بهترین برنامه‌های To do lists برای اندروید، آیفون و دسکتاپ

برنامه‌های To do lists یا لیست وظایف به شما کمک می‌کنند تا بهره وری بیشتری در انجام وظایف روزمره خود داشته باشید. این برنامه‌ها به شما این امکان می‌دهند که بهترین عملکرد را در انجام وظایف کاری یا خانگی داشته باشید و به شما کمک می‌کنند که رضایت بیشتری از به پایان رسیدن کارها داشته و احساس موفقیت بیشتری کنید. در این مطلب، بهترین برنامه‌های To do lists برای اندروید، آیفون و دسکتاپ را معرفی کنیم.

بهترین برنامه‌های To do lists

فهرست کارها تنها زمانی مفید است که بتوانید در صورت نیاز، به آن دسترسی داشته باشید. اگر چندین دستگاه دارید، ممکن است در دسترسی به لیست‌های خود از هر دستگاه، با مشکل مواجه شوید. بهترین برنامه‌های To do lists که در این مقاله معرفی شده‌اند، به‌طور خودکار بین وب، رایانه و گوشی هوشمندتان همگام‌سازی می‌شوند؛ بنابراین وقتی می‌خواهید موردی را اضافه یا آن را غیرفعال کنید، همیشه به لیست کارهایتان دسترسی خواهید داشت.

پیشنهاد سردبیر : ساخت دفتر پلنر خلاقانه با هزینه کم 

Wunderlist

بهترین برنامه‌های To do lists یا لیست وظایف

Wunderlist یکی از برنامه‌های محبوب در این زمینه است. این برنامه دارای انواع مختلفی از لیست‌های مختلف است که می‌توانید برای وظایف روزانه، لیست مواد غذایی و کارهای خانگی، از آن‌ها استفاده کنید. Wunderlist این قابلیت را دارد که به آیتم‌ها، هشتگ اضافه کنید و یا آن را به دیگران بسپارید.

ابزارهای همکاری برای افرادی که به دنبال راهی برای به اشتراک گذاشتن وظایف کاری با همکاران یا اعضای خانواده خود و به دنبال سازماندهی زندگی خود هستند، Wunderlist را به یک گزینه عالی تبدیل کرده است. وجود قسمتی برای ارسال کامنت، این امکان را فراهم می‌کند که در مورد یک وظیفه خاص، به طور دقیق‌تری بحث شود.

بهترین ویژگی Wunderlist این است که به طور خودکار، بین دستگاه‌های شما همگام سازی می‌شود و برای دسکتاپ و موبایل در دسترس است. به علاوه اگر نیاز دارید لیست کارهای خود را از دستگاه دیگری بررسی کنید، یک نسخه وب نیز از این برنامه وجود دارد.

دانلود برای ویندوز | مک | اندروید | آیفون

Todoist

بهترین برنامه‌های To do lists یا لیست وظایف

Todoist یک رابط تمیز و زیبا دارد و برای کسانی که از Gmail استفاده می‌کند، آشنا به نظر می‌رسد. این برنامه به عنوان یکی از بهترین برنامه‌های To do lists ، دارای ویژگی مفید تعیین ددلاین است؛ بنابراین می‌توانید زمان ددلاین موردنظر را ببینید و اعلان‌هایی دریافت کنید تا به شما یادآوری کنند که کار محوله را انجام دهید. همچنین امکان تنظیم سررسیدهای تکراری وجود دارد تا کارهای معمولی شما به صورت خودکار به لیست وظایف اضافه شوند.

دانلود برای ویندوز | مک | اندروید | آیفون

Google Tasks

بهترین برنامه‌های To do lists یا لیست وظایف

اگر کاربر جی‌میل هستید و می‌خواهید یک فهرست وظایف که به‌طور یکپارچه با ایمیل شما ادغام شود داشته باشید، Google Tasks برنامه‌ای است که به آن نیاز دارید. وقتی در صندوق ورودی جیمیل (یا Google Calendar) خود هستید، به منوی آیکون در سمت راست بروید و روی دایره آبی با یک اسلاید سفید کلیک کنید. با این کار پنل وظایف ظاهر می‌شود.

از اینجا می‌توانید لیست‌های جدیدی ایجاد و وظایفی را اضافه کنید. اگر می‌خواهید انجام وظایف به شما یادآوری شود، می‌توانید تاریخ و ساعتی را به یک کار اختصاص دهید یا از طریق ایمیل، یک کار ایجاد کنید. ویژگی‌های این برنامه بسیار کم هستند اما اگر فقط به یک لیست ساده از کارهایی که باید انجام دهید نیاز دارید، Google Tasks گزینه مناسبی است که در کنار صندوق ورودی ایمیل شما قرار می‌گیرد و با تقویم Google شما نیز ادغام می‌شود.

دانلود برای اندروید | آیفون

Evernote

بهترین برنامه‌های To do lists یا لیست وظایف

Evernote یکی از بهترین برنامه‌های To do lists است که اغلب به عنوان یک دفترچه یادداشت دیجیتال برای ذخیره متن، تصاویر یا صفحات وب در یک نوت بوک قابل جستجو استفاده می‌شود. با این حال، در ابتدا به عنوان یک برنامه یادداشت برداری طراحی شده بود و هنوز هم برای این منظور، بسیار مفید است.

می‌توانید یک فایل متنی ساده برای فهرست کردن کارهایتان ایجاد کنید؛ با کادرهایی که پس از اتمام کار، می‌توانید هر کدام را علامت بزنید. حتی می‌توانید خلاقیت بیشتری به خرج دهید و وظایفتان را به‌عنوان تصاویر، فایل‌های پیوست یا حتی نقاشی‌، در گوشی هوشمندتان ذخیره کنید. هیچ راهی برای برنامه ریزی وظایف وجود ندارد اما اگر می‌خواهید یادداشت‌ها و همچنین کارهای خود را ذخیره کنید، این برنامه با ویژگی همگام سازی خودکار خود، یک گزینه عالی است.

دانلود برای ویندوز | مک | اندروید | آیفون

Any.do

بهترین برنامه‌های To do lists یا لیست وظایف

Any.do دارای یک رابط کاربری سرراست و واضح است که بی شباهت به سایر محصولات اپل نیست؛ اما این برنامه فقط مخصوص کاربران مک یا آیفون نیست زیرا بر روی اندروید نیز قابل نصب است. به علاوه یک رابط وب هم دارد که می‌توان از آن در ویندوز یا هر دستگاه دیگری با مرورگر اینترنتی، استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: معرفی 10 اپلیکیشن‌ برتر برای برنامه ریزی و مدیریت کارهای روزانه

فهرست وظایف در این برنامه، بر اساس تاریخ سازماندهی می‌شوند؛ بنابراین می‌توانید ببینید کدام وظایف برای امروز، فردا و یا بعد از آن تنظیم شده‌اند. این برنامه ترکیبی عالی از لیست وظایف در کنار یک تقویم است و البته بین همه دستگاه‌های شما، همگام سازی می‌شود.

دانلود برای ویندوز | مک | اندروید | آیفون

DropTask

هدف DropTask، مدیریت وظایف است؛ بنابراین به جای لیست، از پروژه‌ها برای پیگیری وظایف شما استفاده می‌کند. همچنین به شما امکان می‌دهد تا اولویت‌ها را تعیین و بتوانید ضروری ترین موارد را خیلی سریع پیدا کنید. نسخه رایگان DropTask که یکی از بهترین برنامه‌های To do lists است، به شما این امکان را می‌دهد تا تمام ویژگی‌های موردنیاز را در اختیار داشته باشید اما اگر می‌خواهید با بیش از دو نفر در پروژه‌ها همکاری کنید، به نسخه اشتراک پولی نیاز دارید.

دانلود برای ویندوز | مک | اندروید | آیفون

Microsoft To-Do

این برنامه مایکروسافت به لطف برنامه‌های موبایل و نسخه وب خود، نه تنها در بین کاربران ویندوز بلکه در بین کاربران سایر پلتفرم‌ها نیز محبوبیت پیدا کرده است. این برنامه دارای ویژگی یادآوری وظایف مهم و گزینه‌ای برای به اشتراک گذاشتن وظایف خود با دیگران است. یک حالت dark mode نیز وجود دارد و برای کسانی که مشکل خستگی چشم دارند، یک قابلیت عالی است. همگام سازی بین دستگاه‌ها و نسخه وب، به صورت خودکار انجام می‌شود و اگر از آن برای ایمیل خود استفاده می‌کنید، می‌توانید برنامه را با Outlook ادغام کنید.

دانلود برای ویندوز | اندروید | آیفون

Remember the Milk

Remember the Milk یکی از کامل‌ترین و بهترین برنامه‌های To do lists است. با استفاده از آن می‌توانید فهرست‌های فرعی ایجاد و وظایف را برچسب‌گذاری کنید. همچنین می‌توانید وظایف را اولویت‌بندی و فایل‌ها را پیوست کنید و در نهایت آن را با مجموعه‌ای از برنامه‌های دیگر، ادغام نمایید.

Remember the Milk بر روی طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها، از جمله پلتفرم‌های کمتر مورد استفاده مانند Apple Watch، Amazon Fire، Blackberry و Linux اجرا می‌شود. این بدان معناست که می‌توانید لیست وظایف خود را تقریباً در همه جا و برای دسترسی فوری، همگام سازی کنید.

دانلود برای ویندوز | مک | اندروید | آیفون

با برنامه‌هایی که در این مطلب معرفی شده‌اند، می‌توانید مطمئن شوید که لیست وظایفتان همیشه در دسترس است. فرقی نمی‌کند از رایانه استفاده می‌کنید یا گوشی هوشمند؛ با استفاده از بهترین برنامه‌های To do lists می‌توانید بر روی هر دستگاهی، به لیست وظایف خود دسترسی داشته باشید.

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

بهترین پاوربانک های موجود در ایران مناسب سفر

تمام شدن باتری می تواند مشکل بزرگی باشد، به خصوص زمانی که ممکن است به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *