مدل مانتو جلو بسته | جدیدترین مدل ها برای مانتو جلو بسته + عکس

می‌دانیم که مانتو یکی از لباس‌های زنانه است که کاربرد بسیاری برای آن‌ها دارد. اهمیت زیاد مانتو در پوشش زنان باعث شده هر کسی مدل‌های متنوعی از آن را داشته باشد. در حال حاضر مدل هایی که برای مانتوهای زنانه وجود دارد بسیار زیاد است. این یعنی بانوان در زمان خرید گزینه های مختلفی را برای انتخاب پیش رو خواهند داشت. مدل های متنوعی از جمله مانتو جلو بسته‚ مانتو جلو باز‚ کوتاه‚ بلند‚ اسپرت‚ مجلسی و … وجود دارند.در مقالات قبلی از وب سایت نیمه شب به مدل مانتو مجلسیجدیدترین مدل های مانتو اسپرتمدل مانتو سایز بزرگاستایل با مانتو سفید پرداختیم. در این مقاله نیز با چند تا از جدیدترین مدل مانتو جلو بسته آشنا خواهیم شد.

مدل مانتو جلو بسته

مدل مانتو جلو بسته

بانوان جدا از ایجاد تنوع در پوشیدن مانتو باید با توجه به شرایط و موقعیت مانتو مناسب را انتخاب کنند. به عنوان مثال مدل مانتویی که در مهمانی‌ها و مجالس می‌پوشند طبیعتا با مانتویی که در محل کار و یا دانشگاه می‌پوشند بسیار متفاوت است. ممکن است بسیاری از موقعیت‌ها ایجاب می‌کنند که بانوان حتما مانتوهای جلو بسته را برای پوشیدن انتخاب کنند. خوشبختانه مانتوهای متنوع بسیاری با مدل جلو بسته در سال‌های اخیر ترند شده‌اند. تنوع زیاد و جذابیت مدل های مانتوهای جلو بسته باعث شده که بسیاری از بانوان حتی برای مجالس هم از این دسته از مانتوها استفاده کنند. چون این مانتوها طراحی های منحصر بفردی برای موقعیت مختلف دارند. به همین دلیل در این مقاله به موضوع مانتوهای جلو بسته می‌پردازیم.

جدیدترین مدل مانتو
جدیدترین مدل مانتو
مدل مانتو جلو بسته
مدل مانتو جلو بسته
مانتو برای خانم ها
انواع مانتو جلو بسته
خرید مانتو
خرید مانتو

مدل های بلند تر مانتوهای جلو بسته معمولا با جوراب شلواری ضخیم ست می‌شوند. این ست با کیف و کفش رسمی یک ست بسیار جذاب برای شما خواهد بود. اما مدل های کوتاه مانتوهای جلو بسته معمولا با شلوارهای گشاد ست می‌شوند.

چه مدل هایی برای مانتو جلو بسته وجود دارد
جدیدترین مدل مانتو
جدیدترین مدل مانتو
جدیدترین مدل مانتو

مدل مانتو ترند

ترکیب رنگی در استایل

داشتن ترکیب رنگی هماهنگ در لباس‌ها نکته بسیار مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. شما باید علاوه بر هماهنگی مدل مانتو و شلوار و کفش با یکدیگر حتما باید به هماهنگی رنگ‌های آن‌ها نیز توجه داشته باشید. برای انتخاب رنگ لباس ها و ترکیب آن‌ها می‌توانید از روش‌های طیف رنگی هماهنگ‚ رنگ مخالف و یا    استفاده کنید. همچنین می‌توانید لباس‌هاس خود را به گونه‌ای انتخاب کنید که بخشی از شال و یا مانتو شما مثلا با رنگ کفشتان هماهنگی دارد. یا این که همه اکسسوری‌های موجود در استایلتان با یکدیگر همرنگ باشند.

مدل مانتوهای ترند
مدل مانتوهای ترند
لباس زنانه
لباس زنانه
مانتو بلند
مانتو بلند

داشتن طراحی و یا گلدوزی روی پارچه در مانتوهایی با مدل جلو بسته می‌تواند جذابیت‌ آن‌ها را دو چندان کند. خوشبختانه این نوع طراحی‌ها به تازگی طرفداران بسیاری پیدا کرده است. همچنین در سال‌های اخیر از پارچه‌های طرح دار نیز جهت دوخت مانتوهای جلو بسته استفاده می‌شود که زیبایی این دسته از مانتوها را دو چندان می‌کنند.

مدل مانتو
مدل مانتو جلو بسته

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

زیباترین و پرحاشیه ترین لباس‌های جشنواره فیلم ونیز 2022

هفتاد و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز از ۳۱ اوت (۹ شهریور) تا ۱۰ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *