گل فروشی آنلاین تهران

30 ژست عکاسی دخترانه در موقعیت های مختلف برای اینستاگرام

یکی از فضاهایی که افراد بسیاری برای به اشتراک گذاشتن عکس های خود از آن استفاده میکنند اینستاگرام است. اما ممکن است بعد از مدتی عکس ها و ژست ها تکراری شود و شما به دنبال گرفتن عکس های زیباتر و بهتر باشید. در این مقاله به بررسی 30 ژست عکاسی دخترانه در موقعیت های مختلف میپردازیم تا بتوانید از آن ها ایده بگیرید.

1. ژست روی صندلی:

ژست عکاسی دخترانه

اگر قصد دارید بر روی صندلی بشینید و عکس بگیرید میتوانید از ژست بالا استفاده کنید. در این ژست میتوانید هر دو پای خود را بالا ببرید و به یکدیگر نزدیک کنید. سپس یکی از دستان خود را زیر سر خود قرار دهید و سر خود را کمی به طرف دست خود خم کنید.

2. ژست در آیینه:

ژست عکاسی دخترانه

ژست عکاسی دخترانه بعدی ژست پرطرفدار در آیینه است. اگر از گرفتن عکس های تکراری و یکسان در آیینه خسته شده اید میتوانید از ژست بالا استفاده کنید. گرفتن یک فنجان قهوه در دستتان به زیباتر شدن ژست شما کمک میکند. نحوه قرار گیری سر و نگاه شما هم در زیبایی عکس تاثیر گذار است.

3.ژست با آسمان:

ژست اینستاگرام

موهای خود را در باد رها کنید به سمت دوربین بچرخید و لبخند بزنید. از کسی که از شما عکس میگیرد بخواهید تا فقط از نمای شما و آسمان عکس بگیرد.

در نیمه شب بخوانید:نکات عکاسی حرفه ای با گوشی موبایل

4. عکاسی سلفی:

ژست عکاسی دخترانه

میتوانید صورت خود را طوری تنظیم کنید که قسمتی از آن در نور آفتاب و قسمتی در سایه قرار گیرد. سپس دست خود را زیر چانه و یا روی قسمتی از صورت خود قرار دهید و از خودتان عکس بگیرید.

5.ژست نشسته

ژست عکاسی دخترانه

اگر میخواهید نشسته عکس بگیرید بهتر است به حالت بالا پاهای خود را قرار دهید و عکس بگیرید. از خم شدن به جلو و قرار دادن دوپای خود نزدیک به هم خودداری کنید و به جای آن یک پا را در عقب و پای دیگر را به جلو قرار دهید پشت خود را صاف کنید کمی لبخند بزنید و عکس بگیرید.

6.ژست ماشین

ژست عکس اینستاگرام

یکی دیگر از ژست های زیبا و پرطرفدار برای عکاسی دخترانه زمانی است که در جاده های زیبا قرار دارید. میتوانید در کنار توقف کنید حالت دوربین را روی پرتره قرار دهید و کمی از پنجره ماشین خارج شوید سر خود را تا جای ممکن پایین بیاورید و عکس بگیرید.

7.ژست با نرده:

ژست عکاسی

یکی دیگر از ژست های عکاسی دخترانه ایی که میتوانید داشته باشید ژست روی میز یا نرده است. به جای آنکه دستان خود را روی صورت خود بگیرید برای زیباتر نشان دادن هیکل خود میتوانید دستان خود را مانند تصویر سمت راست بر روی نرده قرار دهید تا هم تصویر کاملی از چهره خود داشته باشید و هم هیکل شپا زیباتر نشان داده شود.

8.ژست عکاسی دخترانع بر روی پله:

ژست عکاسی دخترانه

ژست بعدی که از جمله ژست های پرطرفدار است ژست بر روی پله است. به جای آنکه به جلو خم شوید و عگس بگیرید پشت خود را صاف کنید پاهای خود را با حالتی زیبا در جلو و عقب قرار دهید و بعد عکس بگیرید.

9.ژست با آیینه در حالت نشسته:

اگر آیینه قدی دارید و میخواهید با آن عکس بگیرید میتوانید با مدلی خاص روی زمین بنشینید گوشی را روی صورت و یا کنار صورت خود بگیرید و عکس زیبایی از خود بگیرید.

10.ژست ایستاده

موهای خود را بر روی صورت خود بریزید و به نحوی طبیعی آنها را کنار بزنید دست دیگر خود را کمی خم کنید سپس لبخند بزنید و عکس زیبای خود را تهیه کنید.

11.ژست بدون مشخص شدن صورت

ژست عکس اینستاگرام

اگر میخواهید عکسی بدون مشخص شدن صورت خود داشته باشید میتوانید از ژست بالا استفاده کنید.

12.ژست پرتره

اگر میخواهید تصویری واضح از صورت خود داشته باشید مانند بالا عکس بگیرید. این مدل عکس را میتوانید به صورت سلفی و یا با دوربین اصلی بگیرید.

13.ژست عکس دو نفره

ژست عکاسیاگر میخواهید با همسر خود عکس بگیرید سعی نکنید سر خود رابه اون نزدیک کنید به جای آن برای نشان دادن میزان صمیمیت یک دست خود را بر روی شانه او قرار دهید کمی لبخند بزنید و عکس بگیرید.

14.ژست دوستانه

یکی از ژست های پرطرفدار عکاسی دخترانه برای اینستاگرام ژست بالا میباشد. اگر میخواهید با دوستان خود عکس بگیرید بهترین ژست قدم زدن در خیابان های شهر و عکاسی در حین قدم زدن است.

15. ژست با آیینه در طبیعت

اگر آسمان ابری و زیبا بود میتوانید یک آیینه را همراه خود ببرید بر روی چمن ها و یا مکانی زیبا قرار دهید سپس یکی از پاهای خود را مانند تصویر بر روی آیینه قرار دهید و کمی خم شوید و از خودتان عکس بگیرید.

16.ژست در طبیعت

ژست عکاسی دخترانه

اگر میخواهید با گل ها و یا در طبیعت زیبا عکس بگیرید یکی از زیباترین ژست هایی که میتوانید داشته باشید مانند بالا میباشد. روی زمین بنشینید پاهای خود را کمی خم کنید و دستان خود را بر روی آن بگذارید اگر کلاه دارید یکی از دستان خود را بر روی کلاه و اگر ندارید زیر چانه خود قرار دهید.

17.ژست نشسته

به جای ایستادن و تیکه دادن به نرده ها روی آنها بنشینید یکی از پاهای خود را جلوتر از دیگری قرار دهید و مستقیم به جلو نگاه نکنید کمی مایل بنشینید و عکس بگیرید.

18.عکس در خیابان

ژست خوشحال یکی از ژست های عکاسی دخترانه و پرطرفدار است. یکی از پاهای خود را کمی بالا بگیرید دستان خود را در موقعیت مناسبی قرار دهید و تا جایی که میتوانید لبخند بزنید.

در نیمه شب بخوانید:۳۰ ژست عکاسی پسرانه+ایده‌های جذاب

19. ژست عکاسی دخترانه کنار دریا

روی شن و ماسه ها بنشینید پاهای خود را در حالت نیمه باز قرار دهید دستان خود را روی آنها بگذارید و سر خود را کمی خم کنید و عکس بگیرید.

20.ژست ایستاده به شکلی درست

به حای آنکه مانند عکس های تکراری جلوی دوربین ایستاده و عکس بگیرید سعی کنید کمی تغییرات ایجاد کنید برای مثال از عکاس خود بخواهید پایین شما قرار بگیرد و از پایین از شما عکاسی کند.

20. ژست عکاسی دخترانه با ماشین

 

ژست عکاسی دخترانه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این یکی از ژست های پرطرفدار است.

21.ژست با کت جین

سعی کنید از کت خود در جهت داشتن ژست زیباتر استفاده کنید.

22. ژست دو نفری در خانه

برای نشان دادن میزان صمیمت و داشتن ژست تخصصی از ژست بالا استفاده کنید.

23.ژست با آیینه و مشخص شدن صورت

روی زمین بنشینید کمی پاهای خود را متناسب قرار دهید و عکس بگیرید.

24.ژست در خانه

از نور آفتاب به درستی و در جهت زیباتر شدن عکس خود استفاده کنید. افتادن نور افتاب بر روی صورت باعث افزایش زیبایی و جذابیت شما میشود‌.

25.ژست پرتره

از موهای خود در جهت زیباتر شدن عکس استفاده کنید.

26.ژست در ماشین

ژست عکاسی دخترانه

میتوانید در ماشین را باز کنید و با استفاده از ژست زیبای بالا از خود عکس بگیرید.

27.ژست برای افراد چاق

ژست عکاسی دخترانه

اگر هیکل پری دارید و نمیخواهید در تصویر مشخص شود به جای عکس گرفتن از جلو ژست سمت راست بالا را امتحان کنید.

28. ژست عکاسی دخترانه ایستاده

29.ژست در کافه:

30.ژست با قهوه

ژست عکاسی دخترانه

FavoriteLoadingپسندیدم
گل فروشی آنلاین در تهران

درباره‌ی پریا زندی

پریا زندی هستم دانشجوی رشته مهندسی برق و علاقمند به زبان انگلیسی. مدتیست که در تیم نیمه شب کار تولید محتوا میکنم و به لطف تیم نیمه شب موفق شدم مطالبی رو که ترجمه می کنم بتونم با شما به اشتراک بذارم. ممنون میشم اگر نظراتتون رو راجب مقاله هایی که قرار میدم بدونم!

همچنین ببینید

ایده دکوراسیون فرانسوی

ایده‌های خلاقانه برای سبک دکوراسیون فرانسوی در خانه

دکوراسیون فرانسوی یکی از سبک‌های دکور مطرح اروپایی است که از شاخصه‌های لوکس و اشرافی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *