۱۰ برنامه‌ی پس‌انداز و مدیریت هزینه برای اندروید و iOS

ما در عصری زندگی می‌کنیم که مدیریت هزینه بسیار مهم است و این کار توسط برنامه‌ی پس‌انداز برای ما آسان‌تر می‌شود. این روزها متعادل کردن هزینه‌ها بسیار اهمیت دارد و اپلیکیشین‌هایی وجود دارند که اساساً همان کار را بسیار سریع‌تر و کارآمدتر انجام می‌دهند. در اینجا بهترین آپ‌های بودجه برای مدیریت پول در اندروید و iOS با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. با ما همراه باشید.

برنامه‌ی پس‌انداز چه کاری انجام می‌دهد؟

دو نوع اپلیکیشن برای مدیریت هزینه وجود دارد. اولین مورد ردیاب هزینه است. این آپ بیشتر توسط افرادی استفاده می‌شود که مقدار زیادی را بابت مالیات از هزینه‌ی خود کسر می‌کنند. به آن‌ها امکان می‌دهد بدانند چقدر پول برای همه چیزهایی که برای کار و زندگی خود نیاز دارند، خرج می‌کنند. پس همه‌ی اطلاعاتی را که نیاز دارند، زمانی که فصل پرداخت مالیات می‌رسد، در اختیار خواهند داشت.

سبک دیگر برنامه‌ی پس‌انداز برای مدیریت هزینه‌ی قسط‌های بانکی، هزینه‌ها، صورت‌حساب‌ها، آب و برق و موارد دیگر از این قبیل را پیگیری می‌کند. این اپلیکیشین‌ها برای پیگیری اینکه پول شما کجا می‌رود مفید است تا کمتر از آن را از دست بدهید. آنها به ویژه برای افرادی که چندین حساب را به طور همزمان مدیریت می‌کنند و بسیاری از صورت حساب‌های خود را به صورت آنلاین پرداخت می‌کنند، مفید هستند.

برنامه‌ی پس‌انداز AndroMoney مخصوص اندروید

یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین ردیاب‌های هزینه در گوگل پلی است. این برنامه پشتیبانی چند پلتفرمی را برای وب و iOS نیز ارائه می‌دهد. برخی از ویژگی‌ها‌ی آن شامل حساب‌های متعدد، پشتیبانی از مانده‌حساب‌ها و نقل و انتقالات، عملکردهای بودجه‌بندی، پشتیبانی از چندین ارز و پشتیبان‌گیر‌ در اکسل در صورت نیاز، است.

طراحی این اپلیکیشن مدیریت هزینه به طرز شگفت‌آوری تمیز است و تجزیه و تحلیل‌ها به شیوه‌ای منطقی و خوانا ارائه شده است. یک برنامه رایگان است. در هر صورت، این برنامه ایراد زیادی ندارد. به نظر می‌رسد بسیار خوب کار می‌کند.

لینک دانلود

برنامه‌ی پس‌انداز

برنامه‌ی پس‌انداز Financial calculators مخصوص اندروید

این اپلیکیشین ابزاری حیاتی برای تعیین بودجه شما برای آینده است. این برنامه در اصل مجموعه‌ای از ماشین‌حساب‌ها است که می‌تواند به شما کمک کند تا چیزهای مختلف را در مدیریت هزینه بفهمید. به عنوان مثال، دارای یک ماشین حساب وام است که می‌توانید ببینید پرداخت‌ها و سود شما چگونه خواهد بود.

این برنامه در مجموع تعداد زیادی ماشین حساب دارد که از خرید خانه گرفته تا بازگشت سرمایه را شامل می‌شود. پول شما را مدیریت نمی‌کند، اما به شما کمک می‌کند در خریدهای آتی تصمیمات بد کمتری بگیرید. یکی از ضروری‌ترین آپ‌های بودجه است.

لینک دانلود

برنامه‌ی پس‌انداز

در نیمه شب بخوانید:معرفی بهترین برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های دویدن

برنامه‌ی پس‌انداز Goodbudget مخصوص اندروید

یک برنامه‌ی نسبتاً محبوب برای بودجه‌بندی است. این آپ دارای پشتیبانی چند پلتفرمی است، بنابراین در صورت تمایل می‌توانید آن را در اندروید، وب یا iOS بررسی کنید. همه چیز بین آن پلتفرم‌ها همگام می‌شود. علاوه بر این، ردیابی هزینه‌ها، ردیابی درآمد و برخی دیگر از ابزارهای بودجه بندی مناسب را دریافت خواهید کرد.

از طراحی متریال استفاده می‌کند و زیبا به نظر می‌رسد. همچنین می‌توانید داده‌های خود را به صورت فایل CSV، QFX (برای Quicken) و OFX (مایکروسافت مانی) در صورت نیاز ارسال کنید. این اپلیکیشین یکی از ساده‌ترین برنامه‌ها برای مدیریت هزینه است. برخی از ویژگی‌های اصلی رایگان هستند و بقیه نیاز به اشتراک دارند.

لینک دانلود

برنامه‌ی پس‌انداز

برنامه‌ی پس‌انداز Mint مخصوص اندروید

در واقع جایگزینی برای یک اپلیکیشن قدیمی به نام Mint Bills است. هر دو توسط Intuit توسعه داده شده‌اند، همان شرکتی که TurboTax را انجام می‌دهد. این آپ ویژگی‌های زیادی دارد. شما می‌توانید همه چیز را در یک مکان ببینید، صورتحساب‌ها و پول خود را مدیریت کنید و حتی اگر بخواهید قبض های خود را پرداخت کنید.

همچنین امتیاز اعتبار شما را ارائه می‌کند، پرداخت‌های صورت‌حساب آینده، احراز هویت چند عاملی (برای امنیت) و یک برنامه وب را به شما یادآوری می‌کند که می‌توانید از آن استفاده کنید.

لینک دانلود

برنامه‌ی پس‌انداز

برنامه‌ی پس‌انداز Money Manager مخصوص اندروید

یک اپلیکیشین موثر برای مدیریت هزینه است. قفل رمز عبور، مدیریت دارایی، آمار فوری و حسابداری به‌روز دریافت خواهید کرد. همچنین می‌توانید در صورت نیاز به تعویض دستگاه، از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی کنید.

همچنین در صورت نیاز به فرمت صفحه‌ی اکسل خروجی می‌دهد. از متریال دیزاین استفاده می‌کند. این باعث می شود UI بسیار خوب به نظر برسد.

لینک دانلود

برنامه‌ی پس‌انداز

در نیمه شب بخوانید:بهترین برنامه‌های To do lists برای اندروید، آیفون و دسکتاپ

برنامه‌ی پس‌انداز Birch Finance مخصوص iOS

این اپلیکیشین اینجاست تا به شما کمک کند رابطه‌ی خود را با موسسه‌ی مالی خود به حداکثر برسانید. شما با اعتبار موسسات مالی خود وارد سیستم می‌شوید، که به Birch اجازه می‌دهد تا تاریخچه هزینه‌های شما را مشاهده کند. سپس، نکاتی را در مورد نحوه‌ی کسب امتیاز بیشتر، بازگشت نقدی، و غیره ارائه می‌کند.

حتی دارای یک ویژگی موقعیت جغرافیایی است تا به شما بگوید بر اساس موسسات مالی که استفاده می‌کنید، چه معاملات و فرصت‌های پاداش در نزدیکی شما وجود دارد.

لینک دانلود

برنامه‌ی پس‌انداز Robinhood مخصوص iOS

اپلیکیشین فوق‌العاده محبوب برای سرمایه‌گذاران مبتدی است. Robinhood یک روش کاملاً رایگان برای سرمایه‌گذاری در مجموعه‌ای از اوراق بهادار محبوب است. هیچ کارمزدی برای معامله وجود ندارد.

علاوه بر این، Robinhood همچنین اجازه‌ی داد و ستد برای انواع مختلفی از ارزهای دیجیتال را می‌دهد. پس از شروع معامله، تمام دارایی‌های خود را در نمودارهایی می‌بینید تا در صدر سرمایه‌گذاری‌های خود باقی بمانید.

لینک دانلود

برنامه‌ی پس‌انداز Mint مخصوص iOS

این آپ دارای ابزارهای قابل تنظیم مانند یادآوری قبض می‌باشد. Mint یکی از انتخاب‌های برتر برای مدیریت هزینه شخصی برای سال‌ها بوده است. این اپلیکیشین برای شما طراحی شده است که تمام اطلاعات مالی خود را مانند حساب‌های بانکی و کارت اعتباری را وارد کنید تا به شما کمک کند که ببینید کجا می‌توانید پول خود را پس‌انداز کنید. حتی می‌تواند به شما نکاتی برای افزایش امتیاز اعتباری و محاسبه‌ی کل ارزش خالص شما بدهد.

لینک دانلود

برنامه‌ی پس‌انداز Prism مخصوص iOS

یک برنامه‌ی رایگان است که می‌تواند به شما کمک کند. تمام صورتحساب‌هایی را که باید پرداخت کنید را یادآوری می‌کند، سپس می‌توانید آنها را با استفاده از روش انتخابی خود (کارت اعتباری، حساب بانکی و غیره) پرداخت کنید. تمام پرداخت‌های آتی شما در قالب یک تقویم به شما نشان داده می‌شود تا بتوانید تعهدات آتی خود را مشاهده کنید.

لینک دانلود

برنامه‌ی پس‌انداز Monefy مخصوص iOS

اگر دوست ندارید صفحات را به صورت دستی برای مدیریت هزینه‌ها‌ی خود تایپ کنید، این برنامه‌ی رایگان برای شما مناسب است. شما به راحتی هزینه‌های خود را وارد برنامه می‌کنید، و این اپلیکیشین به شما تجسم بسیار خوبی از جایی که تمام هزینه‌های شما از کجا می‌آید به شما می‌دهد و داده‌ها را همگام‌سازی می‌کند.

لینک دانلود

در نیمه شب بخوانید:معرفی بهترین برنامه های پریود برای اندروید و ios

هیچ زمانی مانند زمان حال برای استفاده از برنامه‌ی پس‌انداز و مدیریت هزینه‌ها برای سال جدید وجود ندارد. گاهی اوقات به سادگی نظارت بر پول خود باعث رسیدن به اهداف در سال‌های آینده است.

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

برنامه بازی دخترانه

۱۷ برنامه‌ بازی دخترانه برای گوشی اندروید و iOS

برنامه بازی دخترانه، نه تنها برای پر کردن اوقات فراغت است، بلکه می‌تواند خلاقیت آنها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *