تصاویر و ناگفته هایی از مراسم عروسی دختر بیل گیتس

عروسی جنیفر گیتس دختر بیل گیتس میلیادر آمریکایی، در سن 25 سالگی و در شامگاه شنبه خود با نایل نصار، شوالیه مصری 30 ساله و قهرمان المپیک ، در کاخ 16 میلیون دلاری خود در ایالت وستچستر در نیویورک با مساحت بیش از 142 هکتار در حضور دوستان و تعداد کمی از اعضای خانواده برگزار شد.

عروسی دختر بیل گیتس

روزنامه انگلیسی دیلی میل گزارش داد که هزینه عروسی با حضور 300 مهمان بالغ بر دو میلیون دلار بوده است.

این روزنامه عنوان کرد که عروس لباسی به تن داشت که توسط طراح مد آمریکایی ورا وانگ طراحی شده بود، آرایشگر او در روز عروسی آرایشگر کیم کارداشیان بود و یک لباس سفید بلند، با تور زیبا که صورت او را در حالی که دسته گل سفیدی از رز در دست داشت، پوشانده بود. 9 ساقدوش آنها نیز لباس سبز پوشیدند.

عروسی دختر بیل گیتس

در عروسی دختر بیل گیتس اجرای موسیقی زنده توسط coldplay صورت گرفت.

عروس با همراهی پدرش بیل گیتس و مادرش در راهروی افتخاری قدم زد تا اینکه به دامادش، شوالیه مصری، نیل نصار رسید.

حضور خانواده گیتس:

پدر عروس با هواپیمای شخصی خود به قصر دخترش آمد. او این کاخ زیبا در سال 2018 را پس از فارغ التحصیلی دخترش از دانشگاه استنفورد ، به او هدیه داد. قابل توجه است که در این عروسی بیل گیتس به همراه همسر سابقش ملیندا گیتس حضور یافتند و هردوی آنها در آن شرکت کردند. لازم به ذکر است این اولین باری است که این زوج پس از طلاق در کنار یکدیگر و در یک مکان حاضر میشوند.

در نیمه شب بخوانید:جدایی بیل گیتس و همسرش

درساعت 5 بعدازظهر آنروز، حضار پس از اعلام زن و شوهر، فریاد شادی بزرگی سر دادند و این عروسی ساعت ها در خانه و مزرعه ایی به طول انجامید که ارزش آن 16 میلیون دلار برآورد شده است.

اتاق های شیشه ای و رزهای سفید

این روزنامه افزود که صدها مهمان از جمله جورجینا بلومبرگ، رمان نویس آمریکایی و صاحب تیم سوارکاری امپراتوری نیویورک در این عروسی شرکت کردند. این روزنامه عنوان کرد که محل برگزاری مراسم عروسی درون اتاق های شیشه ای متصل به یکدیگر در باغ خانه با صندلی های بلند سفید و ده ها میز شام در اندازه های مختلف با گل های صورتی و بشقاب های سفید برگزار شد.

همچنین دو ردیف گل ادریسی سفید و یک میز سفید در مرکز سوئیت عروسی نیز یافت میشد. نیویورک پست گزارش داد که این زوج روز جمعه در یک مراسم اسلامی ، قبل از جشن عروسی در شامگاه شنبه در کاخ گیتس، عقد کردند.

گزارش شده است که جنیفر گیتس، دختر میلیاردر آمریکایی موسس شرکت نرم افزاری مایکروسافت، و سومین مرد ثروتمند جهان است.

نایلز در سال 2017 با دختر گیتس آشنا شد و در ژانویه سال گذشته آن دو با یکدیگر نامزد کردند.

در مورد نایل نصار معلوم است که تحصیلات ابتدایی خود را در مدرسه ایی آمریکایی در کویت گذرانده و از 5 سالگی با خانواده خود در آنجا اقامت داشته و در 9 سالگی آنجا را به مقصد ایالات متحده ترک کرده و دوره متوسطه را در آنجا ادامه داده است. و هم اکنون با برادر بزرگترش در دانشگاه تحصیل می کند.

عروسی دختر بیل گیتس

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

زیباترین پیام های تبریک روز مادر 1401

زیباترین پیام های تبریک روز مادر 1401

با نزدیک شدن به روز مادر، بسیاری از افراد علاوه بر آنکه به دنبال هدیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *