید.

معمولا زمانی که در طبیعت قرار میگیرید به دلیل تابش مسقتیم نور آفتاب نمیتوانید ژست زیبایی داشته باشید و ممکن تست چشمان شما در حالت بسته و یا نیمه بسته قرار بگیرند در این شرایط بهتر است چشمان خود را به طور کامل ببندید تا عکس زیباتری داشته باشید از بستن کامل چشمان خود نترسید.

ژست بالا یکی از زیباترین ژست های عکاسی دخترانه در طبیعت است. کمی از موهای خود را در دست بگیرید سر خود را روبه پایین نگه دارید لبخند بزنید و عکس بگیرید.

اگر در طبیعت زیبایی قرار بگیرید ژست گرفتن آسان میشود زیرا زیبایی طبیعت به زیبایی عکس شما کمک میکند. گل های بهاری یکی از بهترین انتخاب ها برای عکاسی در طبیعت است. در میان این گل ها بنشیند موهای خود را در باد رها کنید و عکس بگیرید.

ژست عکاسی

از نور آفتاب به درستی استفاده کنید تا عکس های زیباتری داشته باشید. میتوانید در وسط یک جاده خلوت و زیبا مانند بالا بنشینید سر خود را کمی روبه بالا بگیرید و عکاسی کنید. در این مدل عکس نور آفتاب جلوه زیباتری به عکس شما میدهد.

در نیمه شب بخوانید:ایده عکاسی در پاییز

اگر نمیخواهید صورت شما مشخص شود ولی قصد دارید طبیعت زیبا را به تصویر بکشید میتوانید از ژست عکاسی زیبای دخترانه بالا در طبیعت زیبا استفاده کنید. سعی کنید از لباسهای متناسب با طبیعت اطراف خود استفاده کنید.

ژست عکاسی دخترانه در طبیعت

ژست بالا یکی از زیباترین و دخترانه ترین ژست های عکاسی دخترانه در طبعیت است. اگر موهای بلند و زیبایی دارید و طبیعت اطراف شما زیبایی زیادی ندارد میتوانید از ژست زیبای بالا استفاده کنید. سر خود را بالا بگیرید دوربین خود را در حالت پرتره قرار دهید و عکس بگیرید.

عکاسی از شما وقتی دارید راه میروید و از طبیعت اطراف خود لذت میبرید یکی دیگر از ایده های پرطرفدار است

ژست عکاسی دخترانه در طبیعت

اگر مبخواهید در طبیعت زیبایی مانند ماسال که تپه های زیبایی دارد عکس بگیرید از ژست بالا استفاده کنید.

استفاده از بمب های رنگی هم تا حد زیادی به زیباتر شدن عکسهای شما در طبیعت کمک میکند. کافی است رنگ موردعلاقه خود و یا رنگی متناسب با لباسهای خود خریداری کنید مانند بالا در دست خود بگیرید و عکاسی کنید.

عکس بالا یکی از زیباترین عکس هایی است که میتوانید با نور زیبای خورشید و طبیعت بگیرید.

استفاده از آیتم های طبیعی تا حد زیادی به زیباتر شدن عکس های شما کمک میکند.

ads[1]

ژست دخترانه عکاسی در طبیعت

ژست بالا هم یکی دیگر از ژست های پرطرفدار و زیبا در بین دختران است.

ژست عکاسی دخترانه در طبیعت

اگر در جنگل سرسبز و زیبا با برگ های فراوان قرار دارید ژست بالا یکی از بهترین ژست ها برای شماست.

اگر میخواهید با کوه های زمستانی پوشیده شده از برف عکس بگیرید میتوانید از ژست بالا استفاده کنید.

عکس بالا از دیگر عکس های زیباییست که میتوانید کنار دریا بگیرید.

در نیمه شب بخوانید:۳۰ ژست عکاسی پسرانه+ایده‌های جذاب

ژست عکاسی دخترانه در طبیعت

اگر میخواهید با درخت های گلدار و زیبا ژست عکاسی دخترانه بگیرید از ژست بالا استفاده کنید.

میتوانید در گل های زیبا بخوابید و از عکاس بخواهید از شما عکس بگیرد.

ژست عکاسی دخترانه در طبیعت

ژست عکاسی با تپه های سرسبز

ژست عکاسی دخترانه در طبیعت

ژست عکاسی در مزرعه گندم

ژست زیبای عکاسی بدون مشخص شدن چهره در جنگل

 

ژست عکس اینستاگرام

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

30 ایده عالی برای سوپرایز عشقتان در روز ولنتاین

30 ایده عالی برای سوپرایز عشقتان در روز ولنتاین

با نزدیک شدن به ولنتاین، کم کم ویترین مغازه ها پر از هدایایی از جمله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *