ایده های دیزاین پاییزی خانه با کمترین هزینه

با شروع فصل پاییز زمان آن فرا رسیده است که در مورد چگونگی تزئین خانه خود برای فصل جدید فکر کنید. ما در این مقاله تلاش کردیم ایده های نوین و جدیدی برای دکوراسیون پاییزی مکان های مختلف خانه شما به شما بدهیم. پاییز فصل فوق العاده ای از سال است ، که برگها شروع به تغییر رنگ می کنند ، بوی سیب در هوا پخش می شود و کدو تنبل در حال رشد و کامل شدن است.

در ادامه به ۱۲ ایده پرطرفدار برای دیزاین همه مکان های خانه اشاره میکنیم:

1. میز کنسول ورودی خود را تزئین کنید. میتوانید از گل هایی با رنگ های گرم و پاییزی مثل نارنجی و قرمز بر روی آن استفاده کنید. همچنین میتوانید کدو های تزئینی و زیبا را زیر آن قرار دهید و دکوراسیون پاییزی خانه خود را تکمیل کنید.

دکوراسیون پاییزی خانه

2. یک تاج گل گندمی و پاییزی روی درب ورودی خود نصب کنید. یک دسته گندم خشک شده را جمع کنید و مرکز آن را با یک کش یا بند محکم کنید. میتوانید یک نوار ابریشمی یا مخملی برای بستن دور آن انتخاب کنید ، و انتهای ساقه آن را به میزانی که میخواهید کوتاه کنید.

دکوراسیون پاییزی خانه

3. یک پتوی چهارخانه پاییزی را بر روی تختان اضافه کنید. رنگ های نارنجی یا قرمز به خوبی فصل پاییز را نمایان میکنند و به شما کمک می کنند ظاهر اتاق خواب خود را تغییر دهید. این ایده بهترین شیوه ممکن برای نمایان کردن پاییز است و در عین حال ساده و کم هزینه است.

دکور پاییزی اتاق خواب

4. تاج گل بزنید. در ، پنجره یا حتی یک فضای خالی روی دیوار خود را با یک تاج گل الهام گرفته شده از پاییز تزئین کنید. این درب دارای یک تاج گل مگنولیا است که با تکه های روبان در بالای آن پیچیده شده است. این ایده خیلی خوبی برای دکوراسیون پاییزی خانه شماست.

5. دکوراسیون پاییزی بر روی میز ناهار خوری:  این میز ناهار خوری دارای گلهای تازه است یکی از بهترین ایده ها گذاشتن گل های تازه بر روی میز ناهارخوری است. این ایده میتوانید زیبایی خانه و دکوراسیون شمارا چندین برابر کند. برای تکمیل دیزاین خود هم میتوانید از میوه های فصلی مثل سیب یا کدو استفاده کنید.

 

در نیمه شب بخوانید:پرطرفدارترین و ترندترین رنگ‌ های دیوار در ۲۰۲۱

6. همچنین میتوانید میز آشپزخانه خود را با یک عدد سینی حصیری و گل های آفتابگردان زرد روشن و انواع میوه های پاییزی به خصوص کدو نارنجی (به دلیل ترکیب رنگ زیبا با رنگ زرد) تزئین کنید.

7. اگر مهمان خاصی دارید و قصد دارید میز شام خود را با دکوراسیون پاییزی زیبا تر کنید به سادگی میتوانید با کدو تنبل اینکار را انجام دهید. کدو تنبل را در مرکز قرار دهید و گیاهان شاخ و برگ دار مانند زیتون روسی و انگور طبیعی را با هم مخلوط کنید. در انتها هم میتوانید از شمع های زرد رنگ و یا نارنجی رنگ استفاده کنید.

8.از بیرون برگ های پاییزی زیبا را جمع کنید. یک گلدان پاییزی با رنگ های متضاد درست کنید. برگهایی را برای جمع اوری انتخاب کنید که دارای رنگ های زیبا و تند هستند. این به برجسته شدن برگها برای تاثیر بصری کمک بیشتری می کند. برای ترکیب زیبای گلدان ها هم میتوانید از رنگهای سرد مانند سبز ، بنفش و آبی استفاده کنید که به خوبی با رنگهای زرد ، نارنجی و قرمز ترکیب می شوند.

دکور زیبای پاییز

9. سعی کنید بر روی مبل های خود از کوسن های الهام گرفته از پاییز استفاده کنید. یک راه سریع و ساده برای تزریق پاییز به فضای شما این است که تا حد امکان از بالش های پاییزی با رنگ مناسب استفاده کنید. همچنین سعی کنید در پس زمینه خانه خود نیز آن رنگ را جای دهید. برای مثال میتوانید در صورت استفاده از رنگ نارنجی یک آیتم ساده با رنگ نارنجی را به پس زمینه مبل خود اضافه کنید.

10. اگر در خانه خود شومینه دارید بهترین شیوه ممکن برای دیزاین اضافه کردن برگهای پاییزی دسته ایی بالای شومینه شماست. میتوانید این برگها را با کوسن های نارنجی رنگی که روی مبلهای خود قرار دادید ست کنید. همچنین برای زیبایی بیشتر میتوانید دسته ایی گندم را درون یک گلدان قرار دهید و آنرا بالای شومینه خود قرار دهید.

دکوراسیون پاییزی خانه

11. اگر قصد دارید از تزئینات دستساز استفاده کنید و مهارت های بافتنی دارید میتوانید با کاموا چندین کدو تنبل را در رنگ های مختلف ببافید. بافت آنها راحت و ساده است. و در مکانهای مختلف خانه به کار می آیند. در صورت تمایل حتی میتوانید درون آنرا پر کنید و از آن به عنوان بالش استفاده کنید.

12. دکوراسیون پاییزی دستشویی هم بسیار راحت و ساده است. فقط کافی است یک دسته گندم را داخل یک گلدان زیبا قرار دهید و در صورت تمایل از کدو تنبل های بافتنی و یا کدو تنبل کوچک استفاده کنید. این یکی از پرطرفدارترین دکوراسیون های پاییزی برای خانه است. که راحت و کم هزینه هم هست.

 

در نیمه شب بخوانید:چگونه منزلمان را مانند یک طراح دکوراسیون طراحی کنیم؟

 

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

فرق وگان و وجترین چیست؟

فرق وگان و وجترین موضوع جذاب امروز مجله نیمه شب است. شاید برای شما هم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *