گل فروشی آنلاین تهران

بهترین مراکز خرید آنتالیا

احتمالا تابحال نام شهر آنتالیا به گوشتان خورده است، شهری که آوازه‌اش همه جا پبچیده است و جزء بهترین مقاصد گردشگری کشور ترکیه به شمار می‌آید. این شهر خوش آب و هوا، بدون اغراق جاذبه‌های گردشگری بی‌شماری دارد. بازدید از بنا‌های تاریخی، آب تنی، آفتاب گرفتن در ساحل، خوردن غذا‌های لذیذ، استراحت کردن و فاصله گرفتن از مشغله‌های روزمره، بازدید از مرکز خرید های لوکس و مدرن در آنتالیا گوشه‌ای از این جاذبه‌ها هستند. آنتالیا هم برای سفر‌های خانوادگی، دوستانه و مخصوصا ماه عسل مقصد بسیار مناسبی می‌باشد. اما در این مقاله ما قصد نداریم تمام جاذبه‌های گردشگری آنتالیا را برای شما شرح دهیم، بلکه می‌خواهیم یکی از لذت بخش ترین بخش مسافرت یعنی خرید کردن و خرید سوغاتی در شهر آنتالیا را برای شما بررسی کنیم. پس با ما همراه باشید تا با مراکز خرید شهر آنتالیا و نکات مهم خرید در کشور ترکیه آشنا شوید تا سفر لذت‌ بخشی داشته باشید.

عکس مراکز خرید آنتالیا

بهترین مراکز خرید آنتالیا

مراکز خرید شهر آنتالیا مانند مراکز خرید شهر‌های دیگر می‌باشد. اما اکثر آن‌ها به دلیل اینکه در مرکز شهر قرار داشته و دسترسی راحتی دارند. این مراکز خرید دارای شعبات برند‌های معروف دنیا، فودکورت و امکانات تفریحی کامل می‌باشند.

مرکز خرید ترا سیتی

عکس مرکز خرید ترا سیتی
این مرکز خرید یکی از مشهور ترین پاساژ‌های آنتالیا است و اکثریت گردشگران در زمان سفرشان به شهر آنتالیا از این مرکز خرید بازدید می‌کنند. مرکز خرید ترا سیتی، در سال 2011 افتتحاح گردید. در طبقه چهارم این پاساژ بیش از 180 فروشگاه که شامل معروف‌‌ترین برند‌های جهان هستند در آن فعالیت می‌کنند. در مرکز خرید ترا سیتی مانند هر مرکز خرید دیگری فودکورت و انواع رستوران‌های ترکی و بین المللی قرار دارد که از امتحان کردن این غذا‌ها پشیمان نخواهید شد.
نکته قابل توجه این است که تعداد رستوران‌ها در این مجتمع 30 عدد می‌باشد که توانایی رسیدی به 1000 نفر مشتری را دارند.

در جتمع ترا سیتی انواع لازم منزل، پوشاک، زیورآلات، ساعت و عینک که شامل معروف ترین برند‌ها است، عرضه می‌شود.

برند‌های موجود در مرکز خرید ترا سیتی:

1- آدیداس
2- زارا
3- ال سی وای کی کی
4- کوتون
5- ال دو
6- بی اند بی
7- تامی
8- لاگوست
9- لوگو باس
10- نایک

ساعت کاری این مرکز خرید از ساعت 10 صبح تا 11 شب است.
آدرس : محله مراد پاشا، تکلی اوغلو، فنر، مرکز خرید ترا سیتی
فاصله تا مرکز شهر : فاصله مرکز خرید ترا سیتی تا مرکز شهر 10 کیلومتر می‌باشد و شما می‌توانید با خودرو با 16 دقیقه و با مترو با 34 دقیقه به این مرکز خرید برسید.

مرکز خرید میگروس

مرکز خرید میگروس آنتالیا در سال 2001 تاسیس شده است و یکی شلوغ‌ترین مراکز خرید شهر آنتالیا محسوب می‌شود. این مرکز خرید دارای سه در ورودی است و در به لونا پارک، مینی سیتی و آکوا لند نزدیک می‌باشد. این مجتمع داری 130 فروشگاه است.

برند‌هایی که در مرکز خرید میگروس فعالیت می‌کنند:

1- زارا
2- آدیداس
3- مودو
4- ال سی وای کی کی
5- کوتون

این مرکز خرید هشت سالن سینما، زمین بازی کودکان، فود کورت، هایپر مارکت،  کافه‌های سنتی، صرافی، کافی نت، پارکینگ و سینمای هفت بعدی دارد. دیدنی ترین قسمت مرکز خرید میگروس، چشم انداز زیبای آن است که چشم اندازی رو به دریای مدیترانه دارد.

ساعت کاری : ساعت کاری این مجتمع بین 10 صبح تا 11 شب است.
فاصله تا مرکز شهر : مرکز خرید میگروس به مرکز شهر بسیار نزدیک می‌باشد و فقط 5 کیلومتر فاصله دارد که با خودرو حدود 11 دقیقه به این مرکز خرید می‌رسید.

مرکز خرید مارک 

عکس مرکز خرید مارک آنتالیا
این مرکز خرید همانطور که از نامش پیداست، بهترین انتخاب برای خرید معروف ترین برند‌های دنیا می‌باشد و در این مرکز خرید برند‌هایی مانند آلتینیدیز، سراسر و اپیکول هم شعبه اختصاصی دارند. جالب است بدانید مرکز خرید مارک آنتالیا در گذشته یک ایستگاه  اتوبوس بوده و ولی امروزه به رقبای بهترین برند‌های جهان تبدیل شده است.

ساعت کاری این مرکز خرید بین ساعت 10 صبح تا 10 شب می‌باشد.

فاصله تا مرکز شهر : یکی از مزایای مهم مرکز خرید مارک آنتالیا نزدیک بودن آن به مرکز شهر است که با خودرو 9 دقیقه و پیاده 11 دقیقه طول می‌کشد و 2 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد. این شهر به دلیل قرارگیری در مرکز شهر به جاذبه‌های دیدنی شهر آنتالیا، نزدیک است یعنی شما می‌توانید بعد از خریدتان به مشهور‌ترین موزه آنتالیا، موزه آنتالیا و یاووز پارک بروید تا اوقات خوشی را سپری کنید.

آدرس : منطقه مراد پاشا، کاظم اوزالپ کادسی، محله تاهیل بازاری، مرکز خرید مارک آنتالیا

مرکز خرید اوزدیلک پارک 

اوزدیلک پارک 
این مجتمع یک نشان تجاری در شهر‌های دیگر ترکیه است که در شهر‌هایی مانند بورسا، ازمیر، اسکی شهیر  نیز در حال فعالیت هستند. پاساژ اوزدیلک پارک درست در مرکز شهر و منطقه فابریکالار واقع شده است.

معروف‌ترین برند های جهانی که در این مرکز خرید فعالیت می‌کنند:

1- ای فور
2- ال سی وای کی کی
3- لاو مای بادی
4- کوتون
5- زارا
همچنین در این مرکز خرید بیش از 100 فروشگاه معتبر فعالیت می‌کنند. این مجتمع امکانات رفاهی دیگر هم دارد که می‌توان به فود کورت، صرافی، کافی نت و پارکینگ‌های سرپوشیده اشاره کرد.

ساعت کاری : بین ساعت 10 صبح تا 11 شب .

فاصله تا مرکز شهر : فاصله مرکز خرید اوزدیلک پارک تا مرکز شهر تنها 400 متر می‌باشد و شما می‌توانید با 5 دقیقه پیاده‌روی به این مرکز خرید برسید.

آدرس : کپز، فابریکالار، فیکری ارتن، مرکز خرید اوزدیلک پارک

مرکز خرید مال آف 

مال آف
به این مرکز خرید مال آف آنتالیا نیز می‌گویند و در شهر‌های مختترکیه هم شعبه دارد. مرکز خرید آنتالیا در سال 2016 تاسیس شده است و یکی از بزرگترین مجتمع‌های ترکیه محسوب می‌شود. این مرکز خرید که در شهر استانبول هم شعبه دارد، یکی از مدرن‌ترین مراکز خرید آنتالیا است.  این مجتمع برند‌های معروف‌تری فعالیت می‌کنند، که شامل شنل، اچ اند ام، دفاکتو و زارا می‌باشند. در مرکز خرید آنتالیا علاوه بر سالن سینما و رستوران ترکی و بین المللی هم دارد.ظرفیت پارکینگ اختصاصی آنتالیا مال بالای 3000 خودرو است.

ساعت کاری : بین ساعت 10 صبح 11 شب

فاصله تا مرکز شهر : این مرکز خرید در 13 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و با خودرو حدود 26 دقیقه و با مترو حدود 1 ساعت طول می‌کشد تا به آن برسید.

آدرس : منطقه کپز، محله آلتینوورا سینان، مرکز خرید آنتالیا

مرکز خرید توربان مارینا

تروبان مارینا
دلیل نام گذاری این مرکز خرید نزدیک بودن آن به ساحل دریای مدیترانه می‌باشد. از آنجایی که این مرکز خرید بازسازی شده است در نتیجه معماری آن تلفیقی از معماری سنتی و مدرن می‌باشد.
با رفتن به این مرکز خرید، شما می‌توانید پس از تمام شدن خریدتان به دریا بروید و از کافه‌های ساحلی و تفریح‌های آن لذت ببرید.

ساعت کاری مرکز خرید آنتالیا توربان مارینا بین  10 صبح تا 10 شب است.

فاصله تا مرکز شهر : فاصله این مجتمع تا مرکز شهر 850 متر می‌باشد و شما می‌توانید با 11 دقیقه مترو و 12 دقیقه پیاده‌روی به این مرکز خرید برسید.

آدرس : منطقه کال ایچی، بندر روم، مرکز خرید آنتالیا مارینا

اوت لت دیپو 

دیپو اوت لت
این مرکز خرید یکی مراکز خرید ارزان آنتالیا به شمار می‌رود که در نزدیکی دریای مدیترانه، در سال 2004 میلادی ساخته شده است. فروشگاه‌های موجود در این مرکز خرید در مراسم‌های مختلف و در طول سال برگزار می‌کنند. با توجه به با کیفیت بودن اجناس مرکز خرید اوت لت شما می‌توانید با خیال راحت و با مناسب‌ترین قیمت اجناس مورد نظر خود را خریداری کنید.

در مرکز دیپو آنتالیا برند‌های برتر دنیا مانند زارا، ال سی وای کی کی، کوتون و آدیداس وجود دارند. امکانات تفریحی این مجتمع شامل پنح سالن سینما، پیست کارتینگ، کافی شاپ، صرافی و زمین بازی کودکان اشاره کرد. نکته قابل توجه این است که این مرکز خرید در کنار مرکز خرد مال آف آنتالیا قرار دارد که شما می‌توانید زمانتان را مدیریت کنید و هر دو این پاساژ ها بازدید کنید.

ساعت کاری : ساعت کاری این مرکز خرید 10 صبح تا 11 شب

فاصله تا مرکز : فاصله مرکز خرید اوت لت دیپو آنتالیا تا مرکز شهر 11 کیلومتر می‌باشد که راه دسترسی به آن از طریق خودرو 21 دقیقه طول می‌کشد.

آدرس : کپز، سریک، آلتینووا سینان، اوت لت دیپو آنتالیا

نکات مهم برای خرید کردن در مراکز خرید آنتالیا :

نکات مهم برای خرید کردن در مراکز خرید آنتالیا
– در بازار و مراکز خرید شلوغ، مراقب اموال و کیف پولتان باشید.

– هنگام خرید اجناس گران قیمت، فرش یا طلا مراقب کیفیت آن و اصل و جعلی بودن آن‌ها باشید. اگر برایتان مقدور است از کسی که اطلاعات دارد کمک بگیرید.

– در هنگام خرید طلا و جواهر حتما به مجوز قانونی فروشگاهی که از خرید می‌کنید توجه کنید. این مجوز ها معمولا رو دیوار این فروشگاه ها نصب می‌شوند.

–  بهتر است زمان حراجی از این مراکز خرید، خرید کنید. زمان حراجی در کشور ترکیه و در ابتدای سال نو میلادی اجناس 50 یا 60 درصد تخفیف می‌خورند پس این فرصت طلایی را از دست ندید.

FavoriteLoadingپسندیدم
گل فروشی آنلاین در تهران

درباره‌ی زهرا معزی

همچنین ببینید

وی پی اس امارات مناسب چه کسب و کارهایی است؟

آیا می دانستید که اینترنت شهر دبی منطقه آزاد برای فناوری اطلاعات است؟ اینترنت شهر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *