ایده عکاسی در پاییز

پاییز یکی از بهترین فصل ها برای گرفتن عکسهای زیباست. اما بسیاری از افراد تکنیک های عکاسی را بلد نیستند و نمیدانند چگونه میتوان عکسهای پاییزی زیبا گرفت. در این مقاله با عکس های بسیار به شما انواع ژست های پاییزی را آموزش میدهیم و همچنین به شما می آموزیم چگونه عکسهای زیباتری بگیرید.

قبل از هر چیزی بهتر است قبل از عکاسی به چند نکته توجه کنید:

۱. لباسهای شما یکی از مهم ترین بخش های عکس های پاییزی است. هر چه شاد تر بپوشید عکسهای زیباتری خواهید داشت. سعی کنید لباسهای خود را با تم پاییزی ست کنید. برای مثال پالتو زرد یا نارنجی بپوشید. و یا یک آیتم شاد در لباسهای خود داشته باشید.

۲. میتوانید از ارایش هایی با رنگ های نود استفاده کنید که خیلی غلیظ نباشد این باعث میشود چهره زیباتری در عکسها داشته باشید.

۳. شخصی را با خود ببرید که عکاس خوب و خلاقی باشد و از شما عکسهای خوبی بگیرد.

۴. چتر یکی از بهترین چیزهایی است که میتوانید در عکسهایتان از آن استفاده کنید. اگر تمایل به گرفتن عکسهای خلاقانه دارید یک چتر با خود ببرید‌.

۵. اگر با گوشی عکاسی میکنید اپلیکیشن Light room را در گوشی خود نصب کنید.

 

ایده برای گرفتن عکسهای تکی:

عکس پاییزی

از عکاس خود بخواهید دوربین را روی حالت پرتره قرار دهد سپس از فرد دیگری بخواهید کمی برگ روی سر شما بریزد و خودتان هم همین ژست زیبا را بگیرید. اما توجه کنید که برگ روی صورت شما را نپوشاند و فقط یک سمت را به صورت نصفه و نیمه بپوشاند.

در نیمه شب بخوانید:آموزش ژست عکاسی دو نفره

عکس پاییزی

وسط یک جاده پاییزی زیبا قرار بگیرید دوربین را روی حالت پرتره قرار دهید و سعی کنید به جایی به جز دوربین نگاه کنید. توجه کنید زیبایی این عکس رنگ لباس مدل است پس سعی کنید لباس خود را هماهنگ با طبیعت بپوشید.

عکاسی در پاییز

اگر میخواهید عکس متفاوت و زیبایی بگیرید این ژست مناسب شماست. اگر میخواهید عکس را با گوشی بگیرید آنرا به صورت عمودی نگه دارید و سر طرفی که دوربین دارد را به زمین بچسبانید تا عکس زاویه بیشتری را شامل شود. به نحوه قرار گیری نور آفتاب در عکس توجه کنید اگر تصاویر شما ضد نور میشود بهترین روش این است که فرد به وسیله بدن خود کمی از خورشید را بپوشاند و مقداری از آن در تصویر مشخص باشد.

عکاسی در پاییز

روی زمین قرار بگیرید و گوشی را در پایین ترین حالت خود قرار داده و به سوژه خود نزدیک کنید مدل شما بهتر است به طور مستقیم به دوربین نگاه نکند. و یک درخت زیبا یا منظره زیبا پشت او باشد.

عکس گرفتن در پاییز

پاهای خود را مانند عکس بالا بگذارید از عکاس بخواهید قبل از گرفتن عکس شمارش معکوس کند سپس به ارامی و با شروع شمارش سر خود را بچرخانید تا موهای شما در حال حرکت باشد و این عکس زیبا را ثبت کنید.

ژست بالا را میتوانید وسط جاده هم انجام دهید.

ژست پاییزی با ماگ قهوه

اگر نمیخواهید صورت شما مشخص باشد:

توجه کنید که گرفتن برگ روی صورت و یا قرار دادن دست روی صورت شاید زیبا بنظر برسد اما به دلیل استفاده زیاد توسط افراد تکراری شده و ممکن است خلاقانه بنظر نرسد. اگر نمیخواهید صورت شما مشخص شود میتوانید از ایده های زیر استفاده کنید:

عکس پاییزی

میتوانید مانند عکس از کلاه خود کمک بگیرید و این عکس خلاقانه را بگیرید.

در این عکس به ژست پاها توجه کنید.

عکاسی پاییزی

میتوانید مقادیری زیاد از برگ را بالا بریزید چشمان خود را ببندید و عکس بگیرید علاوه بر اینکه صورت شما زیاد مشخص نمیشود زیبا و خلاقانه نیز هست.

میتوانید از موهای خود نیز استفاده کنید.

در نیمه شب بخوانید:برترین برنامه های ادیت عکس گوشی های آیفون

عکاسی از کودکان در پاییز

عکاسی در پاییز

اجازه دهید کودک شما با طبیعت ارتباط برقرار کند این هم از لحاظ روحی برای او خوب است و هم میتوانید عکسهای زیبایی از او بگیرید. کودک خود را داخل برگهای پاییزی قرار دهید ، کمی از برگها را روی او بریزید و از او عکس بگیرید.

یکی از خلاقانه ترین کارهایی که برای عکس گرفتن از کودک خود میتوانید انجام دهید استفاده خلاقانه از برگهای پاییزی است میتوانید آنها را روی سر او بریزید یا دسته ایی از آنها را به او بدهید و یا از او بخواهید داخل دسته ایی از برگها دراز بکشد. در زیر چندین ایده برای عکس گرفتن از کودکان در پاییز را مشاهده میکنید.

عکاسی در پاییز

یکی از کاربرد های چتر در عکاسی پاییزی پر کردن چتر شما از برگاهای پاییزی است چتر خود را پر کنید و سپس به سرعت آن را روی سر خود بگیرید میتوانید این عکس را با کودک خود بگیرید.

عکاسی در پاییز از کودکان

عکاسی در پاییز از کودکان

ایده هایی برای عکاسی چند نفره در پاییز

عکاسی در پاییز

با دوستانتان مانند عکس بالا روی نیمکت بنشینید میتوانید ایده های خلاقانه مانند ریختن برگهای پاییزی بر روی سرتان و یا گرفتن آنها در دستانتان و خندیدن با یکدیگر را هم به آن اضافه کنید.

عکاسی در پاییز دو نفره

 

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

کاردستی برای دکور خانه

۱۱ مدل کاردستی برای دکور خانه

می‌توانید با انواع کاردستی برای دکور خانه، جایی که در آن زندگی می‌کنید را زیباتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *