اسامی جالب و واقعی خوانندگان

آهنگ‌های زیادی از سنتی گرفته تا رپ و پاپ و… در پوشه موزیک‌های موبایل ما جا گرفته‌اند و اکثر ما از نام اصلی خوانندگان این موزیک‌ها بی‌خبریم. البته منظور از نام اصلی، همان نام شناسنامه‌ای است که در زیر نام هنری پنهان شده و انتخاب نام هنری برای خوانندگان چیز جدیدی نیست. چرا که حتی هایده و مهستی که ده‌ها سال پیش مشغول خوانندگی بودند و خواننده محبوب خیلی‌ها بوده و هستند هم با نام هنری در ذهن‌ها نقش بسته‌اند. پس اگر دوست دارید که با اسم اصلی خواننده‌ها آشنا شوید، در ادامه مقاله با ما همراه شوید.

اسامی جالب و واقعی خوانندگان

اسامی جالب و واقعی خوانندگان

خواننده‌های امروزی

بابک جهانبخش:

بابک جهانبخش با نام شناسنامه‌ای علی جهان‌بخش، متولد ۱۳۶۲/۱/۱ در آلمان است و یکی از خوانندگان مطرح و پرطرفدار ایرانی محسوب می‌شود. او خواننده پاپ، ترانه سرا و آهنگساز محبوبی است که اولین آلبوم خود را در سال ۱۳۸۲ تولید کرده است.

اسم اصلی خواننده‌ها، بنیامین بهادری:

وحید بهادری ملقب به بنیامین بهادری، زاده ۱۳۶۱/۶/۱۸ در تهران است که همه ما او را با آهنگ “دنیا دیگه مثل تو نداره” به یاد می‌آوریم.

رضا بهرام:

رضا هلاورجانی ملقب به نام هنری رضا بهرام، خواننده محبوب ایرانی، زاده ۱۳۷٠/۱٠/۲٠ در شهر یزد است و اولین ترانه رسمی خود با نام “بنام عشق بگو” در تیر ماه ۱۳۹۷ منتشر کرد و در همان موقع، محبوبیت زیادی را از آن خود کرد.

اسم اصلی خواننده‌ها، مسیح:

امین عدل پرور ملقب به مسیح، متولد ۱۳۶۷/۲/۲٠ در تهران است و فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با برادرش آرش عدل پرور شروع کرده است. البته که فعالیت حرفه‌ای این دو برادر به سال‌های ۹۲ تا ۹۵ برمی‌گردد که هنوز مجوز خود را دریافت نکرده بودند.

آرون افشار:

اسم اصلی خواننده ها آرون افشار

وحید افشار ملقب به آرون افشار، زاده ۱۳۷۷/۴/۱ در شاندیز مشهد است و در حال حاضر به عنوان یکی از پرطرفدارترین خوانندگان موسیقی پاپ فعالیت می‌کند.

مهراد جم:

محسن سعیدی‌کیا که خیلی زود به شهرت رسید و پس از رابطه عاشقانه با دنیا جهانبخت حسابی همه را شوکه کرد، متولد ۱۳۷۶/۵/۱۴ در شهر آبادان است.

اسم اصلی خواننده‌ها، فرزاد فرخ:

فرزاد فرخ

فرزاد امید فرخی‌فر شیرازی که همه ما او را با نام هنری فرزاد فرخ می‌شناسیم، متولد ۱۳۶۸/۱۱/۲ در شیراز است و به خاطر سبک خوانندگی خاص خود، طرفداران زیادی را مجذوب خود کرده است.

حامد همایون:

سید حامد محمودزاده که مدتی همه ما آهنگ چتر خیس او (دستم تو دست یاره، قلبم چه بیقراره، به به، به به چی میشه امشب، بارون اگر بباره) را مدام زمزمه می‌کردیم، زاده ۱۳۶۱/۱۱/۱۹ در شیراز است و در حرفه‌های خوانندگی و آهنگسازی فعالیت می‌کند.

حمید هیراد:

اسم اصلی خواننده‌ها، حمید هیراد

حمید حسین‌زاده ملقب به حمید هیراد، در ۱۳۷٠/۱۱/۱ در چابسکر متولد شده و اولین آهنگ خود را در سال ۱۳۹۵ و با همکاری پازل بند به اشتراک گذاشت. اکثر ما با موزیک‌های “شوخیه مگه” و “دلارام” او خاطرات خوشی را رقم زده‌ایم.

پرواز همای:

سعید جعفرزاده احمد سرگورابی که با نام هنری پرواز همای شناخته می‌شود، در ۱۳۵۸/۱۱/۲٠ در احمد سرگوراب چشم به دنیا گشوده و گروه مستان را در سال ۱۳۸۵ و به منظور اجرای آهنگ‌های خود راه‌ اندازی کرد.

معرفی بهترین اپلیکیشن‌های دانلود موزیک

اسم اصلی خواننده‌ها، حامد هاکان:

حامد هاکان

مرحوم حامد ذاکری که در ۱۳۶۲/۵/۱۷ در شهرری متولد شد و در تاریخ ۱۳۹۶/۷/۱۲ از دنیا رفت، خواننده، آهنگساز، ترانه‌سرا و تنظیم‌کننده پاپ بود که با نام هنری دی جی حامد هاکان هم شناخته می‌شد.

اسم اصلی خواننده‌های قدیمی

هایده:

معصومه دَده‌بالا که همه ما او را با نام هنری هایده می‌شناسیم، در ۱۳۲۱/۱/۲۱ متولد و در ۱۳۶۸/۱٠/۳٠ از دنیا رفت. او از خواننده‌های مطرح و محبوب موسیقی سنتی و پاپ بود و در طول فعالیت خود، بیشتر از ۲٠٠ ترانه ساخته و اجرا کرد.

مهستی:

مهستی

افتخار دَدِه‌بالا ملقب به مهستی، خواننده سرشناس و محبوب ایرانی بود که در تاریخ ۱۳۲۵/۸/۲۵ متولد شد و در طول فعالیت خود بیش از ۲٠٠ آهنگ پاپ و سنتی اجرا کرد.

حمیرا:

پروانه امیر افشاری که همه ما او را با نام حمیرا می‌شناسیم، در ۱۳۲۳/۱۲/۲۶ تهران متولد شد و فعالیت حرفه‌ای خود در خوانندگی را در پاییز سال ۱۳۴۴ و با آهنگ “صبرم عطا کن” آغاز کرد.

اسم اصلی خواننده‌ها، معین:

نصرالله معین نجف آبادی زاده ۱۳۳٠/۱٠/۲۹ در نجف آباد اصفهان است و در حال حاضر در لس آنجلس اقامت دارد. او خواننده موسیقی پاپ و سنتی است و فعالیت خود را از ۱۸ سالگی آغاز کرده است.

ابی:

ابراهیم حامدی که اکثر ما حداقل یک آهنگ از آهنگ‌های او را در موسیقی‌هایمان با نام هنری ابی داریم، متولد ۱۳۲۸/۳/۲۹ در تهران است و در دسته خوانندگان با صدای تنور ایران قرار می‌گیرد. ابی در سبک‌های مختلفی مثل راک، بالاد، موسیقی فولکلور، پاپ، دنس، هاوس و ترنس دارای اثر می‌باشد.

اسم اصلی خواننده‌ها، شهرام صولتی:

اسم اصلی خواننده‌ها، شهرام صولتی

ابراهیم صولتی که برادر شهره صولتی است و فعالیت خود را از سال ۱۳۵۷ آغاز کرده، در ۱۳۳۶/۸/۲۱ تهران به دنیا آمده و رشته موسیقی خوانده است.

دلکش:

عصمت باقرپور بابلی ملقب به دلکش که از او به عنوان ” زن حنجره طلایی”و “آتش کاروان هنر” هم یاد می‌شود، در ۱۳٠۳/۱۲/۳ در بابل متولد شد و در تاریخ ۱۳۸۳/۶/۱۱ چشم از جهان فرو بست. او جزو خوانندگان قدیمی موسیقی پاپ، سنتی و فولکلور است.

گوگوش:

فائقه آتشین که علاوه بر حرفه خوانندگی در هنرپیشگی هم فعالیت می‌کرد، متولد ۱۳۲۹/۲/۱۵ در تهران است و با عنوان “شاه‌ماهی موسیقی ایران” هم شناخته می‌شود. اوج شهرت او به اواسط دهه ۵٠ برمی‌گردد و در سال ۱۳۷۹ از ایران مهاجرت کرد.

اسم اصلی خواننده‌ها، سوسن:

سوسن

گل‌اندام طاهرخانی با نام هنری سوسن، خواننده ایرانی بود که
در ادیبهشت ماه سال ۱۳۱۹ در قصر شیرین به دنیا آمد و در تاریخ ۱۳۸۳/۲/۱۴ در لس آنجلس آمریکا از دنیا رفت. سوسن در ژانر موسیقی کوچه بازاری مشغول به فعالیت بود.

اسم اصلی خواننده‌های رپ

اسامی اصلی خواننده‌های رپ

از آنجایی که خواننده‌های رپ ساکن ایران یا مقیم خارج کشور هم طرفداران زیادی دارند و اکثر آنها دارای نام هنری هستند، بد نیست که با اسم اصلی خواننده‌های رپ هم آشنا شوید.

یاس: یاسر بختیاری

اردلان طعمه: اردلان سرافراز

ساسی مانکن: ساسان حیدری

آرمین 2afm: آرمین زارعی

امیر تتلو: امیر حسین مقصودلو

تهی: سیدحسین موسوی

علیشمس: علی شمس

پیشرو: رضا ناصری

مهراد هیدن: مهرداد مستفی راد

رضایا: امیررضا طاری

هیچکس: سروش لشکری

حسین ابلیس: حسین مختاری

سیجل: سیاوش جلالی

جی جی: علیرضا جزایری

قیامت: امیرحسین فرهنگ

اوج: علی ناصری

سوگند: سوگند سهیلی

قاف: علیرضا قاسمی

بهرام: بهرام نورایی

حسین ابلیس: حسین رحمتی

ساسان ویسلون: سامان کرامتی

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

سلبریتی های هالیوودی قد کوتاه+ قد و وزن آنها

سلبریتی های هالیوودی قد کوتاه+ قد و وزن آنها

در این مقاله از وبسایت نیمه شب، به معرفی سلبریتی های هالیوودی قد کوتاه+ قد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *