گل فروشی آنلاین تهران

بهترین برنامه سفر با تور کربلا (هوایی و زمینی)

تور کربلا معلی برای مقربین درگاه، در زمینه کسب معرفت و ارادت قلبی، تحولات عمیق و بنیادی و… یک فرصت استثنایی به شمار می رود. مزایای سفر به کربلا بارها توسط بزرگان دینی ذکر شده و روایات بسیاری در رابطه با این سفر مقدس وجود دارند که اهمیت آن را نشان می دهند.
تور کربلا با خدمات بسیاری ارائه می شود که هر یک از آن ها سفر شما را جذاب تر خواهند کرد. چنانچه به سفرهای زیارتی علاقه مندید حتما از مزایای تور هوایی کربلا استفاده کنید.

امام صادق (ع) در وصف مزایا و فضیلت های سفر به کربلا، این چنین یاد کردند: هر قدمی که زائر کربلا در راه رسیدن به این سفر بر می دارد، هزار گناه او پاک می شود و هزار درجه در نزد بهشتیان عزیزتر خواهد شد. به همین دلیل است که شیعیان همیشه در آرزوی سفر به این شهر معنوی با استفاده از خدمات تور هستند.
اگر چه سفر انفرادی به کربلا هم لطف و مزایای خود را دارد، اما استفاده از سفر کاروانی کربلا برای بهره بردن از فضیلت های این شهر مذهبی بهتر و مناسبتر و ارزان تر و البته امن تر می باشد. در ادامه با خدمات و مزایای این سفر آشنا خواهید شد.

با حضور در تور کربلا، دیگر در مسیر حرکت به سوی این شهر مذهبی، سر در گم نخواهید شد و بهترین ها را تجربه می کنید. برای شرکت در این تور، فراهم کردن برخی مدارک مهم بسیار اهمیت دارد. خاطر نشان می کنم که استفاده از خدمات تور هوایی کربلا آسایش و راحتی شما را در طول سفر بیشتر فراهم خواهد کرد.

مزایای استفاده از تور کربلا

تور کربلا، فواید بی شماری برای مسافرین به همراه دارد که این سفر را از سایر سفرهای زیارتی که تاکنون رفتید، متمایز خواهد کرد. با انتخاب این تور، کلیه مسئولیت های شما در طول سفر حذف می شوند و به این ترتیب، از بار زحمت شما در این سفر کاسته خواهد شد. خدمات این سفر زیارتی و مذهبی، نگرانی های شما را از بابت روند سفر و نحوه رسیدن، اقامت کردن و… در این شهر را از بین می برد.
کامل ترین و ارزان ترین تور کربلا را در سایت فارا گشت مشاهده کنید:
https://faragasht.com/تور-کربلا-تور-نجف/
تور کربلا که هوایی و زمینی با صبحانه و نهار و شام رایگان اجرا می شود، هزینه های شما در راه رسیدن به این شهر را به حداقل می رساند. شما با استفاده از خدمات یک تور معتبر، هزینه های خود را کنترل می کنید و از پرداخت بهای اضافه پیشگیری خواهید کرد.
همچنین به دلیل تجربه بالای مدیر کاروان و راهنماهایی که شما را در طول سفر به کربلا هدایت می کنند، همیشه بهترین انتخاب ها و بهترین پیشنهادها را در طول سفر در دسترس خواهید داشت.

اکثر تورهای کربلا به صورت دو مقصده تعریف می شوند. یکی از مقاصد این سفرها، کربلا است و مقصد بعدی شهر نجف می باشد که با استفاده از خدمات یک تور، به هر دوی این شهرها عزیمت خواهید کرد. به این ترتیب فیض این سفر بسیار بیشتر خواهد شد. همانطور که اشاره شد، در این تورها صبحانه، نهار و شام مداح و مدیر کاروان برای مسافران ارائه می شود و مسافرین مسئولیتی برای پرداخت این هزینه ها در طول سفر نخواهند داشت.

مدارک مورد نیاز برای استفاده از تور کربلا

تورهای کربلا و تمام تورهای زیارتی و سیاحتی با همراه داشتن مدارک به خصوصی از سوی مسافرین تکمیل خواهند شد. در نظر داشته باشید که کلیه مدارک مورد نیاز را پیش از اقدام به شرکت در تور تهیه نمایید. این تورها به صورت هوایی (دو سر هوایی)، (یک سر هوایی و یک سر اتوبوس) و زمینی (دو سر اتوبوس) اجرا می شوند و هر یک از آن ها در بر گیرنده هزینه های به خصوصی برای مسافرین خواهند بود. به علاوه هر یک از آن ها هزینه های به خصوصی برای مشتریان به همراه دارند.

در دست داشتن گذرنامه معتبر برای استفاده از خدمات تور کربلا از مهمترین موارد در این زمینه محسوب می شود. در نظر داشته باشید که گذرنامه شما باید حداقل 6 ماه تاریخ انقضا داشته باشد. پرداخت عوارض خروج از کشور نیز یکی از مهمترین موارد مورد توجه در این زمینه محسوب می شود. به علاوه مدارک احراز هویتی، مانند شناسنامه یا کارت ملی و… نیز در طول این سفر از ضروری ترین ها محسوب می شوند.

در کنار تورهای هوایی، انواع تورهای زمینی نیز همیشه مورد توجه مسافرین قرار دارند. این تورها بر اساس نحوه برگزاری تور، دسته بندی می شوند. در صورت انتخاب روش های رفت و آمد زمینی، با صرف کمترین هزینه ها قادر به سفر به کربلا خواهید بود. بی شک این تورها، شما را با مشکلات بسیاری رو به رو می کنند. از جمله مشکلات این مدل تورها، زمان زیادی است که مسافران در طول مسیر صرف می کنند. اکثر مواقع این سفرهای زمینی با استفاده از اتوبوس انجام می شوند.

نجف

برنامه سفر با تور کربلا و نجف

تور کربلا فارا گشت، زیر نظر سازمان گردشگری به ارائه خدمات می پردازد. به این ترتیب کلیه مراحل سفر برای مسافرین عزیز قانونی و بدون مشکل خواهد بود. به این ترتیب استفاده از این فرصت برای داشتن لحظات معنوی و خلوت با معبود بسیار توصیه می شود. علاوه بر این، برنامه های جذابی که در این سفر برای مسافرین در نظر گرفته شده اند، علاقه مندان را برای استفاده از خدمات این تور ترغیب می کنند.

این برنامه ها در هر دو تور هوایی و زمینی یکسان خواهند بود. البته برنامه سفر گروههای مختلف زیارتی متفاوت است. برای مثال گروه زیارتی سماع که آژانس فارا گشت کوروش کبیر، یکی از نمایندگان برتر فروش تورهای آن است، زیارت و بازدید از حرم مطهر امام علی (ع) اولین برنامه این سفر قرار داده است (البته در اکثر مواقع) که برای مسلمین یک برنامه فوق العاده محسوب می شود. برنامه بعدی زیارت مسجد کوفه است. این مسجد، از آثار باستانی این شهر مذهبی نیز محسوب می شود. این تور برای بازدید از مسجد سهله و سایر مساجد و اماکن مذهبی نیز برنامه ریزی دقیقی دارد.

وجود بقعه و بارگاه دو پیامبر حضرت صالح و حضرت هود در این شهر مذهبی نیز یکی از مزایای سفر به کربلا محسوب می شود و گردشگران و زائران بسیاری را به این شهر جذب می کند. پس از هماهنگی های لازم، امکان بازدید از بارگاه این پیامبران نیز فراهم خواهد شد. در تورهای سه و چهار روزه اعزام به کربلا، در همین مدت کوتاه، کلیه این فعالیت ها و برنامه های مذهبی و تفریحی را برای مسافرین فراهم می کنند. به علاوه گشت در شهر کربلا و زیارت مقام امام زمان (ع) نیز یکی از برنامه های مربوط به این تور می باشد. و در نهایت برنامه های زیارتی از حرمین شرفین امام حسین و حضرت ابوالفضل عباس و بین الحرمین شما را به فیض زیارت می رساند.
یک خبر خوب هم برای شما داریم: در صورت امنیت، برنامه زیارتی از دو شهر سامرا و کاظمین نیز برای مسافران اجرا خواهد شد.

 

برای اطلاع از جدیدترین قیمت های لحظه آخری و ارزان تور کربلا و تور نجف می توانید به وب سایت آژانس فارا گشت کوروش کبیر faragasht.com ، مجری اصلی تورهای کربلا در ایران (هوایی و زمینی) مراجعه کنید و با کارشناسان تورهای زیارتی کربلا و مشهد، مشورت نمایید تا بهترین شرایط سفر برای شما محیا شود.

FavoriteLoadingپسندیدم
گل فروشی آنلاین در تهران

درباره‌ی زهرا علیون

همچنین ببینید

وی پی اس امارات مناسب چه کسب و کارهایی است؟

آیا می دانستید که اینترنت شهر دبی منطقه آزاد برای فناوری اطلاعات است؟ اینترنت شهر …

۴ نظر

 1. تشکر بابت مطلب خوب شما

 2. من هم تجربه سفر تور کربلا با فارا گشت را دارم. آژانس متعهدی هستند و همانطور که گفتند اجرا شد.
  البته در کل کیفیت هتل ها و خدمات در کشور عراق کم است اما اینکه بشود از بین شرایط موجود بهترین حالت را اجرا کرد خیلی مهم است.
  امیدوارم ثواب این سفر قسمت همه دوستان شود.

 3. زهرا سادات امینی

  بسیار عالی بود. بعد از خواندن مطلبی که درباره تور کربلا درج کردید . می خواهم بپرسم که برای این ایام که تعداد سفرها به نجف و کربلا بیشتر شده. آیا در قیمت هم تاثیری داشته است؟ یعنی گرانتر شده اند یا خیر؟

  • سلام مطمئنن در پیک شلوغی سفر ها هزینه سفر ها بیشتر میشه ولی برای اطلاعات بیشتر با دفتر های گردشگری تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *