گل فروشی آنلاین تهران

بهترین مراکز خرید بانه

بی شک همه با شنیدن نام شهر مرزی بانه، اولین چیزی که به ذهنشان می‌رسد ارزان بودن اجناس و خرید از این شهراست. بانه از نظر جغرافیایی با شهرستان‌های مریوان، سقز، سردشت، بوکان، کردستان و هم مرز می‌باشد. مردم شهر بانه به زبان کردی سورانی صحبت می‌کنند و بسیار خونگرم و مهمان نواز هستند. این شهر در 270 کیلومتر سنندج در استان کردستان واقع شده است که سقز و کوهدشت نزدیک می‌باشد. وجود چشمه‌ سار‌ها و طبیعت  یکی از در این شهر خوش آب و هوا لایل سفر به این شهر است اما مهم ترین دلیل سفر افراد به این شهر خرید کردن از این بازار مرزی می‌باشد. از این رو ما قصد داریم تا در این مقاله بهترین مرکز خرید بانه از لوکس ترین تا ارزان ترین را به شما معرفی کنیم تا خریدی آسوده در بانه داشته باشید و دست خالی برنگردید. پس در سایت نیمه شب تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

 

عکس مرکز خرید بانه

بهترین مراکز خرید بانه

مراکز خرید بانه مملوه از کالا‌های خارجی با کیفیت است و قیمت آن‌ها بسیار مناسب می‌باشد. همین امر باعث می‌شود تا این شهر بازدید کنندگان زیادی را به خود جذب کند.  در پاساژ‌های بانه هر محصولی که به ذهنتان خطور کند پیدا می‌شود از لوازم خانگی گرفته و لوازم کوه‌نوردی و گردشگری گرفته تا لوازم صنعتی و پوشاک. البته همانطور که اشاره شد. هر کدام از این پاساژ‌ها به یک نوع کالا اختصاص دارند و اگر آشنا نشدن با آن‌ها سبب سردرگمی شما می‌شود.

 

پاساژ پاسارگاد

عکس مرکز خرید پاسارگاد

اگر از جاده سقز- بانه وارد این شهر شوید، اولین پاساژی که به چشمتان می‌خورد پاساژ پاسارگاد است. این پاساژ لوکس دارای سه طبقه است که طبقه همکف و دوم برای لوازم خانگی و طبقه سوم برای پوشاک می‌باشد که تمامی پوشاک موجود در این طبقه زنانه و بچه‌گانه بوده و از برند‌های معتبر عرضه می‌شود.

آدرس : بانه، بلوار سقز، پایین تر از بلوار توحید، پاساژ پاسارگاد

ساعت کاری : ساعت کاری این مرکز خرید همه روزه از 8 صبح تا 10 شب است.

 

پاساژ عزیزی

عکس مرکز خرید عزیزی

یکی از مراکز خرید بانه پاساژ عزیزی است. در پاساژ عزیزی انواع لوازم خانگی، لوازم آرایشی، آشپزخانه و وسایل بهداشتی فروخته می‌شود. همچنین این پاساژ به پاساژ زیتون و پاساژ گلستان بسیار نزدیک می‌باشد.

آدرس : بانه، میدان جهاد، پایین تر از پاساژ گلستان، میدان ورزش، پاساژ عزیزی

ساعت کاری : ساعت فعالیت پاساژ عزیزی شنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 6 عصر می‌باشد.

 

پاساژ طنین

عکس مرکز خرید طنین
مرکز خرید طنین در کوچه پشتی پاساژ عزیزی قرار دارد که در آن لوازم خانگی و لوازم آرایشی بهداشتی عرضه می‌شود.  این پاساژ  از نظر مکانی در نزدیکی مراکزی مانند رستوران کردستان، بازار بانه کردستان، هتل سامان و پوشاک رویا قرار دارد.

آدرس : شهرستان بانه، بلوار آزادی، پاساژ طنین

ساعت کاری : ساعت کاری این مرکز خرید 8 صبح تا 10 شب است.

 

مرکز خرید آربابا

مرکز خرید آربابا

یکی دیگر از مراکز خرید شهرستان بانه مرکز خرید آربابا است. این مرکز خرید دارای انواع کیف و کفش و محصولات آرایشی با کیفیت و متنوع می باشد که حتما باید به آن سر بزنید.

آدرس : شهرستان بانه، بلوار آزادی، جنب پاساژ کاندیش، مرکز خرید آربابا

ساعت کاری: این مجتمع تجاری به دلایل نامعلومی فعلا تعطیل می باشد و ساعت کاری آن مشخص نیست.

تلفن : ۰۹۳۰۵۰۷۸۱۲۲

 

مرکز خرید خیام

عکس مرکز خرید خیام

این پاساژ یکی دیگر از پاساژهای شهرستان بانه است که بازدید از آن خالی از لطف نیست، اگر قصد خرید کیف، لوازم عکاسی، دوربین را دارید این پاساژ برای شما بهترین گزینه است. پاساژ خیام به پاساژ آربابا بسیار نزدیک می باشد.

آدرس : شهرستان بانه، جنب پاساژ آربابا، پاساژ خیام

ساعت کاری : ساعت کاری پاساژ خیام از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب شنبه تا جمعه باز است.

 

مرکز خرید بانه  آسیا

این پاساژ هم یکی دیگر از پاساژهایی است که برای خرید محصولاتی مانند  پوشاک، لوازم خانگی و صوتی ، تصویری بسیار مناسب می باشد.

آدرس : بلوار شهرداری، خیابان قادرخان زاده، روبروی مدرسه حجاب، جنب پاساژ میلان، پاساژ آسیا

ساعت کاری : ساعت کاری این پاساژ بین ساعت ۸ صبح تا ۹ شب است.

 

مرکز خرید بهشت بانه

مرکز خرید بهشت بانه عکس

این پاساژ خیلی از بزرگترین پاساژهای بانه است که ۱۴ طبقه دارد و تاکنون ۴ طبقه آن کامل شده است. در این پاساژ می توانید انواع پوشاک، لوازم تزئینی و کادویی، لپ تاپ، دوربین و … را بیابید. گزارش ها حاکی از آن است که به زودی در سایر طبقات پاساژ بهشت بانه هم دفاتر اداری و پارکینگ ساخته خواهد شد.

آدرس : شهرستان بانه، بلوار شهرداری، نبش خیابان قادر خان زاده، پاساژ بهشت بانه

ساعت کاری : ساعت کاری پاساژ بانه بین ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۹:۴۵ شب هفت روزه هفته به روی بازدید کنندگان باز می‌باشد.

 

پاساژ شهرداری

عکس مرکز خرید شهرداری

پاساژ شهرداری بیشتر مناسب افرادی است که قصد خرید تلوزیون، سینما خانگی و سایر محصولات الکتریکی را دارند، اگر شما هم جزء این افراد هستید پس حتما به پاساژ شهرداری سر بزنید.

آدرس : شهرستان بانه، کوچه بین نور و خدری، روبروی پاساژ خدری پشت شهرداری، پاساژ شهرداری

 

پاساژ باران

مرکز خرید باران

یکی دیگر از مراکز خرید شهر مرزی بانه باران است که به فروش انواع پارچه اختصاص دارد. در این مرکز خرید می‌توانید طراح‌های مختلف پارچه از سنتی گرفته تا جدید را با بهترین کیفیت بیابید.  بالاتر از مسجد جامع نیز یک پاساژ به نام شیخ کمال‌ قرار دارد که برای فروش پارچه تاسیس شده است.

آدرس : شهرستان بانه، خیابان جمال الدین اسد آبادی، پایین تر از میدان ساعت، پاساژ باران

ساعت کاری : ساعت کاری مرکز خرید باران شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۹ شب و جمعه ها از ساعت ۹ صبح تا ۷ شب می‌باشد.

 

نکات ضروری برای خرید در بانه :

1- بانه دارای بازار‌های متعدد است که در تمام فصل سال بسیار شلوغ است. مغازه‌های بانه آنقدر شلوغ هستند که فروشنده‌ها وقت پاسخ دادن به سوال شمارا ندارند، پس شما مجبورید تا خودتان تصمیم بگیری که کدام کالا را خریداری کنید.

2- بهتر است قبل از رفتن به بانه یک لیست از خرید خود تهیه کنید تا وقتی به این شهر رسیدید از حجم اینهمه کالا شوک زده و سردرگم نشوید.

3- بهتر است بدانید که حمل محصولی که از بانه خریداری می‌کنید بسیار سخت است زیرا ممکن است کالا در مسیر رفت ضربه ببینید و دچار مشکل شود. پس توجه داشته باشید که کالایی که از بانه خریداری می‌کنید را به صورت مناسب حمل کنید تا ضرر مالی بهتان وارد نشود زیرا کالایی که از بانه گرفته می‌شوند قابل تعویض یا پس دادن نیستند و گارانتی هم ندارند.

4- حجم حمل بار یکی از موارد دیگری است که باید حواستان را جمع کنید که حمل بیش ا حد کالا و وسایل قاچاق به حساب می‌آید و امکان خارج دو کالا سنگین مانند تلوزیون و گاز وجود ندارد. البته راه دیگر خرید از بانه خرید اینترنتی است که باعث دردسر هم نمی‌شود.

 

 

FavoriteLoadingپسندیدم
گل فروشی آنلاین در تهران

درباره‌ی زهرا معزی

همچنین ببینید

جنگل پاییزی ایران

جنگل پاییزی ایران | معرفی جنگل های زیبای ایران در فصل پاییز

گردش در طبیعت یکی از اقداماتی است همه ما برای داشتن روحیه بهتر به آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *